• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@beru3nek: ta naše prďolína se v případě potřeby v noci vysouká z karpa i zavinky ..nechápu ..ondrovi se to nepovedlo ani jednou
27. zář 2010 ve 14:01  • Odpověz
@hupcza no nevim jestli je to tim ze nebalim az tak tesne, ale minimalne jedna ruka je vzdycky ze zavinuty decky (Karp) taky venku, obcas si rikam jakou silu musi vyvinout aby se z toho vymotala- hrave, ale ty nozky ty ma spis smotnuty, tak ji to mozna brani v tom aby vyhnala prdiky... nevim... :slight_smile:
27. zář 2010 ve 14:09  • Odpověz
@jennymaresova: no já ji taky na fest nedávám ....nemůžu karpovat tu levou stranu, jelikož tam měla tu klíční kost štíplou a to by dělalo neplechu ..ale i tak je hebzivá a vynalézavá :slight_smile:
27. zář 2010 ve 14:11  • Odpověz
@hupcza : jo jo, jsou ty dětičky akční a vynalézavý :slight_smile: Měla jsem tě ve snu, nechávala jsi mi na hlídání Ondráška a já nevěděla co mám dělat s látkovejma plínama, ještě měl jen dvě a rázem nebyla čistá ani jedna :grinning: . Jak kdyby Ondrášek plíny ještě potřeboval, co :slight_smile: . Tak jsem šla s mojí mamkou do lékárny a kupovala tam jednorázovky. :grinning: No prostě lidi z koníka mám teď každou chvíli ve snu :grinning: Jinak obdivuju všechny, co látkujete, to furt perete, ne? Já mám koš takhle plný každou chvíli a to máme jednorázovky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2010 ve 14:26  • Odpověz
@beru3nek taky obdiv vsem co latkujou, ja bych teda nejen ze nemela kde pliny uskladnit (kyble do koupelny) ale hlavne kde susit... ale kde na to jeste berete cas? :slight_smile:
27. zář 2010 ve 14:34  • Odpověz
@alzbeta.hod moc gratuluji :dizzy_face:

ad očkování... Radimka naočkovali už v porodce :slight_smile: a na pneumokoka možná necháme, když je teď zadarmo...ńo uvidím, co řekne dr. :slight_smile: Tomáška jsme teda nedávali...
27. zář 2010 ve 14:49  • Odpověz
@alzbeta.hod gratulace k nikolce :slight_smile:
27. zář 2010 v 15:11  • Odpověz
@jennymaresova : já to taky nechápu a kde holky suší ještě v tomhle počasí. Já jásám, když je jeden den prázdnej koš, to bylo v sobotu a dneska je opět po půl plnej, a to jsme 3 :astonished:.
27. zář 2010 v 15:12  • Odpověz
@hanncca: jéje, už 2 měsíce? :slight_smile: Gratuluju :slight_smile:

@alzbeta.hod: MOC GRATULUJEME :slight_smile: Koukám, že dnes tu máme Nikolky :slight_smile:

@beru3nek: široký jsme zatím nedávali. Chtěla jsem látkovat, ale nejdřív jsem byla jak nalomený šíp a pak jsme neměli vodu. Ale až se vrátíme domů, látkovat budu, tak se to tím snad vyřeší. Do té doby budu dávat látkové přes jednorázovku.
27. zář 2010 v 15:13  • Odpověz
@beru3nek no jo, vy jste chvilku po nás, co? :slight_smile: tak předem taky grautuluji :slight_smile:
@kovalda jj, letí to!!
27. zář 2010 v 15:14  • Odpověz
@hanncca my jsme 31.7. takze za chvili taky jakoby dva mesice :slight_smile: Kdyz my odčítáme to o co jsme dřív.....takže jak se to vezme... :sunglasses:
27. zář 2010 v 15:28  • Odpověz
@beru3nek presne, jsem rada, kdyz mi uschne to co ma a kam bych dala plinky fakt nevim, takhle jich porad peru, jak mala blindi, nebo ja pouzivam pri kojo, protoze kdyz kojim pres kloboucek, tak jsou ztraty a splicha nam to vsude :grinning:
27. zář 2010 v 15:29  • Odpověz
@hanncca : děkujem
ten náš se dneska tak vztekal u prsa, to byla teda síla. Jestli ho u toho trápili prdy, vždy celej zrudnul, pak začal brečet, že jako nechce a dal by si něco jinýho, tak nevím co to má být. I vypije míň než jindy. Mě by zajímalo, kdy je ten spurt u nedonošenejch, podle jakýho věku se to bere, nevíte?
@jennymaresova :no jo, my jsme ve stejný den narozený :slight_smile: kolik vážíte? Já mám taky doceala velkou spotřebu plín, taky máme blidnítko, občas si tu na přebalováku počůrá, máme jich přes 20 a míň by mi nestačilo :grinning:
27. zář 2010 v 15:43  • Odpověz
@jennymaresova no jo, vy taky 2 měsíce. My jsme taky dřív...
27. zář 2010 v 15:57  • Odpověz
tak sem zpět od čínana .-))
:sunglasses:
mno jestli to nezabere, tak sem si minimálně luxusně dáchla, napíchaná jehličkama.-))) a mám baňkovat prsa, a dát si silnou rybí!!!!!!!!!!!!! polívku, nejlépe z mořských ryb .-)))
dyž to nezabere , za týden plus minus znovu na jehly :sunglasses:
ted nakrmím a jdu kočárkovat, mám elánu.-)))))))
27. zář 2010 v 17:42  • Odpověz
@hupcza btw zácpa nás fakt netrápí, neska už potřetí a solidně:slight_smile:
27. zář 2010 v 17:43  • Odpověz
jinak gratulka k dvouměsíčkům,.-))
27. zář 2010 v 17:51  • Odpověz
@beru3nek: to je hezké, že tě straším i ve snu :grinning: ....ale ondra ještě plínuje :wink: to ses nespletla ....jinaku nás pere pračka :grinning:
@lio: bléééé rybí polívku nééé
ad zácpa - no já to říkala :grinning:
27. zář 2010 v 18:48  • Odpověz
@hupcza no taky sem se málem poblila jen to řekl.......ale když už sem se do toho pustila ...tak se vším všudy :-P

