• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
koukam, ze za chvilku schrupnuti jsme shopny vrazdit :grinning: , me staci i malo, ted jsem se vzbudila, mala jeste chrni, ale trvalo to nez zabrala a ja tolik touzila po spanku :rolling_eyes: ...nakrmena, prebalena cumakovala, obcas si pobrecela, pak vypadalo, ze usina, do toho silena kananonada do kalhot, jsem myslela, ze uz musi byt skrz , ale mela jsem velky dilema, jestli ji probudit a prebalit, ale nastesti zacala cumakovat dal. No pak jsem si ji vzala v zavince na polstar a pritulila do minuty byla tvrda, ja jsem u ni taky usla a probudila a se a zjistila jsem, ze jsem ji oslintala hlavu :sweat_smile: ...

ted bych ji ani nemela tolik pusinkovat, mam i trochu zvysenou teplotu, coz u me neni moc obvykle, vetsinou to znamena skorosmrt :rolling_eyes: a boli me hlava :rolling_eyes: ... chjo.

@hupcza: no ja teatree je zaklad, ale jaksi ho jeste nemam :pensive: , chtela jsem ho vzit posledne, ale brali jsme tolik veci, ze jsem ho tam nechala. No a momentalne jsme paradne svorc, tak blbe jsme na tom jeste nebyli :sweat_smile: a do vyplaty jeste docela dost dni :confused: .

kloktam sul a kapla jsem si tam kapicku smesi co tu mam na leceni cehokoliv - ruze, teatree, levandule a jeste neco. To na krk mi snad dovezou v pondeli, tady netusim jestli to tu maj, s tema homeo je to tu nejaky divoky.

@petja: mit dobry pocit z porodu je k nezaplaceni, ja jsem si teda trochu musela zpracovat tu bolest na konci, to jsem trochu nezvladla, ale jinak jsem prestastna, ze jsem pro to mit pohodovej porod udelala maximum, ze to vyslo, dokonce i vysnenej porod do vody a ze mam zdravy a krasny ditko....to je teda priorita, ale ten porod tresinka na dortu :dizzy_face:

na spurt jsem dnes vyfasovala caj od I. S. tak jsem zvedava az to zacne :confused: Hebamme tu byla dneska naposled, kdyz je vsechno v poradku :cry: , chjo, trochu mi to bude chybet.
24. zář 2010 v 15:49  • Odpověz
@hupcza
@antana123 ja lehatko zatim moc nevyuzila, bud je se mnou v posteli a ja si tu neco delam, nebo houpe tata, nebo ji mam v satku, ale az bude tata chodit do prace, tak ho asi vyuziju....jen lituju ze jsem nekoupila jiny :rolling_eyes:
24. zář 2010 v 15:51  • Odpověz
@antana123 to je málo když se přisaje jen na 10minut? ja kojím většinou 10min a přibírá dost...mě mudra říkala, že stačí kojit do 15min..
24. zář 2010 v 16:31  • Odpověz
hojda,
tak dneska mám den blbec, nejdřív mi volá ten můj, že se mu ozvali z práce, kterou chtěl ale on už nastoupil jinam :confounded:. Pak se nám rozbil odpad, zrovna po tom, co bylo dovařeno, takže bordel v kuchyni jak víte kde :stuck_out_tongue_closed_eyes:, tak jsem chodila mýt nádobí do koupelny a vytírala tu spoušť :astonished:, takže dneska je kuchyň mimo provoz. No tak doufám, že mám na dnešek už vybráno. Aspoň, že jsem byla kinak docela akční, vše je uklizeno, tak nemusím o víkendu :grinning:
tak vás jdu dočíst :wink:
@hupcza: mám dotaz, jak máš tu bundu na nošení, tak je asi spíš podzimní, ne?
@pet.s: velká gratulace, Terezka má skoro stejný míry jako Adámek. To je frajerka, že začíná už pít od tebe :wink: Malá je krásná, a těch 100 g co má víc mi přijde hodně, není taková žížalka
@suik : myslíš angína? tak ať je brzo líp.
@hupcza : super fotky :wink:
24. zář 2010 v 16:38  • Odpověz
Ahoj holky,tak se opět hlásim :frowning2: Z kontroly nás poslali domů,prý nemá cenu mě nechaávat v nemocnici,vůbec se neotvírám a malý je stále vysoko :unamused: :unamused: Vyvolávačku dávat raději nechtěj,prý můžou nastat nějaké komplikace tak čekaj jestli se to o víkendu nerozběhne.No já tomu už nevěřím i když dnes mi od 12 tak bolelo bříško a přešlo mi to až ve 16h.Už jsem se z toho i 3x po... A mám i časté tvrdnutí břicha,tak nevim,nevim.Další kontrola je v pondělí a mám si opět vzít tašku kdyby si mě tam nechali.No s manžou je to horší,dovolená utíka tak nevim jak to stihnem.Určitě mi doktorka vypočítala špatný termín :angry: 2 termín mám 27.9 a pak 1,10. Tak uvidíme ale já už bych tak rodila :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. zář 2010 v 16:49  • Odpověz
ahojky..tak se hlásím..právě jsme se vrátili z porodnice.....takže Filip se narodil 21.9. v 8:11 3140g 51cm...
24. zář 2010 v 16:59  • Odpověz
přihodím fotky až mi manžel donese z auta foťák..... :( jel někam pracovat a nechal ho tam :(
24. zář 2010 v 17:00  • Odpověz
@lamia : super, že je malá takovej živel :wink:. Tak ať máš brzo mlíčko.
@antana123 : dvojsvatba koníkovka :grinning:, to by byla akcička. :grinning:
@hupcza : super kauf :wink:
@adeden : vítejte doma, tak to je fajn, že sestřička je z něj takhle unešená :wink: My bychom taky rádi ještě Adélku :slight_smile:
@eliska_v: si představ, že se mi o tobě zdálo, že jsi psala na koníka do října, že jdeš už rodit :grinning:
@kuchy : žvýkačka mě pobavila :grinning: , kámoška si lepila ulomenej zub sekunďákem :grinning: To jsi otěhotněla přes kojo a kondom? tývado
ad proteklá plína, taky se nám občas podaří, někdy mám pocit, že denně. Střádá si to totiž vždy na noc a to je pak nálož :stuck_out_tongue_closed_eyes:, i pročůraný jsme párkrát byli. No šikula :wink:
ad ochrana, já teda zatím jasno nemám :frowning2:, antiko mi přijde hodně drahá, zatím si dáváme bacha :grinning: to bude prča až bude mít Adámek v cukuletu brášku :grinning:
@hupcza : tak to je opravdu MS jak hodinky.
@petja : tak super váha, to bych taky chtěla řešit , že bud moc hubená :grinning:
@lio : tak ať je dneska lepší noc a Dominička přejde brzo ta vztekačka. My máme taky vzteklé dítko občas, ale má být po kom :grinning:
@hupcza : já si dávala tee trea do ucha, když jsem se bála zánětu, je to ale super věc
@lendaw : to teda Bětce chutná, tak hlavně že máš pořádný zásobičky, teda 7 hodin vůbec nezávidím :grinning:
24. zář 2010 v 17:23  • Odpověz
Ahojky holky,

