• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@beru3nek no to mě se křiví huba, jak je to sladký :grinning:
no my měli min týden 4350 na kontrole......tak to už jste pořádný drobci tedy ....
jinak to půjde vyprat, coby ne ...
my ještě nevyřazujem oblečení,ale za chvíli pár kousků už nebude...

tak ještě jdu odstříkat, domča ještě spí, tak ho nechám, doufám, že pak bude spát v noci :slight_smile:
spí v chodbě ještě oblečenej, je tam otevřený okno, tak nechápu, že nespí venku když se zastaví....dyž takhle dospává ve stojícím kočárku :slight_smile:
a manža jede z práce, tak sláááva.ještě jede vyzvednout kolotoč do kavárny :grinning: (z jednoho net obchodu je osobní odběr v praze v obchodním centru v kavárně, už jsme tam takhle vyzvedávali košík pro Domču :grinning:) tak se těším na kolotoč :grinning:
neska je tu mrtvo co? já půjdu taky, ještě tu mám nějakou prácičku a pak nakrmím a chrupat (snad) :grinning:
poho večer a dobrou noc
27. zář 2010 ve 20:29  • Odpověz
Ahojky maminky :slight_smile: tak sem se na vás přišla dneska podívat :slight_smile: malí mi ted usl a mám tak hodinku než se dostanu do sprchy a pak ulehnu do hajan :slight_smile: malí mně dvakrát za noc budí a tak chodím spát tak abych se alspon trošku vyspala :slight_smile: jak to tady vypadá z miminkama? rodí se?
27. zář 2010 ve 20:40  • Odpověz
tady nikdo tak ja se teda loučím tak jindy no :slight_smile: papa :wink:
27. zář 2010 ve 21:13  • Odpověz
Holky jedeme do porodky... neni mi nejlíp, tak pro jistotu ať se na nás mrknou jestli je všechno ok!!
papa a myslete na nás...
28. zář 2010 v 07:41  • Odpověz
přeji dobré ránko :slight_smile:
@rennu:no dnešní noc byla už lepší usnul v 9,já nechám na pneumokoka
@hupcza:no zkouším mu navodit nějaký režim na večer ale zatím mi to nejde možná to chce ještě čas
@safry:jé chuděro stěhování nezávidím,a prdíky nás zatím netrápí
@kovalda:jé to je mi líto s kyčličkama se už začínám bát jak dopadneme za 2týdny mi :frowning2: ,očkování proti TBC jsme byli už v porodnici
@alzbeta.hod:veliká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@hancca:gratulka ke 2měsícům
@lio:tak držím palce at ryby pomůžou a o pravidelnosti jídla ani nemluv nestíhám jíst a kolikrát zapomenu jít i na zíchod až je to neúnosné tak jdu :grinning: :grinning: :grinning:
@leiska_v_tak držím palce at se už něco děje :wink:
28. zář 2010 v 07:46  • Odpověz
@eliska_v držím palce :slight_smile:
@lio já to mám se stravováním podobné. Snídani zvládám, pokud malá po raním kojení usne (což většinou ano). K obědu většinou slupnu banán nebo něco rychlýho a večeři už jím jenom když mi jí manžel připraví. Občas se mi stává, že se přes den vůbec nenajím, pokud mi to manžel nepřipraví. Nějak nestíhám sledovat jestli mám vůbec hlad. Všech těhu 15,5 kg už mám dole + 1kg bonus. Navíc mám strach hodně věcí jíst - Bětušku trápí prdíky a tak opatrně testuju potraviny jednu po druhé. MInulý týden jsme si s manželem dali pizzu a to jsem teda vůbec neodhadla :frowning2: Malá měla mega srajdu, křeče v bříšku :cry: Jestli to takhle s tím stravováním půjde dál, za půl roku budu mít míry jak modelka :grinning:
28. zář 2010 v 08:53  • Odpověz
tak tu nechuť/nečas k jídlu vám závidím, já jím furt a taky mám ještě 5kilo nahoře a dolů to s mým jídelníčkem hned tak nepujde. ale mám pocit, že tak dvě kila mám přes prdel a 3 kila v prsách, bo su jak věstonická venuše
28. zář 2010 v 09:30  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
dekuju vsem za rady k prdikum....ja uz se sem malokdy dostanu odpo nebo na vecer....nic s tou malou opici nestiham....a s tim jidlem je to uplne to same....pokud mala neusne, nemam sanci si cokoliv dat a uprime na nic tak nejak nemam vubec chut :unamused:

