• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@discreet zkus chodit, ja jsem v leze nemohla, lezela jsem jen mezi kontrakcema a pak se rychle svalila na nohy a chodila nebo udelala drep nebo cokoliv, vana je taky super, do ty me ponorili az potom....spat neslo a to jsem nespala uz druhej den :rolling_eyes: ....teda si na chvilku jsem asi zabrala, prezila dve kontra, ale pak prisla jedna co me vymrstila z postele....ja v porodnici nachodila kilometry.

nevyspani se neboj, silu najdes :wink: tfuj tfuj

@pets: chuděry, hlavne at jste obe v poradku

@hupcza: no u nas vcera bylo na triko s svetr, den pred jsem ale mela svetr a jrni kabatek...teplo mi moc neprijde, ale ted tu sviti dost slunce, za chvlili musme vyrazit....

ach jo, cesrstve prebaleny miminko a uz zas troubi do kalhot. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ..uz nam ty novosklady nejak nestaci, musim davat vkladacku.

nevim jestli sem to uz psala, ale dneska jsme se dostaly pres porodni vahu a taky jsme prvne koupali v kybliku, super, hebamme nam to ukazala, teda manzelovi a uz me k tomu nechce pustit :cry:
22. zář 2010 v 16:13  • Odpověz
@eliska_v to verim, to cekani musi byt umorny :rolling_eyes: .... neboj taky se dockas :dizzy_face:
22. zář 2010 v 16:13  • Odpověz
@suzete: no, já to oblečení pro malou nakonec taky redukovala, protože bylo připraveno dle teploty dopo a mezitím vylezlo slunko a hřááálo :slight_smile:

@discreet: panečku, oni tě vrátili? Já měla kontra jen do zad. Možná poslední 3 (po protržení vody) šli i trochu do břicha, ...

@lio: díky. Neutrální - tj. černé kolečko :slight_smile: Já zkoušela pohledat v chytré knize a teda nevím,. ..
No jak jsou bloklý - nevím, asi z kontrakcí a porodu :slight_smile:. Občas to vypadá jako vyhřezávající plotýnka, občas jak naražená kostrč, ... :grinning:. Ale díky, zkusím neutrál :slight_smile:

@safryy: taky si nedovedu představit nemít malou u sebe, tady to po mně chce mamina, aby malá spala v postýlce a já jsem z toho teda hotová, ....
22. zář 2010 v 16:14  • Odpověz
dneska jsme hebamme asi dost potesili a prekvapili, se ptala co mam do koupele, tak jsem vytahla destkou koupel od I. Stadelmanovy, tak koukala a ptala se odkud to znam, jestli mi to nekdo poradil. A ja: nene, mam knizku ... tak byla nadsena, byla u ni i na seminari.
22. zář 2010 v 16:15  • Odpověz
@discreet: mně nejvíce vyhovovalo být u míče - ať už na něm občas sedět, ale spíš před ním klečet a o něj se opírat.
22. zář 2010 v 16:16  • Odpověz
@kovalda @safryy: ja si to taky nedovedu predstavit, jak pise @hupcza je to vrcholne prakticky a i si nedokazu predstavit, ze je tak daleko, trpim, i kdyz veze kocar nekdo jinej....kdyz jsme byli u doktorky, tak jsme sedeli naproti ni a sestra ji osetrovala, asi neplakala a ja jsem mela halvu otocenou k ni a doktorce jsem nejenze nerozumnela, ale ani ji normalne neslysela :confused: :grinning:

Sofinka teda lezi v nasi posteli porad, i pres den, bud na beranku, nebo ma takovu pelisek z kojo polstare a beranka.

@hupcza: no chce to presnou logistiku, ja uz planuju kazdej krok, ale vyplati se to. sice to jeste nemam vychytany, ale verim, ze brzo budu. V chaosu se to delat neda....jen jsem zvedava, jak dlouho to vydrzim :sweat_smile:
22. zář 2010 v 16:20  • Odpověz
@kovalda btw černé kolečko maj všecka světýlka..prsotě neutrál žlutý.....žádnou barvu, prostě tu základní

my máme neska nějaký bolení bo co...kua pes....bych tu řvala taky, vůbec nevím co s ním
po jídle mi šecko vybleje, už podruhé naklopil do gatí, se nedivím že mi pak bleje, dyž s ním manipuluju po krmení a myju zadek....a je k neutišení na dudu sejří, místo toho řve a řve a řve .....už mám dost ....
22. zář 2010 v 16:21  • Odpověz
Holky, mám tu zprávu od DAJA.HAD:

