• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda děkuju moc,je to peklo.....arnicu mám nkde doma, jdu pro ni..jinakbych musela zobat fakt všechny, co jsi mi napsala, krom toho posledního...
ad vigantol, kapu 1kapku do pusinky...nebo můžeš na lžičku, ale to mi radila dr. dát kapky 2, protože neslízne všechno :wink:
25. zář 2010 v 10:21  • Odpověz
Jéé, koukám, že dávají v TV večer PS Miluji tě....asi se juknu na první film s malým, jinak telku bojkotuju....to si zase pobrečím, jsem u toho řvala i netěhu a teď to bude asi vůbec nálož emocí....
25. zář 2010 v 10:26  • Odpověz
@rennu jasně o víku vyrážíme takhle ráno, v týdnu o hodku později..neska bylo ráno 15 stupnů, domča dostal overálek s dlouhým a kabátek a čepičku a ponožky, je zavinutý v zavince a v kočárku má dečku....a pohoda.....

no nevím kde se zadařilo píchnout, nicméně tam co sme kočár kupovali tak jedem pro náhradní kolo či duši. maj tam do tří a tak si dáme výlet....

25. zář 2010 v 10:40  • Odpověz
@kovalda lepicí sadu nemáme, ale což no, dáme výletík po nově otevřeném okruhu.
btw včera jsem řídila a pohodička..tak mám radost...dokonce octavku, ale krátkou :slight_smile:
25. zář 2010 v 10:41  • Odpověz
@r. m. tak snad vám to vyjde aspoň na ten porod. S tím volnem na odvoz z porodnice nevím.

@rennu: není zač. :slight_smile: Taky teď na telku moc nekoukám, nic nedávaj.

@lio: tak hlavně, že se to dá řešit :slight_smile:
Řízení super, chce to jen sebrat tu odvahu :slight_smile:
25. zář 2010 v 10:46  • Odpověz
Dobré dopoledne holky. Tak jak se máte? My jdeme akorát kojit, tak hledám, na co se u toho mrknu, asi pustím Přátele :slight_smile: Jinak poslední 2-3 dny Míša vydrží u prsa kratší dobu a když delší, tak se pak poblindí, tak doufám, že se to brzo spraví ....
25. zář 2010 v 10:51  • Odpověz
@rennu: to ale reaguje imunitní systém ...taky když máš ucpanou levou nosní dírku, nenateče ti jen levá uzlina :wink:
pokud má rýmu - mohl mít už nějakého vira den před tím a bojoval s ním - aktivoval imunitní systém - takže natekla uzlinka ..no a výsledkem byla jen rýma ...i to může být důvod
ad hemeroidy - pokud se bojíš povolit - je to i blok v hlavě - tam bych šla do homeopatik