@antana123 ...s tim zachodem je to taky tak....a pritom jsem se zacala prolevat tim fenyklovym cajem a stejne, jestli se jdu za cely den vycurat 2x tak je to mozna moc :pensive:

@eliska_v ....juuu tak ze by konecne? Drzim pesti a doufam, ze dnes si poctem od Kov sms jaky je to Daliborek chlapak! :wink:
28. zář 2010 v 09:44  • Odpověz
@lendaw jakobys mluvila o mém dni a stravování.....snad se to zlepší :slight_smile:)

@eliska_v tak držíme pěsti
@suzete ty jako venuše jo? tak to pak nevím jak nazvat sebe :grinning: ...chut k jídlu jsem měla zpočátku, kdy jsem tu luxovala po nocích, až sem nakrmila a malej usnul a mě přepad šílenej hlad.....to už ale nedělám, ale ráno mám mega hlad, ale snídu zvládáme s manžou pospolu...oběd stíhám něco ohřát (uvařit ani náhodou) a véču opět s manžou...při dopo kočárkování vezmu s sebou sváču a občas se zadaří že se jen nasnídám, ve tři naobědvám a tak....mazec :slight_smile:

neska jsem napsala manžovo babičce, zda má volno odpo, že bychom se za ní stavili, viděla malého jen co mě tu přepadli den po propuštění, tak at ho aspon vidí.....(fakt divný, nejdřív udělaj přepadovku a pak se ani neozvou, a tchánovci maroděj, co se vrátili z dovči, takže mi volali abych si nemyslela, že nás nechcou vidět, ale že nechcou aby malej onemocněl...)
venku tedy mega hnus, ráno jsem šla venčit psíka já a déšt mi bičoval ze všech stran, vítr mi ohýbal deštník a mrzla jsem jak .....navíc nemám žádné boty do tohodle počasí, takže furt durch a furt se něco suší..ááááchich....
chudáci ti na Liberecku....
28. zář 2010 v 09:49  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
@eliska_v družíme pěsti :slight_smile:

no tak já nechuť i nečas k jídlu taky neznám :grinning: :grinning: :grinning: normálně snídám, obědvám, večeřím a ještě přitom šrotuju spoustu svačin :sweat_smile: tak mám pořád asi 5kg nahoře :sweat_smile:

a jak se vám hojí nástřih?? já už pociťovala, že je vše ok, ale od víkendu mě to dole víc bolí při určitých polohach sezení a včera jsem objevila malý zduření nebo bouličku na posledním..resp. na prvním stehu a to je to, co bolí :frowning2: :frowning2: asi se mi to tam zanítilo, bo nevím :pensive: ....tak využjju, že je dnes svátek, prcky můžou pohlídat naši..M. je v práci a sjedu na pohotovost, ať to rychle zaléčím...aspoň tam nikdo nebude a zítra už stejně nemám hlídání...
28. zář 2010 v 09:55  • Odpověz
nakukuju jestli se urodilo miminko a žádné :grinning: :grinning:
ve čtvrtek jdu na kontrolu na gyndu tak jsem zvědavá co mi řekne hlavně na jizvu pořád mě to ještě ve vnitř bolí ale už doma vykonávám vše normálně očistky taky konečně konec a doufám že mi hned napíše antiko :wink:
28. zář 2010 v 11:15  • Odpověz
Ahojky,
tak dnešní noc teda hrůza, spala jsem asi 3x20 minut. Tak až nakojím a pokud malá usne, jdu to hned zalomit, jsem hotovson.

