• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@smisek24 : tak Tobě se to mluví, když ho máš už u sebe :slight_smile: Taky jsi se těšila... :dizzy_face:
24. zář 2010 ve 20:30  • Odpověz
@hupcza prosím jak je to s vyřízením rodného listu v Krnově......nějak jsme se zapoměli poinformovat
24. zář 2010 ve 20:33  • Odpověz
to je pravda, ale po týdnu bych ho tam na chvilku šoupla zase zpátky, jak jsem byla unavená, ale ted už je to super . Neboj, D. te nenechá dlouho čekat a budeš ho moct pomuchlovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. zář 2010 ve 20:35  • Odpověz
@smisek24 : Už se s manželem moooc těšíme... :slight_smile: Tak uvidíme, které datum to bude :slight_smile:
24. zář 2010 ve 20:38  • Odpověz
@beru3nek no odpo jsme se nedala a přiložila k prsu nakonec ip řes hysterák, svázala ho, očůrala dudlíkem a pak místo dudlíka vrazila prso..šlo to....ale ufff.
a ted dospává v kočárku z procházky /která skončila v půl osmé´, říkala mamča že dyby na ni lidi blbě nečuměli, co dělá s kočárem venku za tmy, jezdí ještě ted :grinning: :grinning:/
a my mezi tím byli se psem na veterině, jakože očkovat a tam mi dr řek, že lonskou vakcínu mám na tři roky, vyjma toho, dybychom cchtěli s psíkem do zahr tak musím očkovat po roce...takže sme tam byli na nic a ještě jsem tam viděla nakládat černý pytel do auta, brrr....a pak sme jeli do lékárny a pak mi manža řek ,at sednu za volant..nechtěla sem, ale přemlouvat mne nemusela a nakonec to nebyla taková trága, ba naopak, už sem večer chtěla hodit mamču dom, ale to se manža cukal :grinning:
nožky na žabáka myslím tak, že prostě roztažené nožky od sebe dát postraně až na podložku jako na zem.....to my nedáme, ale k bříšku je dáme v poho,..ale mamča mi ukázala jak to cvičit, tak to snad zvládnem
@suik oscilo je super, něco na mě lezlo a dobrý....je fakt super to mít doma...

@beru3nek zatím večerní venčení zvládáme...ale pak šátek a venčit..zvlášt pokud už bude ve čtyři tma, neska se fest stmívalo už v sedm....

malej se budí, tak dem krmit a snad brzo uspí :slight_smile:
24. zář 2010 ve 21:15  • Odpověz
@eliska_v držím pěsti at se brzy daliborka dočkáš
24. zář 2010 ve 21:15  • Odpověz
Ahojky tak sem si dneska udělala chviku času ted večer a odskočila si za vama :slight_smile: jak se vám tady daří a co miminka sou nějaká nová :slight_smile:
24. zář 2010 ve 21:19  • Odpověz
@suik: neboj ...ono to s tím nakažením není tak žhavé ..ondra od nás (hlavně manži) máloco chytil
olejíčky dokoupíš až bude líp
vo je to za čajík - to neznám
no my fišerku používáme dost - táta v práci, ondra v pohotovosti :grinning:
@suzete: záleží jak je mimi šikovné ...většinou se doba pití zkracuje, jak prcek sílí a vychytává techniku
@beru3nek: dík za pochvalu fotek ..bunda je spíš podzimní, ale se svetrem to stačí i na mírnější zimu ...a když je -15, stejně nebudeš nosit
na tea tree nedám dopustit :wink:
ms byla dobrá ..ale až ta "popotratová" do té doby to byl mazec
@r.m: tak to je radost, co ..vydrž ..už to bude brzy za tebou a budeš se radovat s mimíska :wink:
@kuchy: dle mého gynadře funguje kojo jako antiko za předpokladu, že jsi do 6 měsíců po porodu a zároveň nemáš ms a plně kojíš bez příkrmů - pak na 98% (jako běžná antiko)
@eliska_v: hele to oni nenaznačí ..ani jak vylezou, není s nima vždy jednoduchá domluva :grinning:
@antana123: já se jí ale občas taky zapomínám řídit a pak se obhajuju jak malá holka, přitom jsem dospělá ženská, která to fakt nemá zapotřebí :sweat_smile:
24. zář 2010 ve 21:25  • Odpověz
@eliska_v neboj určitě se mrnouska brzo dočkáš ,ja jsem se taky dočkala a je to super pocit :dizzy_face: :slight_smile: jo je to naše lásenka mazlítko moje :dizzy_face: po porodu mám akorád pocit že mam dole samé modřiny a sem tam ani chodit nemužu :frowning2: večer sem mněla zin´mnici a bylo mi strašně zle a k tomu ještě i prujem no a rano už bylo v pohodě ale byl to teda mazec asik nějaká noční vyroza či ci :frowning2:
24. zář 2010 ve 21:26  • Odpověz
@vafle: zavolal jsme na krnovskou matriku - poslala jsme jim kopii oddacího listu a občanek mé a manži a oni obratem poslali rodný list
@lio: teda takhle jsem nožky nezkoumala ani u jednoho :slight_smile:
24. zář 2010 ve 21:27  • Odpověz
@vafle: filípek je hezký ...jsem se na jedné fotce úplně lekla,že znám tvého manžela ...naštěstí na druhé se ukázalo, že se mi to jen zdá :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2010 ve 21:29  • Odpověz
No tak ja opět zase mizím tady nikdo není :frowning2: ja to přes den nestihám sem dojít :-/ a večer tady nikdo není,no jo hold snad se někdy povede a budu tu mociu být déle :-/ tak se tu mnějte krásně a sned někdy pokecáme :-/ ja se jdu kochat mojím prdolou :dizzy_face: @antana tobě děkuji za komentářík v albíčku :slight_smile: jsem ráda že ses podívala alspon ty :slight_smile: papa
24. zář 2010 ve 21:44  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
včerejší uspávání nám nešlo od 7do 10 s řevem tak sem se sem už nedostala
25. zář 2010 v 06:07  • Odpověz
ale v noci na jídlo po 4hodinách takže pohoda,jinak máme tátu doma tak si ho užívám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2010 v 06:08  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak stále 2v1... Žádná novinka :sweat_smile: :grinning: :unamused:
25. zář 2010 v 07:57  • Odpověz
@eliska_v Ahoj:slight_smile: My jdeme dnes konečně domů:slight_smile:, tak jsem zvědavá, jaké to bude, snad ta naše malá tygřice nebude vřískat celou noc. Daliborek se asi narodí v pondělí, pěkně na začátek týdne:slight_smile:
25. zář 2010 v 08:07  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
tak u nás jsem poprvé zažila, že Žanetka chtěla jíst až po 4 hodinách, no úžasná noc, čumím jak blázen, snad se to bude opakovat častěji - jídlo po 4 hod, po 3 hod., .... :grinning:
Kolem poledne přijede ségra s rodinou - neteř - 9 let a synovec 5, tak zatím užíváme klidu, protože tady pak bude cirkus :slight_smile:. Venku je zataženo, tak uvidíme. Pokud nebude pršet, tak na procházku určo dem, má to blahý vliv nejen na toho našeho kojenečka, ale i na ty starší - šli bychom na hřiště.
25. zář 2010 v 08:07  • Odpověz
@lio: téda, jsi skvělá s tím, jak pořád se snažíš o kojo. Moc ti držím palce

