• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
jé tak to už se ted bojím té naší obřice no doufejme,že holky jsou menší tak snad bude malá já jsem sice vysoká ale než sem se začala léčit z neplodnosti tak jsem byla štíhla a hormony a těhu ted udělali svoje a přítel má na svoje 2metry 88kg což si myslím že na tu výšku není moc
25. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz
hupcza: velká gratulace k výborným výsledkům a k aktivnímu hemžidlu :grinning:

beru: zácpa je prý v těhu běžná. Četla jsem takový "lidový recept" - ráno, když ještě ležíš v posteli, tak si přitáhni k břichu pravou nohu (skrčenou)
a pusť. Pak levou nohu a pusť a pak obě. Tím se prý aktivují střeva a tak ....
Jinak dál je ozkoušené lněné semínko. Někdo ho baští samotný, kdo peče, přidává hojně do pečiva a jiná zas dává do jogurtu.
Já láduju spoustu mléčných kysaných výrobků, ovoce a zeleniny a pohoda :grinning:

rennu: taky velká gratulace a těšíme se na fotečky :slight_smile:

antana: jj, to chápu, taky jsem naštvaná, že neužívám slunka a propukajícího jara, ale díky tomu, že jsem v práci :frowning2:
Však si to obě ještě užijeme.

lajla: no vidíš, tak konečně našli příčinu, teď ji zaléčí a budeš mít konečně klid. :slight_smile: Gratuluji ke stanovení TP, zítra ho hodím do tabulky.

natalie: to mne moc mrzí. Přeju, ať se brzy zadaří miminko a ať to spolu dotáhnete do šťastného porodu.

laurinka: jé, ty se máš, vidělas prcka dneska a zítra zase :slight_smile:
Jé, ty jsi hubenka, závidím :slight_smile:. Moc Ti to sluší

No, já jsem taky zvědavá, jak dlouhé bude dítko. Já mám teda 174 cm (váhu nezveřejním, ale od otěhotnění mám o 2 kg méně, hurá) a manžel má kolem 2 metrů.
25. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz
laurinka: jj, teď je v práci nějakej mazec, tak se mi nedaří se sem dostat přes den a večer bývám tak hotová, že si vás dočtu, hodím 1 odpověď a jdu do peřin. No, pak se víc nakukuju o víkendu a to tu nikdo není :grinning:

Zítra nás jde dost na screening, co? Holky já se těším, že ani spát nemůžu :grinning:
25. únor 2010 ve 22:27  • Odpověz
autor
antana: přítel má myslím ok váhu..................
a ty hormony - vím, kámoška vypadala jak já a ted má o třicet kilo víc - mimi mají po umělém a po pěti letech............
a tu holčičku už máte potvrzenou? a už víte jméno?

kov: jsem hubenour a prcek, ale zase někdy sehnat oblečení - docela kumšt..............naštěstí už mám vychytané, ve kterých dětských :grinning: :grinning: obchodech lze něco fajn pořídit.............a nakombinovat s normálním...........oni totiž velikost XXS všude nevedou.......takže taky to má své mouchy......ale my to máme v rodině, u nás jsou všichni malí a hubení..............
a mimi - jj, dneska se krásně mrskalo po brumíkovi a gumových medvídcích, tak možná mu zítra podstrčím zase něco sladkého před NT, at nespinká.......... :grinning: :grinning: :grinning: to jsou finty...............
25. únor 2010 ve 22:28  • Odpověz
lauri: aha, takže na sladký reagujou? no, tak to musím koupit nějakou sladkou snídani, ať nám mímo předvede nějaká salta a tak ... :grinning:
25. únor 2010 ve 22:30  • Odpověz
no máme jí už 2x potvrzenou tak snad to tak bude já už na ní mluvím jako na holčičku a jméno to máme jasno Julie :slight_smile:
25. únor 2010 ve 22:31  • Odpověz
AŤ UŽ JE 9 RÁNO :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 22:31  • Odpověz
autor
kov: no říkala mi to kámoška, tak jsem si řekla, že za zkoušku nic nedám, minule bobek spal, to jsem nejedla nic, dneska jsem si dala brumíka a želatinové medvídky - na víc jsem neměla čas, šla jsem tam ráno, a poskakoval tam, bylo to srandovní................tak zítra taky něco zkusím.......aspon kousek čokolády..... :grinning: :grinning: :grinning: jsem to říkala dneska mamce, tak se smála, že to za nich nebylo...............
25. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz
laurinko:ty jak pujdeš ve 20tt na velky utz pujdeš taky na Predico?nevíš jestli se to v tom 20tt platí?díky
25. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz
autor
no my jdeme spinkat, po dnešku už toho mám dost, už tady usínám vsedě............zítra jdeme na NT, tak snad bude vše ok...............mějte se pěkně, ráno snad ještě nakouknu......dobrou... :slight_smile:
25. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz
antana: Julie je krásné jméno, ale doma mi neprošlo. Ale neva, našli jsme jiný krásný, takže jsem spokojená. Teď už jen vědít, jestli čekáme Žanetku, anebo musíme vyřešit i klučičí jméno :grinning:
25. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz
laurinka: dobrou noc. Zítra bude určo vše O. K.
To sladké určitě zkusím :grinning:

antana: utz ve 20 tt by měl být zdarma, ale samozřejmě těžko říct najisto.
25. únor 2010 ve 22:35  • Odpověz
laurinko:dobrou
Kovaldo:Žaneta je pěkné ale protože já se jmenuju Aneta tak by to taky neprošlo :grinning:
25. únor 2010 ve 22:38  • Odpověz
autor
antana. ty jo, ve dvacátém, to ještě vůbec nevím...................
na prediko jdu zítra na NT, ale ve 20tt fakt nevím, možná i do UH do porodky, tam chci jít na 3D, stojí tam 500 a v prediku 900. ale já chodím k dr, která dělá i na prediku, tak je to pro mě lepší, objednávám se k ní.....protože ji znám, je to příjemnější...... ale to by se podle mě nemělo platit, myslím, že se platí jen NT............ale nevím.......

kov: proč at už je 9 ráno? ty jdeš zítra taky k dr.?
my máme holku taky jasnou, bude Laura, a chlapeček bud Alex nebo Davídek. ještě uvidíme..............
25. únor 2010 ve 22:40  • Odpověz
já pujdu na predico k dr.Polákovi přesné datum se dozvím na další kontrole počítam tak za měsíc že pujdu ale jinak díky a
25. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz
autor
ant: to je primář ne? když bych věděla, napíšu ti, když nezapomenu, zeptám se zítra.............ale už mám těch dotazů víc, snad si to napíšu na papírek......... :grinning: :grinning:
tak dobrou kočky......
25. únor 2010 ve 22:44  • Odpověz
jo díky dobrou noc přeju a at to zítra dobře dopadne :wink:
25. únor 2010 ve 22:45  • Odpověz
no nic jdu taky spát dobrou noc přeju :slight_smile:
25. únor 2010 ve 22:47  • Odpověz
DObré ránko,
držím pěsti ke kontrolám...
Lauri: krásný bříško máš :slight_smile:
26. únor 2010 v 07:40  • Odpověz
dobré ránko držím všem dneska pěsti :slight_smile:
26. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
Jinak já obrázky dodám večer....dřív to nestihnu a zkusím nafotit také bříško, ať mám srovnání :grinning:
26. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak vás jdu ještě pozdravit před NT, kdoví, v kolik se sem pak zase dostanu..........
rennu: díky moc...........
a fotečku mimča ze včerejška do alba ani nedávám, protože je podle mě skoro stejná jak ta minulá, tak uvidíme, co vyfasujeme dneska......... :slight_smile:
a bříško si fot postupně, je to nejlepší......
26. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
Ahoj děvčata, omlouvám se, ale moc nepřispívám, tedy skoro vůbec ne.....nejsme moc spací typ.....ale čtu vás takřka pravidelně a ráda......díky za mnoho tipů a rad....jsem těhotníá poprvé, tak jsem z toho celá vykulená..
..chtěla jsem se zeptat, v diskuzi jsem to tu zatím nenašla........udělal se mi pod spodním rtem takový šeredný opar.......mažu zinkovou mastí....máte s tím nějaká zkušenosti?
A taky jsem pěkný trdlo, ráno jsem si chtěla spolknout vytamín Bé a nějak jsem se nešikovně přehmátla a vpravila jsem do sebe místo něj Endiaron....Snad jsem nic nepokazila..........snad jedna tableta žádnou paseku neudělá, co myslíte? Jsem 13+1
Díky za odpovědi a držím pěsti při kontrolách.....
26. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
vopicka - po endiaronu ti myslim bude akorat blbe (zacpa a tak), ale mimi to snad nic neudela :slight_smile:

kocarky - mne se taky libej ty stary klasicky houpaci a uz nejakej takovej historickej taky shanime :slight_smile: myslim ze na spani na zahrade a tak je to nej :slight_smile: jinak jsem moc chtela kocarek malej, ja mam 168 a 56kg(ted teda 57uz) ale manza asi 185 a 95kg a od tchyne jsem dostala uz krasny oblecky na mimi (na teseni :slight_smile:) ale nejmensi vel. 56, ze prej mensi urcite nebudu potrebovat, tak se zacinam desit obrika a asi budu koukat po vetsich kocarkach :slight_smile:
26. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
eveluska : díky, díky........tak až nebudu moc jít na WC, tak aspoň budu vědět, od čeho to mám.....né že bych teď v těhotenství chodila nějak pravidelně :angry:
naši mají na půdě kočárek po nás a je pořádnej.......ty dnešní kočárky jsou takový pidi midi, tak jsem zvědavá, jak to vyřeším...........sestra má osmiměsíčního chlapečka, je to už docela velkej chlap a Štěpánek se jí tam sotva vejde.....tak už se těší až to přehodí na sporťák a kluk bude moci sedět.......
26. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
ahojky břišulky!
já vždycky než vás dočtu :slight_smile:
laurinko máš moc hezký bříško. já mám taky širokou pánev, takže takhle hezký ho nemám. spíš to vypadá jako takovej špíček. kdoví co to je, že :grinning:

ad kočárky. já kdybych teď kupovala znovu, tak bych šla asi do tý teutonie. je fakt super. holky co ho mají tak když přešly do sporťáku, tak to bylo skoro to samý, co korba, akorát prostornější, protože jde dát úplně do lehu a otočit směrem k mámě a zdá se mi prostě vymakanej. akorát by se mi do něj nechtělo vrážet tolik peněz.
vím, že bych taky nešla do klasickýho 4 kolovýho houpacího, protože bych ho nenarvala do výtahu a taky u nás jsou dost bariérový obchody, třeba do drogerie musím vyskákat po 3 schodech a s tímhle bych to asi nedala. no a malý město, v obchodech regály sotva na jeden košík, když se tam postaví důchodce, tak je konec, takže tam bych s tím asi taky nevymanévrovala. jsem ráda za otáčecí přední kolečka.

jinak se mi líbí, jak máte všechny velký manžele, to se k vám přidávám, já 180cm a manža 197 :grinning:

kov ať ti to dnes dobře dopadne :slight_smile:
26. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
Ahojky těhulínky :slight_smile:

jdu popřát krásnej víkend
moc nestíhám dočítat, ale ke kočárům....taky bych nekoupila klasiku 4kolák, kdo se s tím má tahat? nikam se to nevejde, nejde to pořádně složit, manipulace je na prd.Prostě kdo je z města a nebo hodně cestuje, tak je podle mě klasika na prdlačku.Není nad nafukovací kola a přední s aretací :wink:
Lat souhlas s tebou Teutonia je prostě jednička :wink: máme kočár po Alexovi,ICOO platon, nebudeme kupovat novej, ale taky bych šla do teutonky.Je pravda že korbičky jsou malinký u těchto kočárů,ale když se dá polohovat sporták do lehu, tak nevidím problém.A kdo hodně trajdá s kočárem, tak si stejně na větší dítě, pořídí později golfky.
26. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