Naše dcera už je tady - vedle táty, vedle mámy. Všichni tři jsme v pořádku, dovyprávím pohádku ...
Její míry tady jsou - 50 cm a 3,65 kg ... jméno Stela ponesou. Naše štěstí přišlo ve 14:28

@daja.had: VELIKÁÁÁNSKÁ GRATULACE !!! Užívejte si vašeho štěstíčka. Ať máš hodně mlíčka a jste brzy doma :slight_smile:
22. zář 2010 v 16:31  • Odpověz
@lio: no, ono všechny jsou černý, ale nahoře mají barevný okraj - teda aspoň u této lampy - žlutý, oranžový, zelený, červený, modrý, fialový a černý. :slight_smile: Tak ten celý černý bude asi ten neutrál, že :slight_smile:
Jinak ty stavy, které popisuješ taky známe - tak držíme pěsti, ať to brzy přejde. Těžko radit, co pomůže, zkoušíme taky vše - přebalovat, masírovat bříško, dávat sosnout z prsa, uklidňovat, ... furt dokola, až něco zabere.
22. zář 2010 v 16:34  • Odpověz
@lio mám dotaz užb máš pro malého kartičku pojištovny\???já stále né
22. zář 2010 v 16:34  • Odpověz
@daja.had:veliká gratulace konečně se dočkala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. zář 2010 v 16:36  • Odpověz
@kovalda @suik Díky za rady, jednou to mám po 3 minutách, jednou po 8, je to nějaký divný, manža jde z práce, zkusím tu vanu a pak dám vědět, ale noci se teda děsím :astonished:
daje gratulace, jestli budu schopna, tak ji ještě vyškrtnu z tabulky :wink:
22. zář 2010 v 16:36  • Odpověz
Jo, úplně jsem zapomněla napsat výsledky včerejší kontroly u pediatričky :slight_smile:

Tak malá je zdravoučká a i paní doktorka si všimla, že je DOKONALÁ :grinning:. Přibrala za týden 380 g. Jen pro upřesnění nám sdělila, že ostatní dětičky přibývají tak 200 g. :grinning: Tak aspoň nemusíme na kontrolu za týden, což se nám moc hodí, protože tady budu asi do konce příštího týdne :slight_smile:
22. zář 2010 v 16:38  • Odpověz
@antana123: mně dnes přišel dočasný doklad zdrav. poj. pro Žanetku, byla jsem nadšená, bo jsem tam volala teprve v pondělí a ve středu už mám lejstro. Kartičku prý dostaneme tak cca za měsíc.
22. zář 2010 v 16:39  • Odpověz
@daja.had velká gratulka :slight_smile:
ad kartička poj. já byla na pojišťovně, kdy malému byl týden a kartičku mi hned dali do ruky, mám 211
22. zář 2010 v 17:23  • Odpověz
@kovalda takže malá je taky pěknej žroutík, co? Náš Míša taky, podlé mé váhy má cca 4300g :slight_smile: a má hrozně vyžraný tvcářičky a faldíky na krku a v zátylku a dělá se mu druhá bradička :grinning: :grinning:
22. zář 2010 v 17:24  • Odpověz
@kovalda mě přišla za pár dní po internetové žádosti rovnou kartička.
22. zář 2010 v 17:26  • Odpověz
@kovalda aha já mám všechny černé jen světlo je barevné, neutrál je žluté....
no prča byla, že dorazila mamča, vzala mi ho z ruky a ticho..je fakt že se asi uřval, protože hodinu a půl řval, nepomohlo nic, tuli, na břicho, na prsa, k prsu, k lahvi, houpat chovat nechat být, zavinout, nic.....to byl mazec, tak sem si hned dala krizovky, sm to nějak neustála