přišla sem zvenku totálně zmrzlá, vona už je zima /jako roční období/ bo jak? brrrr
27. zář 2010 v 19:18  • Odpověz
@lio: no tak super, že sis u číňana hezky schrupla a nabrala síly :slight_smile: A polívka z ryb? No, to jsem zvědavá, jestli to pomůže :slight_smile:
27. zář 2010 v 19:28  • Odpověz
Jé, tak to já bych rybí polívku klidně dala, když nebude s vnitřnostma.
27. zář 2010 v 19:29  • Odpověz
@lio : to jsem zvědavá, jestli číňan teda zabere, budu držet pěsti. V tomhle počasí kočárkovat, to teda obiduvuju, ještě takhle večer. brrrr
@hupcza : :grinning: no sranda, předtím Eliška ve snu, teĎ ty :wink:
27. zář 2010 v 19:33  • Odpověz
@kovalda neříkám že zchrupla, ale dáchla :grinning: prostě odpočinula, bylo to fajn, napíchaná ale fajn....já bleju jen polívku cítím...takže já ji dělat nebudu....nebo možná ...pro Domču cokoliv....ale tfuj tajbl....a jak ještě podotkl z MOŘSKEJCH ....tak asi zajedu k móóři bo co :grinning: no ale v Makru maj tyhle potvůrky tak tam třeba sjedem...

@beru3nek no s psíkem za každého počasí a Domča se musí přidat, pokud manža není doma, což není, a já vyšla v šest....za tmy sem se vracela..ale setmělo se mega rychle....mazec už ...
no už ráno sem domčovi stříkla mlíko do ksichtíku, tak su zvědavá co ted :grinning: uvidíme.....vyzkoušela sem a uvidíme....
27. zář 2010 v 19:37  • Odpověz
holky prvorodičky - taky máte tak výbornej jídelníček, ve smyslu pravidelnosti jídla? ....já dneska jedla třikrát....už vlastně ani nevím zda mám hlad....pití sem tedy taky dneska moc nedala...a ten den tak letí...achich....
ted to doháním, vařím čaje, meltu, Domča dospává v kočárku i když s přestávkama, ale spí a já doháním den :-/
27. zář 2010 v 19:49  • Odpověz
@lio : našt. ani psíček nechce být v tomhle hnusu venku moc dlouho, no kdyby táťka nebyl doma, tak bych taky musela do toho nečasu i s kočárem :astonished: . Já snídala po 10, oběd ve 3 a te´d jsem dovečeřela, nějáká 12 na oběd taky nehrozí. My teda pozdě vstáváme :grinning: . Kolik piješ tý melty? Já třeba 3 velký hrnky, no spíš i víc :grinning:
27. zář 2010 v 19:57  • Odpověz
no tak teď jsem ho chudáčka tou meltou polila, ještě že studenou :grinning:
27. zář 2010 v 19:58  • Odpověz
@beru3nek no my šli i včera za deště, prsotě vysmrdět ven....já bych doma umřela celý den zavřená..sem si navykla se psem, za každýho počasí, tak mi to nedělá prob a jemu naštěstí taky ne....navíc jsme dneska nebyli kočárkovat a tak byl venku až ted v šest, takže by mu to před barákem nestačilo....
meltu piju klidně na litry....ted sem ji dlouho neměla bo sem neměla mlíko bez laktozy a já ji bez mlíka nejsem schopná vypít :slight_smile: tak mám hrnek gravimilku, kojo čaje...meltu uvařím čerstvou zítra ted na noc ji vařit nebudu...
já ráno při koju kydla na Domču musli z misky :grinning: na bodíčko jeho....čunče :grinning:
27. zář 2010 ve 20:01  • Odpověz
ad látkování. Musím zajet koupit kyblíky, nemám ani jeden kam bych namáčela (mi ho manža znárodnil při jeho kutilství tuhle) a pak se na to vrhnu taky naplno.....jinak ted dávám přes jednorázovku a občas ta proteče až na látkovku, tkaže peru a normoš pleny peru....a nemyslím, že peru nějak více, blbý je to schnutí, to je fakt.....plánovala se sušička....ale to by do toho nesmělo vlést nové auto, takže sušíme postaru jako doteď a při tomlhe počasí je to slast :frowning2:
27. zář 2010 ve 20:04  • Odpověz
@lio : jo tak to já piju bez mlíka, jsem si na to už zvykla. Vidíš gravimilk si taky ještě dám, mě chutná jak je to sladký :grinning: . Já mám taky meltu na plíně i na bodýčku, tak jsem zvědavá, jestli to pustí. No overálek za pár kaček, tak mě to nebolí. Já už dneska vyřadila 3 overálky, no váha dneska ukazovala 4270 g, takže už to není žádnej prcek :grinning:
27. zář 2010 ve 20:23  • Odpověz
@kovalda ty už nedoplňuješ tabulku? to už jsme porodily všechny?
27. zář 2010 ve 20:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.