• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
tak jsme byli na chatě, zahoubařili si a během chvilky jsme hub našli dost :wink:, jen malej nemá dneska něják svůj den :fearful:
@hanncca : tak to u nás je na denním pořádku, teď na chatě zvracel i nosem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a před chvílí se chudinka zeblil, že jsem ho převlíkala komplet. Měl hlad po hodině a půl, to mlíčko nebylo ještě strávený, tak proto si myslím. :confounded:
@ojo : koukám taky blindíte i nosem :confused: Krásný kluci povedli se vám a opravdu jsou si podobní :wink: Radimek má teda vlásků :grinning:
@kuchy : tak snad ve st konečně dorazí kočár
@lio : taky obědváme kolem druhé třetí, tak super, že nepolevuješ a přikládáš, snad ty prsní hysteráky Domču pustěj. Náš je taky dost vzteklej, že by to bylo tím lvíčkem ve znaku :grinning:
@ojo : my měnili jen duši, o jednoho stačilo jen zalepit. U nás to jedno kolo nebylo píchlý v terénu, ale vada výrobku, nezabrousili to a škublo se to tam o nějáký výlisek :confounded:
@suik : tak super, že je Sofinka takový zlatíčko, tak ať jí to vydrží :grinning:
25. zář 2010 v 18:12  • Odpověz
@lio : já myslela, že je to jednoduchý do toho nasakoukat, koukám že je to na video instruktáž :pensive: , hezkej vak i s náplní samozdřejmě :grinning:
25. zář 2010 v 18:14  • Odpověz
@beru3nek jednoduché to je, ale když to blbě srovnáš a kruhy nejsou tam co maj bejt a tak....jinak jednoduchý to určo je, ale člověk je střevo, znáš to :slight_smile: Krom toho DVD - video instruktáž k tomu samozřejmě je :grinning:
no nepolevuju, a hysterie je tím ,že z flašky je prd práce a teče to relativně samo nebo líp jak dyž má tahat že jo, tak co by si nepočkal na tu flašku.......už jedem hysterák znova a dem přikládat...achich :frowning2:
25. zář 2010 v 18:21  • Odpověz
zas od toho aventu jsou těžký ty savičky, to našemu moc nešlo. No jo, kluci to mají na salámu, přesně ví že dostane, tak co by se snažil, když ho mamka o hladu nenechá :sweat_smile:
25. zář 2010 v 18:35  • Odpověz
@beru3nek jo ty máme ale i tak....prso je něco jinýho, to je dřina...ted vysosal jedno prso, ještě mi stříká a teče a on chrápe....manža ted prones že je to souboj lvů........stejně chrupe z toho vyčerpání.....ach jo....prej až bude větší tak mu to můžu říct, tak manžovi říkám k čemu mi to bude, že ted je to moje volba tak co :slight_smile:
25. zář 2010 v 18:38  • Odpověz
@lio: no jo vlastně dva lvíčci :slight_smile: náš se u prsa teda taky vzteká, nevím proč. A co u toho vydává za zvuky to taky stojí za nahrávku. Přítel prohlásil včera večer, že u toho kdáká jak slepice :grinning:
25. zář 2010 v 18:49  • Odpověz
@lio no ale duši koupíš i v potřebách pro cyklisty :wink: teda spoň u nás...taky vždy musím jet do města to opravit :rolling_eyes: ale v náhradním kolu je výhoda, že když píchneš, tak vyměníš a znova jedeš :slight_smile:
jo to víš, že se Domča z flašky tolik namáhat nemusí :sweat_smile: švagrová právě dokrmovala stříkačkou přes malíček...

@beru3nek jj vylezl jako rovnou od kadeřníka :grinning: :grinning:
25. zář 2010 v 18:59  • Odpověz
@ojo no stříkačkou to šlo když bylo málo ml, ted bych nedělala nic jiného.....navíc jak se vzteká tak je to o to ho poranit....v porodce sem si toho užila až až....ňák to zvládnem, jen mám stach, aby se nenastyd, dycky se u toho splaví, tak musím dávat pozor no :-/
taky sme vylezli jak od kadeřníka a už se mu to kudrnatí, jako mne v jeho věku ::_D

du uspávat a jíst..zatím páček a poho večer
25. zář 2010 v 19:03  • Odpověz
@lio taky se satkem zapasim, ja mam teda satek, zatim vazu kolibku, je jednoducha, ale pokazdy se mi ji podarilo uvazat jinak a taky nevim, jestli je ji to pohodlny, je tam jak klubicko...

