• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@rennu nic navíc očkovat nebudu
27. zář 2010 v 11:49  •  3 děti  • Odpověz
@hupcza no, já malýmu našla bulku na pinďovi a prý je to nahromaděný mázek, tak mázme začít přetahovat, aby se mu to uvlonilo...jenže tu předkožku má zalepenou, že vykoukne jen špička...no dr. to nehrotila, že to máme už začít nenásilně zkoušet, aby se mu to do 3let uvolnilo, jinak by musel na Uro :frowning2:

@petja jo ty body by mě taky zajímali, já teda občas byla na tejto masáži, ale nepamatuji se, kde ty body jsou :sweat_smile: ale nožky malýmu občas taky promasíruju :slight_smile:
27. zář 2010 v 11:49  • Odpověz
@petja: my jdeme na kontrolu v 9. týdnech, máme to posunuté o 2 týdny, protože jiným dělají ko už v porodce a nám až teď, ....
No, byla jsem z toho trochu vyplašená, ale dr. říkala, že to je jen trošičku, že se nám to hezky srovná, když budeme dávat široké, tak doufám, že to zabere :slight_smile:

@rennu: taky máte široké? preventivně? Je fakt, že je lepší 3 měsíce prevence a mít zdravé nožičky :slight_smile: Jsou jak mravenečci s velkou prdýlečkou :grinning:

@petja: dobrý nápad s masáží chodidýlek, taky zkusíme :slight_smile:
27. zář 2010 v 11:55  • Odpověz
holkýýýýýýýýýýýýýý
du k čínanovi..volala paní znova, že od čtyřech se uvolnilo další místo..juchůůůůů
27. zář 2010 v 11:55  • Odpověz
@lio: jé super a dokonce už dneska :slight_smile:
Tak jsem zvědavá, co ti číňan poví :grinning:

@rennu: taky nebudu očkovat nic navíc. Nemáme ještě očkovanou ani TBC, to až v roce a půl.
27. zář 2010 v 11:56  • Odpověz
@kovalda my máme kyčle ok, sice trochu tuhé co říkala pediatrička, ale ortoped byl spokojenej s tím, že mám cvičit, aby to povolilo, ale že to nic není
a široké máme do další kontroly
27. zář 2010 v 11:56  • Odpověz
@kovalda on toho moc nepoví, doufám, ale že udělá zázrak,
ale myslím že ze stavu mých zad bude v prdeli , prcek už váží no :grinning:
ale třeba laktaci spustí......na kurzu se kasal, jak to u ženských dělá, tak uvidíme :grinning:
27. zář 2010 v 11:57  • Odpověz
@petja diky za radu :slight_smile: určitě vyzkouším :slight_smile:
27. zář 2010 v 11:58  • Odpověz
@kovalda TBC v roce a půl?
27. zář 2010 v 11:59  •  3 děti  • Odpověz
@petja k těm zvukum jeste - proc mne napadlo budit Lucka se u toho tak strasne krouti a narika, ze si rikam jestli by nebylo lepsi vzbudit a treba namasirovat, zacivicit nozickama aby se ji ulevilo - zavinuju ji do deck y- tak tesne jak se zrovna povede, a to se pak moc hybat nemuze a nemuze si sama prdiky vyhnat.... :slight_smile:
27. zář 2010 ve 12:02  • Odpověz
a koho by masáže zajímaly více a chtěl by na ně zajít, tak http://www.maserskaskola.cz/p/baby-masaz/397
@petja: jj, v porodnici jsem odmítla a další "možnost" je prý v roce a půl na plicním
@lio: no jasný, že zázrak. Na chytrý řeči můžeš jít kamkoliv :slight_smile:, ať konná nemožné :grinning:
27. zář 2010 ve 12:03  • Odpověz
@kovalda tu taky čekám na zázrak = až přestane pršet.....ale asi mne ta deštivá procházka nemine no....
tak drž palce at to vyjde.....pokud mi neřekne nějaké jobovky, jak mám všechny dráhy mimo a jak za jedno sezení neudělá nic.....
27. zář 2010 ve 12:09  • Odpověz
@lio: jasný, pěsti budu držet :slight_smile:
27. zář 2010 ve 12:12  • Odpověz
@lio: jj ..já masírovala pokaždé ..svícení netuším ..nemám vyzkoušeno ani na sobě

