• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
gratulace elišce :slight_smile:
@kovalda: no momentálně měl ondra takovou dvouhodinku, že jsem měla co dělat, abych mu nenařezala ....no holt každý má občas svůj den ....
@laterna: namíchala jsem takovou směsku - 3 kapky citronu, 5k bergamotu, 1 šalvěje muškátové, 5 geránia ....mělo by tam být ješt 1k skořice - ale tu nemám ....ale alan tu na nás prská od víkendu a jsme fit (klep klep)
29. zář 2010 v 11:00  • Odpověz
eliska_v velikánská gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@laterna a ty už si tady asi vážně poslední
@kovalda:nevíš co r.m nepsala ti ???
29. zář 2010 v 11:04  • Odpověz
@hupcza aha, a ty si někde hledáš ty kombinace nebo se v tom sama vyznáš?¨

@antana123 no, já mám pocit, že už asi budu těhule nafurt :slight_smile:
29. zář 2010 v 11:12  • Odpověz
@eliska_v gratulujuuuuuu :slight_smile:
29. zář 2010 v 11:14  • Odpověz
@laterna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neboj nebudeš já ten pocit měla taky a dočkala sem se ty se taky dočkáš :wink: :wink:
jsem zvědavá co mi dr. řekne zítra na KO snad už jsem v pořádku a dostanu antiko
29. zář 2010 v 11:15  • Odpověz
@laterna: tohle třeba je z knížky od woodvordové
29. zář 2010 v 11:21  • Odpověz
Ahojky.....

@eliska_v: jůůůůů.konečně....moooc gratuluji, super velikej chlapeček....tak ať jste oba zdraví :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
29. zář 2010 v 11:22  • Odpověz
@hupcza aha dík. já si asi taky nějaký olejíčky nakoupím. zkoušela jsem na malýho aplikovat tu rozmarýnu a řekla bych, že to docela pomohlo.
29. zář 2010 v 11:25  • Odpověz
@eliska_v velka gratulace!!! Tak jsi se taky dockala :dizzy_face: , to je super.

U nas byla kupodivu klidna noc, vcera odjela segra s tatou, a ona uvarila naprosto vrazedny spagety, ona se kroutila uz kdyz lezla do auta, ja pak vecer, to bylo desny, rikala jsem si co chudak mala :fearful: , no nalila jsem se fenyklovym cajem, vzala si smektu (uhli jsem se docetla, ze bych nemela :frowning2: ) namasirovala bricho olejem, promasirovala jsem i ji a dobry, vzbudily jsme se obvykle kolem treti a v sedm.....jen ja byla jaksi nemozna a nemohla vstat, az v deset, tak jsem mezi spanim kojila a ona spala taky.

no fen, je super, ja jsem ji obcas trohu pustila na brisko, tak to i hralo, ale nejde to delat porad.

ted jsem chtela neco udelat, ale nemuzu ji dostat do satku, kroutila se jak had a napnula se jak struna :rolling_eyes: chjo, co odjeli nasi, je tu bordel jak v tanku, segra nam sice krasne navarila, ale ten neporadek, co tu zustane, vzdycky kdyz odjede likvidujem nekolik dni :rolling_eyes:
29. zář 2010 v 11:28  • Odpověz
@hupcza dneska planuju taky nejaky nakup olejicku, ale musim tajne :wink: , manzel dost priskrtil rozpocet, posledne jsme se pekne rozsoupli v ikei :sweat_smile:
29. zář 2010 v 11:29  • Odpověz
@kuchy máš už ten kočárek? jak jsi spokojená? já se nakonec asi rozhodla pro ten icandy pear. je to teda cenově palba, ale srovnatelná s phil a teds a ten manža nechce ani za zlatý prase.
29. zář 2010 v 11:32  • Odpověz
@laterna : kočárek má dorazit zítra,tak jsem zvědavá, manžel taky phila nechtěl, nějak si nedovedu představit našeho 13,5 kg vážícího prcka nad tím maličkým... :astonished:
29. zář 2010 v 11:40  • Odpověz
@laterna mám podloženou matraci tlustou knížkou a aj ho docela dlouho držím bud na rameni nebo pak v náručí s hlavičkou o dost výš. zkusím jít do té laktační poradny jestli mi ho zváží, bo k pediatrovi jsem byla týden po propuštění a mám jít až po šestinedělí, tak víc jak měsíc nevím jak přibírá
29. zář 2010 v 11:55  • Odpověz
my jsme dnes na kyčlích dopadli výborně, ale stejně doporučil do 3měsíce široké balení jen tak preventivně.