25. zář 2010 v 19:28  • Odpověz
@lio u nás taky 2 lvi...já a mrňous :slight_smile: ale zatím nebojujeme!! To jo, stříkačkou jde dokrmovat 20-40ml, víc ne. To bys dokrmila a mohla bys začít znova!!! Já dokrmovala asi 2-3dny v porodce. Doma už flaškou. Teď už jen kojo
25. zář 2010 ve 20:10  • Odpověz
@lio: jak pásl koníčky? to nechápu ..tam přeci není na bříšku?
jinak mi se tam obvykle ani veru ani ondra moc nehebzili ..možná to je jak píšeš, že mu není pohodlně ... zkusila bych převázat ..
ad brek ...záleží .. kdž má vyloženě blbý den a beká furt, takže ne kvůli nepohodě v šátku, nechala bych ho tam ...když je nepohodlí, vytáhla bych a dala nanovo
25. zář 2010 ve 20:18  • Odpověz
jinak u nás se prakticy neblinká ..nosem vůbec ne ...a tak ob tři dny vyblinkne takové pidi množství, že jí to jen zteče na bradu

jinak s tím kojem vám fakt nezávidím ..jste statečné, že tak bojujete :wink:
25. zář 2010 ve 20:21  • Odpověz
Ahojky náš malý už je vzhůru od 5 a na spánek to nevypadá :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: stále hledá a když mu dám mlíčko tak ho plive už si nevím rady :frowning2:
25. zář 2010 ve 20:23  • Odpověz
@kuchy děkujeme za přivítání:slight_smile:
25. zář 2010 ve 20:35  • Odpověz
@beru3nek po císaři normální doba, 5 dní, den operace se nepočítá
25. zář 2010 ve 20:37  • Odpověz
@antana123 : tak to bych taky teda neměla tušení, co se mu nelíbí. To dělá poprvé? Mě říkala mudr. že v 6 nedělí se mění mlíko, tak si na něj musí zvyknout, tak jestli to není ono?
@javyb : tak to jo, mě přijde, že jste tam byly ještě dýl. Proč ti vlastně dělali císaře? U nás se s tím moc nepářou, den operace se počítá, i když je to večer a vlastně ten poslední den pouští ráno, takže spíš 3 dny. Tak hlavně, že už jste doma :wink:
25. zář 2010 ve 22:51  • Odpověz
@hupcza takze pri nepohodli by v satku rvala furt? Nehlede na bekaci den? Sofie obcas brekne na zacatku, pak chrni, jen dneska tam moc dlouho nevydrzela, to asi opravdu nebylo dobre uvazany, ale usla tam taky.

