• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@safryy taky ji tulim, dneska jsme celou noc spali prituleny, jinak mam overalek, slaby ponozky a je v rychlozavince, jednou jsem zkousela i swadleme do toho, aby se nevymotala.... dneska bekala, tak jsem ji vybalila a pritulila a probudila se az kdyz kolem jedne prisel tata a pak jsem vytuhla pri koju, fakt ji asi neazalehnu. :grinning:

ale jinak ji asi oblikam dost :unamused: , co to tak ctu, cepicku bavlnenou mame obcas i doma, aby neunikaöo tepöo....na zatylek saham furt a nikdy mi neprisla zpocena. No obcas to zkontroluju teplomerem.

@hupcza @petja, ja mam na prdiky fenyklovo kminovy olej, tak snad je uz odted :confused: uz jsem mazla, taky dost pomaha kojici caj co mam....tak brisko zatim neboli.

jen ma chudak desnou skytavku, mleko mi uz proudi pekne, ze to nekdy nestiha
22. zář 2010 v 11:17  • Odpověz
@safryy ja ani kosik nemam a ta postylka je tak velka.... taky jsem klidnejsi, kdyz je u mne, a e to i pohodlnejsi, vstavam z pelechu akorat na prebaleni, kdyz place, tak ji rozbalim a pritulim....my jsme vlastne skoro nonstop spolu, nebo s tatou.

@beru3nek me to spani nespani nejak nevadi :confused: , obcas si musim dat pres den, nebo radsi pravidelne, tak pul hodku mezi kojenim, to i staci, jenze zrovna kdyz uz to potrebuju, tak rve a kdyz nerve, tak se snazim neco udelat :rolling_eyes:

22. zář 2010 v 11:23  • Odpověz
@safryy kolem 4,5kg, ale mam na hovno váhu. první týden po propuštění z nemocnice přibral skoro pul kila a ted za 10 dní asi taky tak.
22. zář 2010 v 11:35  • Odpověz
@safryy Děkujeme:slight_smile: Dnes už je to "jen" 3,6kg :grinning: :grinning: :grinning: , teď spinká jako anděl...
22. zář 2010 ve 12:07  • Odpověz
Tak jsem zpět, to je překvápko, co?! :grinning:
Natočili mi monitor, děloha je v klidu, ozvy dobrý, jen mě to po 5 minutách bere do zad a to pekelně, jdu hledat nějakou vhodnou polohu ať to přežiju... Otevřená na 3cm, takže krásný nález, dneska už vyvolání nemohl udělat, a ke všemu jim tam rodí 7 ženských, takže stále blázinec... Ale ukecala jsem nástup zítra v 7.00, tabletka a do oběda mám prý porozeno, tak doufám, že bude jak slíbil :wink: :grinning: Jinak mám přijet samozřejmě kdykoliv, když odteče voda, nebo zesílí stahy, bolí mě totiž fakt jen záda a ne břicho... říkal, že se možná ještě dneska uvidíme, to nikdo neví...
Tak já jdu zkusit spát, jsem od půl 6 vzhůru, i když to asi nezaspím, to bude noc a pak zkusím vanu apod, a přinejhorším se projedeme do porodnice dřív jak ráno... toť můj dnešní příběh!
@safryy Zítra už se to dozvíš, jestli Mi nebo Ra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2010 ve 12:14  • Odpověz
@discreet: tak držím palec ..já ti říkala, že je do termínu čs :slight_smile:
22. zář 2010 ve 12:17  • Odpověz
@discreet: tééda ..než jsem to dopsala, tak ty příjdeš s takovouhle :sweat_smile:
22. zář 2010 ve 12:19  • Odpověz
safry: veru je teda luxusně křečíková :slight_smile:

my byli dnes s ondrou na yamaze - hudební školička ...samozřejmě ve trojko, neb jsme hlídání nahlsila pozdě - rozuměj 6 dní předem :-/ ..ale hodina dobrá ..jen ondra tam je nejmladší ..jsou tam i děti o skoro rok starší a jde to znát ..ještě se nevydrží tak soustředit ...nebo vzít a vrátit nástroj je taky trošku složitější - ty větší už chápou, že si vezmou druhý ...ondrovi jsem to musela vždy sáhodlouze vysvětlovat ...nebo že pastelka nám stačí jedna a ne 5, jelikož jsu pro všechny ..no docela náročné ...ale i tak fajn

no a po cestě tam jsem přemýšlela, jak to máte s tím oblíkáním - byla teda drsná kosa - 13 st. - takže na bundu i pro dospělého - takže flísový overálek pro prcka mi fakt nepříjde moc
22. zář 2010 ve 12:22  • Odpověz
@suik ....ja si ani moc neumim predstavit, ze by jsme spolu nespaly....par noci byla v kosiku, ale k ranu stejne zustala u nas :pensive: Do kosiku ji davam pres den :slight_smile:

@suzete ....my nabrali pul kila behem prvnich 10ti dnu...vic nevim...vahu mam digitalni, ale nevim jak bych ji na tom vazila...leda se mnou a pak beze me?

@javyb ....no vida...a my neshodili nic....vazili mi ji ctvrty den po porodu a mela 150g navrch :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@discreet ...tak tebe bych tu uz tedka vazne necekala :grinning: Nu coz...pockam si do zitra....ale teda takova privilegia nekteri maji, ze uz vi davno?? :astonished: Jsem v soku! :grinning: Tak hlavne, aby sel MiRa ven hladce a pohodove! Tesim se na brzke info od Kov...nebo kohokoliv pres koho das vedet :wink:
22. zář 2010 ve 12:22  • Odpověz
@hupcza ...No je to jedlik...ale pomalu prechazime na dudel, tak uz me nebude tak zneuzivat a mozna ty narusty uz nebudou takove divoke :grinning:
No 6 dni predem je malo? :grinning: ...jako kolik dnu mas dat echo, aby to klaplo? :sweat_smile: Ale zmakli jste to i tak :wink: Bych se divila, kdyby ne....ty takovy akcnak :slight_smile: U vas je -13??? :astonished: Ty vado...pekna klemra...tady se taky ochladilo, ale tohle tu byva jen v nejkrutejsich zimach a max jeden az dva dny :grinning:
22. zář 2010 ve 12:28  • Odpověz
@safryy: to jste možná klidně shodily ....pokud vážili až 4. den, je normální, že užje přírůstek ....ondra i veru první den spadli tak 10%, druhý den se to zastvilo (neshodili ani nepřibrali a třetí den začali přibírat) ...takže pokud vás v mezidobí nevážili, klidně to mohlo být tak i u vás
navíc domů pouštějí, když se trend obrátí a začne se přibírat, což právě odpovídá tomu 4. dni :wink:

jinak taky bych nechtěla, aby spala jinde ...jednak to je logisticky náročnější (to pro pragmatiky) a jednak by mi to chybělo (to pro citovky :slight_smile:)
22. zář 2010 ve 12:29  • Odpověz
@hupcza záleží na počasí s tím oblečením, ale tu ve středních čechách jsem včera byla v tričku s krátkým, takže množství oblečení do auta, jak tam psala Kov, mě vyděsilo.
22. zář 2010 ve 12:29  • Odpověz
@safryy: veru dudá a přibírá 20-25 dkg týdně ..nedělej si iluze, že to bude mít extra vliv :slight_smile:
to je pomlčka třináct :grinning: :grinning:
jinak hlásit je třeba s dostatečným předstihem ..čert ví, co to je :grinning:
22. zář 2010 ve 12:31  • Odpověz
@suzete: no mi zase přišlo úplně ok na naše ..protože já včera šla na procházku v dlouhém rukávu a pěkně jsem zkosla
ale teď už je teplo i tady ..asi to konečně dorazilo od vás :slight_smile:
22. zář 2010 ve 12:32  • Odpověz
@safryy no odpočívám aspon trochu v noci teda se snažím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2010 ve 12:36  • Odpověz
Ahojky holky tak vás po delší době zdravím :slight_smile: v sobotu nás propustily ze špitálu a k internetu se nedostanu už moc často tak sem využila chvilky a přišla e na vás kouknout,trošku vás skusím dočíst ale jen zběžně :slight_smile: do albíka jsem dala fotky Kubíčka :slight_smile: všem moc děkuji za gratulace mám radost že se tady na mně myslelo :slight_smile: nevím zda tady antana dala fotečku co jsem ji poslala ale pokud ne a chcete se kouknout mám fotečky v albíčku :wink: malí se začíná probouzet a tak zase budu muset utíkat kojit ale snad se mi povee sem ještě přijít,no je to docela záhul z dvěma dětma :slight_smile: ale da se to .Jinak o porodu taky povikládám,hned jak bude chvilka:slight_smile:večer už sem uplně ko takže to nedavám být u internetu :unamused: ale zato sem z drobečkem který mně ted moc potřebuje :slight_smile:
22. zář 2010 ve 12:37  • Odpověz
náš malý ted tady na mě koulí oči a nahlas se směje a ted začala rukama hrozit něco po mě asi chce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
holky kolik tady máme ještě těhulek nevíte????
@kovalda:a nevíš něco o daja.had jak to s ní vypadá???
22. zář 2010 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

dneska jsme byli u dr. a Radim už má přes 3700g :grinning: za týden přibral cca 200g, páč minulý týden v porodce měl 3500g :slight_smile: :slight_smile: jinak vše ok, příští týden mi ho ještě i změří a pak možná další ko až na konci šestinedělí :slight_smile:
a včera jsme byli na sonu kyčlý, tak vše je v pořádku, široký balení dávat nemusíme :slight_smile: to jsem ráda :slight_smile:

@suik včera jsem si koupila rovnou piknik, to je taky větší balení :grinning: jo a kloubouky jsem měla na ochranu a už mi je rovnou dali v porodce :slight_smile: šlo nám to i s ním, tak jsem si je koupila od NUK za 99kč...teď už se mi zahojili, tak je nepoužívám, ale byla jsem za ně ráda :slight_smile:

@hupcza nějak si mučila dělohu, aby se zavinula?? :slight_smile: mě už teda v porodce řekli při propuštění, že jí mám zavinutou, ale pneumatička mi nějaká zůstala :sweat_smile: :rolling_eyes: no asi začnu pomalu cvičit na břišní svaly :slight_smile:

@vafle gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. zář 2010 ve 12:40  • Odpověz
@discreet tak už se těším na další mimi :slight_smile: :slight_smile: já měla taky jen bolesti do zad :slight_smile: třeba už pojedete v noci :grinning:
22. zář 2010 ve 12:42  • Odpověz
jo a ještě gratulka evelusce a javyb :dizzy_face: se to zase rozjelo :grinning:

ad oblíkání, normálně dávám body s dl. rukávem a na to overal, ponožky a do zavinky....na noc ještě přikreju dečkou a dávám čepičku...máme tu docela chladno :sweat_smile: malý má nosík teplý až vlažný, tak mu to stačí :slight_smile:

a včera jsem byla u našich, tak venku teda pařák na tričko....tak malej byl v tom, co doma, ani jsem ho nemusela víc přikrývat spíš naopak odkrýt :grinning: ale tady u nás je chladněji, odpo se zase chystáme ven..je jasno, tak navíc oblíkat nebudu, jen možná dám ještě deku :slight_smile:
22. zář 2010 ve 12:49  • Odpověz
@ojo: tak mi řekli taky ...ale oko vidí :slight_smile: ...nemučila ...srovnala se sama
pěkně přibíráte i kyčle jsou bezva :wink:
22. zář 2010 ve 12:54  • Odpověz
@hupcza ...no vidis...tak mozna to tak bude jak rikas...ale i tak to tu asi casto nevidi, pac byla midwife co ji vazila lehce v soku :grinning: No jsem truba...pomlcka 13 :grinning: Me se to zdalo nejak drsne moc minus :grinning: Ale svagr vcera rikal, ze mel namrazu na aute, tak jsem to nejak neresila....no mohlo me to napadnout...bych si mohla konecne stanovit diagnozu....vykojeny mozek ze? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A kdyz Veru dudla, vyndavas ji pak ten dudel nebo nechavas? My dudlame od vcera...zato intenzivne...a jak ji vypadne tak do chvilky rev....nastesti v noci spi a zajima ji jen prso....ale nechtela bych, aby si na to zvykla :unamused: Je to sice lepsi nez kdyby si cumlala palce, ale i tak z toho nadsena moc nejsem....
22. zář 2010 ve 13:16  • Odpověz
Ahojky,
tak jsme u babičky, na záda si svítím biotron. lampou a konečně mi usnulo dítě. :slight_smile:

@lio: jakýma barvičkama by sis svítila na bloklý záda? A jakou sis svítila na to šitíčko?

@petja: hezky ti Jolanka vytuhnula na slunku :slight_smile:

22. zář 2010 ve 13:19  • Odpověz
@antana123: žádné čajíky malé nedávám, jen kojím - to má na jídlo i na hlad. I doktorka říkala, že netřeba, jen kdyby se mi někdy vyloženě zalykala škytavkou a prso by nepomohlo, tak třeba lžičku nebo 2
22. zář 2010 ve 13:39  • Odpověz
@beru3nek: hezky na nás kuká malej :slight_smile:

@discreet: jé, koukám, že se to ráno rozjelo, ještě nemám dočteno, ale vypadá to k porodu :slight_smile:, tak se těším :slight_smile:

Jé, teď jsem si vzpomněla, že mi včera psala PET.S a jak jsme byli na cestách, tak jsem to sem nedala:

malá se zhoršuje, v 7 bude císař, zítra se ozvu.

Takže doufám, že má už Terezku u sebe a jsou obě O. K.
22. zář 2010 ve 13:45  • Odpověz
@ojo A to jsi s těma bolestma do zad i porodila? Myslela jsem, že to musí přejít do břicha :astonished:
Kroutím se tu jak paragraf, usnout jsem neusla, v lehu je to snad ještě horší, nevím jak přežiju noc, asi zkusím tu vanu, ale počkám až přijde manža - šel zpátky do práce, kdyby se to chtělo móóóc rozjet :sunglasses:
22. zář 2010 ve 14:02  • Odpověz
@discreet jé chudino já myslela že už si v porodnici :frowning2: :frowning2: :frowning2: moc držím palce at se to už rozjede k porodu :dizzy_face: :dizzy_face:
22. zář 2010 ve 14:29  • Odpověz
@kovalda nesíthám tak v rychlosti odpovídám
šitíčko čili spodek neutroš barvou...a bloklý záda....hmm bych musela pohledat v chytré knize a malej se dožaduje jídla....otázkou je, co to je bloklý, jeslti ztuhlé svaly, bloknuté něco víc...ale tím neutrál nic nezkazíš, tak za hodku pohledám a dám vědět
22. zář 2010 v 15:16  • Odpověz
@beru3nek: jj, takovýhle hry se mnou Žanetka taky hraje - přebalíme, protože u koja byla kanonáda, jen ji dooblíknu, šup, další rána do pleny, zas čistá plena, jen co ji pod ní dám, tak se počůrá, ... :grinning:. Když je to jen takhle, tak dobrý, ale pak začne třeba být nervní anebo tlačit bříško, tak to máme na 2-3 hodiny.

@laterna: moc hezká fotečka :slight_smile:
22. zář 2010 v 15:24  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak koukám, že se tady bude zase rodit... Já vím, že to bude znít hloupě, ale už mě to mrzí, že my nic a všichni okolo něco... :frowning2: Tak já jdu něco uvařit...

Mějte se...
22. zář 2010 v 15:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.