• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@rennu ale jako to ti nezávidím že v kočáře řve taky, to my právě ne, max koukáme, tak to ztáhnu boudičku at čučí ven a pohoda, ráno sem venčila psisko, původně jen jeho psí trasu a nakonec sem zašla i na naší kočárkovací, psisko sice čumělo, že co jako chci, že už udělat venku co udělat měl a chce domu jíst, ale Domča byl spokojenej....
24. zář 2010 ve 13:04  • Odpověz
@lendaw gratulka k mlíku
já měla neska další hovor s LP, nakonec řekla, že i dybych udržela tento stav, je to super, ale mám přidat odsávání nejlépe přikládání v noci víc jak ted.....přikládání asi nehrozí, bo jka domču vzbudím, tak by mi nejradši nabušil a pak nezabere, nebo jen velmi blbě a já nevím co si dám za budíka, když ho dycky nevědomky zamáčknu, ale uvidíme....
24. zář 2010 ve 13:06  • Odpověz
jinak jsem objednala "plavání " ve vaně....já s tou vodou až tak nekamarádím, tak aspon at Domča jo, a zatím vypadá že jo, a chytnu manžu za slovo, kousek od nás aquapark a prej tam bude chodit s Domčou na plavání...no ale nejdřív se porácháme ve vaně, tak su na to zvědavá
24. zář 2010 ve 13:08  • Odpověz
@lio já jsem přikládala pokaždý, když se malá probudila, ale byl to boj - kolikrát mi přišlo, že se toho prsa štítí. Odtahovala se, škrábala, ručičkama vzpírala. Pořád to teda zkouší, ale zhruba po 10 minutách se vyčerpá, tak se na mě koutkem oka podívá, jako jestli má cenu ještě dělat hérečku, nebo jestli už má začít sosat. I když to ještě moc neteklo nebo když se nepřisála, tak jsem jí nechala 10-15 minut snažit, potom jsem dokrmila a odstříkala co šlo z obou prsou. A takhle každé 3 hodiny. K tomu homeo a čaj pro těhotné. Tak jsem moc ráda, že se to spustilo. Přeju, aby to u vás taky dobře dopadlo. Misím běžet přebalit, práve jsem zaslechla kanonádu :confused:
24. zář 2010 ve 13:11  • Odpověz
@lendaw no domča má hysteráky už z porodnice, kde sme si užili, ve 4 týdnech se najednou přisál a ted má zase nějaký blbý období, ale taky když ho dokrmím tak pak odsávám, a ted mi LP řekla, že mám odsát do mrtě, předtím mi řekla jen stimulovat a jednou za 3-4 hod odsát vše.....jenže včera sme odsávala, D se akorát probral, já přiložila a on světe div se ,tahal....takže fakt ta odsávačka nevytáhne co D, ale on je zpocenej po pár minutách a jak rak, a tejrat ho hysterickýho u prsa na to nemám, ale jako zkouším to chvíli ne že ne ....ale jak zhysterčí, tak je to bez šance
24. zář 2010 ve 13:16  • Odpověz
@lio náš doted v kočárku byl taky hodný, ale od včera ani prd...nezabere a ječí jak paviánek...ale abych ho nepomlouvala...po mukách a skoro hodinovém kojení dopolko prokládaném v době mezi kojením řevem jsem ho ukolíbala, položila v zavince na postel na kojo polštář a prvně od porodu jsem si na 30minut dáchla taky i polívku jsem snědla :slight_smile: Oslintala jsem mu zavinku, vzbudila se s nucením na wc a hlavu jak střep :sweat_smile: Na wc jsem šla i se psem, nechci ho nechávat s malým, když je na posteli a bolí mě prsa...dopolko měli trénink co hodinu kojit a ted už 2hodiny a něco se nic neděje :grinning: Ale piju ukázkově, mi kolikrát čapne bradavku sám než ho stihnu správně přiložit a pak ho musím odpojovat, protože se přisaje blbě a mě to bolí:sweat_smile: A pokud jste si oba dali 2hodinky spánku, jásej.....u nás od dopolka zadříml tak na 15minut a jinak brečel a usnul až před dvanáctou... Je mi do breku s ním kolikrát....je po kojení, odříhlej, prdelku v suchu a ječí.....:frowning2: Už chci aby bylo po těch 3měsících, pokud to je ta kolik a budu doufat, že to ustane.... nebo kdyby aspon to jeden den bylo dobrý a druhý aby řval...marně doufám, že nemůže prokřičet další 2 měsíce.....i když....

