• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza jo tak to je stejný jako u nás ráno byl chvilku klid tak jsme šli ven a hned jak jsme se vrátili tak začalo zase ted zvažuju jestli jít odpoledne jestli tam není moc chladno no uvidíme
29. zář 2010 ve 13:13  • Odpověz
@hupcza no hlavní důvod je asi ten, že je vysokej 197 a nakopával by tu přídavnou sedačku a nevím, nějak se mu nelíbil. ale i mě se asi ten icandy líbí víc. akorát ta korbička je taková nízká.
29. zář 2010 ve 13:24  • Odpověz
Dovoluji si vyhlásit soutěž o nejspavější miminko :grinning: Ta naše šípková řůženka spala dneska v noci 7,5hodiny :grinning: :grinning: :grinning: Potom jsem jí nakojila, spala do 11:30, následně další kojo a spinká doteď :grinning:
29. zář 2010 ve 14:33  • Odpověz
@lendaw závidím:slight_smile:naše miminko spí v noci 3h,nají se a hned usne,ale přes denne a ne zabrat... a když,tak na chvilku:slight_smile:
29. zář 2010 ve 14:35  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
@Eliska_v velka gratulace! :slight_smile:

nás pustili v sobotu odpoledne,už nám to doma celkem jde,ale sem teda šílené nevyspala,malej ma v noci hlad á 2h a mezi tím nemůže zabrat a je mrzutej,pijí fenyklovej čaj,odkrkavame,při koju ho mackam břicho na břicho a cvicime nozickama,ale stejně ma prdiky ... dáváte někdo do babyvaku?já slyšela,ze by se nemelo ze zacatku kvůli kyclim... tak nevím.... dáváte tu preventivní plinku navíc? někde to pry chtějí a jinde zas ne,když jsou ok....

všem přeju krasnej den a spinkaci miminka :slight_smile: i když teda u nás už asi 4.den akorát děsně prší a prší ....

zejtra bych chtěla zkusit jít na nákup,sli byste do dmka s mimisem?moc lidi rám přes den nebejva,akorát prodavačky :wink:
29. zář 2010 ve 14:48  • Odpověz
@lendaw tak v téhle soutěži prohrávám :slight_smile:

Hodila jsem do alba bříšek včerejší bříško 4 týdny po porodu. furt tam je kus kůže ale už to tak nevisí, ale svalíky nenahmatám ani pod kůžou. kdy se může začít cvičit? nemyslím posilování (su lenivá), ale třeba na spinning bych zašla. aj na bazén, ale mám strach, že by mě prsiska stáhla na dno :astonished:

A taky jsem hodila pár Vikísků do jeho alba.

@discreet k radečkovi gratuluju, ono se to doma časem ustálí. prý :slight_smile:

jo a jestli některá nevíte, rossmann má do zítřka fotky za korunu, tak jestli máte taky miliardu fotek, tak to stojí za vyvolání :slight_smile:
29. zář 2010 v 15:02  • Odpověz
@eveluska do dm s mimákem chodim, byla jsem tam docela brzo po propuštění ze špitálu pro vložky do prsenky. a extra plínku dávám i když má podle ultrazvuku kyčle zdravoučké, doktor říkal že preventivně radši dávat.
29. zář 2010 v 15:10  • Odpověz
@lendaw tak 18tis. je sakra rozdíl. Tak hlavně aby Ti to co nejdřív doplatili!!!
@eliska_v velká gratulace :slight_smile:

no,jinak dnešní KO u pediatra. Váha 4700g a míra 59,5cm, takže je to pořádnej kus chlapa. Ale zítra jdeme na UZ bříška kvůli tomu blinkání. Že prý hlavně u kluků kolem těch 2 měsíců se to stává. Něco v břišní dutině, myslím u dvanácterníku nebo tak něco. Nejsem dr a nerozumím tomu. Takže na sono, když to bude ok, tak pohoda a dávat jen NUTRITON, ale když bude nález špatný, tak operační zákrok v Praze. Ale určitě to bude ok. Tak jsem z toho nervozní. Zítra jdeme na ten UZ. A když to bude ok, tak další KO v listopadu a to nás pak pošle do nedonošenecký poradny. Tak já jdu rozmíchat nutriton a pak kojit...
29. zář 2010 v 15:34  • Odpověz
hojda,
tak u nás ty noci začínají být čím dál horší. Malej usnul v 8 , ve čtvrt na 11 se vzbudil a ne ne zabrat. To se mu povedlo až nědky kolem 1 :frowning2: . Pak budíček co dvě až 3 hodinky, ale nechápu proč se vlastně budí, hlady evidentně ne, protože si párkrát potáhne, u mě vytuhne a jak ho dám do postýlky tak ho to probere a brečí :angry: . Ráno jsem byla jak po tahu dneska. Za chcavce jsme šli na rehábko, máme to tak půl hodinky ovšem kočárek se mi něják tou jednou ručkou špatně kočíruje :confused: . Tak došlo k jistém zlepšení :wink: , ale na cvičení to nic nemění :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Tak aspoň, že to trápení k něčemu je. Pak dostal chudáček opět hysteráček, takže do kočáru jsem ho dávala za brutálního řevu, našt. na čerstvým vzduchu hned přestal, jsem si už představovala jak běžím domů kojit :grinning:. Te´d jsme chtěli dát cvičící repete, ale u přebalování opět totál hysterák, takže to asi necháme na tatínkovi :grinning:
Tak než jsem to dopsala, tak jsem sjela na rychlovku do tesca, s tím že potřebuju nutně meltu, kterou neměli :cry: a nějáký kalhoty, hmmm tak mě byli jen tepláky :angry: , jinak jsem se do ničeho něják nenarvala přes břicho a boky, Chjo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zato 2 trička ve slevě jsem koupila a kalhotky s plutem :grinning:
tak vás jdu dočíst :slight_smile:
29. zář 2010 v 16:48  • Odpověz
@hupcza: :grinning: jo a na to dostanu odpoved, ze leky hradi pojistovna (nektery :grinning: ), mno, ale nasla jsem tam jen teatrea a bergamot, jeste jsem chtela citron, a jeste neco, mela jsem s sebou knihu o masazich, tam neco malo info bylo, nez budu mit tu tlustou knihu, ale moc toho nemeli, no aspon neco.
Aby se nam v noci lepe dychalo, tak jsem kapla kapku te me jedne s mesi s teatrea na vlozku do podrprsenky a nelepila na zed :grinning:

Dneska jsem koupila super ubrousky na zadek, vlhceny, sice je moc nepouzivam, jen v noci, nebo kdyz jsem KO, mam tu jedny babydream, ale ty desne vonej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tyhle novy jsou s nejakym bio mandlovym olejickem, jemnounky, krasne voni a stoji desne penez :rolling_eyes: :sweat_smile:

@eveluska ja uz s mimem chodim, byla jsem myslim uz v jednom tejdnu, potrebovala jsem nakoupit nezbytnosti, nastesti mi do kocaru nikdo nekouka. Dneska v rosmannovi ale chytla desnej hysterak, tak jsem nevedela, jestli ujet, nebo rychle nahazet veci a bezet ke kase, nastesti se uklidnila, nutne jsem potreobovala vlozky, kdyz jsem posledne vyslala segru, tak prinesla jedny z nejmensich slipovek, myslela jsem ze me trefi :sweat_smile:

@lendaw slepa zavist, nase micka mala taky celkem spi, ale sedm hodin spanku uááááá ......je fakt, ze se v noci budim ja, kontroluju jestli zije a jak je na tom, jestli jako muzu jeste spat nebo ne, vetsiunou se ale vzbudi taky a chce prso. Dneska jsem se pekne lekla, pac jsem ji nemohla najit na jejim obvyklem miste v rohu :astonished: , byla ale velde, me, pac jsem u ni vytuhla pri kojeni, jsem ji chuderku malinko primackla :pensive:
29. zář 2010 v 17:26  • Odpověz
tak po nutritonu a po kojení se mišák tak poblil, že sem se já i on museli převlíct
29. zář 2010 v 17:40  • Odpověz
@lendaw 7,5h je krásné. Míša v noci spí, tak ho budím..nějak nemám odvahu zkoušet, za jak dlouho by se vzbudil sám. Takže v noci si dávám budíka po 4 hodinách.
29. zář 2010 v 17:41  • Odpověz
@kovalda : děkujem za držení palečků :wink:
@lotyna : tak manžova ukolébavka nemá chybu, hlavně že funguje :grinning:
@hanncca : tak držím palce, ať jste brzo o.k. my měli rýmu přes týden, tak jestli to blindění s ní něják nesouvisí :confounded: . Gratulka chlapákům k svátku :wink:
@antana123 : taky netuším, co vařit, když toho dost nemůžem :frowning2:
@hupcza : tak ať dětičkám dobře dopadnou kontroly a jste vůči manžovejm bacilům všichni imunní :wink:
@eliska_v: gratulka :grinning: , to je Daliborka pěknej kousek :slight_smile:
@jennymaresova : to je ale malá šikovná, když umít takhle odhalit že jí to nepouštíte naživo :grinning:
@laterna : tak ať už se taky co nejdřív dočkáš vytouženého pokládku :wink:
@suik : to vám teda pěkně ségra zavařila se špagetama, tak hlavně že malou pak netrápilo bříško :slight_smile:
@suzete : super, že jste dopadli o.k. na kyčlích. My máme podloženou postýlku asi 4 tlustejma knížkama, ale blindí nám taky. To máte ko u pediatra teda za dlouho :unamused:
@kuchy : tak ať máte brzo po rýmě a klidnější noci :wink:
@discreet : další klíční kost, chudáček. Tak to neporadím, co s bradavkama. Mě stačilo jednou, když mě tak chňapnul, že mě 4 dny jedna bolela, bepanten nepomohl, protože to bolelo jako vevnitř . Odhlasováno :wink:
@marge : to už se otáčí, teda šikula :wink:
@lendaw : tak ať jste brzo fit a mateřskou koukaj dorovnat :wink:
29. zář 2010 v 17:44  • Odpověz
@lendaw To je teda krásný, tak pěkně spát, to závidím.....my máme rekord 5 hodin- a to jen proto, že před tím brečel asi 3 hodiny, tak byl vysílený...jinak vstáváme po 3 hodinách. To se někdo má :slight_smile:
29. zář 2010 v 17:58  • Odpověz
@lendaw : tak to teda opravdu Bětuška vyhrává na plné čáře :wink:
@eveluska : my dáváme to široký balení, u nás ho doporučujou všem
@hanncca : teda to je Míša chlapák, tak držím na zítra palečky :wink: ať je vše o.k. Taky jsem převlíkala po posledním koju. A kolik toho asi vyblije, jestli se mám taky děsit.
@suik : kojo vložka na zdi s olejíčkem mě pobavila :grinning:
29. zář 2010 v 18:00  • Odpověz
@eveluska tak to máme stejné ty prdíky, já piji fenyklový čaj, dávám baby calm, už i drahé probiotické kapky, hlídám si jídlo jak nikdy a stejně ho to trápí, každý večer plače v kuse 2 hodiny někdy více a po kkaždém jídle ho to bolí. Musíme vydržet, snad to brzo skončí a upraví se to. Držím pěsti, kdyby ti něco zabralo, dej vědět.
Já ty probiotický mám 3 den, tak se ozvu také když to zabere :slight_smile:
29. zář 2010 v 18:02  • Odpověz
@hanncca jéé, tak to nedělej, přes den ano, ale v noci ho nechej, on si řekne, jak bude hlad, to se neboj..
29. zář 2010 v 18:07  • Odpověz
@beru3nek no právě bych řekla, že hodně...protože to jsou fakt dávky :frowning2:
@hhalina když já se bojím...on kolikrát už v postýlce kouká, když ho jdu krmit, ale fakt je ticho...ani nepípne..nebo budu tu krmení prostě prodlužovat v noci....??
29. zář 2010 v 18:09  • Odpověz
@hanncca No, ale jestli pěkně přibírá, tak bych neměla strach, mrkni na tuto stránku na LENDAW- spí ji 7,5hodin... to je krásný...aspon se vyspíš, jestli ti to nedá, tak začni prodlužovat...pro klid se zeptej doktorky, ale mně říkala, v noci nebudit
29. zář 2010 v 18:19  • Odpověz
@hhalina přibírá dobře, to jo...tak zkusím prodlužovat :slight_smile:
29. zář 2010 v 18:30  • Odpověz
@lendaw : tý jo,to je asi jasná vítězka :slight_smile: My teda spinkáme jak kdy...většinou cca 4 hodky,pak chce papat,někdy více někdy méně....
@hanncca : já teda rozhodně nebudím :wink: , vzbudí se sám,jak se nehezky říká: hlad je svi.. :grinning: Ale pamatuji si, že loni,když Maty nepřibíral,tak jak měl a špatně sál jsem měla tyk budík a budila a vážila a sledovala a zapisovala kolik nakojím,no děs....jenže Maty furt ječel hlady.... :angry: Nakonec jsme začali dokrmovat.
Tobík baští hezky, po nakojení se pochová a spinká, fakt zlaté miminko, na bolení trpí jen vyjímečně,když sním,co nemám...max máme problém s odříhnutí....to mu nejde a pak škytá a blinká :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
@beru3nek : snad se ty noci upraví...
@hanncca : budeme s klukama držet pěsti , at j malej v pořádku :wink: :wink: :wink:
29. zář 2010 v 18:51  • Odpověz
no nic...jdeme kyblíkovat.... a baštíkovat.... :slight_smile:
29. zář 2010 v 18:52  • Odpověz
@beru3nek a blinká vám hodně? třeba po každém kojení? a co vám řekl pediatr? já zkusím podložit ještě jednou knižkou tedy, uvidíme. ted mi odbrknul až asi po hodině po kojení, tak to v noci teda fakt nedávám ho mít další hodinu na ruce, když neodbrkne tak do 10min tak ide do postylky.
29. zář 2010 v 18:55  • Odpověz
@hhalina tak jsem zvědavá,jak ti zaberou... já dam taky vědet,když na něco přijdem :wink:
29. zář 2010 v 19:05  • Odpověz
a dáváte všechny tu složenou látkovou plinku? přes bodycko nebo pod?nám to nějak nedrží... :unamused: tak jsem zkoušela dat přes oblecky ještě papirovku,ale zdál se mi pak trochu zaparenej.... mate někdo tu ortoped.plinku ze zdravotnickejch potřeb?

