• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@petja : dobrou
21. zář 2010 ve 21:16  • Odpověz
kuk na tety :wink:
21. zář 2010 ve 21:19  • Odpověz
@beru3nek: to jo ..jako jasně, že mu to nemusí sednout ....ale obecně by to nemělo dělat neplechu

jo veru dneska taky měla den, kdy ukázala, že to umí pěkně rozbalit .... aondra rozhodně nezůstával pozadu .... k tomu manža na veletrhu, takže se přitáhnul až o půl sedmé a mamka, která měla původně přijet jela rodit
21. zář 2010 ve 21:22  • Odpověz
@hupcza : no uvidíme, jestli se bude v noci něco dít :wink: . Když už tak už, co :angry: Se to většinou vyštění vše najednou
21. zář 2010 ve 21:24  • Odpověz
@beru3nek: oo ..to jsou kukadla :slight_smile:
21. zář 2010 ve 22:15  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
u nás poklidná noc :slight_smile: mrně usnulo v půl 9 a budilo se před 1, před 4, v 6 :slight_smile:...tak ťuk, ťuk, ťuk...snad zabíraj ty kapky. Já fofrem snídám, protože ted si tu brouká a kouká, tak kdyyby náhodou začal křik a řev. A jdu vás dočíst :wink:
22. zář 2010 v 07:10  • Odpověz
Dobré ráno všem, tak jsem od půl 6 vzhurů a mám bolesti do zad jak cip, je to jako při MS, ale bolí jen ty záda a trochu podbřišek, břicho ne, tak jsem z toho jelen :frowning2:
Nejdřív byly po 7 minutách, teď jsou po 3-4, i po sprše, tak nevím, co dělat... Manža v práci, tak nevím, jestli plašit a jet...
No, asi počkám ještě půl hoďky sbalím se a tak, máme dojezd půl hodiny, a kolem 8 už by nemusela být pohotovost, ale normální příjmy... tak já nevím :cry:
Přinejhorším to bude planý poplach a odpoledne jsem tu, jak na koni... a to mám dneska KO, tak uvidím, jak to celé dopadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska je poslední den panny, od zítra váhy, tak uvidíme :grinning:
22. zář 2010 v 07:11  • Odpověz
@discreet : Tak uvidíš.. lepší je zajed!! Když to máš takhle pravidelné.... :slight_smile:

Holky Vy jste se rozhodly všechny rodit, jenom my jsme úplně v pohodě a nic nám neni!! To bude ještě zajímavý :grinning: :grinning:
22. zář 2010 v 07:23  • Odpověz
Akorát to trvá, vždycky tak 20-30sekund, tak nevím, jestli to není málo... no asi pojedu, když já fakt nevím...
22. zář 2010 v 07:28  • Odpověz
@discreet : A je to pravidelný?
22. zář 2010 v 07:32  • Odpověz
AHojky!
a já chtěla pannu :unamused: a dneska teda určitě neporodím.
discreet mě říkali v nemocnici, že až budou pravidelný bolesti, že polezu po zdi, tak si mám dát ještě na půl hoďky teplou vanu a když to ještě zesílí, tak jet.
22. zář 2010 v 07:40  • Odpověz
@eliska_v Teď jsem to znovu stopla a 3,5min... jdu volat manžovi :wink:
22. zář 2010 v 07:42  • Odpověz
@discreet : Tak uvidíš co Ti řeknou...Držím palce :slight_smile:

@laterna : Já pannu chtěla taky...Manžel je panna, táta je panna...Ale rodit dneska fakt nebudu :grinning: :grinning: Ach jo...Já už chci taky... :sweat_smile:
22. zář 2010 v 07:49  • Odpověz
@discreet držím pěsti :slight_smile:
22. zář 2010 v 08:21  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
@discreet moc držím palce at je to rychlé :dizzy_face:
@javyb:gratulace k barborce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. zář 2010 v 08:23  • Odpověz
@discreet tak hodně štěstí a těšíme se na zprávu
22. zář 2010 v 08:26  • Odpověz
dobré ráno...my měli poklidný večer zato zajímavější ráno....potento horem i spodem zrovna po mém mlíku, fňuk, tak čekám, zda bude řvát hlady, ale zatím toho má až dost takže čučí a pozoruje...já snídám, půjdu se umýt a pak asi ven at si trochu odpočine prďolínek
22. zář 2010 v 08:28  • Odpověz
@javyb Moc gratuluji
@eliska_v Neboj ono se to může rozjet ani to nebudeš čekat :wink: U nás se taky uvidí co v pátek,malej se poposunul jen o kousínek,tak nám pomůžou vyvolávačkou.Se Daliborek ještě parádí aby se Vám líbil :wink:
22. zář 2010 v 09:18  • Odpověz
@discreet Tak at to máš rychle za sebou :wink:
22. zář 2010 v 09:19  • Odpověz
@antana123 moc děkujeme:slight_smile:
22. zář 2010 v 09:26  • Odpověz
@r.m díky a držíme všechny palce, co máme, aˇuž to je a jde všechno dobře:slight_smile:
22. zář 2010 v 09:27  • Odpověz
@beru3nek díky, je to "malý velký" poklad:slight_smile:
22. zář 2010 v 09:28  • Odpověz
@discreet ať to jde dobře a rychle, držíme palce:slight_smile:
22. zář 2010 v 09:29  • Odpověz
tak jsem doma z procházky malý mi pěkně spí venku tak půjdu honem rychle vytřít chodby a uklidit koupelnu :astonished: :astonished: :astonished:
22. zář 2010 v 09:33  • Odpověz
@petja mě taky spí takhle na lehko, jedna vrstva oblečení, zavinka a případně tenka deka. ale je furt teploučký, tak ho nechci vic oblikat.
22. zář 2010 v 09:43  • Odpověz
hojda, ze mě si brouček dělal v noci vyloženě srandu. Při koju rána, pak jsme přebalili, jen co je po akci, další. Počkám 5 minut, opět :grinning:. Asi si říkal, že zpestří mamce trochu noc, když bylo konečně hotovo, tak se ještě poblindil. Hodinku nám to dalo :grinning:
@discreet : že by :wink: tak držím pěsti
@laterna : já si říkala, kdo to píše. Hezká fotečka :wink:
já zase potřebovala, aby byl ještě chvíli vzhůru kvůli cvíču a vytuhnul. Budit ho teda nebudu broučka
22. zář 2010 v 10:20  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
@discreet ....drzime pesti, at to nejsou jen posly a at mas MiRu co nejdrive u sebe! :dizzy_face: Jsem napnuta jak ksandy, jestli to bude Mi nebo Ra :grinning:

@javyb ....gratulace k puclikovi....to jste vazili jeste o fous vic nez my....ale my jsme za to delsi :grinning:

@suzete ...taky mame jen jednu vrstvu a misto zavinky takovou fleecovou deku...ale nekdy si ji pritulim az k sobe pod perinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Packy ma vzdycky vlazne, ale zima ji urcite neni :slight_smile:

@antana123 ....chvilka volna a ty uz valis gruntovat (odpocivas nekdy?) ...my se zitra stehujem a nechava me to zatim celkem chladnou :grinning:

prihodila jsem par novych fotek:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/safryy/album/verunka-laska-nase-nejvetsi-/5546571/
22. zář 2010 v 10:25  • Odpověz
@beru3nek ....tak to jste meli veselo :grinning:
22. zář 2010 v 10:26  • Odpověz
@safryy já ho mám taky někdy jen pod flísovou dekou, jenže on se odkopává. spí v koši, takže svoji dekou už ho nepřikryju.
heč heč, já to vím, jestli to bude Mi nebo Ra :slight_smile:
malá je krásná, koukám, že baštit jí asi chutná. já včera vyfotila Víťu nahatého a zdá se mi nějaký oplácaný :slight_smile:
22. zář 2010 v 10:54  • Odpověz
@suzete ....ona ma taky svuj kosik...ale ja jsem tak nejak klidnejsi, kdyz je u me :slight_smile: Ja ji mam v te dece jako v zavinovacce :wink:
Heeeeej....drsna nespravedlnost....jakto ze vis??? :fearful: :grinning:
JJ basti casto, basti rada :stuck_out_tongue_closed_eyes: Stehynka uz ma paradne faldikovate :slight_smile:
Ted jsem zkoukla Vikiska...nooo, taky dobry :grinning: Ale vsak to je super, kdyz nam pribiraji ne? Lepsi macati, nez vyzable zizalky :wink: A kolik vazite?
22. zář 2010 v 11:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.