• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
holky, jak cistite ocicka? Zaniceny je asi nema, ale cas od casu ospalku a kdyz place tak je ma napuchly :confused: ... cetla jsem o materskem mliku, tak mam par kapek v lednici ....

@hupcza: no se dvema dětma latkovani to musi byt neco. Jak jsem si tu lebedila, ze moc neperu, tak vcera a dneska teda sila a uz mi zase pretejkaj pleny z kyble.

A toho zehleni, i by me to bavilo, ale nejak ten cas nemuzu najit, vcera jsem zehlila, kdyz jsem ji konecne nacpala do satku - jde mi jen jedna strana, ale moc toho nebylo :rolling_eyes:
30. zář 2010 v 15:13  • Odpověz
@hupcza : já si to taky myslím, že mu je samotnýmu v postýlce smutýnko. Hlady v noci nebrečí. Tak to jste krásně dopadly na kontrole :wink:
@lendaw : tak aspoŇ, že manža je už funkční aby se postaral, tak ať tě to taky brzo pustí :wink:
@r.m: super, velká gratulace :slight_smile:
@lotyna : hezky jste holky cestovaly :wink: to mě pobavilo
@discreet : nám dudlík teď bojkotuje, jinak jestli není problém s kojení, tak klidně dávej. Nám někdy vydrží vzhůru do dalšího koja :wink:
30. zář 2010 v 15:26  • Odpověz
30. zář 2010 v 15:26  • Odpověz
@rennu jj před každým a píšou že se může dát i mezi jídly, občas sem dala, dyž se kroutl a plakal.....
kočárkování fakt neřeším, vždyt nemrzne, takže si užívám za každého počasí.
mlíčko je ale ne zase tolik aby se malej nechytil, je to fakt z lenosti, že čeká na flašku a tahat je línej....navíc on se chytí, zatáhne a pustí...hysterák, ale zase sem vyhrála a byl u prsa s přestávkama půl hodiny....jako nepije celou dobu, ale i stimulace je důležitá, a za hodku znova a to taky chvíli pil, ale dokrmit musím, fakt nejsem mlíkárna, ale myslím, že aku pomohla a je to lepší, jen dyby malej tahal furt no :frowning2:
@hupcza uvidíme zda to ocení, víc už pro něj chlapáka asi těžko udělám.....navíc čínan volal že se uvolnilo místo a jdu v úterý zas...tak uvidíme, se těším na relax :grinning:
@hanncca a @rennu holky po tom očkování je dobrá SIlicea 9CH 1x denně po dobu tří měsíců, u hnisání do zhojení...jestli chcete vyzkoušet
30. zář 2010 v 15:32  • Odpověz
@beru3nek no baňkovat prsa...páč mám baňky a kurz od něj...a říkal že dyby se to nezvýšilo či nebylo ok, příště dá bylinky....
máme taky kýlu, z toho si nic nedělej, určo bude ok
30. zář 2010 v 15:34  • Odpověz
@suik oči nečistím ničím, ospalku prostě vyndám tyčinkou, víc neřeším.
30. zář 2010 v 15:36  • Odpověz
jinak taky se přidávám k těm, co trápí bolavý bradavky už má pěknou sílu, tak když špatně chňapne, tak to pak cítím pár dnů :pensive:
@hanncca : tak super, že je Míša zdravej :wink:
@lio : tak super, že baby calm zabírá. Mě někdy přijde, že taky teda prso nechce, se ošklíbá dělá ksichty, jak kdyby mu tam tekla jen voda, nebo co. Tak snad ho to taky brzo přejde. Tak držím pěsti, ať se mu to pití začne konečně líbit :wink: Tak super, že číŇan aspoň zabral, tak teĎ je to na Domčovi. Já dřív odstříkala toho taky dost, teĎ už vůbec nic :confused: taky netuším proč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@ojo : teda chudáku, to muselo pěkně bolet :confounded: , tak hlavně, že je už líp :wink:
@lucinecka222 : tak super, že krásně přibíráte. My měli taky zánět spojivek a hnisalo mu očičko, tak jsme kapali a mazali :astonished: Já bych šla k obvodní dr. Vím jen o dubové kůře, že je na ně. my měli porodný asi za 141 dní.
@lamia : tak ať to holky ustojej, tu chorobu co se o ně pokouší. Tak to Julinka taky pěkně baští, to je dobře :wink:
@rennu : taky nemám odhad /min. týden jsem trochu popošťouchla sousední autíčko, jsem se tam nevešla no :grinning:/ a parkovat můžu jen popředu :wink:
@suik : náš je přes den tuhej a furt spinká, je večer a jak píšeš, oči jak pulec a ožívá :grinning:
30. zář 2010 v 15:50  • Odpověz
@eveluska : není zač :wink:
@suik : my už nečistíme, jen otřu tím polštářkem, když má ospalku. Nevím čím čistili v nemocnici, když byl čerstvounkej
@lio : no jsem zvědavá, co nám na ní dr. řekne. Prý mají častěji kluci a nedonošený a z pláče taky bývá :pensive: Tak super, že jdeš zase a to vypadalo tak beznadějně, co. To jsem zvědavá, co za bylinky.
30. zář 2010 v 15:54  • Odpověz
@beru3nek co by řekla nic..bud se bude přelepovat, nebo se nechá, jisté je, že pokud nezmizí, tak operativní zákrok, to do pěti let....a taky nenechat hysteráčky probíhat no....
co za bylinky, čínské, jak jinak :grinning:
30. zář 2010 v 16:28  • Odpověz
ted mám docela stres, mamča byla na cestě k nám, kočárkovat a volá mi, že doma ruplo akvárko a vytopilo jejich byt i sousedy.......blbý je že proti akvárku má pelíšek čubinka a já mám o ní strach, bo mamča nic nevěděla....tak až dorazí manža /prej do hodinky) tak beru auto a sjedu tam.....chjo
30. zář 2010 v 16:29  • Odpověz
@lio : to je vtipný, to by mě zajímalo jak zabránit při cvíču hysteráčkům, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já zatím jen studovala na netu, psali tam o přelepování, se na to zeptám dr. Vy lepíte? Tak ať to dobře dopadne, akvárko blbý :pensive:
30. zář 2010 v 16:39  • Odpověz
@rennu: jdi do toho ...budu ti držet palec :wink:
@laurinka.22: no já se taky slušně vykolopila - na bok, na střechu, na bok a na všechny 4 - trošku jsme si zlikvidovala své drahé autí ...pak jsme asi 2 měsíce jezdila stopem, neb to mé bylo nepojízdné a pak jsme zase začala - zpočátku opatrně, ale za chvíli jsme byla na svém :grinning:
@hanncca: no každopádně to nejde nijak ovlivnit, takže nemá cenu se stresovat dopředu
@beru3nek: jak to víš, že má kýklu, když čekáš na vyjádření dr.?
@suik : tak to veru je klíďas - všakl mi před 5 lety kartářka prorokovala druhé dítě mooooc hodnou holčinku, co bude za odměnu ...a asi to trefila
30. zář 2010 v 16:54  • Odpověz
@suik: oči nečistím ....když jsou čisté, nevidím důvod ...sice se říká, že se musí ..no ale nikdo už neříká proč ...jasně, že kdyby byl problém, tak ano
ad látkování - no budu muset ondru naučit na nočník ...ale mu se moc nechce ....a já nejsem typ, co to bude lámat přes koleno
@lio: i pro tebe je fajn vědět, že jsi zkusila vše ..a kdyby to nakonec náhodou nedopadlo, nebude ti hlodat červík, co by kdyby
30. zář 2010 v 16:58  • Odpověz
@beru3nek nelepíme, máme pidi kýlu ....vtipná je spousta věcí, ale správně si řekla, že si kýlu vyřval, tzn snažit se aby neřval, ne dloíuho ne hystericky..pláč neva....jinak umí zmizet i sama, až se posílí ta stěna.....není to žádná trága, uvidíš no