Jééé, eliška už porodila?! super! moc gratulujem, je to veliký Daliborek!!
29. zář 2010 v 11:58  • Odpověz
@kovalda :teda,taky rýma, u nás koněčně přestal smrktat Matyášek a začal Tobík,když je zacpaný a nejde jinak, odsávám vysavačem, malinký u toho ani neječí, chudák by pak nemohl sát u prsa :frowning2: Tak nám všem smrkajícím přeji,at se nás ta potvora rýma pustí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@hupcza : tak zase čtu téměř totožné problémy :slight_smile: Malinký zlatý,ale na zabití občas spíš Mates, v noci někdy dobrý, někdy se budí a pak uspávám oba....
...a prát jsem taky ještě neskončila, co jsem se vrátila domů, je toho co snesou sušáky a denně:grinning:

Na váhu jsem ještě nelezla :frowning2: ,asi bych byla pak smutná....ale hodlám se už ve žraní omezit, jen co manža vyjede do německa, nebudu muset tak nakupovat a vyvařovat a začnu se víc žinýrovat...mě to hubnutí samo nepůjde, vím to...bohužel ve stresu spíš tloustnu,tak musím zůstat v klidku a snad to pomalu půjde :frowning2:
29. zář 2010 ve 12:04  • Odpověz
@hupcza : jo a Maty by se k malému tulil,až by ho zalehl....ale je fakt milounkej,jak říká to mimi, maáááá a hladí :slight_smile:
@suik : o rozpočtu raději nemluvím....útraty děs běs a to jsme si říkali,že všechno máme.... :confounded: , tak naštěstí máme alepoň uklizeno, to v poho stíhám :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2010 ve 12:06  • Odpověz
Jen hlásím v rychlosti info o nás. V pondělí nás pustili, dvě noci už doma válčíme, je to mazec vám povím, sem tam spí furt a sem tam nespí a nevím už co vyzkoušet, prso zabere vždycky, ale nevím, jak moc je to ok, aby nebyl přejezenej :slight_smile:
Jinak porod se dal, nástřih mám, ale dneska jsem si sedla, jupí, šil mě primář, tak snad si dal záležet, dneska jsem sebrala odvahu a podívala se zrcátkem, no dá se to :slight_smile:
Kojit kojíme, jen mám zničené bradavky a brečím bolestí, co s tím??? Mám i kloboučky, bo mám ploché bradavky a jedno prso si nechytne vůbec, ale přes ně to bolí taky...
Jinak bobek měl žloutenku a jakési trauma z porodu a má zlomenou klíční kost, na čož přišli po 5 dnech :unamused:
Za chvilku jdeme k dětské na zvážení - to zase bude řev :slight_smile:
Tak zatím pa!
29. zář 2010 ve 12:16  • Odpověz
29. zář 2010 ve 12:17  • Odpověz
Jo a jinak nedočítám, akorát @eliska_v: gratulace, myslela jsem, že mám macka, ale ty máš macka :grinning:
29. zář 2010 ve 12:19  • Odpověz
Tak a tady je už slibovaná fotečka Daliborka :slight_smile:
29. zář 2010 ve 12:20  • Odpověz
@discreet: vítej doma. To sis sedla brzy, super :slight_smile: Snad se i s Radečkem brzy sehrajete, to může být tím šokem z porodu. S tou klíční kostí je to prý dost obvyklé, tak ať jste brzy O. K.
29. zář 2010 ve 12:22  • Odpověz
@discreet ahoj a vítej doma na ty bradavky ti jen poradím bepanthen po něm se mi to vždycky hned zahojí učínkuje rychlostí blesku :wink:
@kovalda Daliborek je krásný :dizzy_face: :dizzy_face:
29. zář 2010 ve 12:39  • Odpověz
@discreet jinak odhlasováno :wink: malý je krásný
29. zář 2010 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj holky,