Ja mazu spat, dite mi uz davno chrupe, tak doufam ze ji to vydrzi, ale je vykyblikovana, asi trikrat nakojena, tak snad :wink:
26. zář 2010 v 00:05  • Odpověz
@suik : brou, taky jdu. Jak naschvál měl malej dlouhej interval, když já vyjímečně koukala na telku a nešla spát :grinning:
26. zář 2010 v 00:07  • Odpověz
@hupcza no právě on jak je na bříšku, tak zvedá hlavičku, čili ji jakoby odtahoval ode mne, nepovolil ji dlouho, až nakonec si ji položil a s dudlem se ukonejšil....ale po procitnutí se mu tam už nelíbilo, mlel se a zvedal hlavu a tak....
zítra uvážu precizněji a uvidíme...ale myslím že takhle poloha se mu moc nelíbí..už ani ted neusíná u mne na bříšku jako dřív....
@suik no tohle se navíc neváže, ale asi sem střevo :grinning: ale já věřím že to vypiluju
my to udělali večer tak, že já nakrmila, uspala, dala do košíku a šla spát s tím, že manža Domču obstará - bude podávat dudu a prostě ho nenechá békat a nechá si ho u sebe a já šla v půl devátý spát, bo sem měla po celém dni dost, pršelo jeden den a už mi to leze na nervy, ted když slyším, jak tam leje....achich, pak přenesl košík a Domča vstával ted...akorát sem ohřála mlíčko a on mi usnul na klíně.....si říkám, že on békne v noci a já běžím dělat jídlo ale asi ne vždy to bude jídlem...bo regulerně usnul.....jinak neska maj dorazit naši s babičkou, přijela 100 km jen kvůli DOmčovi, tak mi sejří, pokud nebude počasí na kočárkování.....
26. zář 2010 ve 03:40  • Odpověz
@hanncca přesně jak píšeš, jde stříkačkou pár ml, ale ne už skoro 100ml, navíc už sebou víc mele a o poranění dásně nestojím....
jak říkala PA , i dybych měla kojit jen v noci, nebo mu prostě nakonec mlíko odstříkávat, pokud prso bude takhle odmítat furt, ale ještě chvíli to vydržím(e)
my bojujem jen u prsa :slight_smile: jinak aspon v něčem mám nad chlapama převahu (ve znamení:grinning:)
26. zář 2010 ve 03:43  • Odpověz
@hupcza jako na bříšku jako posazený, prostě bříško na moje bříško...tak zvedá - odtahuje hlavičku....
zkusím možná ještě tu kolíbku, sice na tu mám vak, ale tohle je víc fixované a mohl by se tam cítit lépe než v tom vaku, ten vak je děsně obr a byl v tom jak zapadlej vlastenec :slight_smile:
no byl pár desítek minut po jídle, nebékal, jen potřeboval ukonejšit, tak sem ho tam neplačícího dala a řev, pak se ududal , spal asi 15 min (sem s ním stáhla fotky z mobilu do pc:grinning:) a pak zase řev a kroucení....
možná doted znal jen chování v náručí v kolíbce jakoby, tak si musí zvyknout na polohu, nevím...uvidím co zítra.....
26. zář 2010 ve 03:46  • Odpověz
Ahoj holky,tak jak se rodi a maminkuje?:slight_smile: My cekame na detskou vizitu,Julie moc nezloutne, v noci zacla davat 40 na jedno kojo,kadi uz zlute z mlika a vubec je to zdrava princezna ,takze pokud nas nepusti sami,podepisu reverz a mizime,holky uz mi neskutecne chybi a Julinka si za to sve vzorne fungovani taky uz zaslouzi domaci pohodu.Obe se potrebujeme dospat,nemame nadst.neb nebylo volno a ostatni mimca dnes Julis dost budila.Ale mamky nasteti pohodarky plus nove postele,tak se to tu dalo prezit.Tak nam drzte palec,at to vyjde a nemusime se tady moc dohadovat,nechci si zbytecne rozhodit tu pohodovou naladu co me zatim od porodu neopustila,tentokrat prvne po vecerech nebrecim.Holky se prvni den malem servaly,kdo bude Julis chovat,tak snad jim to vydrzi.
26. zář 2010 v 07:40  • Odpověz
Ahoj holky,tak u nás stále nic nového :(
26. zář 2010 v 09:07  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
@lamia to jste šikulky držím palce at jdete domů :wink:
@r.m jé nic,třeba se to v noci ještě rozjede a když né tak i vyvolávačka se dá snést :wink:
holky náš Šimonek má dneska měsíc letí to šíleně :dizzy_face: :dizzy_face:
26. zář 2010 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky.
tak u nás taky nic nového stále 2v1
26. zář 2010 v 09:39  • Odpověz
@r.m : Ahojky, neboj,když nic tak vyvolají :wink: Já fakt ptřím k těm s vyvolávačkou spokojeným, na každého jinak působí, hlavně už budeš s miminkem.... :slight_smile:
@antana123 : gratulujeme k měsíčku :slight_smile:
@lio : nj, počasí na draka. Tady je zima a leje...
@lamia : tak at brzo šupete domů...

............U nás klid, za chvilku jde Maty a tatínek do plavání, tak ho snad unaví,v yblbnou se a bude klid, včera byl Maty uječený a na zabití a v noci zase řádil Tobiášek, pořád chtěl jíst a koukat....tak jsem nějaká nedospaná,jenže přes den neusnu,tak budu koukat jak sůva :grinning:
26. zář 2010 v 09:48  • Odpověz
@antana123 jéééé velká gratulka k měsícování.-)))jak ste nakonec vcera usnuli?
26. zář 2010 v 09:57  • Odpověz
@kuchy zima je tu též, 5 st:-O
26. zář 2010 v 09:58  • Odpověz
@lamia nádherně pozitivní příspěvěk.-) tak at vás pustěj
26. zář 2010 v 09:58  • Odpověz
@eliska_v počkej pak to na nás přijde na stejno a budou tu na ráz 2 nová miminka :slight_smile:
26. zář 2010 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.