• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
23. zář 2010 ve 20:45  •  3 děti  • Odpověz
@hupcza já od mala jezdila k zubaři na rovnátka, tak se až tak nebojím, ale resekce nebo řezání mi nikdy nedělali...ale jako se zubama jsem si zažila až až, když mi jednou trhali...je mi blbě jen si na to vzpomenu...uvidím, jak dopadnu teď :frowning2:
23. zář 2010 ve 20:46  • Odpověz
@suik : tak to u nás nehrozí, já nenosím ani vložky do podprdy, ale bryndák jsem dala už párkrát kvůli blinkání :sweat_smile:
@lendaw :jo jo, taky jsem při odstříkávání čuměla jak puk, kudy všudy to teče :grinning:
@lendaw : tak super, že odpolko Bětka tak krásně spala a ty jsi vše poladila :wink:
@lamia: opravdu porod snů, nádhera :wink:
23. zář 2010 ve 20:50  • Odpověz
@r.m : držím pěsti
@hanncca : chudáku, tak to si teda ještě užiješ :frowning2: , tak ať tě trápí co nejmíň
@kovalda : dobrou
23. zář 2010 ve 20:53  • Odpověz
@petja : aha, tak že by to vztekání se u koja bylo ono :frowning2:. Je fakt, že má chudáček furt hlad, tak sosá a už mu nic neteče, tak mu dám druhý, tak kdo ví jeslti je tam dost toho zadního mlíka. no tak jsme šli dát druhé kolo koja, furt mi hledal prso:grinning:
23. zář 2010 ve 21:06  • Odpověz
autor
ahojky holky,
jak se máte?
gratulace lami k julince :slight_smile:
my máme za sebou taky spurtík, ale docela v pohodě...... noci spíme celé, jednou, max. dvakrát se napije a spí dál, tak super, akorát ve dne nechtěla spinkat pár dní a jedla skoro nonstop....... ale už to asi ustupuje....... tak jsem ráda.....
jinak nic novýho, máme se fajn, žádné problémy, tak ani nevím, co bych napsala.......
malá je zlatá, tak si zatím užíváme
23. zář 2010 ve 21:10  • Odpověz
ahoj holky, jsem z termínu říjen...nevíte, porodila už Trexx? :confused:
23. zář 2010 ve 21:11  • Odpověz
@kackadu :no je to možný, si říkám, že jsem jí tady chvíli neviděla, ale žádné info nemáme
@laurinka.22 : tak super, že si jen užíváte, tak to má být :wink:
23. zář 2010 ve 21:30  • Odpověz
Ahojky holčičky, tak se hlásím 1 v 1. Naše Terinka se narodila 21.9.ve 19.21. s registarčním číslem 291. Samá krásná čísla co? Vážila 2350 g a měřila 46 cm. Narodila se císařem s epidurálem. Pořád se jim nezdály monitory. a v úterý odpoledne ji klesla tepová frekvence a začal cvrkot.Muž byl akorát na návštěvě, tak už zůstal. jen se čekalo až mi padne hladina léků. V 18.50 mě vezli na sál a v 19.30 bylo po všem. Porod naprosto úsměvná záležitost. Sice je pozlobily ty moje srůsty v břiše, a Terince se nechtělo ven. Ted trochu bolí jizva, když vstávám,ale nehraji si na hrdinu a nechávám si dávat injekce. Malá má nízké glykemie, tak je na JIPu, já za ní chodím přikládat. Teprve dneska se trochu rozjedla.
23. zář 2010 ve 21:30  • Odpověz
@pet.s Tak MOC gratulujeme!!!! Mysleli jsme na Tebe i v diskusi říjen....Hlavně že jste v pořádku. Ať překonáte dobře ten start a jste obě zdravé!!!!!
23. zář 2010 ve 21:38  • Odpověz
@pet.s moc gratuluji k Terezce!!!! Ať jste obě v pořádku!!!
23. zář 2010 ve 21:39  • Odpověz
@pet.s super, ze uz jste spolu :wink: , jizva se brzo zahoji. To musi byt uplne uzasny pocit, po tom dlouhem cekani, co? :dizzy_face:

@hupcza: nene ja vydrzim, nebo prestanu novosklady pouzivat, neni jich tolik, jak to stridam, tak jsem nespotrebovala ani polovinu, jedu ze 30 jen 15, zhruba. Vyzehleny raz dva, i me to bavi, ale jen se k tomu dokopat a s kalhotkama se mi taky pracuje lip, jen jich mam malo. Dneska jak mi nebylo dobre, tak jsem dala dve "pamersky" a jedna protekla, mrcha, sice jen trochu ale stejne :rolling_eyes:.

co davas jako separacku? Ja mam popoliny celuozovy, co je jen pocurany, peru, ale vetsinou tam je naloz a role mi dost ubejva :rolling_eyes:

taky mam uz druhej den natekhlej jazyk a cejtim i mandle :fearful:, bojim bojim. Nejak nevim jak bych to lecila. :confused:
23. zář 2010 ve 21:40  • Odpověz
autor
beru. no zatím.......
já si shodou okolností přečetla ten samý článek jako petja, takže jsem byla v poho i při tom spurtu, brala jsem to neustálé vyžadování prsa a téměř žádný spánek přes den jako přechodný stav...... jinak bych už asi šílela..... :sweat_smile: :sweat_smile:
pets. gratulka k maličké, at vám krásně roste... :slight_smile:
23. zář 2010 ve 21:57  • Odpověz
@hanncca: no mě bolí jen se o tom píše

@pet.s: tak gratulace - teri je docela bobek malinký :slight_smile:

@suik: hele já pampersky používala jen na dovči a furt měl nakadíno na zádech
separačky mám celulozové disany a pro ondru popin celuloza/viskoza

já dávám na krk homeogene 9 a nebo tea tree na lžičku medu (ale to je záhul na žaludek - slabším povahám nedoporučuju, a i silnějším jen krátkodobě) a nebo tea tree do vody a kloktat (dá se i kuchyňská sůl, ale to nemám ráda)
23. zář 2010 ve 22:01  • Odpověz
23. zář 2010 ve 22:02  • Odpověz
Ještě foto.
23. zář 2010 ve 22:26  • Odpověz
23. zář 2010 ve 22:26  • Odpověz
@pet.s: victoria :slight_smile:
23. zář 2010 ve 22:43  • Odpověz
autor
hupcza. pěkný fotečky.....
23. zář 2010 ve 22:44  • Odpověz
@hupcza diky, teat trea zatim nemam, zkusim koupit, sul je po ruce hned.
23. zář 2010 ve 23:29  • Odpověz
@pet.s to je cumacek :dizzy_face: , tu ruzovou pasku jsme meli taky, posledni den si ji sundala, mam ji schovanou :wink:
23. zář 2010 ve 23:30  • Odpověz
@hupcza to je neuveritelna vlasatice :dizzy_face: , my se dneska skoro prali, kdo bude "masirovat" teda zatim spis jen mazem. Kekoupani me nechce pustit, akorat nevim, jak to bude zejtra, jde nekam na prednasku a pak do hospody a ja jednak nevim jak ji v tom kybli drzet a hlavne ho neunesu, nebo unesu, ale nechci to ted pokouset :rolling_eyes: a to jsem to koupani chtela jako ritual.