nevíte prosím zda Eliška už nerodí???Byly jsme spolu dříve v témátku duben 2010,tak jsem zvědavá,jak jsou s Daliborkem na tom.
Moc díky a ty,které to ještě čeká,tak se moc držte:slight_smile:))
24. zář 2010 v 17:27  • Odpověz
@beru3nek : nj, Tobiášek se narodit prostě chtěl :slight_smile: ....kondom se posunul,kojení nefunguje jako antiko....to víme všechny a plodné dny se nějak přesunuly...my jsme se jim snažili vyhnout :grinning: :grinning: :grinning: Pak i to šílený těhu si vybojoval a udržel se, prostě je náš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. zář 2010 v 17:42  • Odpověz
@lio : nevím přesně, co tím myslíš, s tím žabákem a podložkou, ale prý nedáme taky nožičky k bříšku :unamused: , ale že máme trénovat nohy k bříšku nám neřekli, možná ta vojtovka to spraví.
koukám, že už využíváte lehátka, taky se chystám pořídit
@suik : mě pomohlo oscilococinum /nevím jestli to píšu dobře/, když na mě něco lezlo
@suzete : mě za 10 min někdy vysosne taky co má, takže to je v poho :wink:
@r.m : to je pech s tou dovčou, tak to je možný, že máš ještě týden do termínu.
@vafle : vítejte doma a velká gratulace :wink:
@janicka006 : včera jí doodešla zátka, dneska se nehlásí tak je možné , že už má Daliborka u sebe a ještě když se mi o ní zdálo, že se konečně dočkala :grinning:
24. zář 2010 v 17:43  • Odpověz
@kuchy : tak to je teda Tobiášek dobrej Coperfield :grinning:
24. zář 2010 v 17:43  • Odpověz
@beru3nek Moc díky za info.....tak třeba už opravdu má prďolku u sebe.
24. zář 2010 v 17:44  • Odpověz
@petja: jejda, spurtík, už? Díky za odkaz na článek, přečtu si to, ať vím, o co vlastně pořádně go :slight_smile:

@pet.s: jé, VELKÁ GRATULACE k Terezce !!! Panečku samá 1, 2 a 9 :grinning: A je to takový drobeček, tak ať jí řádně chutná :slight_smile:

@laurinka.22: super, že je malá takové zlatíčko :slight_smile:

@lamia: jé, tak to je Julinka hezky akční jak ta naše princezna :slight_smile:. Tak ať se vám rozjede mlíčko a žloutenice ať se vám vyhne, ať můžete o víkendu dom :slight_smile:
24. zář 2010 v 17:46  • Odpověz
@janicka006 :není zač :wink:
24. zář 2010 v 18:04  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak já ještě doopravdy nerodím... A myslím, že ještě ani nebudu!! :grinning: :grinning: Hlavně na to kolik mi odešlo už zátky a furt něco odchází...Já fakt nechápu kolik toho může být a to už jsem si říkala, že to musí být všechno... A furt něco ze mě jde... Bolí mě teda dneska fest chvilkama břicho, ale jinak nic!!
@beru3nek : No, jo třeba to říjen fakt u nás jistí...Já se už ničemu nedivím!! :grinning: :grinning: :grinning: A nemohlo by se Ti zdát, že rodím zítra :grinning: :grinning: :grinning:

@janicka006 : Ahojky. Ráda bych už rodila, teda spíš bych už chtěla mít poporodu a Daliborka u sebe, ale zatím se mu nechce..Je to uličník a maminky se drží jako klíště.... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: No jo, on ví sám co je pro něj nejlepší :wink: A děkuju, že na nás s Daliborkem tak myslíš....je to milé! :dizzy_face: :dizzy_face:
24. zář 2010 v 18:25  • Odpověz
@eliska_v : vidíš, nebyla jsi tady, ten sen do toho, jsem si říkala, že už máš Daliborka určo u sebe :wink: tak aspoň, že se něco začíná už dít, to nebude už tak dlouho trvat, neboj
24. zář 2010 v 18:30  • Odpověz
@beru3nek : Mě akorát překvapuje kolik toho je...čekala jsem , že ze mě něco "vypadne" :sweat_smile: a bude to vcelku a ono ne...Prostě furt ze mě jdou táhlé kousky...A teda malej dole tak doluje....auuu :sweat_smile:
24. zář 2010 v 18:33  • Odpověz
@eliska_v : tak to už brzy bude, si razí cestu ven :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Mě se včera, zdálo,teda,jestli se u mě dá mluvit o spánku :sweat_smile: ,že už je tabulka uzavřená, všechny miminka venku:grinning:
24. zář 2010 v 18:54  • Odpověz
@kuchy : No brzy to bude...Kdyžtak říjen je už příští týden :grinning: :grinning: :grinning: Takže uvidíme jestli bude zářijový nebo říjnový :sweat_smile:
Asi si cestu ven razí, ale já bych mu klidně ňák pomohla...jenom kdyby mi naznačil jak :grinning: :grinning:
24. zář 2010 v 18:56  • Odpověz
@eliska_v no u maminky je nejlip :slight_smile: ..snad uz to brzo bude, to cekani musi byt hrozny....ja si furt rikala, ze mam jeste cas a lup ho :fearful:

@beru3nek no snad ne, oscillo .. jsem taky segre psala at mi koupi a doveze
24. zář 2010 v 19:29  • Odpověz
@adeden: jé, tak jsem zas uronila slzičku nad popisem porodu. Ať jsi brzy O. K. a je krásný jak se Adélka k Adámkovi má :slight_smile:
@lio: taky jsme ještě odpo vyrazili na 1 procházku, musí se to využít, když je hezky a taky když se mám s kým procházet, ... Jj, taky páteční :slight_smile:, jé, tak to mají prckové mezi sebou přesně 3 týdny :slight_smile:

@vafle: vítej doma, to vás pustili brzy. Moc gratulujeme :slight_smile:
24. zář 2010 v 19:34  • Odpověz
@lendaw: 7 hodin vkuse? to by mi praskly prsa :slight_smile: No, aspoň ses pořádně vyspala :slight_smile:

@beru3nek: tak snad sis smůlu vybrala

@eliska_v: odchod zátky neznám, ale snad se ti už brzy poštěstí mí Daliborka už u sebe
24. zář 2010 v 19:46  • Odpověz
@suik: snad to nic nebude a zítra budeš O. K.
24. zář 2010 v 19:47  • Odpověz
tak teď odešla kámoška, tak to bylo fajn, pokecaly jsme a aspoň mi pohlídala na chviličku Adámka a nemusela jsem ve tmě venčit, furt mi není jasný, jak to budu teda praktikovat. Chtěla jsem pořídit to nosítko, ale do toho zas než ho ustrojím, tak já fakt zatím nevím, máte někdo radu, kdo má už zkušenost s večerním venčením pejsků a miminek :grinning: ?
24. zář 2010 ve 20:14  • Odpověz
Tak zase další kus zátky a teď ještě víc hustý .... :grinning: :grinning: Nedalo mi to a vzala jsem si zrcátko a ještě tam něco je... To je hrozný- takový sliz :sweat_smile: :grinning:Kdy už tomu bude konec!! :grinning: :grinning:
24. zář 2010 ve 20:16  • Odpověz
@eliska_v : to byl Daliborek teda pěkně obloženej slizíkem :grinning: , no jo kdyť říjen je už za dveřma. :wink:
24. zář 2010 ve 20:20  • Odpověz
@beru3nek dvojí svatba proč né to by byla prča :grinning: :grinning: :grinning:
@hupcza:super rada :wink:
@suzet:no náš je jedlík a mu to nestačí musím ho pak ještě dokrmit z flašky :slight_smile:
24. zář 2010 ve 20:21  • Odpověz
@beru3nek : Asi se dobře zabetónoval :grinning: :grinning: :grinning: A teď mu to maminka chce zbořit :grinning: :grinning: Ale já bych ho fakt už chtěla venku!!!
24. zář 2010 ve 20:22  • Odpověz
@eliska_v eli, nespěchej pořád na něj, neboj dočkáš se a budeš mít prdolu u sebe, ale vše má svůj čas a užívej ještě chvilku klidu
24. zář 2010 ve 20:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.