Mám tu SMS od ELISKA_V:

Ahojky, tak jsem v porodnici a až do porodu budu. Mám kanyl na antibiotika kvůli streptokokovi - nic extra. Kontra sice nepravidelné, ale už i byly 99 ... Tak jsem zvědavá. Eliška
28. zář 2010 v 11:35  • Odpověz
@kovalda to ti nezavidim, nevyspani je hrozna vec :frowning2: , tak at to brzo nazenes.
Na Elisku jsem dneska myslela, tak snad to bude mit brzo za sebou :wink:
28. zář 2010 v 11:52  • Odpověz
Ahojky, všechny zdravím a děkuji za gratulace. Malá je fakt zlatíčko. :slight_smile: Zatím si na sebe zvykáme, ale myslím, že nám to celkem jde. V sobotu nás propustili s porodnice a tak hned odpoledne mi přijela na pomoc mamka. Jelikož manžel musel chodit do práce na noční, tak hlavně v noci jsem pomoc ocenila. Bude tu dnes do odpoledne a pak už začínáme spolu samy dvě, tak nevím kdy se sem zas dostanu. Ve fotoblogu už jsem napsala malou slohovku o porodu a porodnici Bohunice Brno, tak koho to zajímá, můžete si počíst. Sice to nebyl nakonec z mé vůle přirozenej porod, ale vzhledem k pro mě nečekanému vývoji, jsem se rozhodla to urychlit a nelituji toho. Hlavně, že je malá v pořádku a mám ji už u sebe. Tak zatím pa.
28. zář 2010 ve 12:05  • Odpověz
@kovalda Elišce držíme s Bětuškou palce, ať to netrvá dlouho a Daliborek vykoukne na svět :slight_smile: Já se po dvou vyvolávacích tabletách nedostala s kontrakcema ani přes 40:confused:

U nás už dneska neprší, ale je fakt sychravo. Manža má navíc chřipajznu, takže se budu modlit, abysme to nechytly taky :frowning2:

@kovalda Tak toho Žanetky spánku musíš náležitě využít. Já tohle měla v porodce. Doma naštěstí zatím spinkáme v noci krásně.
28. zář 2010 ve 12:07  • Odpověz
28. zář 2010 ve 12:34  • Odpověz
@lendaw no vidíš, já je po týdnu vyvolávaček měla v den porodu od osmi ráno hned na 120 po pěti až třech minutách, do půl druhé odpo ...

tak sme vychytali pár desítek minut bez deště a zašli do obchodu a vracíme se dom a déšt.....fakt strašný, všude tolik vody, že i některé chodníky pod vodou, lahůdka...Domča snad ještě chvíli dospí v kočárku, dopo střídavě, pak vytuhnul v postýlce u kolotoče.
Jinak prsa po akupunktuře se nalévaj, ale ten malej sosáček nechce moc tahat a odsávačkou to nevytáhnu, ale když je u prsa a já zmáčknu tak ho už dobře ohazuju, proti tomu co to bejvalo...tak snad...jinak bankovat prsa, je tedy "slast" v jednom místě je vidět nějaké prob, bańka tam drhne a nechce se pohnout, tak snad to uvolním.
Odpo jdem k té babičce, ejště upeču rychlo koláč, kdo si vzpomíná jak jsem tu sháněla recepis na křehké těsto, tak ten koláč co sem tenkrát uklohnila dělám dodnes, všem moc chutná, dá se udělat v pohodě nesladký s ovocem, tak ho vezmu k babi, bo měla trauma že doma nic nemá a venku leje :grinning:

Jinak jsem vytáhla zimní svetr a byla mi venku zima, je tam fakt sychravo, brrr a už bych snesla něco přes uši :-O
@kovalda to je mi líto, že v noci nespíte, ale tak až to malá zalomí, tak to zalom taky a bude hnedle líp. Jinak padneš na hubu po takové noci..
@antana123 no to bude možná tím, že vykonáváš vše normoš, jeslti nemáš moc velkou zátěž na bříškovou jizvu, tak držím palce, at je vše ok. Já už taky očistky finíto, v pátek konec šestinedělí ale na gyndu se mi tedy vůbec nechce, ale mamča tam musí taky, tak až bude auto, tak se objednám a zajedem tam. nějak netoužím potom, aby se do mě zase někdo vrtal, ale dole je vše ok, tak to je jen můj prob v hlavě ...
@suik a jak se daří vám se Sofčou?
@safryy tak zase dobrá "dietka" ne? mne tedy mamča už řekla, že jsem jak kost (přehání) a manža že sem nějaká štíhlounká, je fakt, že ze mě gatě padaj, tak nevím zda být ráda či ne a doufám, že to jídlo poladím...tak hezky pravidelně sem při těhu jedla (času mraky, že :grinning: ) a ted sem ráda za ty tři jídla a sváču....

ted manža dělá obídek, já dávám prát, žehlím než se malej vzbudí, už těch jeho pidi věciček mám na žehlení mraky a plíny taky docházej :slight_smile:
tak poho den s mrňouskama všem
28. zář 2010 ve 12:40  • Odpověz
@kovalda týýý jo, tabulka boží, to už ale není pravda :slight_smile:
jinak antana, já a ty sme rodili 40+3 shodně .-)
28. zář 2010 ve 12:43  • Odpověz
čauky
tu je nějak mrtvo ...já udělala probírku šatny - konečně jsem odstranla všechny těhu věci a ty, které nedopnu - přes prsa :slight_smile:

@trexx25: teda porod mazec - ale hlavně, že je vše ok
@kovalda: no to ti nezávidím .... to bych asi nerozchodila ...upřímně řečeno se toho děsím, jelikož možnost dospat se s veru přes den prakticky není
a neaktualizuj tabulky a jdi se dochrupnou, babo

jídlo mám prfavidelné, jelikož pravidelně chystám právě ondrovi - tak to už je šumák ....ale ani s ondrou jsem jídlo nijak neodbývala ..já hladová prakticky nefunguju, takže mi ani nic jiného nezbylo :slight_smile:
28. zář 2010 ve 12:48  • Odpověz
Ahojky,

@lio tak u číňana super :slight_smile: hlavně, aby to pomohlo :wink: je fajn, že se místo uvolnilo....ven se chystám odpo, mraky šílený, ale dopo konečně přestalo, tak snad.....no já potřebuju vyprat v ruce ještě novou mikču a tepláčky...včera jsem na to zapoměla
:sweat_smile:
@eliska_v držíme s Honzíkem pěsti, at je to brzy za tebou a dočkáš se Daliborka :slight_smile:

@antana123 já se budu zítra objednávat taky k dr., taky očistky zkončili, tak uvidíme....na tu antiko se chci taky zeptat, přerušovaný sex jako dobrý, ale nerada bych za pár týdnů zase čekala další prďolku....

@kovalda chuděrko, copak, Žanetku trápilo bříško?? Asi nějaký erupce, my jsme taky ponocovali, ale proti tobě jen chvilenku....

@lendaw těch viroz je plno, já se taky pořád plácám, den je v poho, pak druhý den zase cítím krk...no lipový čaj s medem to jistí :wink:

@hupcza já bych musela vyházet celou skřín, kdybych dělala probírku- bo mi třeba kalhoty před těhu nejsou pořád žádný, jako špekoun na břiše se krapet zmenšil, ale i tak je nedopnu :frowning2:

U nás počasí hnus, ted chvíli neleje tak snad to vydrží. Akorát vařím....Budíček v noci ve 3, kojení, říhání a mega řev, kroutil se, takže masáž bříška, cvíčo s nohama a přebalit a hodinu uspávat, takže jsem si dala i noční poslech pohádkových písní...ale brouček spinkal do 8, i když se teda budil po 2h k jídlu :slight_smile:

Ad jídlo já si vařím den předem vždy polívku, kdybych nestíhala vařit, jinak když je nejhůř a malý mě nenechá ani uvařit, sáhnu aspon do lednice po nějakých jogurtech, kousek pečiva nebo něco a obd posouvám...ale také jím mín, hlavně večer nemám hlad, ale na váze to není vidět :rolling_eyes:

A náš hladovec dnes baští přes den nějak moc a často :grinning: bude z něj Budulínek :grinning: hele, taky už vám dětičky vydrží přes den dýl vzhůru??? Honzík tedda na můj vkus a jeho věk až moc dlouho :sweat_smile: ALe už si brouká tak nějak a ráno vždy, když se jdem přebali a mluvím na něj, tak dá pusinu od ucha k uchu a řehní se, tak nevím, zda to je vědomé nebo ne...nevědomě se usmívá když usíná občas nebo ze spánku....ale toto je fakt vysmátej :slight_smile:
28. zář 2010 ve 13:32  • Odpověz
Zdravím všechny, tak zlatý voči, který viděly, že se sem dostanu častěji. :unamused: Tak teď jsem vyšetřila aspoň chvilku, dočtu někdy, nevím kdy.... Už ani nestačím sledovat všechny porody a návraty domů, takže všem porodivším gratuluju.
My máme dneska termín porodu, tak jsem nostalgicky vzpomněla předporodních dob, kdy bylo na všechno fůra času. Ta naše žížalka mě moc spočinout nenechá, trápí nás trochu bříško, tak střídavě masírujeme a nahříváme a chováme.
Jak tak koukám, dneska je nějaký šatní den, též jsem se dneska pohrabala ve skříni a zamáčkla jsem slzu, protože nedopnu ani jedny svoje kalhoty. Z dvaceti nabraných mám sice 15kg dole, ale těch zbylých pět se mě drží jako klíště a navíc se mi nějak roztáhly boky či co. Tak nevím, co mám v tomhle povětří nosit, protože věci, co mi jsou, jsou teda dost letní a je v nich zima. :grinning:
Jinak jak jsem si tu několikrát "stěžovala" na těhu demenci, tak jsem nevěděla, co mě čeká po porodu - mozek se mi zmenšil tak na třetinu, IQ tajícího sněhuláka. Poslední příklad ze včerejška - hrnek s uvařenym kafem jsem si položila do skříně, kam jsem si šla pro pleny, abych ho pak mohla čtvrt hodiny hledat. No, co dodat. :grinning:
Tak ta malá příšerka se začíná budit, tak jí běžím naplnit bříško.
28. zář 2010 ve 13:34  • Odpověz
@rennu mě taky nejsou ani jedny kalhoty (krom sportovních na gumu, ve kterých těď dělám parádu :sweat_smile: ) a to jsem zhubla už všechny těhu kila a ještě jedno navíc :angry: Prostě mám furt vytáhlý břicho a to do těch kalhot prostě ne a ne narvat.
@lotyna taky pociťuju snížení výkonnosti mozku - ale spíš to asi bude tím, že se snažím dělat spoustu věcí najednou a nemám jeětě ve věcech systém. Všechno zatím zvládám, až na vaření, ale to už je jen o organizaci času. Třeba teď bych místo čtení koníka mohla uvařit oběd, ale protě se mi nechce:sweat_smile:

HOlky, asi jste to tu už řešily, ale já nezvládám dočítat. Malá mi pořád škytá. Je to normální? Nemá na to vliv jestli je nakojená, nebo hladová. POčůraná nebo přebalená. No, a pak ještě další problém - nemám vůbec možnost jí nechat po kojo odříhnout - pokaždý mi u kojení vytuhne a nic jí nevzbudí. Chodím s ní potom na rameni, nebo jí mám položenou na ruce na tygříka, ale spí jak dudek. Tak jí dám spinkat do postýlky na bok a po cca hodince si ublinkne. Tak snad nedělám něco špatně :sweat_smile:
28. zář 2010 ve 13:47  • Odpověz
@kovalda:tý jo kovalka super a je nás dost :wink:
@eliska_v držím palce at tě dlouho netrápí :wink:
a nevíte někdo co ta r.m????
28. zář 2010 v 15:09  • Odpověz
@lio ja nekdy jist nestiham a pak ani nemam hlad, ted tu byla segra a varila a vcera jsem zpucovala povidlovej knedlik se sodo, pak kasi a opeceny zampiony a cuketu a hrasek, na jeden zatah... a za chvilku dalsi knedlik :grinning: , nektery dny nejim skoro nic. :sweat_smile:

budes pliny namacet? Ja mam kybl u prebalovaku na sucho, tam hazim to pocurany a takovou bednu vedle umyvadla, kde mam vodu, tam hazim to pokadeny pretreny zlucakem....

ja nemam pocit ze bych moc prala, teda ty pliny zvysujou produkci, to jo, ale jinak jeji hadriky moc ne, mam problem naplnit pracku :grinning:....ted jsem si zavarila, pac jsem ji nakoupila epesni hadriky na paradu a jsou vetsinou fialovy a nevim co me to popadlo, ale videla jsem ruzovy pliny (na utirani) a taky jsem je musela koupit :grinning: ....jak je budu prat netusim, trubka.

@safryy a ostatni: ja s prdikama bojuju tak, ze masiruju po "kazdem" prebalovani, v knize jsem videla celou dlani, ale to mi moc nejde, jak ma maly brisko. Obcas tam frknu maly latkovy ubrousek namoceny do teply vody, cvicim nozickama a nejvic se uklidni, kdyz ji nozicky pritisknu k brisku a ona je ma slozeny, jako kdyz je v deloze, to je okamzote klid. No a cekam co bude, dneska jsem chytila dvoje curani a ctvero kadeni, docela vyzivny a nejaky prdiky. Spotreba papirovych ubrousku nesmirna, mam takovy tuszci z rosmanna. Premejslim o bezplenkovce, ale nevim jak dlouho ji nad tim kyblikem ale udrzim, docela dlouho to trva....

a blby, je že nekdy j sem tak utahana, ze na to nemam silu a zabalim hned.
28. zář 2010 v 15:39  • Odpověz
@lendaw me taky skyta, casto se pri kojeni skoro topi :sweat_smile: .... PA i radila kdyz zacne skytat pri koju, vzit na rameno jako pri rihani a poplacavat po zadickach a cekat...me tedy skyta spis potom, tak taky tak nosim, nebo na tygrika.

jo a ruzny zvuky pozoruju taky, nekdy se pekne sije, vydava hrozny zvuky sermuje rucickama a krouti se, zrovna kdyz mama mele z posledniho a zoufale chce spat :rolling_eyes:
28. zář 2010 v 15:42  • Odpověz
@lio diky za optani, docela dobre, jeden den dobry, druhej horsi, krasne se to strida, kdyz je mama fit a akcni, je hodnounka a spinka, ale druhej den bych potrebovala na chvili si zdrimnout a to teda ne :rolling_eyes: .... manzel uz zacal chodit do prace, tak snad to nejak zvladnem.

Vcera jsem byla v centru nakupovat, miminci hadriky a par nezbytnosti, ale Sofinka chrupkala v aute s tatou nebo tetou. Tak se aspon pekne projela, uz docela dlouho jsme nebyly venku, strasne lilo.

28. zář 2010 v 15:46  • Odpověz
@lendaw no jo, ale ty jsi vše shodila, já mám polovinu cca ještě na sobě, i když viditelně jsem zhubla, na váze to vidět není...ale nemusí jako, hlavně at mi je to oblečení....bud ráda, že malá usne u kojení..ten náš drak sice taky občas, ale dám ho na rameno, říhneme si a položím na zavinku nebo do postýlky a už je hore a natahuje,, že chce k mámě nebo nevím....kolikrát si i po odříhnutí trošku ublinkne...pokud nezvrací obloukem, asi to neva...mlíčko natrávený neblinká, ne?