@r.m: ad volno - vůbec netuším
25. zář 2010 v 11:10  • Odpověz
AHojky,
@eliska_v : a zkoušela jsi mu pomoci ven huhu koktailem...a láskou :wink: :wink: :wink: Určitě je dopečený nachystaný, my jsme dali sexík 2 dny před vyvoláním a nález se pohl od zabetonovaná k čípek pryč :grinning:
@beru3nek : no mě se manduca na Matýska osvědčila, uvidíme,kdy ji vytáhnu na Tobíska :slight_smile:
@antana123 : a kolik celkem zbaští,
já to neměřím...tentokrát se nechci stresem zase připravit o mlíko jako loni :frowning2: ,po koupání ho 1 x týdně vážím a když přibíráa nepláče hlady , nic neřeším :slight_smile: :slight_smile:
@vafle . krásný fotky, prcek je moc hezounký :slight_smile:
@lucinecka222 nj. nestíhačka, to se časem podá, taky mi to někdy vyjde ,někdy ne.... :slight_smile:
@javyb : vítejte doma :slight_smile:
@hupcza : no já bych mu nevěřila, takových už bylo, co gyndaře poslechli a i přes plné kojo bez MS jsou těhu :angry:
@lio : tý jo, taky píchlé kolo....my jsme nepíchly s Matym ani jednou....a ted zatím není co,ale alespon máš kočárek,já ani nevím,j ak odvezu kluky do poradny :frowning2:
25. zář 2010 v 11:30  • Odpověz
dobré poledne,
tak dneska koukám máme už po babím létu :unamused:. Odpo vezem babičku aspoň na chatu, juknem po houbách a vyklepeme trochu mrňouska po lesních cestách :wink:
@lio : to ani nevím, že jsou vakcíny na 3 roky, tak to věřím, že to byl ošklivej zážitek na tý veterině :angry: . No taky jsem čuměla jak brzo je už tma :confounded:
@lucinecka222 : tak hlavně, že je už po viroze :wink:
@antana123 : večerní uspávání nic moc, ale noc koukám dobrá. Tak užívejte tatínka :wink:
@kovalda : tak paráda, že v noci Žanda hezky spinká :wink:
@javyb : tak super, doma je to naprosto o něčem jiném :sweat_smile: To jste tam byli koukám dlouho v tý nemocnici :confused:
@lio : tak koukám, že píchnout kolo není zas takový umění jak jsem si myslela :grinning: , tak super, že odstříkáváš dost :sweat_smile:
@kovalda : já dávám na lžičku, my máme k tomu ještě pyridoxin totiž a párkrát za den mu dám i to byby calm na prdy
@r.m : mám pocit, že nárok má. Přesně to taky ale nevím. Mě taky naprosto nevycházel termín, rozcházelo se mi to o 12 dní dokonce, Martínek si vyleze podle sebe a ne podle dr :wink:
25. zář 2010 ve 12:05  • Odpověz
@lio : tak super, že jsi zkusila šoférovat :wink: To jste teda ranní ptáčata, takhle brzo ven s kočárem, my chodíme tak odpo. My než se vykopem, zacvičíme, nakrmíme, tak je 10 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@hanncca : náš taky mám pocit, má snědýno raz dva, tak si pak říkám, jestli mu to vůbec stačí, už jim to jde asi líp. Taky nám dost často blindí. Asi když se moc nacpe :astonished:
@kuchy : a kdy vám kočár má přijít? to je síla teda :astonished:
25. zář 2010 ve 12:09  • Odpověz
holky co máte lehátka od fisher price a jste s ním spokojený, jaký máte? Děkuju :sweat_smile:
25. zář 2010 ve 12:19  • Odpověz
@kuchy: to jsou ty 2% :wink:
25. zář 2010 ve 12:21  • Odpověz
@beru3nek: http://www.babydracek.com/zbozi/971--fisher-price-g5914-lehatko-toddler-do-18kg
výhoda je, že to je jedno z mála (když jsem kuppovala já tak bylo jediné), které unese i ondru ...a nemusím ho okřikovat když do toho leze
25. zář 2010 ve 12:30  • Odpověz
@hupcza : díky, tak to je přesně to, na jaký jsem koukala. To jsem ráda, že jsi s ním spokojená. Taky jsem chtěla nějáký aby chvíli vydrželo.
25. zář 2010 ve 12:55  • Odpověz
@beru3nek no, někdy právě pije krátkou dobu a už se nechce chytit ale když pije tak těch 20min, tak pak blindí. a to doteď neblinkal vůbec!
25. zář 2010 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

tak u nás včera ještě krásné sluníčko, byli jsme venku a dneska chčije a chčije :rolling_eyes: škoda, zrovna tu máme ve vsi pouť, tak to se nepůjdeme ani podívat, Tomáš by z toho nic neměl... :confounded:

dneska noc nic moc, začal se budit už po 2h, hodně prděl, tak někdy kolem půl třetí už jsem ho kojila a pak nemohl vůbec zabrat až někdy do půl pátý :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já čumákovala s ním, dudl mu padal, pak jsem zkoušela ještě přiložit, aby usnul...taky nic, chovala jsem ho, taky nic...ale hodně tlačil, tak ho asi zlobilo bříško, ale neplakal :slight_smile:

@lio jooo vítej do klubu "píchlích" :grinning:

jo a malýmu se po koju občas stane, že mu vylítne mlíko i nosem, stává se vám to taky?? :confused:

už mám i album Radimka :slight_smile: a přiložím fotečky brášků, ve stejným věku, jsou si fakt hodně podobný :grinning:
25. zář 2010 ve 14:42  • Odpověz
no jinak Radim pije plných 5minut a pak už pososává přerušovaně i hejbu prsem a lehtám pod bradou a když dá dohromady 10 minut, tak jsem ráda :sweat_smile: málokdy dá víc...ale teď už ten čas tolik nesleduju jako s Tomášem, prostě kolik pije, tolik pije :slight_smile:
25. zář 2010 ve 14:44  • Odpověz
@ojo: Žanetce vylítlo mlíko nosem jednou - asi předevčírem :slight_smile:
Jé, kluci jsou si fakt dost podobní :slight_smile:
25. zář 2010 ve 14:58  • Odpověz
@beru3nek : no ten původní tu měl být začátkem zář :angry: í,jaksi ho nedodal dodavatel,tak jsem tu řešila ten šedý a ten měl dojít ve středu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a není tu,prý zase chyba dodavatele, spletl si powertwin a powertwo :astonished: a ted čekáme na dodání toho správného.....snad tuto středu, jelikož ve čtvrtek mám poradnu s malýma, taky kyčle a ani na procházku zatím nemůžeme, do golfek miminko kvůli zádíčkům nedám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@ojo : hezké, jsou si fakt podobní, moji kluci jen některým výrazem,jinak jsou každý jiný,Maty na mě Tobi spíš na tátu :wink:
@hanncca : malej taky blindí, vzteká se,jak se chce honem přisát, pak hltá jak blázen a pořád chce a pak neumí brknout kroutí se a blindí šavlovým obloučkem, dneska už je 3x převlečený :sweat_smile:
25. zář 2010 v 15:00  • Odpověz
@hupcza . jj například moje máma, jsme s bráchou taky o 16 měs :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2010 v 15:01  • Odpověz
@kovalda přesně odvaha mi chyběla a skoro sem brečela, že si budu muset dát zase kondiční jízdy....sem po autoškole neřídila a pak se bála a manža mi tehdy k narozkám koupil 10 jízd a od té doby pohodička, v autě jako doma....tak sem fakt moc ráda že mi to půjčil