tak to jsem rada s tím dmkem,tak já vyrazim :slight_smile:
29. zář 2010 v 19:08  • Odpověz
@antana123: jé, ty už máš za sebou šestinedělí, panečku, to to uteklo. Tak snad bude vše O. K.

@suik: jé, to je parádička - navařeno od ségry, ale zas bordel jak v tanku z toho :slight_smile: No a že malá nechtěla do šátku, zítra to zas bude lepší, neboj :slight_smile:
Super, že přes nadýmavý papání jste neměly boleníčko :slight_smile:, to mi dává naději, že budu moct jíst všechno :slight_smile:

@kuchy: to jsem zvědavá, jak to u vás zítra dopadne s kočárkem, snad už konečně se dočkáš :slight_smile:
29. zář 2010 v 19:55  • Odpověz
@hanncca : tak snad to bude o.k. To má zas ale krásnou váhu, já bych teda taky nebudila, když přibývá :wink:
@suzete : nám blindí jak kdy, trochu ublinkne snad skoro vždy a tak 1-2x za den to je i gejzír, že převlíkám mě nebo sebe, ale kolik toho je netuším. Mě říkala, že to ublinknutí je normoš, v po se zeptám, že občas je toho víc. Tak dr. cinkni a zeptej se, nebo tam zajdi ať máte klid. Nám taky krká jak kdy, někdy teda ukázkově :grinning: starej chlap by se za to nemusel stydět.
@eveluska : máme ortopedickou a je super, dávám na oblečení. Pod ty kalhotky mě řekla naše dětská, že stačí jedna látkovka tak jsem zvědavá, co nám v po řeknou na kyčlích
29. zář 2010 v 19:57  • Odpověz
@beru3nek a kde si ji koupila? tady ji nejak v lekarnach nemaji a nevim, kde hledat zdrav. potreby.... nevis, jestli se da pres lekarnu objednat?
29. zář 2010 v 19:59  • Odpověz
@kuchy: jé, tak vy taky rýmujete, tak ať vás to pustí brzy

@discreet: na prsa mi taky zabírá bepanthen a ještě mám homeopatika

@marge: Lukášek už se takhle otočí? No hustý teda, já myslela, že to uměj až později.

@hupcza: já vím, žes to tu psala už mockrát, slibuju, že tentokrát si to uložím. Prosím jak se jmenuje ta kniha, z které čerpáš tu aromaterapii? Vím, že to bylo něco Voňavého? Voňavá zahrada?

@lendaw: jejda, marodíte oba s manželem? To musí být děsný. Tak ať se brzy vyléčíte.
29. zář 2010 v 19:59  • Odpověz
JInak počasí - od soboty tu prší. Jestli prší i doma, tak super, bude voda ve studni, ale tady bych ocenila, kdyby vždy aspoň půl dne bylo bez deště, abychom mohli ven, ...

@lendaw: panečku, tak dlouhý spaní? To nemá hlad?

@eveluska: super, že vám to už jde :slight_smile:. Na nákup s malou jsem si zatím netroufla. Možná až to zvládnu se šátkem, ale s kočárem se bojím, že by na ní "lezli očumovat".

@hanncca: tak výsledky z poradny máte hezký a ten UZ bude zítra určitě v pohodě :slight_smile:, držím pěstičky :slight_smile:

@beru3nek: doufám, že se ty noci zase zlepší. To je děs, když se nevyspíš přes noc, viď. A přes den se dospat nejde?
29. zář 2010 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.