• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kuchy akorát mě mrzí,že mi určitě doktorka špatně vypočítala termín.Měla jsem podle MS 17,9 a pak podle UZ 27,9 a ještě 1,10.Nechápu proč 3termíny.My jsme se spoléhali na ten první a manža má dovču do úterka tak nevim jestli stíhá porod :frowning2: Pracuje jako strojvedoucí a tam mu jen tak volno už nedaj.Na dráze je řád :grinning: No,snad zítra se to rozjede.Ale včera jsem měla pěkne bolesti,tlaky na konečník,píchání ale pak to odešlo :((((
26. zář 2010 v 11:20  • Odpověz
@antana123 Už aby.Taky máte u Vás takovou zimu? Tady je 8C :frowning2: a prší už 2den,no fuj ani ven jít člověk nemůže :frowning2:
26. zář 2010 v 11:21  • Odpověz
@beru3nek "přímý vysoký stav" - patologická poloha miminka, na kterou se přijde až v momentě, kdy nejde vytlačit... je tam nějak jinak rotovaná hlavička, která vůbec nesestoupí do pánve....takže mazec, po 18hodinách trápení nakonec CS, na narkózu jsem se těšila jako malé děcko:slight_smile:
26. zář 2010 v 11:28  • Odpověz
Přeju hezkou deštivou neděli,
u nás leje už od včera, ale nijak se moc neochladilo. Dnes nám udělal prdolka radost, včera baštil po osmé večer a pak až po půl 2 ráno :dizzy_face: ....andílek, přes den teda chce víc mlíčka, má rýmu chudák, tak asi i žízen, ale na odsátí to není..i když k ránu jsem už nespala, jak to bylo slyšet :confounded: Jen teda po rozbalení je totálně upocený :sweat_smile: , spinká v body s dlouhým ruk, a zavince, už ho nepřikrývám...tak nevím, zda z nějaké virozy a nebo je po manželovi, kt. byl taky prý jako mimčo pořád zpocený :sweat_smile:

@kuchy tak snad se v bazénu unaví :wink:...já teda jsem taky vždy ko, ale usnu minimálně přes den...bud je čas kojení a na mě jde unáva a když prcek chrupká, tak mně se nechce a nezaberu :sweat_smile:

@lio tak ten Hemostop u nás v lékarně měli jen tablety :rolling_eyes: manžel dovezl jinou mast, tak uvidím...ale noc byla drsná....každý převalení mě probralo, jak to bolí, chodím jak posr... :fearful: a sedím na půl zadku a k tomu jako bonus jsem byla na velký už 2x...uáááááááááááááááááááááá.......já si liboval, že když už jdu na sekci, hemeroidy mě třeba minou a prdek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak teda zatím nemáám ten váš šátek, ale včera jsme naše mládě uspali ve vaku, snad poprvé :slight_smile: manžel tu chodil jak indiánská babička :slight_smile: :slight_smile:
@lamia tak co holky, už jste na cestě domů? :wink:

@antana123 j, měsíc, gratulujem :slight_smile: to je fofr, taky mi to utíká děsně :slight_smile:

@beru3nek to naštve...ale klasika, když prcek spinká, já mám rozžehlíno nebo něco jiného....

Jinak sranda, Honzíčkovi se dobře usíná u písniček z pohádek, jsme ho tak naučili a i se celkem uklidní, pokud nemá u toho bolení teda....ale dopo se mi vybilaa mp3, tak jsem mu zpívala....teda jak já ty písničky zapoměla..jsem jela Ach synku, Vyletěla holubička, Chodím po Brodway....no sradna a to prosím zpívám pouze a jen v sebeobraně :grinning: :grinning: tak snad malýmu nekazím jeho vyvíjející se hudební cítění :sweat_smile:
26. zář 2010 v 11:44  • Odpověz
@r.m : Tak kéž by! Ale na to jak se cítím, tak se asi zatím rodit nechystáme.. :grinning:
No uvidíme... Já teda měla dva termíny.... První toho 23.9. podle UTZ a druhý 28.9. podle MS...Tak snad už to uteče a brzy budou mimča na světě...
Jinak u nás je taky šílená zima! :angry:
26. zář 2010 ve 12:38  • Odpověz
@eliska_v já se na porod taky vůbec necítím.Jen večír mě chytnou bolesti ale přes den nic :( A to jsem vyzkoušela všechno co se dá.Už na to prdim až se malému bude chtít tak to přijde.Ale zítra zas jedem do nemocnice tak uvidíme.Jsem už alergická na ty všechny rady,chodte do schodu,sexujte.... Prostě nás schválně miminka napínají :wink:
26. zář 2010 ve 13:08  • Odpověz
chčije a chčije :confounded: :rolling_eyes:
26. zář 2010 ve 13:36  • Odpověz
@rennu mně malý zabírá na Na políčku v jetelíčku...asi je mu povědomý ten verš "sosáčkama sosáme bez přestání to samé.."
26. zář 2010 ve 13:38  • Odpověz
čauky

