• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ale abych si nestěžovala, malej v noci spí celý 4hodiny, je to zlatíčko, už nevypadam jako zombi
23. zář 2010 ve 14:51  • Odpověz
@alisek : dáváš malému ten protiblinkací?
23. zář 2010 ve 14:52  • Odpověz
holky já bych teď do dalšího nešla, malej je fakt náročnej co se týče jeho "žaludku", jsem ráda že se zvládám postarat o jedno a přitom těžce nestíhat domácnost
23. zář 2010 ve 14:53  • Odpověz
@hupcza,@ojo:teda smekám že plánujete 3děti no ale třeba je budu mít taky že :grinning: :grinning: on je z toho člověk hodně vyplašenej asi u toho prvního nejvíc věřím že se vše časem poddá
@lio:díky no budeme se snažit aby byla svatba co nejdřív ale taky chci trošku vypadat k světu tak datum ted stojí na mě :dizzy_face:
jo a ty hormony to je fakt peklo :grinning: :grinning: :grinning:
jinak razím ke tchýni tak pa když to zvládnu možná se tady večer objevím pěkný den všem
23. zář 2010 ve 14:54  • Odpověz
@kuchy jojo dávám, funguje to, nedržím se jejich dávkování, je to pak hustý jak kaše ale funguje to, ani netrpí kolikama, jen dvakrát to ze sebe vyklopil ale to bylo tím, že si pořádně neodříhnul a pak jsem s ním jela po kostkách a znova to šlo ven, chuděra
@antana123 my máme z chirurgickéoceli a máme je vyryté - objednané přes internet, akorát si už nepamatuju ty stránky,ale určitě to jde:slight_smile:
@javyb jé tak to sem moc ráda díky :wink:
23. zář 2010 ve 14:55  • Odpověz
Ahoj holky, od úterního večera jsme konečně doma :slight_smile: Stále bojujeme s kojením, ale už se to zlěpšuje. Malá už se začíná přisávat mnohem vehementněji a dneska vydržela dokonce 25minut. Mlíko už mi začíná konečně přibývat (beru homeo a piju čaj pro kojící), takže možná už nebudeme muset dokmovat. Uvidím co zítra řekne Dr. až nás zváží.

Včera jsem taky konečně vlezla na váhu, abych provedla kontrolní vážení a byla jsem hodně mile překvapená. V porodce jsem nechala 14kg z celkových 15,5kg. Ještě se teda nevejdu do kalhot před těhu, ale hlavně díky opuchlému a bolavému břichu nad jizvou. HOlky, co jste rodily CS, jak dlouho vá poté bolelo břicho? já jsem dneska 11 den po sekci a pořád to bolí, hlavně v noci, když se otáčím. Navíc nevydžím dlouho postávat, to mě to taky chytne. :frowning2:

Zkusím dočíst alespoň pár stránek dozadu, abych byla trošku v obraze, co se tu událo.
23. zář 2010 v 15:00  • Odpověz
:sunglasses: @kuchy bylo to se smajlíkama takže s kapkou nadsázky i ironie.
vyjádřit se můžeš, proč bys nemohla, od toho to tu je, ne ?a každý to holt máme jinak, proto sme já nebo ty tou špatnou? ne, vid? tak si užívej dítek, já budu taky toho svého, rozhodně mi nepřijde vynervený ani já nejsem, včera sem to nezvládla, ale ono každý den ani nesvítí slunce ne? i dyž tady už několikátý den už jo a je to moc prííííma využít to babí léto, dyž sme se jako těhu pařili v 35tkách :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
23. zář 2010 v 15:12  • Odpověz
tak se tu ženský mějte, jdu odsávat, krmit a opakovat celý ten kolotoč, hlavně že je to k něčemu, prcek od pondělka přibral, dnás má 3160cm, taky už mu není jedno pižamko, konečně je nám taky něco malé :grinning:
23. zář 2010 v 15:15  • Odpověz
@kuchy: prostě na někoho ty hormony působí a na někoho ne,... hodit se do pohody právě není tak jednoduché ...
23. zář 2010 v 15:15  • Odpověz
@antana123: měj pěkný den :slight_smile:

@lendaw: ahoj, vítej doma. :slight_smile: Držím pěsti, ať se mlíčko rozběhne :slight_smile:
23. zář 2010 v 15:18  • Odpověz
@alisek no mlíčko ubejvá, pokud nepřikládáš, ale určo zavolej o radu, at o něj nepřídeš..
nutrilon máš jakej na to blinkání? to je tedy radost....my sme jen ublinkávací, ale včera se nám taky dařilo fest, tak už sem byla zoufalá, jeslti to bude pokračovat, ale neska je jak vyměněnej, krásně odříhává, ublinknul jen jednou a krásně spinká, pohodička .-)
23. zář 2010 v 15:19  • Odpověz
Zvládla jsem 4 stránky, víc nedám :sweat_smile:

@discreet @daja.had gratuluji k drobečkům :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Určitě přibylo víc miminek, jen to ještě nemám všechno projeté, tak budu asi gratulovat postupně :slight_smile:

Řešily se tu třetí děti - já mám teda zatím jen to první, ale už teď vím, že jakmile dostanu od Dr zelenou, tak jdeme do druhého a třetí by bylo taky naše přání - uvidíme co na to příroda - přeci jen už mi není 20. Budume teď muset vydržet ten půlrok, aby se děloha pořádně zahojila a pak hurá :grinning:

Ještě jsem se nedostala k příspěvku, který vyvolala debatu o zvládání a nezvládání všeho, osamocení a odstrčení. Ale mě třeba mrzelo, že můj muž si vzal týden volna na zapíjení Bětušky zdraví, zatímco já byla v porodce a když mě přivezl domů, tak už musel do práce. Přeci jen to břicho ještě bolí a ještě toho nezvládnu tolik - nebo spíš dlouhodobější zápřah. naštěstí si teda alespoň včera mohl vzít půl dne volno, abysme objeli úřady - a i po tom půl dni jsem byla vyřízená. Dneska už jsem se vrhla na vyřizování pracovních restíků, které se mi tu za těch 14 dní nahromadily. Bětuška krásně spinká, tak zbyl i čas na Koníka :grinning:
23. zář 2010 v 15:20  • Odpověz
@lendaw vítej doma a čupr váha :slight_smile:
a držím pěsti at mlíčko přibude, já se taky ještě pořád modlím (samo nejen to .-) )
23. zář 2010 v 15:20  • Odpověz
Tak a mám tu překvapivou SMS od LAMIA:

Tak a je nás pět ! Dnes ve 14:10 se narodila naše třetí dcera Julie, 3260 g a 49 cm. Porod neuvěřitelně pohodový, všichni v pořádku a Julie je naprosto nádherná :slight_smile:

@lamia: MOOOC GRATULUJEME !!! Ať vám Julinka dělá samou radost. Užívejte si ty vaše princezničky :grinning:
23. zář 2010 v 15:21  • Odpověz
@lio já zvládám zatím odstříkat tak 20 z každýho prsa, ale myslím, že malá toho vysosá víc, protože potom vždycky vytuhne na 3 hodiny :slight_smile: Mám pro jistotu připravený Nutrilon, kdyby se nedařilo, ale dneska jsem ho ještě nemusela použít. Co to baňkování? Zabralo?
23. zář 2010 v 15:23  • Odpověz
@lendaw ten příspěvek byl asi můj- nic důležitého :grinning: a máš recht, miminek přibylo víc, všechny najdeš v tabulce Kov ...
@lamia obří gratulace k Jůlince :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@lendaw no právě že odstříkiávám méně a méně...Domča jak kdy, někdy po prsu řve, takže dokrmím, někdy na hodku až hodku a půl vytuhne, ale nevypadá to na větší vzestup mlíčka...uvidíme....ale už se aspon přisává, tkaže pozitivum...protože fakt mimi vysaje víc jak odstávačka odsaje ....neboj se to ještě rozjede, tobě určo :slight_smile: baňkování nevím, bylo jednou, sama si na pár bodů nedosáhnu, nemá to ten správný účinek a chtělo by to častěji ale nejsou lidi :frowning2:
23. zář 2010 v 15:25  • Odpověz
tak jsem zkoukla tabulku a koukám, že už jsme se přehouply pře 30 :slight_smile: Nádherný miminka :slight_smile:
23. zář 2010 v 15:26  • Odpověz
@kovalda no fííííha další mimi :slight_smile:

LAMIA gratulace k další princezničce

já jdu krmit :slight_smile:lefík už je neúprosně hladový :slight_smile:
23. zář 2010 v 15:26  • Odpověz
@kovalda : jj, kdyby ty hormoše šli vypnout... :slight_smile:
@lio :jj, já to taky nemyslím zle :slight_smile: , chtěla jsem tě povzbudit ,ale vyznělo to jinak....to půjde, učený z nebe nespadl....Tobiášek je mnohem hodnější,než byl Matyáš, špatně sál, málo přibíral,mlíka bylo taky pak málo a nervů víc, Tobík saje jak divej,prsa na prasknutí......navíc už člověk ví,co dělat když něco.....máme holt výhodu.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@lamia: gratulujeme, tj překvápko:grinning:
23. zář 2010 v 15:29  • Odpověz
@lio My jsme původně zkoušely i s kloboučkem, ale Bety po tom hrozně trápily prdíky, protože nebylo dost mlíčka a sála hodně vzduchu. Potom se mnou jednu celou noc na šestinedělí kojila sestrička a malá se začala přisávat, ale vypila vždycky tak 10, max 20. Ale byla u kojení hrozně neklidná - pořád sebou šila, šermovala ručičkama, odstrkovala se od prsa, tak jsme jí musely začít svazovat do plínky. Teď už to doma občas zvládneme i bez svázání. U mě je problím, že mám opravdu obří prsa (F) a tak zvládáme jen jednu polohu na kojení, jinak Bětuška to prso v pusince neudrží.
23. zář 2010 v 15:30  • Odpověz
NO, přiznávám neaktuálnost tabulky - chybí mimča od Javyb, Daja.had, Discreet, Lamia a z období, kdy jsme byla v porodce, tak tuším ještě lotyna, ...:slight_smile:
23. zář 2010 v 15:31  • Odpověz
@kovalda prosim,můžeš mi poslat tel? Abych vás pak informovala :wink: :wink:
23. zář 2010 v 15:45  • Odpověz
@r.m: no jasný, posílám čísílko IP :slight_smile:
23. zář 2010 v 16:02  • Odpověz
tak si představte čekám na zásilku knih.....neska urguju v obchodě, kde to mám, platila sem to předem....trapně mi to už od pondělí leží na naší poště :-O :-O :-O hovada pošťácký, aspon lístek můžou hodit, néééé?
23. zář 2010 v 16:04  • Odpověz
Ahojky,takkoukám,že Julča od Lamia už je na světě,no s takovýma mírama se pohodovýmu porodu nedivím :wink: paráda gratulace!
Já jsem dnes zas udělala práce,mám jakýsi hodný dítě, v noci je to ale doxcela divoký,na dnešek se mnou spalk v ložnici i malej,no mi to neva,kdyby se neroztahoval postupně přes celou manželskou postel,navíc ho budí malá,takže noc exkluzivní,manža má teď svýho dost,takže docela nevyužitelnej,no dost toho někdy mám...jen tak si na hoďku sednout s tim,že NIC právě nemusím :dizzy_face: jaká krásná utopie :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2010 v 16:14  •  3 děti  • Odpověz
ale ty bolesti bříška už se myslím zlepšujou,už dvruhej den masíruju a hladím malé chodidlo,obzvlášť ty body střeva a je při tom moc spokojená :dizzy_face:
23. zář 2010 v 16:15  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.