@antana123: mně Žanda byla taky vzhůru od 18 do 21.30, ale pak spinkala krásně :slight_smile:
Užijte si taťku :slight_smile:

@eliska_v: tak třeba dnes ... :slight_smile:

@javyb: jé, tak dnes domů, super :_)
25. zář 2010 v 08:14  • Odpověz
@kovalda konečně:slight_smile:
25. zář 2010 v 08:17  • Odpověz
@kovalda dík, snažím...v noci sem odstříkala fakt "dost", Domča se taky budil po 4 hod, takže ve 4 a v 8 a pak sem šecky kluky v rodině vykopla ven _manža, pes, a DOmča_ a jala se uklízet, luxuju, fuška...a ted mi manža volá, že sme PICHLI !!!!!!! takže se přidávám k píchajícím (kolečka u kočárku) :grinning: doprdele :slight_smile:
zrovna naši jeli pro babičku, že půjdou kočárkovat.....mno tak uvidíme, co s tím manža udělá....
jdu doluxovat, bo se prej šouraj k domovu.....poho den všem.
25. zář 2010 v 09:21  • Odpověz
Přeju také dobré ránko a fajn víkend,

@lio jaj, píchlý kočárek, no taky si říkám, kdy se nám "zadaří"...střepů tu je dost. Teda vy vyrážíte takhle brzy ven, jak Domču strojíš? Já po tom, co měl potničky a dost, vážně nevím..ted má trošku rýmu, tak jsem vedle, jak to jedle..navíc moje termoregulace je nějaká rozbitá, tak nejsem ani schopná určit, když se jdu juknout na balkon, zda je teplo nebo zima :sweat_smile:

@kovalda to budete mít akční den teda, užij si neteře i synovce :slight_smile:

@antana123 Jen se hezky věnuj taťkovi :slight_smile: To večerní uspávání nezávidím..u nás teda usnul naštěstí jak špalek..kojila jsem v půl šestý v lese, doma pořád spinkal a probral se brouček až v 22.45 na jídlo a pak po 3h a po 2h..no závidím těm, kdo kojí v noci jen 1x. D dnes se mi zdá klidnější brouček :slight_smile:

@lucinecka222 krásný Kubíček, taky se sem kolikrát ani nedostanu....