velká gratulace Elišce :slight_smile:
@discreet my taky máme zlomenou klíční kost, prý se to samo zahojí akorát se musí s miminkem opatrněji manipulovat. Verunka od Hupzy ji má zlomenou taky a krásně se ji už hojí,jak psala Hupza. My jdeme do poradny až 12.října, tak uvidím.
ad bolavé bradavky, taky jsem se tomu nevyhla a koukám, že většina z nás taky ne. Mě teda nejvíc pomohlo větrat, první týden doma jsem chodila pořád s prsama venku a vždycky po kojení jsem si je natřela trochou mateřského mléka a občas i bepanthenem. :wink: . Klobouček jsem používala také i u Kubíčka až do 8.měsíce ale Lukášek už se od minulého týdne přisává bez něj...i když z jednoho prsa mu to většinou chvilku trvá :slight_smile:
Tak já si tady s Vámi píšu a najednou koukám a Lukášek leží na bříšku :confused: a to jsem ho položila před chvilkou na zádíčka :slight_smile:
29. zář 2010 ve 12:49  • Odpověz
Holky, kdybyste věděly o někom, kdo by koupil monitor dechu, tak dejte vědět. Nám se doma sešly dva, tak jeden prodávám, je úplně nový a koupený je minulý týden. Podrobnosti v bazaru. Moc díky :wink:
29. zář 2010 ve 12:51  • Odpověz
@discreet gratulujeme:slight_smile:
29. zář 2010 ve 12:54  • Odpověz
@laterna: jako já mám vyzkoušeno, že to funguje ....rýmu měl letos ondra 2x - z toho jednu ze zubů, když se mu dralo těch 5 naráz ...a jednou jsme všichni tři chytli jednodenní střevní chřipku (bylo toho plno - vlastně neznám nikoho, kdo ji tehdá neměl) - to jsou všechny nemoci ...a to je v kolektivu s dětmi hodně moc
@suik:pššššt ...my to nikomu neřeknem :wink: ...ne to je dobrá investice ..ušetříš za léky :wink:
@laterna: proč nechce toho phila?
@kuchy: tak ondra naštěstí spí vedle ..s veru to ani nehne :slight_smile:
jinak tulení podobné :grinning:
@discreet: žloutenu i kíční kost jsme měli taky :wink: ..teda žkloutenku ještě kapinku máme furt :slight_smile: ...co to je porodní trauma?
jinak máte tam hlas :slight_smile: ..vypadáš tam jako starší ségra a ne mamča :slight_smile:
na prsa bepanthen ...jinak nevím ...ale v krnově mají tu hot line nakojo ....zkoušelas volat?
29. zář 2010 ve 12:56  • Odpověz
@hupcza ahojky jak je u vás taky tak prší???je to nahouby člověk nemůže jít ani ven s kočárkem :confounded: :confounded: :confounded:
29. zář 2010 ve 13:01  • Odpověz
@eliska_v obrovská gratulace!!!! Daliborek je teda pořádný kus chlapa :slight_smile:
@rennu taky jsem chytla virózu, už jsme doma s manželem oba jak lazaři. Střídáme se ve spaní a ve starání o malou. On je na tom trochu líp, může brát léky na bolest apod. Já tu skučím a doufám, že to brzy pomine.
@hannca s tou mateřkou to dopadlo tak, že mi dneska mají volat. Já jsem se nenechala odbýt a volala jsem na Call centrum ČSSZ a tak mi řekli, že počítač to špatně vypočítal, tak jsem byla v pondělí u nás na OSSZ a tam jsme to zkoumaly, vedoucí oddělení se radila s ředitelkou a prý je to pravděpodobně špatně vypočítané, ale dnes to prý ještě musí konzultovat s krajským ředitelstvím v Ústí nad Labem. Tak čekám na telefonát jak na boží smilování. Protože mezi tím, co mi vypočítal počítač a co bych měla dostávat je 18tis rozdíl a to už je sakra rozdíl.
29. zář 2010 ve 13:08  • Odpověz
@antana123: chčije už od víkendu :-/ ...s ondrou chodíme alespoň v pláštěně na prochajdu ..tomu se to líbí ...ale dneska už není volno ...tož nevím ...asi vyrazíme i tak
@lendaw: tak o 18k se oplatí bít :slight_smile:
29. zář 2010 ve 13:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.