včera tady bylo tak krásně, že jsem ani nezapla PC :sunglasses: :grinning:

co dnešní kontroly?? a jak dopadly screeningy? :slight_smile: doufám, že všem dobře a kdo už ho má úspěšně za sebou, tak gratuluji :slight_smile:

co čtu poslední téma kočáry :slight_smile: my máme Patrona Bohemia F4, je to klasická čtyřkolka a nehoupací...to jsem fakt nechtěla, páč u našich je nějakej starší a houpací a to je teda hrozný :sweat_smile:
má velký nafukovací kola, což teda fakt doporučuju a tenhle je teda těžší, ale nikdy mi to nevadilo, vešla jsem se naprosto všude, má velkou vložnou tašku, což jsem taky ocenila, páč chodíme domů do patra a krásně jsem v ní prcka přenášela nahoru a dolu :wink: teď jsem začala používat sporťák a ten je teda obrovskej, Tomáš v něm má hafo místa a snad dobrých 10-15cm rezervu :dizzy_face: :dizzy_face:
máme i autosedačku s adaptéry na podvozek a nepoužila jsem ani jednou :grinning: :grinning: :grinning: ale je super lehká asi do 1,5kg :slight_smile: ....některé mají i přes 2kg :confounded:
no na léto golfky pořizovat budem, ale jen proto, že budu těhu a špatně by se mi tenhle dával do auta...

jinak fakt nemá cenu kupovat novej, starší udělá samou službu a víc jak 3 roky se stejně používat nebude :wink: my ho se vším všudy koupili za 2500kč...takže nekup to, že? :dizzy_face: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj maminky!
Předně blahopřání ke všem super úspěšným kontrolám,děti rostou jak mají!Ty co mají kontroly před sebou jsem přišla povzbudit :dizzy_face:

Lauri máš fakt krásné bříško,i fotečky s UTZ jsou úžasné.To pohlaví je chlapec? :sweat_smile:

Natali je mi moc líto! :cry:

Kočárek mám hluboký chicco,klasický,ale úžasný.Porod byl v listopadu,čekala nás zima,takže nutnost prostoru na fusak a kdoví co....Jsem s ním moc spokojená.
Od 6.měsíce máme golfky chicco ct 0,4.Jsou bezva a velice prostorné.Filípek se do něj vleze ještě teď i s fusakem,akorát nesmí mít třeba kombinézu už. To se ale stejně jaksi nikdy nestalo.Akorát kdybych vybírala znova,tak menší kolečka.Celkově by se zúžil,to by prospělo.To je myslím u chicco multiway.

A jak tady probíráme ty odběry krve,tak u nás nejenže se první odběry berou až v 15tt,ale nemusím přijít ani nalačno.Třeba suchej rohlík s čajem si dát můžu.Zajímavé,ne? Manža daruje krev a tam jim to taky tak povídali...

Mě čeká ten odběr v pondělí nebo středu,ale páč bude v pondělí stávka železnice,zřejmě pojedu až ve středu.Malého zřejmě beru s sebou,nemám hlídání,navíc to bude snad rychlovka,tak to zvládnem.Jinak ta znovunavýšená výplata mateřské se nám může opět změnit,maminky...některým poslancům se to nezamlouvá :fearful:

My máme dnes pro změnu pohřeb v rodině,takže zase úplně obráceně :cry:
26. únor 2010 ve 14:41  •  3 děti  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak už jsem doma...............
petja.vidím, že už jsi zkoukla albíčko.........................

NT super, dostali jsme i 3D fotku, výsledky vše ok, nosní kůstka tam je, šíjové projasnění ok, velcí jsme 7cm, a odpovídáme už 13plus1, takže zase jsme napřed..............no a to pohlaví - ještě ho nechci říkat, je to jen odhad, ne jistota, prcek se vrtěl, dělal kotrmelce, skákal, pořád se otáčel, chvilku hlava dole, nohy nahoře, pak zase naopak, takže super podívaná, jsme se nasmáli................
už jsem objednaná i na triiply za tři týdny, to už by se i pohlaví mohlo potvrdit. Tak už se těším....
26. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.