@jennymaresova: pokud spí, věř, že to pro ní taková hrůza není ..jinak by jí to nenechalo spát ...spíš to je trápení tvé ..rozhodně bych nebudila
@petja: chodidla jen jemně třu v rámci celkové masáže ..přece jen tam je mraky i jiných bodů a nerada bych neco dráždila
@kovalda: vidíš, tak je to i v knize :slight_smile:
27. zář 2010 ve 12:17  • Odpověz
@hupcza díka za radu a uklidneni :slight_smile:
27. zář 2010 ve 12:21  • Odpověz
@ojo: tak jestli máte nějaké obtíže, tak to je samo jiná ..u nás je zatím pohoda
@lio: no tak bezva :slight_smile:
@jennymaresova: ona by si řekla, kdyby potřebovala :wink:
@kovalda: to je nějaká blbost ne ..já teda taky v porodce neočkovala ani u ondry ..a očkuje se normálně v kalmetizačním centru ...do 6 týdnů je ze zákona povinné ...takže pokud budeš později, mouhiou ti dát pokutu ...já teda očkovat nebudu ale jen abys věděla :wink:
27. zář 2010 ve 12:23  • Odpověz
@hupcza s tím svícenm to bylo přemýšlení nahlas, pak poreferuji a s těmi body na tlapičce máš taky recht, dyž si vezmu kolik je na chodidle bodů a ted taková malá tlapička. lehce se člověk uhmátne.....ale je fakt, že taky pouze hladím jemně....