Koukala jsem na to obleceni, na dalsi fotce, takhle mam Sofinku oblecenou taky, prijde mi to prakticky, puncosky, nebo ponozky a pres to leginko teplacky, i ty svetriko-mikinky se mi libi. Jen toho tolik nemam,musela jsem rychle dokupovat.
23. zář 2010 ve 23:36  • Odpověz
Dobré ránko,
teda to naše robátko si z nás dělá srandu :sweat_smile: usnul po šesté večer po koupání, spal 3,5hodiny, tak jsem to využila k úklidu....ale ouha, to byl jeho nejdelší interval, pak vyžadoval v noci jídlo po 2,5 až k a 2hodinách a v půl 6 budíček a vstávej mámo :sweat_smile: já ne :sweat_smile: vím, po kom to dítě je ranní ptáče :grinning: :grinning:
@pet.s krásná, gratuluju moc a přejeme zdravíčko :wink:
@suik u nás koupem na střídačku, ne denně, zatím ve vaničce....v kyblíku chci premiéru o víkendu...musím si najít video někde, jak ho držet :sweat_smile:
@hupcza jéé, hezké fotečky máte, krásný děti, fakt jste si dali záležet :wink: kloktat tea tree jsem neslyšela, zkusím bo mám divný krk taky:stuck_out_tongue_closed_eyes: sůl znám, jen nesmí být moc silný roztok....jednou jsem si i tak proplachovala nos, rýmu jsem druhý den už neměla, ovšem čich chvíli taky ne :sweat_smile:

ad spurt...taky jeden čas chtěl často, ve 3týdnech a dnes mu je 5týdn a mám pocit, že intervaly zkracuje taky...uvidíme
24. zář 2010 v 06:53  • Odpověz
@hupcza : Krásné fotečky :dizzy_face:
24. zář 2010 v 07:00  • Odpověz
Zdar holky,dik vsem za gratulace!tak mame za sebou 1.noc v porodnici,mala je dracice,za noc 3x kadila,cura,na prso skace jak hladove psisko,vylozene 'funguje' paradne. Nebyt toho blbeho meho streptokoka,tlacim dnes na odchod domu,at se co nejdriv szijeme vsichni a muzeme si uzivat.Takhle uvidim,zkusim to ukecat na nedeli,kdyz bude mala zdrava a nebude moc zloutnout.Nemuzu si ji dost uzit,je uzasna,porad bych se s ni mazlila.Zatim neni koupana,tak na to skakneme az otevre oko,neb je krasne tepla a v poho,tak myslim uz muzem.Hlavne at je co nejdriv mliko,ted k ranu koukala uz dost hladove po vyzdimani tech par kapek,co tam zatim jsou.Uzivejte si !
24. zář 2010 v 07:39  • Odpověz
@lamia zdar, užívej si Julinky a koukej ji dát hezky nabaštit :wink: Ono se to rozeběhne, u tebe určo dřív než u mě....tak se držte holky a užívejte si jedna druhé :slight_smile:
24. zář 2010 v 07:56  • Odpověz
Přeju dobré ránko
@lamia:gratulace veliká a tu Julinku závidíííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@r.m:moc držím palce
@lendaw:vítej doma :dizzy_face: :dizzy_face: mlíčko se mi nejvíc rozjelo doma v klidu
@Beru3nek:tak ty svatby naplánujeme pěkně spolu :dizzy_face: :dizzy_face: co říkáš???
@laurinka22:tak to je super že se máte dobře
@Pet.s:veliká gratulace,to byl plodný den :dizzy_face:
24. zář 2010 v 08:01  • Odpověz
@rennu ahojky mám dotaz ještě pořád krvácíš??díky
ad spurtík u nás už pár dní je noc nebyla moc dobrá tak snad to brzo přejde
24. zář 2010 v 08:02  • Odpověz
@antana123 poslední dny třeba 2-3nic a pak zas...ale už spíš světlejší špinění, ale když zajásám, že konec, jak na potvoru se to rozjede :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale neboj, někdo se čistí celých 6týdný a občas i déle :wink:
24. zář 2010 v 08:14  • Odpověz
@rennu mám topřesně jako ty když se začnu radovat že je konec tak to začne na novo budeš si dávat antiko???
24. zář 2010 v 08:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.