ad chrápání, jsem ráda, že to je normoš...díky za uklidnění :slight_smile: tu měli duo se psem :grinning:

Počkáme na tatku, za chvíli končí v práci, dnes vyjímečn brzy a prý s náma půjde ven.....tak ho chci zatáhnout na houby :slight_smile: a at si zkusí, jak malej dovede vyvýdět v kočárku, doted se divil i moje mamka, ptž ho znaj jako spící mimčo, když se s ním drandí...mamka si to zkusila už včera a koukala...
@lio: no píšou 3. a 6 týden a 3. a 6. měsíc :wink: ..ale jasně - to je jen statistický průměr

@lendaw: to jo teda :grinning: ..já si takhle klidně vařím, zvednu oči od sporáku a naráz šok :astonished: :grinning: :grinning: ..jenže to bylo tak ohavné, že se nedalo hledět jinam :grinning: :grinning: :grinning:
jinak to je drsný spáč - tohle se ondrovi povedloaž nějak kolem půl roku :slight_smile:
@lio: taky už jsem volala ..ale chci to nějak skloubit s plaváním ondry - tak uvidím, co paní vymyslí :slight_smile:

@rennu: u nás býval s ondrou kočárek první měsíce zdroj řevu ...prostě se mu nelíbil (přitom mutsina je tak krásná :grinning:) ...a pak si zvykl ..a pak mi všechny holky záviděly, jak sám usíná v kočárku bez vožení ....vydrž - třeba se ti to taky tak vrátí
24. zář 2010 ve 13:21  • Odpověz
@hupcza ad spurt....náš má dnes 5týdnů a hladovej je taky pořád...holt tabulky ignoruju a doufám, že to je jen přechodné období toho růstu..... jako kojit mi nevadí tak často, ale ten řev mezi tím mě drásá a ničí....pořád nemůžem najít příčinu :confounded:
24. zář 2010 ve 13:23  • Odpověz
@hupcza u nás ale do středy jezdil v kočárku rád, zařval si u nandávání čepičky a nejdýl jak jsme vyjeli ven, občas i ve výtahu v půlce řevu jako když utne a spinkal....a od předvčera už to bojkotuje, no já vydržím, ale vadí mi lidi, co na mě čumí jak na neschopnou matku, co vozí řvoucí mimino,,,a popravd mi pak už i tečou nervy :frowning2: chodím se psem na vodítku a když neposlechne nebo si lehne a vidí někde psa a nechce jít a do toho ten řev....panečku to je solidní stresík....
24. zář 2010 ve 13:26  • Odpověz
@rennu no já si přes den takhle s D nikdy nedáchla, v tuto chvíli se totiž akorát vracíváme z procházky, takže si dáchne dycky Domča a já sem uťapaná. neska sme byli dřív, a domča naštěstí vytuh tak sem to zalomila taky a prosila ho, aspon o půl hodky, tak sme dali oba dvě a on ještě chrupe.....zabalenej v zavince jak eskymák, ale zpocenej není a to mi přišlo že než sme usínali že si naprděl do gatí, jesltli jo, nechápu že s tím spí....

