• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
já mám dítě teprve první a plavu v tom neumím si představit že bych měla děti 2 ale asi jak se naučím s tímhle tak pak zvládnu i 2,stejně budeme asi brzo chtít další
23. zář 2010 v 11:09  • Odpověz
@discreet velká gratulace :slight_smile:
@eliska_v takže by konečně šel Daliborek ven? Držím palce
@antana123 jéé takže jako žádost o ruku??? :slight_smile:

U nás noc jako vždy dobrá, spalo se dobře!! Přes den Míšovi dávám jíst co 3 hodiny zhruba a v noci po 4h. V půlnoci, ve 4 a v 8. takže se vyspím a zdá se, že mu to stačí, protože je tak krásně tlušťoučkej :slight_smile: Příští týden jdeme na KO ve 2.měsících, tak jsem zvědavá, jestli nás pan doktor pochválí nebo ne. Před chvilkou jsme se vrátili z procházky a půjdem baštit. Taky jsem začla špinit v noci, přes den spíš krvácení, tak nevím jestli je to MS a nebo je reakce na ty prášky, upozorňoval mě dr, že můžu špinit...tak nevím ??? Holky, mateřství se mi zalíbilo. Mám mrňouska 2 měsíce a vždycky jsem chtěla 2 děti a teď už začínám uvažovat o 3 :slight_smile: Jenže je to taky dost o finančních možnostech :unamused: Na jednu stranu bych nadruhym začla pracovat už teď, ale říkám si, jak bych to pak zvládla?? A navíc, musím si dát dopořádku zuby, měla jsem problémy a teď mě asi čeká resekce nebo něco podobnýho :frowning2: :frowning2: bojim bojim...
23. zář 2010 v 11:14  • Odpověz
@hanncca no žádost ta už proběhla dávno i prstýnek mám ted to chce jen definitivně spečetit :dizzy_face: :dizzy_face: ale první chci trošku zhubnout a Šíma by měl trošku vyrůst tak to vidím tak na příští rok v létě
23. zář 2010 v 11:19  • Odpověz
@hanncca taky už myslím na druhé dítě a to má malý teprve měsíc asi se začneme pokoušet tak za 2roky to bych si prosila tu holčičku :grinning: :grinning:
23. zář 2010 v 11:20  • Odpověz
@antana123 jj, taky si prosím holčičku, ale té se asi nikdy nedočkám. Teda ne s mým manželem...je z 5 kluků a na genetice mi řekli, že je malá pravděpodobnosti mít holku. Tak jsem odsouzená k tomu mít jen kluky :slight_smile: ale co kdyby náhodou :slight_smile:
23. zář 2010 v 11:23  • Odpověz
@antana123 : ted tu byl 2 týdny ,aby neprošvihl porod, ale v pondělí už zase jede do německa, 900km od nás, vrací se na víkend dle situace, co 14 dní nebo 3 týdny. Teda teskno i je a bude vždy,ale mám tu svoje dva chlapečky a pro ně to zvládnu...rozhodně nejsem fňukna, co si pořád stěžuje, jak je na starost o prcka sama apod. je to holt náš úděl a já ho mám ráda:grinning:DD Jsem moooooc šťastná maminka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

