• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@daja.had moooc gratuluju malá je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@eliska_v držím palce at se to hne
@discreet:snad už si jí tam nechali a už to má za sebou :wink:
23. zář 2010 v 08:32  • Odpověz
@laterna nová fotka??slusí ti to tam :wink:
holky už jste slyšeli o tom novém rodičáku???
23. zář 2010 v 08:33  • Odpověz
@antana123 : Děkuju..Já v to doufám. Psala jsem to manželovi do práce... A on hned a už je to všechno, takže by třeba dneska :grinning: :grinning: Tak jsem mu řekla, že kdybych si to mohla takhle krásně naplánovat, tak to :grinning: udělám... :dizzy_face:
No jo už se taky těší :dizzy_face:
23. zář 2010 v 08:34  • Odpověz
23. zář 2010 v 08:35  • Odpověz
@daja.had: další pěkné záříjátko :slight_smile:
@eliska_v: no tak snad už ...ondra se narodil dva dny po odchodu zátky (rodit se začal hned následující:wink:)
23. zář 2010 v 08:41  • Odpověz
dobré ranko,
tak večer sem DOmču budila, najedl se a hned usnul, takže pohodička, usnula sem taky, budil se ve tři, to jsem si ho pak vzala k sobě do postele a pak ráno v půl sedmé.
ted se chystáme ven, je tam božsky, jen envím, co si mám vzít já na sebe, nějak mám šatník plný hadrů ale nemám co na sebe, asi to neznám sama že :grinning:
ráno sem si stihla umejt ty moje mega dlouhý vlasy, sice je ještě nemám vyfoukaný, ale to zfouknu ted, bo domča bdí, ale neřve...
nová rodičovská- zajímací, ale já měla víc jak 11 tis hrubého, tak se mě to týkat nebude....
a ráno byla pohodička, nasnídala ,pokecala s mamžou, malej si zdřímnul, sice ani ne na hodku, ale každá minutka dobrá
ELISKA: tak snad už se dočkáš, držím palce, už je Krč otevřená, nebo jedeš jinam?
DAJA.HAD. velké gratulace, krásná princezna :sunglasses:
23. zář 2010 v 09:45  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

u nás taky noc v pohodě, klasika se vzbudil kolem 3h :slight_smile: sice pak trochu čumákoval a tlačil, tak jsem čumákovala s ním, ale dobrý :slight_smile: a ráno jsme vstávali zas v 7:30 :dizzy_face:

prdíky nás teda netrápí, včera Radim troubil jako o život :grinning: :grinning: piju ten kojící čaj z DM, tak asi pomáhá :slight_smile: taky si dneska budu muset umýt vlasy, až budou kluci spát...

teď půjdu nakrmit Tomáše, pak Radima a pusím se do vaření, taťka nám asi přijde na oběd :slight_smile:

jo a včera když jsem byla na procházce s kočárem, tak rána jako z děla a jedna pneu v pr****, normálně prdla :rolling_eyes: :rolling_eyes: teda to byl boj s tím dojet domů se dvěma prckama :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale včera je rovnou M. koupil nový a už jsme je vyměnili, tak můžu trajdat dál :slight_smile:

hezký den :sunglasses:
23. zář 2010 v 09:54  • Odpověz
Dobré ráno,
tak dnešní noc byla super, takže dnes opět půjdeme ven, aby zas krásně spinkala :slight_smile:
23. zář 2010 v 09:57  • Odpověz
A mám tu zprávu od DISCREET:

Dnes v 1:35 mi přerušili pohodu v maminčiném bříšku a pomohli mi na svět i když to byla dřina, vážím 3600 g a měřím 51 cm, zvládli jsme to. A protože dal tatínek mamince buňku s chromozomem Y, jsem kluk jak buk a dostal jsem jméno Radeček

@discreet: MOOOC GRATULUJEME !!!
23. zář 2010 v 10:08  • Odpověz
@lio : Krč je otevřená už od pondělí...

Tak další miminko :dizzy_face: :dizzy_face: Velká gratulace... :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2010 v 10:11  • Odpověz
@lio: já vím, jak to myslíš s tím kočárkováním po tmě. Jasný, že normoš půjdete venčit, když je třeba. A můžete třeba jít se šátkem, když ti to s kočárkem přijde divné, ...
Jinak opravdu tě dobře chápu - odstrčená doma, sama, .... taťka furt pryč, ... ale určitě to zmákneme a až si zavedeme nějakej systém, ...

@daja.had: jé, ta je krásná :slight_smile: Moooc gratulujeme :slight_smile:

@r.m: mateřská je na půl roku pro každého :slight_smile:, až rodičák je na různou dobu.

@eliska_v: no tak super, snad se to už konečně rozjede :slight_smile:
23. zář 2010 v 10:17  • Odpověz
@kovalda : Snad jo... Ale zatím jsem zase úplně v pohodě.. :sweat_smile:
23. zář 2010 v 10:21  • Odpověz
@lio: tak super, že je lépe a že malý hezky spal.
23. zář 2010 v 10:21  • Odpověz
@discreet:veliká gratulace
@lio:já jsem taky sama můj jezdí jen na víkendy taky mám z toho depky tak tě chápu ale já mám výhodu že moje sestra je na mateřské taky tak jsme spolu,ale až se odstěhuju za mojím do Ždáru tak tam už budu fakt sama
23. zář 2010 v 10:23  • Odpověz
tak já myslím, že snad valná většina ženských je doma s prckama sama - krom pár nezaměstnaných snad chodí tatínci do práce, ne :sweat_smile: ...no a pak záleží, jestli se doma zavřou a nebo se obklopí třeba podobně "postiženýma" :wink: ...určo see to dá v pohodě zvládnout, když člověk bere věci tak, jak jsou ...nakonec jsme to přece tak chtěly, ne :slight_smile:

discreet - velké gratulace :wink:
23. zář 2010 v 10:32  • Odpověz
@hupcza jo zvládnout se to dá aspon u mě to tak je jen je nám teskno taková ta jeho přítomnost chybí já se vždycky nemůžu pátku dočkat až ho uvidím a jo chtěli jsme to :grinning: :grinning: snad se za ním brzo přestěhuju a budeme normální rodina né jen na víkend
23. zář 2010 v 10:36  • Odpověz
@hupcza děkuji za radu :slight_smile: já se v těch papírech fakt nevyznám :unamused:
23. zář 2010 v 10:37  • Odpověz
@laterna Děkuji :slight_smile:
23. zář 2010 v 10:42  • Odpověz
@eliska_v Tak možná,že se už dočkáš :wink: Abychom potom nerodili na stejně :wink: :wink:
23. zář 2010 v 10:43  • Odpověz
@antana123: jo tak u tebe to chápu...stejně jako u kuchy ...ale když tátové jen odchází do práce a večer se vrací, tak nevím ..to mi příjde takové nějaké normální :slight_smile:

@r.m: nz :wink: ..já to martýrium jedu v krátké době už podruhé, tak to mám v malíku :slight_smile:
23. zář 2010 v 10:44  • Odpověz
Dobré ráno,
tak večer u nás nic moc, myslela jsem že langoše z kyšky jsou v poho, ale Adámkovo bříško mělo jiný názor :confounded:. Teď čekám každou chvilku mamku, že na chvíli pohlídá a já frčím do servisu :unamused:
@kuchy : tak fajn, že takhle zvládáte. To řvoucí duo si něják neumím představit :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak ať kočárek brzo dorazí, to musí být teda pěknej opruz :fearful:
@lio : já budu chodit ven určitě i za tmy, neboť pes doma nevydrží, že :grinning: Jinak dneska jsem se taky vzbudila s tím, že jsem zvědavá, jak budeme zvládat. Tak mě z toho bylo docela úzko. Do včera byl taťka doma, ode dneška válčíme samy :grinning:. Hlavně se bojím těch večerů a nocí :frowning2: a jak budu do toho venčit, když si náhodou madam vzpomene hodně pozdě večer, že teda jdem :confused:
@lio : jen jdi na slezinu :wink:
@daja.had : krásná blondýnečka :wink:
Já jsem zvědavá co zítra :frowning2: docela mám strach ale zase se na toho drobečka mooc těším :slight_smile: Doufám,že ta vyvolávačka porod urychlí a prcek bude co nejdříve u mě :wink: :wink: :wink:
Ahojte....
uklizeno,navařeno, děti spí :slight_smile: Noc byla zase veselá , Maty vstával k Tobíčkovi se mnou a pak jsem uspávala oba :confounded: Ale naštěstí jsem trénovaná z nočních...dospím se v důchodu. :wink: :wink: :wink:

A jinak já teda nechápu holky....lio, kovalda, antana :sunglasses: Já si odstrčená a sama nepřipadám, přesto, že manža jezdí a bude jezdit ještě 4 měsíce jen v turnusech domů na víkendy, jako chybí mi. Někdy v těhu to bylo a ještě bude těžký, ale závislá a škemrající teda rozhodně nejsem a to mám ty dětičky ted už dvě.S jedním jsem měla spousty času, nevím,jestli mám tak hodná miminka, každé je jiné :slight_smile: Jenom se mi zdá divné, plánovat si nějké sleziny u kamarádek, když si pořád stěžuji ,jak to těžce zvládám...já si teda nejdříve skloubím režim s dětmi a kámošky na čas počkají. a nesnesla bych,aby se mi do toho tady doma kdokoli pořád motal, tchýni jsem striktně odmítla, je pro mě jen návštěva a starost navíc, akorát tu Matymu kazí zaběhlý režim ... a mamča je tu jen,když si chci s ní pokecat :wink: ....výpomoc rozhodně nepotřebuji. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
23. zář 2010 v 10:51  • Odpověz
@discreet: moooc gratulujeme :wink: :grinning: :grinning:
23. zář 2010 v 10:53  • Odpověz
@beru3nek :jo, když spustí oba najednou, je to prča, vždycky se rozhoduji,co je akutnější řev :grinning:
23. zář 2010 v 10:53  • Odpověz
@r.m : jestli na tebe bude fungovat vyvolávačka jako na mě, tak v rozmezí 4 - 12 h máš prcka u sebe :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Držím pěsti :sunglasses:
23. zář 2010 v 10:55  • Odpověz
@kuchy Tak to si říkám s mamčou taky :slight_smile: Budu ráda když ji uvidim a že se přijede podívat na malého.Ale jinak pomoct no nevim,nevim.Určitě mi bude do všeho kecat,že ona to dělala takhle a já jsem baštila všechno a jak jsem pěknoučká :rolling_eyes: Jéé,to bude o nervy.
23. zář 2010 v 10:58  • Odpověz
@hupcza : souhlasím, bála jsem se, ale jde to v poho, i s hysterákem obou kluků,kojením a vším....chce to jen režim a skloubit to. nechci to zakřiknout,ale 3 den a v poho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. zář 2010 v 10:59  • Odpověz
@kuchy jo jako režim když se udělá tak se to dá ted jsm zvládala uklízet i vařit i procházky ale teskno je ti určitě taky jako mě???jak často ti jezdí tvůj domů???
23. zář 2010 v 11:07  • Odpověz
včera se mě můj ptal kdy si ho vezmu :grinning: :grinning: :grinning: řekla sem mu že nevím,že až se dám do kupy a budu vypaadat normálně jako ženská tak pak jo :grinning: :grinning:
23. zář 2010 v 11:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.