• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123: jo ..jako v pohodě ...jako máme tu uklizeno, uvařeno, napečeno, zvládám zajišťovat nákupy, po chvilkách přes den a po večerech už i práci ....takže bez problémů ...jen se to hůř plánuje na přesné časy ...prostě, když stihnu, stihnu

o tom třetím nějak nemám úplně jasno - jako spíš jo ...ale tentokrát bych dala odstup tak 2-2,5 roků ...nic na sílu - když příjde, příjde, když ne, na umělé oplodnění nepůjdu
23. zář 2010 ve 12:47  • Odpověz
@antana123 : já tu fňuknu myslela jako samam za sebe, ne na nikoho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Taky znám i pár osůbek,co mají bez manži potíže i uprdnout :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2010 ve 12:52  • Odpověz
@kovalda : no to chápu, mám sice auto před domem,ale řidičák jaksi není, naštěstí jsem ve městě, mě samoty nelákají.... :wink: Ale taky jste si to dobrovolně vybrali....každý, co mu vyhovuje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. zář 2010 ve 13:14  • Odpověz
@hupcza taky si říkám, že 2 nechodící je nevýhoda...a ondrovi je rok a půl, že? takže někdy po půl roce jsi otěhotněla, viď? uvidím, nezáleží jenom na mě. tenhle rok ještě ne, dám si dohromady ty pitomý zuby a pak po nové roce možná...nebo někdy v příěštím roce...?
to by mi manžel dal, kdybych ztratila snubák :slight_smile: :grinning: nemá rád, i když si ho jen na chvilku sundám. on říkal, že svůj v práci stejně nosit nebude azatím ho snad ani jednou nesunal..
23. zář 2010 ve 13:21  • Odpověz
@kuchy heye bud to čti celé nebo vůbec a ne kus a reagovat..neplánuju žádné sleziny u kamarádek a nestěžuju si na to že jsem odstrčená.....jen včera byla s mimísem krize a nikdo nebyl po ruce, tatka byl o víkendu "pařit", takže opět nebyl, v týdnu se ted sešlo pár důležitých věcí, které vyplnují i jeho večer, to že ty to zvládáš sama je obdivuhodné, ale určitě ne záviděníhodné. Tchnýni tu nakýblovanou nemám a jestli to byla reakce na mou mamču, tak ano pomáhá mi, já na rozdíl od tebe čtvrtý den po porodu nemohla ani chodit, takže jsem za tu pomoc ráda a nestydím se to přiznat, ted jezdí, vezme kočárek a jde ven, protože mamža když dorazí, je sedm osm....o víkendu chodí on, pokud není nikde pryč.
holt ty si prostě king a šlape ti to doma už od příchodu z porodnice s prvním prckem - to gratuluju
@hupcza nečekám že semnou bude někdo doma, vy ste to všechny prostě vytrhly z mého kontextu...jako kuchy a škemrání.....prostě se nám ted posralo auto a já byla na autě závislá a tudíž totáč nezávislá na mužovi...ted prostě nemám čím jezdit a musí se plánovat o sakramentsky dost víc, aby se to poladilo a tudíž manžu potřebuju, až bude auto, dá mi klíčky a budu free. No a netvrdím že s prckem mám doví jaký režim, takže i toto musím poladit , ale žádnej učenej z nebe nespad ne? to že mi včera Domča prořval, no stane se a já sem to neustála, tak mne ukamenujte .-D

Kutchy : to je přesně to, co potřebuju slyšet, jak sem neschopná a furt tu někoho mám aby mi ulehčil
23. zář 2010 ve 13:27  • Odpověz
@kuchy: jako to mají pak těžké ..ale v práci jsou taky bez manžela, ne :slight_smile:
teda bez řidičáku bych byla nahraná :sweat_smile: ..ale přesně jak píšeš - každý si volí svou cestu a pak si na ní nemůže stěžovat ...jako samo, že občas člověka něco vyhodí z pohody ....ale nemůžu takové ty lidi, co si furt nen stěžují - vždy a na vše :angry:

@hanncca: jsou o 17 měsíců - takže v 8 a kousek měsících ondry jsem otěhotněla
ad snubák - no manža taky, že ho nosit nebude a nakonec ho nosí furt ....no musím ho někde najít ...jen netuším kde - prostě mi nejde do hlavy, že není na místě s těmi ostatními, když jsem si je sundávala naráz ...
23. zář 2010 ve 13:28  • Odpověz
@kovalda díky.-)
23. zář 2010 ve 13:32  • Odpověz
@lio: víš co ...ono je nejlíp naučit se brát věci tak, jak jsou a trochu se nechat nést osudem ....já měla vždy vše pevně v rukou, manažerka nejen v práci, ale furt ...až děti mě vyučily, že věci mohou být i jinak ..a je mi líp :slight_smile:
23. zář 2010 ve 13:32  • Odpověz
@hupcza: jejda, snubák taky netuším kde mám. No musím se doma kouknout :slight_smile:

@kuchy: jj, vybrali jsme si to sami a jsem ráda, že tam bydlíme :slight_smile: Teď, co už jsem zas pohyblivá, tak si z toho už nic nedělám a opět se z toho raduju :grinning:

@hanncca Jé, už tak brzy bys chtěla začít zkoušet další miminko?