@antana123 kartička mi dorazila před týdnem, takže máme
22. zář 2010 v 17:29  • Odpověz
@discreet: moc ti držím pěstičky, ať se to umoudří a vede to k porodu, protože tedy ty kontra do zad jsou sviňa (do břicha neznám, nemohu posoudit :grinning:)
22. zář 2010 v 17:37  • Odpověz
@discreet Jéé,já myslela.že už dnes porodíš.Tak to už se těšíš,vid?
22. zář 2010 v 17:48  • Odpověz
@eliska_v Vždyt máš termín až 28.9,ne? To máš ještě čas :wink: Já měla termín 17,9 a furt nic,to už je o nervy.Ty si ztoho nic nedělej :wink: :wink:
22. zář 2010 v 17:51  • Odpověz
@hanncca: jj, pěknej žroutík, ale jsem ráda, kojeného ať si vezme kolik chce :slight_smile:. Bradičky už má taky skoro 2

@lio: aha, tak ty kolečka mají inovaci :slight_smile:
Krizovky jsem si objednala nové v pondělí, tentokrát 20 ml i jedny bonbonové :slight_smile:
22. zář 2010 v 18:27  • Odpověz
@r.m : První TP podle UTZ, který je přesnější mám zítra!
22. zář 2010 v 18:54  • Odpověz
@eliska_v netruchli:slight_smile: Hlavně ať jde potom všechno jak má jít:slight_smile:
22. zář 2010 v 19:06  • Odpověz
hojda, tak dnešek zas tak utekl. Dopo tady byla mamka, pak jsme jeli venčit bobánky s rennu :wink:, bylo to super i sednout si na zahrádce nás robátka nechali. Po jídle jsem vytuhla i s Adámkem a pak jsme se šli ještě jednou cournout ven
@safryy : kam se stěhujete? Malá je nádherná už má koukám taky dvě bradičky, chutná těm našim miminkům, to je dobře :wink:

@discreet : tak ještě že to bude už zítra, tak moc držím pěsti, ty bolesti do zad musí být asi síla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,drž se
@hupcza : tak super, že má Ondrášek už takovýhle kroužek :wink: někdo tam nejmladší být musí :wink:
@lucinecka222 : vítejte doma :slight_smile:
@antana123 : jé už se nahlas směje, to je super. Na to se už taky moc těším :grinning:
@ojo : tak paráda, že kyčle jsou o.k. a že pěkně přibíráte :wink:
@kovalda: tak fajn, že už svítíš, tak ať brzo lampa zabere :wink: jo jo, on je někdy tak božsky vykulenej :grinning:
@kovalda : tak pet s držíme palce :wink:
22. zář 2010 v 19:09  • Odpověz
@suik : tak paráda, že už přibíráte a že se líbí kyblík celé rodince :grinning:
@kovalda : já bych mamce něják vysvětlila, že je to moje věc, kde bude spát mimčo. Kdžy jste tak zvyklý, tak proč něco měnit, že :wink:
@lio : chudáčci, tak ať je brzo klid. Mě říkala dr. že kolem 6 nedělí se mění mlíko, a že můžou děti blindit, ale to vy vlastně ještě nejste.
@daja.had: super, velká gratulace. Mě tyhle krásný zprávy vždycky dojmou :wink:
@kovalda : Žanda pěkně baští :slight_smile: My už dobýváme 4 kilča, příjde mi to neuvěřitelný, když měl nejmíň 2 kg :astonished:
@hanncca : teda tak to má ještě víc než náš :slight_smile: žroutíčci naši :wink:
22. zář 2010 v 19:22  • Odpověz
@kovalda to jo, kojeného kolik chtějí a jen ať pěkně baští :slight_smile:
@beru3nek kolik váží Adámek?
22. zář 2010 v 19:29  • Odpověz
@beru3nek: díky, taky doufám, že lampa brzy zabere. Teď osvěcuji dle rady lio neutrálním světýlkem :slight_smile:
Žanetka taky brzy atakuje 4 kg - teď máme 3860 g
Jé, tak to jste si s rennu pěkně užily :slight_smile:
22. zář 2010 v 19:35  • Odpověz
Končím dnešní přímý přenos, vana pomohla na chvilku zhruba od 18 se zase kroutím, nejdřív co 6min, teď to bylo co 2min, asi radši pojedem, podruhé mě už snad nevrátí, nejhorší je, že nevím, co se mnou můžou udělat, jestli se do rána budu trápit i tam... nebo mi třeba dají kapačku ať to fičí :astonished:
Děkuji všem za podporu a budu psát kovaldě...
22. zář 2010 v 19:36  • Odpověz
@discreet držíme pěsti, těším se brzy na SMS :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2010 v 19:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.