sem uplně v tranzu z toho že čínan vyšel, at to dopadne jak to dopadne, aspon se i min dozvím co vše mi je a co vše mám v disharmonii :slight_smile:
blbý je že pokud je něco akutní, čeká se.....
27. zář 2010 ve 12:25  • Odpověz
@hupcza: no, na informovaném souhlasu je ....aby byl můj potomek nejprve očkován neživou očkovací látkou a až následně v druhé polovině prvního roku věku bylo mé dítě očkováno živou vakcínou proti tuberkuloze.
Na očkování bude dítě pozváno mezi 15-18 měsícem věku.
Tak nevím.... jen teď jak čtu nejdříve o té neživé látce, ... promluvím si s pediatričkou příští týden a uvidíme :grinning:
27. zář 2010 ve 12:50  • Odpověz
@petja děkuji, koupím a vyzkouším, snad pomůže- neztrácím naději :slight_smile: :slight_smile:
27. zář 2010 ve 12:56  • Odpověz
@rennu díky, ale nechápu jak opačně na bříško, jako ho položit na bříško??
27. zář 2010 ve 12:57  • Odpověz
@jennymaresova: nz :wink:
@lio: že jo :slight_smile:
jinak dej pak vědět, jak jsi dopadla :wink:
@kovalda: to je divné - druhá polovina prvního roku je přece 7-12 :slight_smile: ...jako oni doporučují odklad na tuto dobu právě kvůli minimáklní reakci - právě to je vrchol idiocie - všichni ví, že novorozenci to blbě snáš, všichni ví, že od půl roku už ty reakce jsiou naproso minimáklní ...a furt to do těch novorozenečků serou a nedají si říct ...nechápu, proč to neposunou plošně ...
no stejně to příští rok možná zruší úplně
27. zář 2010 ve 13:10  • Odpověz
ahoj holky, tak dnes zatím žádná nová mimča? Míšovi jsou dneska 2 měsíce :slight_smile: Ve středu jdeme na KO k pediatrovi, tak jsem zvědavá, kolik teda skutečně váží a měří...jak nám vyrostl. Dneska po krmení jsem ho nechala říhnout a dala jsem ho do postýlky a asi za15 minut jsem se na něj šla podívat a byl totálně poblinděnej, tak nevím. Má nějaké blbé období. U prsu nevydrží dlouho a pak stejně blinká... :frowning2:
ad očkování Míša je očkovaný na TBC a možná nechám i ten sinflorix nebo jak se to jmenuje...ještě se na to chci víc informovat...uvidím, až zjistím, co a jak..
27. zář 2010 ve 13:24  • Odpověz
no právě s tím očko na TBC to vidim spíš na ten max.6týden života
27. zář 2010 ve 13:28  •  3 děti  • Odpověz
hojda,
to počasí je teda hnus. Ráno byla pěkná kosa, si říkám do čeho asi začnu oblíkat broučka v tomhle nečase :frowning2:. Jinak noc co dvě a půl hodinky budíček a jednou nemohl brouček usnout, furt pofŇukával. Tak teď si to vynahrazuje :grinning:
@trexx25 : velká gratulace k Nikolce :wink:
@laterna : tak držím pěsti, ať se začne konečně něco dít :wink:
@marge : koukám, že to počasí nám dává zabrat, tak ať je ti brzo líp. Tak super, že Lukášek tak hezky v noci spinká :wink:
@eliska_v : tak to by mohl Daliborek už dneska ven, když se něco začíná dít :wink:
@alisek : tak to bych se taky vzbudila celá upocená po tomhle snu :grinning: , tak super, že noc byla v pohodě a ať následují další :wink:
@rennu : nám to dr. vyloženě doporučila, proti ten rotavirům, když jsme byli nedonošený a proti pneumokokům dáme taky, prý je to teď už hrazený. Nebo s minim. doplatkem.
@lio : co zkusit jiný tip toho umělýho, třeba mu nesedí. Tím baby calmem nic nezkazíš, je to naprosto přírodní, taky dáváme. Stroprocentní to samo není, ale trochu to pomáhá.
@safryy : jsem si říkala, co je s váma, že jsi tu dlouho nebyla. Tak stěhování teda nezávidím, tak hlavně, že už jste po akci, ty krabice mají čas. Ještě že to máme už za sebou :grinning: Ten baby calm voní po fenyklu, je přírodní tak se může dávat při každém koju i mezi. Tak to bude asi něco podobnýho. Náš má škytavku tak jednou za den, prý je to z toho, že se přepije mi včera tvrdila skoro tchýně, tak nevím. Spíš u toho napolyká moc vzduchu, když hltá si myslím.
27. zář 2010 ve 13:34  • Odpověz
tak jsme tu ... Máme Nikolku na světě. NArodila se na den přesně 21.9. a měla 3830g a 51cm. Až bude čas napíšu více. Zatím pa pa
27. zář 2010 ve 13:34  • Odpověz
@lio : náš taky po krmení tlačí a vydává různý pazvuky. Velká se mu podaří taky tak jendou denně, a když ani to ne, tak je pak zle :frowning2:
@safryy : tak u nás byla jednou návštěva a u mě malej plakal, vzal ho strejda a byl klid, to bylo vůbec na depku :grinning: tak nedepkuj. To víš, holčičky tíhnou k tatínkům :wink:
@kovalda : a do teď jste široké balení dávali nebo ne? Já jsem taky zvědavá jak dopadneme na kyčlích. Většinou se dává to široké do konce šestinedělí, ne?
@lio : to je pech s číňanem teda.
@jennymaresova : taky vydává ze spaní někdy hrozný zvuky, že si myslím, že už se budí a brečí hlady, ale přitom má zavřený oči. Za chvíli ho to ale přejde, takže já nebudím
27. zář 2010 ve 13:48  • Odpověz
tak se taky začínám hlásit k těm bolavým krům,vzala jsem si propolki a nasadím zas oscilo, snad to zabere
taky nás očkovali proti TBC při propuštění z nemocnice
@lio : tak super, že čí'nan vyšel :wink:
@jennymaresova : mě říkala dětská, že v zavince nejdou prdy ven, nemůžou se hýbat tak pak trpěj
@hanncca : gratulka ke dvoum měsícům, taky to máme za pár :wink: .
27. zář 2010 ve 13:56  • Odpověz
@alzbeta.hod :velká gratulka k Nikolce :slight_smile:
27. zář 2010 ve 13:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.