@suik jezdí Sofinka ráda autem? Náš malý teda jo :slight_smile: a venku jsme byli od soboty až dnes, co přestalo pršet...po půl hodině jsem šla se psem domů a taťku nechala ještě s prckem vyvětrat :slight_smile:
28. zář 2010 v 16:34  • Odpověz
@rennu nestezovala si :grinning: , byla teda poprvy, od ty doby co jsme prijeli z porodnice a dlouho se zase nesveze, ale kdyz jsme byli v Ikei, tak zacala brecet a pak i rvat, ale jakmile jsme se rozjeli - ticho :grinning: ...

jo a dostala jsem od segry darem fen, no a hadejte na co ho nejvic pouzivam :grinning: .... zabira do pul minuty. jen nas to moc nebavi, jakmile ho vypnem, zacne zase brecet, pokud teda neusne. Nahrajem ho asi na cd a budem poustet z cd.

@lendaw me vytuhne jen nekdy, zrovna tedka, nemela jsem ji ani silu budit na odrihnuti a prebaleni, vytuhla jsem na chvillku s ni. Jsem trochu matka krkavec, :fearful: preci jen v tech latkovkach neni zadecek uplne v suchu, trochu me utesuje predstava, ze predposledne jsme toho hodne chytly mimo plinu. :pensive: Dneska od rana vlastne poradne spi, kdyz nepocitam satek....

to je teda vec k nezaplaceni
28. zář 2010 v 17:43  • Odpověz
hojda,
tak včerejší večer byl teda lahůdka. Malej přes den spal jak špalek, tak si to musel vynahradit. Měl hlavně pořád hlad, ale po jídle blindil, tak jsem mu už dát nechtěla, no za půl hodinky po tom, co si ho vzal k sobě přítel, ať si dám dvacet mi ho nesl, že mu jede hlady po nose. Máme asi malýho otesánka někdy. Takže od devíti do půl noci střídavě projed, problil a proplakal :frowning2:. Dneska jsme byli pozvaný k našim na oběd, tak tam si poprvé vystřihnul brouček hysteráček, tak koukali jak to už pěkně umí :grinning:
jinak co se týče jídla, tak já to doháním večer, teda spíš skoro v noci, tak se pak nemůžu divit, že mě ty kila dolů nejdou :astonished:

@lio : kolotoč nám zatím nic neříká, ale říkám si, že je na to ještě malej :wink: tak já když mám chuť na něco sladkýho, tak si ten gravimilk ještě málo naředím :grinning:
@eliska_v : držíme pěsti :wink: tak se drž

@lendaw : tak paráda, že kila jsou už fuč :wink: malýmu taky nesedí kolikrát věci, který by mě nikdy nenapadly :cry:
@ojo : tak ať ti na to něco dají a máš za chvíli od bolesti pokoj
@kovalda : tak to je teda šílená noc, tak ať se dneska vyspíš
@lendaw : tak ať to od manži nechytnete.
28. zář 2010 v 18:16  • Odpověz
@rennu: myslím, že se smějí úplně vědomě :wink:
jinak veru spúinká i přes den hodně ....ale ondra byl běs ....za celý den dal tak 10-11 hodin spánku včetně noci (a t jsem neodečítala čas na noční kojo)
@lotyna: to s tím hrnkem je dobrýý :slight_smile:
na demenci doporučuju práci :grinning: ...dneska asi dofinišuju projekt, včera jsme měla pohovor, o víkendu jsem dělala smlouvy ....člověk nemám moc prostoru pro blbnutí :grinning:

@lendaw: já to tak dělám taky :wink: ....jinak některé děti škytají, když je jim zima...
@suik: tak já peru prakticky furt :sweat_smile:
28. zář 2010 v 18:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.