@rennu já si taky vytlačila hemouše až po porodu asi týden co sem byla doma až, ale bez krve, ale dojít si na velkou byla muka...hodně jsem sprchovala, a mám mastičku resp gel HEMOSTOP gel s dubovou kůrou, aloe vera a alantoinem pro těhu i kojící...aplikuje se 2-3x denně, nejradši bych si to mazala furt, ale 3x mi stačilo a za dva dny bylo po všem. Taky jsem chodila denně a taky jak velbloud, byla to muka, ale asi dohromady za 5 dní bylo po všem a mažu preventivně ještě ted, jinak sem stále baštila lněné semínko, jeslti pomohlo nevím, ale na to změkčení asi jo, a pít a pít a pít.....
@kuchy no jezdím s tím fakt všude a hodně v tom lesoparku, ale manža vytáhl z kola původce, který vše zavinil... a vypadalo to na trn, ale byl to kus "klacku" do špičky, tvrdý jak beton.....a vzpomínám si že v týdnu jsem v lesáči projela po cestě přes kterou byl pořezaný strom, tak sem to chytla asi tam a ucházelo to postupně.....

@beru3nek héééy nechytejte mě za slovo, odstříkala sem v noci V UVOZOVKACH dost....pro vás nula nula nic, pro nás víc než přes den či jindy....taky sem tu nad tím strávila hodinu zatímco Domča už chrupal, pak sem ho nesla spícího do košíku do ložnice...no píchnout není umění, spíš kdy píchnem příště :grinning: ale máme náhradní přední i zadní kolo tak pohoda, manža mne před krámem furt ládoval dovnitř, a divil se že tam nechci a nic nechci koupit, no samo že bych šla a utratila prachy....ale nic nepotřebuju.....navíc venku lilo a mne se nechtělo z auta :-P
JJ chodíme takhle dopo, o víkendu rovnou venčení psíka....a neska prvně jsem je vyhnala samotné a doma to dala dokupy...docela hoňka :slight_smile: a v týdnu chodím tak v deset taky, ale v pátek sem razila v půl devátý, jak Domča řval....
Lehátko mám to samé, zatím jsem nevyužila, ale nepochybuju, že nebudu spokojená a Domísek taky :slight_smile:

Jinak holky se musím pochlubit, neska baštíme po 3 hodinách a válčíme u prsa..(vím, je to dań za krmení lahvičkou) ale včera mi mamča ukázala, jak na to, a tak jsem se na to dneska pustila sama. Řev, rudej, hysterák, zpocenej a prso ne a ne a ne !!!! fakt kdyby to uměl, asi mi jednu bouchne a práskne dveřma :slight_smile: tak sem mu řekla, že je sice taky lev, ale já jsem starší a silnější, takže kdo z koho....Manžu tedy málem vezli a chodil se koukat, jak je berunek rudej a co mu to dělám, ale pak ticho a malej sál....a jakou dobu.....a to sem ještě před výletem pro náhr. kolečko odstříkávala....a sice sem udělala příkrm, ale usnul jak špalek a chrápe jak starej pes, sice mu bude asi hic, bo je svázanej plínou, zabalenej v zavince....ale vypadá spokojeně, lefík můj malej vzteklej....
takže to vypadá, že se napil dost, bo měl kratší hysterák jak včera a včera jsem dokrmovala...neska se u prsa i zakuckal :slight_smile:
Ted jdeme obědvat (ehm ve tři odpo :grinning:) a jako na potvoru jak dám jídlo na stůl se asi Domča vzbudí, no což :slight_smile:
@hupcza už sem zkoukla dvd k nosítku...už se na to moc těším, odpo budu trénovat .-)
25. zář 2010 v 15:04  • Odpověz
@ojo Radimek taky hustej vlasáček co :slight_smile: krásnej
25. zář 2010 v 15:07  • Odpověz
@kovalda a taky ti malá trochu potom chrochtá?? jakože byji tam mlíko vadilo?? Radim jen trošku a pak dýchá normálně :slight_smile: ....vždy se ale leknu, jestli mu nezačíná rýma :sweat_smile:

jj kluci jsou podobní...jen ten nos...Tomáš po mě, Radim po M. :grinning:

@kuchy vyměnili vám kočárek?? :confused: takže čekáte na ten powertwin? já jsem s ním moc spokojená, to odpružení je fakt k nezaplacení, kort u nás na vsi...a tak přední brzda taky super, když jedu z kopce :slight_smile: :slight_smile:
25. zář 2010 v 15:07  • Odpověz
nosem nám mlíčko zatím nelítá, ale to bude tím, že ho moc není, jinak občas taky blindíme o stošest.....
25. zář 2010 v 15:08  • Odpověz
@lio :slight_smile: jj
budete kopovat rovnou nový kolečko?? my měnili vždy jen duši :slight_smile: ta stála cca 80kč, ale teď jsme museli měnit i pneu, byla tam čuzna jak blázen a stejně byli dost sjetý a jedna stojí cca 150kč..tak snad nějakou dobu vydrží :grinning:
25. zář 2010 v 15:11  • Odpověz
@ojo manža koupil jak duši tak kolečko :grinning: bude náhradní
on ten krám je za Prahou a jezdit tam při každém píchnutí...

tak sme se v klidu najedli a už se vzteklounek probouzí
25. zář 2010 v 15:22  • Odpověz
@ojo : jo, objednali jsme powertwin a poslali na prodejnu powertwo, ten nechci,má plast.kola ...tak se doufám té trojkolky dočkáme, jinak jsem ráda, že se s ním dobře jezdí :slight_smile: Budu mít taky co vozit....Maty je kus chlapa a jestli ten druhý bude taky, půjdeme za chvilku do sporťáku :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2010 v 16:39  • Odpověz
Ahoj, jesteze nemam nafukovaci kolecka :grinning:

Dneska je zase super den (snad to nezakriknu :confused: ), v noci jsme se vzbudili jen jednou asi ve tri, teda ja, mala spala, ale nakojila jsem ji a prebalila. Pak az nekdy po osmy rano a z pelechu jsme vylezly v deset :dizzy_face:
Pak jsem satkovala a u toho vysala cely byt a vytrela a ted uz podruhy chrupe v lehatku. I jsem stihla usit obal ne termofor :dizzy_face: .... no potrebovala bych si ale uz dachnout, jeste nas ale ceka babovka a vecer navsteva, tak snad nebude vzteklina.

dneska se mi ji taky podarilo krasne vyprdet na prebalovaku, masirovala jsem briskou a cvicila s nozickama, a nejvic pomohlo, kdyz ji kolinka pritisknu na brisko. Po prvy byl desnej rev, ale po tomhle jako kdyz utne, podruhy si uzavala i masaz a krasne se vyprdela a pak spala jak dudek :dizzy_face: .

@hupcza: ten caj? Koukala jsem ze to je v jinym obalu, v knize jsem ho nenasla, ale vypada to na kojici, jen se ma pit jen v ty dny spurtu....jeste to pohledam.

krk jsem asi zahubila soli a smesici aromaoleju, hnus fialovej, ale kloktala jsem to vzdy kdyz jsem sla okolo. Zatim dobry.

@rennu: s hemeroidy taky neporadim, ja nevim jestli je mam nebo ne, nic jsem nenasla, ale prdelka me neuveritelne svedi :sweat_smile: a taky nevim co s tim

25. zář 2010 v 16:52  • Odpověz
@kuchy: no počkej ..ale tak to ona nesplnila tu třetí podmínku do půl roku po porodu :wink:
25. zář 2010 v 17:58  • Odpověz
tak počasí je na pytel....ven se jít nedá, takže došlo na šátek, sice mám rezervy, trochu jsem to hodila křivě, ale příště už vím jak na to.....jen dotaz na HUP
@hupcza dost dlouho mi Domča pásl koníčky, místo aby si položil hlavičku, a dyž usne tak jak dlouho ti veru vydrží v té poloze ...Domča má při sebemenším procitnutí potřebu či tendenci si dát hlavu jinam, či se tak protahuje kroutí....
asi po půl hodině se probral a řev, raději jsem ho vyndala, protože jsem si vědoma ne zrovna korektního "úvazu" jinak když začne řvát, mám ho v tom nechat? nebo řve že se mu neleží ok? je fakt že v košíku taky leží v jedné poloze, ale třeba mu tato není uplně echt příjemná, nevím......a asi příště i usadit výš...
25. zář 2010 v 18:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.