@hupcza no tak to mi nespíme bez vožení....do tří min to prokoukne a dá mi najevo že mám vstát z lavičky a jít capat, se stará o moji fyzičku no.....ještě že máme ten lesopark tak blízko a je tak velký že každý den dám jinou trasu, drncat se tady ve vilkách v okolí by mi asi brzo švihlo.....takže máme mezeru v chrupání v kočáře když se nejede, ale aspon manža nemůže vzít kočár , zaplnout do hospody , bo mu dítě spát nebude :_D naštěstí ani manža není hospodový, jen mi tím zlobí ...stejně jako D prokoukne, že jedem výtahem domu, nechá mi akorát umýt ruce, dojít si na wc a vzbuzeno

ted tu ležíme přituleni a se mi ani nechce vstát...ale hlady už nevidím, sem jedla ráno musli a tot vše :frowning2: ale co bych pro spánek neudělala že....
24. zář 2010 ve 13:31  • Odpověz
@rennu tak já mám v tomlhle psa naprosto jak říká muž " bezúdržbového" ....akorát ten má taky vzdor v tom, že jak ho pustím z vodítka, táhne se jak smrad a nebo se zastaví a čumí, zda platí ta procházka i pro něj, takže na vodítku a už vnímá i kočár, že mi nechodí ze strany na stranu a pohodička, takže já si na psisko v tomhle stěžovat nemůžu a stresík žádnej.....mít nějaký tele co lítá sem tam a neposlouchá, tak se zcvoknu...
24. zář 2010 ve 13:33  • Odpověz
náš malý v kočárku spokojenost a ted je unešený z toho lehátka od fisher prise ted v něm spal asi hodinku :wink:
24. zář 2010 ve 13:39  • Odpověz
@rennu: ony ty děti většinou ty tabulky vůbec nečtou a dělají si, co chtějí :grinning:
na lidi se vyprdni - počkej, jak se teprve budou dívat, až ti v roce a půl začne testovat hranice a vztekat se ....je to to nejnormálnější, co může dítě dělat ..ale lidi koukaj....ať se pdoívají ...nemá cenu se stresovat - on to prcek vycítí a jede na té stresové vlně taky a tak uklidnění se jen vzdaluje

@lio: no to spinkání ve stojícím byl bonus za jekot v prvních měsících :slight_smile:

@antana123: fišerku tajky hodně používám
ondru jsem dávala i na gauč nebo na zem ..no ale to momentálně není bezpečné ..ondra tu drandí na odráážedle a se sekačkou atd. ...jako mám docela pevné nervy, ale tohle je už i na mě kapku silné kafe :slight_smile:
24. zář 2010 ve 13:59  • Odpověz
@hupcza jo jo byl to super kup :wink:
24. zář 2010 ve 14:13  • Odpověz
@antana123
@hupcza už používáte fišerku? já ještě ne , sem asi zamrzla někdy před x týdnech, mi přijde že je na všecko malej a když už vidím jak pozoruje a vnímá, letí to......navíc se mě dr ptala jeslti lehátko? takovým stylem, že doufá, že ho tam nedávám....nechápu..kvůli kyčlím? se ji totiž ty naše kyčle nelíbily, přesto že je máme ok, je pravda že máme doporučené široké balení což není prob s těma našema látkovkama, a že mám cvičit, že to roztažení nožiček je příliš tuhé, tak se to dr nelíbilo.....
vím, že nemůžu do kolíbky dávat do šátku, tak snad to široké postavení nám pomůže...
24. zář 2010 ve 14:19  • Odpověz
jo děti si dělaj co chtěj to má @hupcza pravdu pravdoucí , protože mé dítě tu ječelo u prsou...nakonec jedno vzalo na milost, potahalo, řev - jasně mlíka není moc, tak sem dala odstříkané své, a rovnou připravila příkrm, protože toho odstříkaného mého bylo málo, ale světe div se, malej vytuh takovým způsobem, že příkrm nechce a chrápe.......pak se v tom mám vyznat
24. zář 2010 ve 14:21  • Odpověz
@lio jo používáme a spokojenost a kyčle byli ok v porodnici za 2týdny jdeme znovu tak uvidíme co nám řeknou snad to bude ok a za lehátko vážně děkuju bohu že jsem ho koupila malýmu se tam moc líbí a já můžu u toho vařit a cokoliv jiného :wink:
24. zář 2010 ve 14:22  • Odpověz
@rennu jinak bych se taky na lidi vyprdla, ale vím, když občas malej békne jak se lidi hned otáčej, ale bůh ví proč.....
a jak říká hup, až se ti začne vztekat na ulici stylem že si lehne na chodník (moje specialita) tak to budou teprv čumět a někteří možná házet i rady a vůbec šici budou děsně chytří
24. zář 2010 ve 14:23  • Odpověz
@antana123 no mám ho taky, ale ještě mi nenapadlo ho využít...sem zamrzla no to říkám......
máme taky kyčle ok, ale prej sou nějaký tuhý, že žabáčka neudělá až na podložku, tak to mám cvičit.....ale nikdo mi neřek jak, dyž je v "křeči" a ty nožky nepovolí.....prej až bude uvolněný...vtipný ne
24. zář 2010 ve 14:24  • Odpověz
@lio mě zase nejvíc s prominutím serou ty rady tipu jako vy nekojíte přímo z prsu ale z flašky no to by jset neměla dělat a podobné kecy rady jak to mám dělat a jak je to moje vinna ale marně jim vysvětluju že on moje prso nechce když už se přisaje tak jen tak na 10minut dýl né a to je zázrak někteří lidí jsou idioti a nesnáším ty jejich rady :angry: :angry:
24. zář 2010 ve 14:25  • Odpověz
@lio no tak to teda vtipný je :unamused:
24. zář 2010 ve 14:25  • Odpověz
@antana123 nad tím se člvoěk musí povznést, neska je kojení samozřejmé a kdo nekojí je v očích společnosti něco méně....to znám....a všichni chytrý jak rádia...netrap se tím
Takže se šíma sem tam přisaje? tak úspěch ne? Mne se ted zadařilo taky, ale z druhého prsa ani omylem, trubítko moje...a příkrm si mám strčit do prdele, zívá tu jak když mne chce sežrat a jíst už asi nebudem prej
24. zář 2010 ve 14:33  • Odpověz
@antana123 a ješětě něco, nevysvětluj....nemá to cenu....
24. zář 2010 ve 14:34  • Odpověz
@lio jo sem tam se přisaje ale dlouho mu to netrvá a asi si vytáhne málo protože mi po kojení snědl ještě 60 takže s prsa tak max 30 víc né
24. zář 2010 ve 14:35  • Odpověz
Ahoj,
tak dnes jsme byly na procházce už dopoledne - zas o kousek dál, tak mám radost :slight_smile: Dneska jsou Žanetce už 2 týdny :slight_smile:, panečku :slight_smile: Ráno jsme tu měli krásné babí léto a teď je teda trochu zataženo, tak jsem zvědavá, co z toho bude.
24. zář 2010 ve 14:36  • Odpověz
@kovalda ahojky, super, že jste došli o kousek dál, paráda.
Ráno tu bylo taky tepleji, když sme se vraceli dopo tak bylo pod mrakem ale ted zase svítí, tka sním polívku a pádím se zase projít, zítra má prej pršet, tak at si to počásko ještě užijem
24. zář 2010 ve 14:42  • Odpověz
@kovalda jééé vy ste taky páteční, my taky, a je nám 5 týdnů..
24. zář 2010 ve 14:42  • Odpověz
@antana123: já ti dám radu - i když nevyžádanou - nikomu nic nevysvětluj, neobhajuj se :wink: ...děláš, co můžeš? děláš ..tak, co ..jako samo, lidme, kteří se ptají se zájmem jo ..ale mluvím o rejpalech
u nás je nejtepleji za celý týden - azúro ...paráda

@lio: dobré doporučení :grinning:

jinak fisherku používám ..samo ne na celý den ...ale teď tam třeba leží a zalomila
24. zář 2010 ve 14:49  • Odpověz
@hupcza :slight_smile:

azuro tu nemáme, ale i tak to stojí za to jít ven, takže dobaštím polívku, přebalíme, bo to cítím až sem a frčíme

jen pro srovnání, vám mimča daj nožky do žabáia až na podložku? já co mám tedy dohánět.....
24. zář 2010 ve 14:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.