@vafle hezké fotečky, je prima, že tam s vámi mohl být tatka :slight_smile:

Holky, mám 2 dotazy :sweat_smile:
1) Malej má kousek za uchem, jakoby na spodu lebky 2 malé bouličky...nejsou vidět, ae hmatazelné, když jsem mu prohlížela, kde všude má potničky....můžou to být uzliny? Nechci zbytečně plašit, vím, že jsem ji tam jednou měla taky zvětšenou a bolavou, jemu teda nevadí, když mu na ně šahám :sweat_smile:
2)Hemeroidy, neměla jsem, vylezl až doma...to byla muka, když jsem seděla na velký, okousanou ruku, krve jak z prasete, bolavá prdelka :stuck_out_tongue_closed_eyes: začla jsem mazat dubovou krou, pár dní to bylo sice ne bez bolesti úplně, ale bez krve a poslední dny zas krutý...bolí to pořád, mst už nezabírá..nemám zácpu, chodím denně, ale stolici mám snad jak velbloud, jen s tím zatopit :sweat_smile: potřebovala bych asi pár dní průjem, aby se to zhojilo....
25. zář 2010 v 09:47  • Odpověz
@javyb: chápu tě, já se taky neskutečně těšila domů :slight_smile: Tak si to hezky užijte a ať je Barborka hodŇoučká i doma :slight_smile:

@lio: no tak super, že se odstříkávání i kojo daří :slight_smile:
No a kočárek, snad k tomu máte lepící sadu, aby se i odpo mohlo kočárkovat.

@lucinecka222: Kubík je krásnej
25. zář 2010 v 10:03  • Odpověz
čauky

prckové jsou šikovní s tím nočním papáním :slight_smile:

@lio: teda to je pech ..tolik proražených penumatik a to ještě nejsou ani všichni prcci na světě ...tady to je fakt nějaké prokleté :sweat_smile:

@rennu: to jsou určo uzlinky - pokud jste na pohled zdraví a očkovali vás tbc, bude to skoro jistě spojeno s reakcí na to očkování
na hemeroidy - mazání http://www.energy.sk/cz/menu_x352x.asp ....+ bych jedla švestky susešné apod.
25. zář 2010 v 10:08  • Odpověz
@vafle: malej se vám povedl :slight_smile:

@rennu: s dotazy neumím poradit. Ad hemoroid - taky mi leze hajzl jeden, takže asi pořídím homeo mastičku - Avenoc - na zevní ošetření. A chytrá kniha nabízí ještě "normální (granule) homeo":

Arnica montana 9 CH
Bolestivé akutní hemoroidy se sklonem ke krvácení. Zhoršení sebemenším dotykem - každou hod. 5 gran, postupně při zlepšení stavu prodlužovat interval až do vysazení.

Arsenicum album 9 CH
Hemoroidy s bodavými bolestmi, brání v sezení i chůzu, dokonce i ve spánku. Bolesti jsou pálivé a zlepšují se teplem. V okolí konečníku mohou být i trhliny. 2-3x denně 5 granulí

Kalim carbonicum 9 CH
Bolestivé hemoroidy, které pálí jako žhavé uhlíky (bolest se zhoršuje při kašli). Hemoroidy zhoršené po porodu. 2x denně 5 granulí.

Sepia officinalis 9 CH
Mokvající hemoroidy s bolestmi, které se zlepšují chůzí. 2x denně granulí.
25. zář 2010 v 10:10  • Odpověz
Holky, máme začít dávat Vigantol. Po dlouhé peripetii se nám ho zdařilo sehnat, jak ho dáváte? Rovnou kápnete prckovi do pusinky?
25. zář 2010 v 10:12  • Odpověz
@hupcza Ahoj,už jsem byla smířená stim,že si nás tam nechaj a ono nic :( Snad už se brzy dočkám :slight_smile:
25. zář 2010 v 10:15  • Odpověz
@hupcza jj, jsme očkovaní, ono i na ramínku se udělala boulička v místě vpichu a ztmavlo to později, jen mě zarazilo, že oočkovanej je do levého ramínka a tohle má víc vpravo, ale ted jsem koukla, i vlevo....no díky za uklidnění, radši se ptám :slight_smile: má trochu od včera rýmku, ale ty bouličky jsem objevila už ve středu tuším....
Ad hemeroidy, koukám na to...zkusím, tohle je fakt děs...mně bolí i povolit svrače, když jdu na malou :confounded: švestky nepomáhaj...už jsem jedla i povidla...nic. Díky
25. zář 2010 v 10:15  • Odpověz
@beru3nek Ahoj :slight_smile: Jo s tou dovčou je to k naštvání.Prostě mi doktorka řekla špatný termín.Měli jsme se řídit spíše podle toho UZ.To vychází na 27,9 a 1,10.Nechápu proč mám tolik termínů,ještě byl podle MS 17,9.No snad si nás v po už v nemocnici nechaj a bude to rychle aby byl manža aspon u porodu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Dovča končí ve ST :frowning2:
25. zář 2010 v 10:19  • Odpověz
Holky,nevíte jestli má manža nárok na den volna když by si pro nás jel do porodky? Myslim,že na to je nárok,že? Ale asi jen na jeden den,že?
25. zář 2010 v 10:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.