@lio: buď v klidu, jen se prostě nesrovnávej s kuchy a hupczou, které jsou nadlidi :slight_smile:. My některé, které prostě jsme měly problémy už samy se sebou a svou fyzickou stránkou se s nimi prostě nemůžeme srovnávat, protože jinak z toho budeme mít ještě větší depky. Ale buď v klidu, jsme normální :slight_smile:. Prostě máme hormonální výkyvy šestinedělky a k tomu jsme měly fyzické problémy, které nás vyřadily z provozu a zvýšili náš pocit neschopnosti, ... Ale už je lépe a bude čím dál líp :slight_smile:
23. zář 2010 ve 13:34  • Odpověz
@antana123 k plánování svatbičky gratulka, to potěšilo ne? nebo jste o tom už nějak mluvili? že to nebylo překvapení?
23. zář 2010 ve 13:35  • Odpověz
@hupcza on se najde, až ho hledat nebudeš :slight_smile:
a jak píšeš, zvldáš to dobře se 2 dětma, že jo? no, ještě mám času na přemýšlení a hlavně to musím probrat taky s manželem, ale až po nové roce
23. zář 2010 ve 13:37  • Odpověz
@kovalda já se s nikým nesrovnávám to chran bůh :grinning: :grinning: :grinning: proto nejsem tak dokonalá.
zahlédla sem že záda lepší, tak to je fajn, nasvěcuješ? nebo volný průběh? ono taky to že se ti ulevilo se spodkem, se trochu uvolníš a nebudeš dělat krkolomné ulevové polohy, tak bude líp.

23. zář 2010 ve 13:37  • Odpověz
@kovalda no jo, ale asi je to tím, že míša je fakt hodný a neznám ty brobrečené noci...!!! kdyby plakal hodně, tak mluvím asi jinak a další mimčo jen tak nechci...uvidíme..
23. zář 2010 ve 13:38  • Odpověz
@hupcza no přesně o tom to je, věci sou jinak, musím se s tím naučit fungovat, zatím to moc neumím, jak psala ant, plavu v tom, je to nová role, do toho spousta debilních okolností, ale ty si nikdy nevybíraj
Domča si ted dáchnul např po jídle stylem, že sem si stihla ohřát jídlo a už béká, tak já nevím co dělám špatně, že k tomu nestihnu vytřít, umejt koupelnu, navařit a já nevím co ještě :grinning: ale to mi snad časem dojde :slight_smile:
23. zář 2010 ve 13:40  • Odpověz
ANT už sem se prokousala k tomu že už žádost proběhla, že ted jen ofiko, no i tak gratuluju :slight_smile:
23. zář 2010 ve 13:45  • Odpověz
@hupcza měli jste 3 ročky výročí?? :slight_smile: my měli v květnu 2 roky :sweat_smile: :grinning: a třetí dítko možná taky u nás bude, ale určo už bych taky za ty 2-3 roky :slight_smile:
23. zář 2010 ve 13:49  • Odpověz
@lio: jj, nasvěcuju :slight_smile: A přesně, jak člověk neulevuje tomu spodku, tak je to hnedka taky lepší, že ty záda tolik nelámu :slight_smile:

@hanncca: já mám Žanetku taky vesměs spinkací, ale chci se začít snažit až tak v jejích 3/4 roce - roce :slight_smile:
23. zář 2010 ve 13:50  • Odpověz
holky nevite na masaz miminka muzu koupit saloos levandulovy olej? slozeni Slunečnicový olej BIO, Mandlový olej, Meruňkový olej, Sezamový olej BIO, Makadamiový olej, 100% esenciální oleje - Levandule, Vitamíny A, E, F. Diky
23. zář 2010 ve 13:52  • Odpověz
@lio jejda on se svet nezbori - rikam si nestihla jsem dneska, protoze Lucka plakala, tak stihnu zitra... ja jsem tu taky na vse sama, mamka 100km daleko , Manza v praci, bydlime tu cca 2 roky - skoro nikoho tu neznam... no ono se to nepos.... vsak zitra je taky den :slight_smile:
23. zář 2010 ve 13:56  • Odpověz
@jennymaresova já vím že nezboří, jen takhle dělám jednu věc týden - stylem, nestihla sem dneska, stihnu zítra :grinning:
to se poladí :slight_smile: uklizeno tu je, ve špíně se neválíme, manža chodí ve vyžehleném, tak co ...
23. zář 2010 ve 13:58  • Odpověz
@hupcza jinak tvá rada na to jak usínat - dobrá, usínáme v pohodě, aspon v noci a večer, přes den tomu moc nedá, utuhne na chvíli, ale šátek už čeká na své používání.-)tak snad ho užijem ještě než bude mráz :slight_smile:
23. zář 2010 ve 14:01  • Odpověz
@hanncca: jj ..to je naprosto přesné ...ten dacan murphy funguje :grinning:
zatím to je se dvěma pohoda - jen abych nedopadla jako ex-sousedi - ti furt rozmýšleli jestli třetí jooo a nebo nééé ...no apak teda, že jo a buch ony to byly dvojčata :grinning:

@kovalda: já ti dám nadlidi :grinning: :grinning: :grinning: ....ale faktem je, že jsem kapku zrychlená ...než jsem si zvykla, že moje tempo je divné, ne všech okolo, nebylo to jdenoduché :grinning:

@lio: já se třeba trápila s tchýní a vůbec kde čím, co nešlo ovlivnit ...pak jsme se naučila neřešit neřešitelné ..a je mi líp :slight_smile:

@ojo no my chceme ještě příští rok stavět a to se dvěma prckama je až až :slight_smile:

@jennymaresova: já bych šla spíš do jednodruhového ...třeba se ti osype a nebudeš vědět ze kterého
23. zář 2010 ve 14:05  • Odpověz
@lio: to jsem ráda, že ti byla k něčemu platná :wink:
23. zář 2010 ve 14:06  • Odpověz
@hupcza: no fakt toho zvldáš kapku více, tak to nejde se srovnávat, to se tu sesypeme všechny :slight_smile:
No a když mi chytnou ještě hormonální výkyvy, tak to je děs, ...
23. zář 2010 ve 14:33  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem se konečně dostala na net. jak se máte? co vaše miminka? jaké jsou nové přírustky do záříjovek?

Umě krize s kojením, malýmu už nedávám z prsa, nýbrž odstříkávám a míchám to s nutritonem kvůli jeho zvracení, celkem to funguje až na dvě nehody ale horší je, že se mi ztrácí mlíko, od minulýho čtvrtka mám slabou polovinu co dřív, jsem ráda že malýmu odstříkám 100ml (obě prsa), začínámj uvažovat že koupím nutrilon kdyby se to nezlepšilo tak na příkrm, vůbec si nevím rady, zítra asi zavolám laktační pporadkyni.
23. zář 2010 ve 14:40  • Odpověz
@lio neděláš nic blbě, ono se to srovná, já si to teda taky říkám, jenže naše zvracící dítě mě vysiluje, odstříkám (30min.)-ohřeju a namíchám nutriton-nakrmím (20min/30min)-odříhne si- držím ve svislé poloze min. 30min.-položím do pelíšku a civím zda nezvrací (někdy ne), když jo, tak zase zvednu a držím dokud neusne, zase uložím, když je to ok, jdu se najíst nebo udělat osobní hygienu, vyprat nebo umejt nádobí, někdy ho meju celej den a tak pořád dokola, času je fakt málo.
23. zář 2010 ve 14:44  • Odpověz
@lio : Hormonky ,hormonky...jsi podrážděná, na můj vkus až moc, četla jsem to celé, já stíhám vše dočítat, zatím ale asi přestanu, jelikož to stejně nemá smysl se vyjadřovat. Taky jsem si zažila první dítě, taky jsem nemohla sedět a hůř chodila, ,stejně jako tisíce jiných matek....co nejsou nadlidi... :stuck_out_tongue_closed_eyes: . chtěla jsem to zvládnout sama....už kvůli sobě a jsem moc ráda. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak se hoď do větší pohody a malý bude taky klidnější a všechno půjde líp, vynervená maminka =vynervené dítko :wink: :wink: :wink:

@hupcza : no, mě ty řečii o nadlidech sice vadí :angry: , holt každý nemá vrozený talent...., ale asi bych si stejně moc nepomohla, kdybych si jenom pořád stěžovala , ...nevím, proč tu pro změnu někdo nesmí napsat,že to zvládnout jde...namísto,aby pořád řešil prkotiny. Jo , fakt je, že taky zvládám hodně věcí, ale je to i tím, že jsem vycvičená z práce a taky mám ráda vše akorátní....samo, že úklid v případě vyžšího zájmu vynechám,,,jednou :sweat_smile:

@kovalda : kdepak nadlidi :grinning: :grinning: :grinning: , počkej až budete mít další, taky už to půjde samo . :slight_smile:

23. zář 2010 ve 14:48  • Odpověz
@kovalda : no právě. Není možné,že podruhé ty hormonky už nepůsobí,.... :wink: Já jsem úplně v klídku :grinning:
23. zář 2010 ve 14:50  • Odpověz
@alisek: jejda, to máš náročný.
23. zář 2010 ve 14:50  • Odpověz
@hupcza : já si dám s třetím tak 10 let pauzu, uvidíme,ted teda další neee...není kam dát další postýlku :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2010 ve 14:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.