@lio tak já nosím jen na kolíbku ..veru je taky opica zvědavá a hlavu zvedá furt kde může ...dle mého to s úvazem nesouvisí
jina ten vak mi příjde hrozný ...zkoušela jsme to a tohle mi fakt přišlo na houby ..nehledě na to, že s tím máma stejně není extra mobilní
@lamia: tak to je fajn ..úplně chápu, že tě to táhne domů :wink: ...tak ať tě pustí
26. zář 2010 ve 13:44  • Odpověz
@rennu: tak to jsme měli stejné časy ... veru potěšila ....chtěla jsme jí dát ze zvyku cucnoiut na dobrou noc kolem 11 a nic - vůbec se nezmohla na otevření tlamičky ...tak jsme si říkala, že akorát usnu a ona se bude dožadovat jídla ..a ne ...bylo to fajné
jinak já taky nevěřila, že budu dětenm zpívat, neb mám absoluní hudební hluch ....a světe div se zpívám a líbí se to ....
dokonce už zpívám i veřejně na takových těch cvičeních ...člověk se sám sobě nestíhá divit :grinning:

my měli vrané koně .....spolehlivě na 100% ...teřba když chytl amok v autě ....ale pak už mi z toho šibalo, když jsem jela třeba 40 km a jela to furt dokola :grinning:
26. zář 2010 ve 13:50  • Odpověz
@eliska_v @r.m holky, těšte se, říká se přeci, to nejlepší na konec, ne??? :wink:

Tak jsem si nasadila Oscillococcinum, uvařila lipový čaj s medem a půjdu zalézt pod peřinu....pořád mám stavy jako když se o mě něco pokouší :unamused:

Holky můžu, když kojím, užívat vitamín Cetebe imunity plus se zinkem??? Na krabičce je psané dospělí a děti od 9let, o kojení tu není ani zmínka :confused: já mám obcně sníženou imunitu a když cítím nemoc, ráda bych jí kvůli malýmu předešlla :sweat_smile:
26. zář 2010 ve 13:51  • Odpověz
@suzete :grinning: tak na to je naučený náš také, dostal od babi včelího medvídka, co hraje Na políčku v jetelíčku a ještě jednu....:grinning: a muž mu stáhnul všechny z toho večerníčku :grinning:

@hupcza ježííííš, 40km zpívat totéž, no tě pic :grinning: já budu muset otevřít nějaký zpěvník a nastudovat lidovky :grinning: Jako umím hrát na flétnu, na klávesy a jeden čas jsem hrála i na trubku....poznám, že je něco mimo notu, ale holt s hlasivkama nic neudělám....ale malému se to taky líbí :slight_smile:
26. zář 2010 ve 13:55  • Odpověz
přeju pěkný nedělní odpoledne,
tak se mi mlíko "zázrakem" vrátilo, nevěřila bych že když malýho přestanu přikládat k prsu, že se mlíko vytratí, takže zase plně kojím, odsávám jen občas a nutriton mu dávám v průběhu kojení inj.stříkačkou a od včerejšího odpoledne jsme úplně bez nutritonu, sice hodinu po jídle ublinkne natrávený mlíko ale je to odost lepší než předtím, jen ty noci teď jsou neklidný a vůbec se nevyspím a když tak s malým na hrudi, taky začal jíst po 2hodinách cca 60ml, je nějakej hladovej a dožaduje se častějšího pití (..jako teď, jedl před hodinou) :angry:
26. zář 2010 ve 13:57  • Odpověz
@lamia moc moc ti gratuluju k Jůlince, taky se jí chtělo dřív na svět,nee, tuším žes měla termín až začátkem října.
26. zář 2010 ve 14:17  • Odpověz
@rennu: jo to znám ..já se totiž slyším, jak strašně falešně zpívám :grinning:
jinak já to nezpívala z neznalosti - pous o jinou píseň vždy končil řevem :slight_smile:
na ten přípravek bych se zeptala v lékárně