:wink: :wink: :wink: nebojte, to se zvládne, ted jsou to ještě hormonky a strach z nové situace, za chvilku si zvyknete a ani vám to nepřijde :grinning:
23. zář 2010 v 11:34  • Odpověz
@hanncca : já jsem za druhého synka dostala přívěsek zlatý 2 srdíčka ...loni za prvního zlatý řetěz..ted mi na krku visí cca 10 000 :grinning: :grinning: :grinning: manža je blázen, naštěstí do mě :slight_smile:
23. zář 2010 v 11:35  • Odpověz
@antana123 : jé, svatba.....gratuluji...bude hezký družičáček ŠIMONEK :grinning:
23. zář 2010 v 11:36  • Odpověz
@hupcza: no, já ještě bydlím mimo obec, takže jsem opravdu trochu odříznutá od lidí, .... Ale jak píšeš, je to na tom, jak se odříznout nechám. Prostě když hodím malou do šátku a do vsi dojdeme, kamarádit se můžeme :grinning:. Ale v tuto chvíli prostě pod vlivem hormonů a všeho, tak je člověk prostě takovej trochu mimo a v depce, ale věřím, že to přejde ...
23. zář 2010 v 11:39  • Odpověz
@kuchy jé děkuju já dostala za Šimonka prstýnek a fnukna taky nejsem jen je teskno ale do ledna to vydržím a pak už budeme spolu všichni 3 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2010 v 11:46  • Odpověz
@kuchy doufám že to nevyznělo špatně :wink: ta fnukna spíš to člověku docela trvá než si zajede nějaký režim a pak už se to zvládat dá :dizzy_face:
23. zář 2010 v 11:49  • Odpověz
@kuchy já si vybrala stříbrný prstýnek, na zlato moc nejsem a navíc prstýnky, co mám doma, mi padají...nějak mi zhubly prsty, ale jen prsty, všechno ostatní se mě drží :grinning: :grinning:
23. zář 2010 v 11:53  • Odpověz
@hanncca já mám z bíleho zlata z něj mám všechno i zásnubní i řetízek takže tak a s tím hubnutím jak vám to holky jde???já zhubla těch 19kg a ted se to zastavilo a nic
23. zář 2010 v 11:56  • Odpověz
@antana123 já mám vše stříbrné zase, i snubák :slight_smile: bylo to levnější!!! a s hubnutím...mám navíc pořád 6 kg, ale snad to půjde dolů ... doufám...zítra zase cvíčo!! takže jsem shodila 12,5kg
23. zář 2010 ve 12:00  • Odpověz
@hanncca no mě by se snubáky líbili s té chirurgické oceli ale nevím jestli je dělají navíc chceme jen masívní kroužky bez vzorů bez ničeho jen ve vnitř rytí
a no mě zůstali 3kg nahoru ale byla sem pevná před těhu tak bych ctěla zhubnout ještě tak těch 13kg a pak se můžu v klidu vdávat a cvičit ještě nemůžu ale pak taky začnu
23. zář 2010 ve 12:03  • Odpověz
@hanncca: taky mne čeká něco se zoubkama a vůbec se mi do toho nehce ...

@kuchy: no, to je jednoduchý, kdybys bydlela prakticky na samotě a ráno ti manžel odjel s autem, tak bys asi věděla, co tím myslím, že jsem na něj odkázaná a tak ...
23. zář 2010 ve 12:05  • Odpověz
@discreet moooc gratuluji :dizzy_face:

@antana123 tak mě se taky předevčírem M. ptal, kdy bude svatba, že když jsem ta jediná s jiným příjmením :grinning: :grinning: že mám hodit datum a zařídit to...nicméně byl v podnapilém stavu, tak tomu nepřikládám takovu váhu :grinning: :grinning: :grinning:

já si za Tomáše vybrala vysavač :grinning: :grinning: na šperky moc nejsem...no a za Radima asi nic :sweat_smile:

na váhu jsem zatím nevlezla, ale včera už jsem cvičila něco na zadek a na břicho :slight_smile:
23. zář 2010 ve 12:07  • Odpověz
@ojo už cvičíš jo??tak to si borec a toho stavu si měla využít vybrat datum a ráno mu říct že to zařídíš :grinning: :grinning: :grinning:
@kovalda jo takhle tak to chápu a kde to bydlíte???někde na vesničce???tady z toho našeho zapadákova se dostat je taky děs jako nemít auto tak jsem v řiti :frowning2:
23. zář 2010 ve 12:11  • Odpověz
Zdar holky - tak ja teda s vahou vas asi nakrknu, ja co byla tech 14 dni v porodce, tak asi nervama jsem tam tech svych 10 kg nechala - takze jsem na svem... ale abych byla uprimna neni to jest e ono. Na brise mi zustala pekne pneumatika a obdivuju vsechny co stihaji cvicit ja teda nestiham absolutne. Pak taky zadek a boky - mam tam nejaky bochanky - jako do rifli se vejdu ale je to na knop :slight_smile: Chci si pro jistotu poridit odsavacku na rymu - poradite maminy co mate a co se vam osvedcilo??? diky za tipy :slight_smile:
23. zář 2010 ve 12:12  • Odpověz
@kovalda jéé, taky zuby jsou peklo, což? Mně se tam vůbec nechce, navíc jestli mi to nevyléčí, tak mě čeká pěkná pálka za zuby...
@antana123 z chirurgické udělají, ale aspoň nám řekli, že do ní nic nevyryjou :frowning2: tak máme stříbrné
23. zář 2010 ve 12:12  • Odpověz
@hanncca jé tak to je škoda :frowning2: :frowning2:
@jennymaresova to si šikuka že si na své váze :wink:
23. zář 2010 ve 12:16  • Odpověz
@antana123: no já bydlím mezi 2 vesnicema - do každé to je 2 km (do kopce) :slight_smile:. Bez auta jsme tam namydlený. Ale spodek už je dobrej a začínají být dobrý i záda. Takže už pro mne ty obce začnou bejt dostupný :slight_smile:
Jé, tak plánování svatbičky, až ti začne být dobře :slight_smile:

Jinak, já shodila 10 kg, takže jsem 5 kg pod váhou před těhu. Tak shodit už jen 25 kg :slight_smile:
23. zář 2010 ve 12:21  • Odpověz
@kuchy: jako já si pěkně do hlavy naprogramovala, že mám jen dvě ruce a jsem jen člověk ...a jsem v klidu, když bekají oba ... prostě nemůžu těkat vynervená mezi oběma..to bychom taky za chvíli mohli bulet všichni tři :grinning: ..uklidním jednoho, pak druhého ... naštěstí jsou oba většinou v pohodě - veru beká přiměřeně tomu, že je třitýdenní miminko, ondra přiměřeně tomu, že má své vztekací období potuplované příchodem sourozence - ale však jsem to takhle chtěla :slight_smile:
jinak souhlas s tím hodnocením

@antana123: to je hezký ..my měli včera výročí svatby :slight_smile:
23. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz
@antana123 ale kámoška mi myslím říkala, že jim to vyryli, ale někde jinde. tak se zkus zeptat!!!
@jennymaresova já stíhám cvičit, protože malej je fakt hodnej, ale jde o to, jestli mám hlídání. ale tchýně marodí, tak hlídá. Ale už taky půjde do práce. ale cvíčo je i v neděli a po až večer, takže to může hlídat manža. super váha!!
@hupcza gratulka k výročí svatby.
@jennymaresová odsávačku na rýmu máme nosátko plastové a je super!!
23. zář 2010 ve 12:33  • Odpověz
@kovalda teda to máš blbý do kopce a váha supr teda to dáme zhubneme a budeme sexy kočky :dizzy_face: :grinning:
@hupcza jé a kolikáte ???
@hanncca jj zeptám se tady u nás
23. zář 2010 ve 12:36  • Odpověz
@antana123: hele to druhé zase spoustu věcí rozbourá ..naštěstí jsem to nenechávala až na teď a vše, co šlo řešit předem máme zmáknuto...no a zbytek plyne z jejich naturelu a té kombinace, takže řešíme za pochodu :slight_smile:

@hanncca: třetí máme furt jako otazník :slight_smile: ...ale teda menší odstup bych raději nevolila ..ono je hodně fajn, že ondra už ťapká po svých ..dle mého výhoda než mít dvě nechodící

@kovalda: tak já stejně mám většinu kamarádek na desítky km vzdálené - takže je šumák, kde bydlím :slight_smile: ..a bez auta bych už nefungoavala ..první jsem si koupila hned po škole - starého forda na úvěr ...prostě jsem ždy dojížděla 25-50 km do práce ...no a to se bez auta už moc nedá

tak já mám ještě 2 kg ..ale to se srovná ....jako kdyby to zůstalo tak, asi bych se nevěšela

já mám ráda bílé zlato, stříbro a chirurgickou ocel
snubák máme úplně hladké širčí kroužky, zabroušené s třemi zářezy - super jednoduché, ale mi se to líbí ...jen jeden problém - někam jsme ho v těhu založila a nemůůžu ho najít ..nechápu, proč ho nemám mezi ostatníma prstýnkama :sweat_smile:
23. zář 2010 ve 12:37  • Odpověz
@hanncca: dík :slight_smile:

@antana123: 3 ročky - jsme relativně zánovní :grinning:
23. zář 2010 ve 12:38  • Odpověz
@hupcza jo to jste :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2010 ve 12:38  • Odpověz
@hupcza a s těma dvěma dětma myslím si že když se to dobře naplánuje tak se to zvládne :wink:
23. zář 2010 ve 12:39  • Odpověz
@hupcza a chcete ještě jedno???nebo 2stačí???
23. zář 2010 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.