@alisek: to je fajn, že se mm zjevilo :slight_smile:
26. zář 2010 ve 14:42  • Odpověz
Ahoj,
tak nevím jak u vás, ale tady je počasí tak akorát na spaní, ... prší a prší ...., což je samozřejmě super na stav vody ve studni (teda doufám). Aspoň si dnes odpočneme, bylo to včera náročné, když tu byla ségra s rodinou, ... Ale měli jsme aspoň nějaké zpestření :slight_smile:
26. zář 2010 v 15:00  • Odpověz
@lio: šátek super, moc vám to i sluší. A s kojením výborný, fakt moc držím pěsti, vypadá to, žes na to vyzrála a už to jede :slight_smile:

@suik: panečku, ty jsi akční, ... super zvládáš. A šátkování ti teda už jde? Se stydím, musím začít trénovat :slight_smile:

@beru3nek: jé, houbičky ještě rostou? No, tak to bychom taťku taky mohli vytáhnout příští víkend :slight_smile: Mňam :slight_smile:

@r. m., @eliska_v: tak holky, snad se vám to už brzy rozjede a budete mít ty miláčky u sebe
26. zář 2010 v 15:23  • Odpověz
ahoj ...

@kovalda mno, to bylo vcera, dneska jsem total kaput, pocasi mi nepridava, jsem unavena, neco na me leze a to kroutidlo mrnavy dneska pekne rve. Nevim, jestli ji tolik boli brisko, ale snazim se ji vyprdet uz na prebalovaku.....obcas chytnem i tri naloze do ubrousku.......asi brzo zkusim bez plenkovku, jestli dostanu odvahu ji zvednout s holou zadnici :grinning: a dat nad kvetinac nebo tak....
Dneska satkoval i tata, ale musela jsem mu to uvazat podruhy a stejne trochu brecela....ale chvilku v tom vydrzeli a ja si zdrimla, ale nestacilo to.

ted me ceka kure, tak jdu nabrat nejaky kalorie, od porodu jsem zhubla 6 kilo a tri byly v tehu (+-)

@lamia: se nedivim, ze chces domu, jednak uz vis co a jak, ale stejne, ja jsem byla taky rada, ze nas pustili treti den,vcetne toho porodniho, sice se mi po porodnici normalne obcas zasteskne, bylo to tam fajn, ale doma je doma :sweat_smile:
26. zář 2010 v 15:32  • Odpověz
hojda,
tak tady od včerejšího večera leje jak z konve :angry:, tak jsem zvědavá do kdy to vydrží :confounded:. Je to pěknej opruz :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Dneska jsme byli na obědě u skoro tchánovců, tak jsme dorazili před chvílí.
dotaz, může se česnek když není syrovej? Chci dělat bramboračku, tak nevím jestli tam můžu trochu dát :fearful:
@lamia : super, že jste obě takhle v pohodě a spokojené, tak ať jste ještě dneska doma :wink:
@antana123: letí to jak blázen :wink:
@lio: teda 5 stupňů brrr, u nás nebyla dneska až taková kosa, asi zítra to sem dorazí to ochlazení :pensive:
@r.m : tak snad už to nebude dlouho trvat. Jste s Eliškou už poslední?
26. zář 2010 v 16:24  • Odpověz
26. zář 2010 v 16:32  • Odpověz
jinak malej byl opět dneska na návštěvě nejvzornější miminko párkrát zakvičel, jinak pořád pozoroval, šel z náruče do náruče a vydržel 4 hodinky vzhůru. No neviŇátko samo. Jen jsme dojížděli domů, tak začal hysterák, pokračoval u cvíča a teĎ si v košíku škytá, tak čekám každou chvíli pláč. Je už asi přetaženej a ne a ne zabrat.
@r.m : to jsou zmatky v termínech, kdyby byl jeden ten poslední, tak člověk tak nestresuje, co. To je blbý, s tím manžou, že bude mít po dovče, tak držím pěsti ať nejdýl zítra se to rozjede :wink:
@javyb : teda to sis užila, takovejch hodin trápení a nakonec císař :confused: Tak hlavně ta sladká odměna, že je už u tebe :grinning:
@alisek : tak paráda, že se mlíčko vrátilo :wink: a přeju, aby ty noci měli delší kojo intervaly. My máme přesně 3 hodiny, je přesnej jak hodinky :grinning: Chodíte už někam na rehábko? My jdem teď potřetí do nemocnice, tak jsem zvědavá, co nám řekne paní doktorka.
@kovalda : tak aspoň někomu se ten lijavec hodí :grinning: . Jo jo našli jsme během chviličky tak půl koše podoubáků :sweat_smile:

@suik : tak ať nemoc přemůžeš, on je člověk tím nevyspáním oslabenej, ještě když jdeš s váhou dolů tak to tělu asi taky nepřidá a chytí kde co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2010 v 16:40  • Odpověz
@vafle : krásnej bobeček :wink:
26. zář 2010 v 16:41  • Odpověz
@beru3nek jj, navic jsem zjistila, ze mi segra ty homeo neveze, ani oscilo, ani ty homeo na krk, co mi radila hupcza (vcera jsem to nejak zakrikla :angry: ) .... no ale aspon veze odsavacku na nos, Sofinka taky nejak chchle, tak dnes vecer hned odsajem a nemusime cekat do zitra. :wink:

no jdu se juknout co maji mistni lekarny
26. zář 2010 v 16:52  • Odpověz
@vafle to je broucek :dizzy_face:
26. zář 2010 v 16:52  • Odpověz
@anatana123: gratulka k 1. měsíci :slight_smile:

@lamia: jé, to je paráda, že si to tak užíváš, snad vás teda pustěj domů :slight_smile:

@rennu: jen si to zpívání malému užij, oni zatím nepoznají, jak "krásně" zpíváme :slight_smile:

@suzete: jj, u nás taky zpíváme "sosáčkama sosáme", protože je to velmi často pravda :slight_smile: A jak na mne kouká, když ji držím a jím :grinning:

@hupcza: jj, už začínám chápat rodiče, proč nebyli nadšení, když jsme jako děti celou 100 km cestu z Prahy k babi zpívali - ooo, Mc Donald farmu měl, ... :grinning:

26. zář 2010 v 17:03  • Odpověz
@alisek: to je super, že se mlíčko vrátilo, tak snad i ten noční neklid zvládnete.

@suik: jj, dneska je takovej unavenej den. Taky jsem unavená už od včerejška.
Na bezplenkovku se taky chystám, jsem zvědavá, jak se nám bude dařit odchyt :slight_smile:
O kalorie se mi díky bohu stará mamka, protože jakmile jsem unavená a vyčerpaná, tak nemám na nic chuť, ... Takhle mne průběžně furt kontroluje a zásobuje, ... Zrovínka jsem dojedla domácí pizzu a ovocný salát :slight_smile:
26. zář 2010 v 17:11  • Odpověz
Ahojky holky, hele já jsem ještě v nemocnici a nějak nestihám :grinning: A to nemám malou u sebe. Ono každé 3 hodiny chodit kojit a nebo osávat je náročné. Mám ještě málo mléka. Sice už teče lépe,ale je ho málo. nevíte někdo co s tím? :wink:
Jinak malá je dnes první den bez infuze. Tak snad už brzy bychom mohly jít domů. Dnes ji poprvé viděl Daník.Říká ji mrožík.Já zase Rozinka, protože je malá a scvrklá.Musím ji koupit nějakou tu pamětní knížku. Máte někdo typ na nějakou hezkou? Děti měly tu od Anne Gedes. Pěkná,ale chtěla bych něco novějšího.
Hele, už jsme porodily všechny, nebo se ještě na někoho čeká? :grinning:
26. zář 2010 v 17:12  • Odpověz
@vafle: je krásnej :slight_smile:

@suik: tak snad seženeš nějaké homeo u vás

@beru3nek: teda, ten váš brouk je teda fakt společenskej tvor a křik si nechává domů :slight_smile:
26. zář 2010 v 17:13  • Odpověz
@suik : já kloktala i solí, když bylo nejhůř. Jinak se říká, že je dobrý když na tebe něco leze zázvor dát do čaje, nevím teda jestli teď můžem, když dost pálí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@kovalda: jo jo, říkali jsme, že společnost má tůze rád. Teď tady po tom náročném dni nemůže chudáček zabrat, ale koukám že by konečně usnul :grinning:
@pet.s : v nemocnici jsem taky nestíhala, nakojit, dokrmit, odstříkat, a mohla jsem znova :grinning:. Já vyzkoušela vše: homeo, kojo čaje, melta, gravimilk, vývary, ale pak jsem se rozkojila až doma v klidu. Jo a černý pivo není špatný :grinning: Tak super, že je malá bez infuze a je v inkubátoru ještě?
26. zář 2010 v 17:27  • Odpověz
@kovalda no s homeem je to to tu napytel, nebo to mam blbe zmapovany, zejtra se primo poptam, ale co jsem brousila na netu, tak neco typu jako dela boiron tu nevidim, a pak maj jednotlivy druhy v tech obrflaskach za velkej peniz :angry: ....chjo, a pritom na to nemci celkem daj.

Ja konejsim hudbou, manzel pousti Mozarta, Bacha, zkousi na ni vsechno mozny :grinning: , on je na vaznou hodne. Ja ji poustim od Pachellbela canon D, meli jsme ho jako svatbeni pochod....furt dokola. zabira, ale vetsinou u toho rvu pro zmenu ja :sweat_smile:
26. zář 2010 v 17:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.