@hupcza upřímně? všechno ne...neodsávám co hodinu v noci, kdy je produkce oxytoxinu nejvyšší, nekrmím stříkačkou..furt je kde brát.....ale furt si říkám ,že sem v pohodě, malej taky tak proč se stresovat.....nechci říct zbytečně, ale kdyby to mělo přinést to plné kojení, tak do toho jdu, ale výsledek nejistý a jisto jistě bych se z toho zbláznila....a to dítě tak rychle roste, že ho nechci vidět jen krz lahvičku u odsávačky.....takže de facto ano, zkusila sem vše...nehlodá mi nic a čínan vyšel a zabral, a ted je to na domčovi....ted byl u prsa, vytuh a usmívá se jak ichtil :grinning: já tyhle stavy miluju :grinning:
30. zář 2010 v 17:15  • Odpověz
@discreet já mám jednu bradavku permanentně "natrhlou". Mažu Bepanthenem a mateřským mlékem, po kojení nechávám oschnout na vzduchu a při kojení používám klobouček, dokud se to nezahojí. Zkoušela jsem to bez kloboučku, ale bolestí jsem u kojení brečela. Druhé prso jedu normálně bez kloboučku, ale je fakt, že začátek sání je dost bolestivý. A to před každým kojením nahřívám prso vč. bradavky horkou žínkou, bradavku rozmasíruju a odstříkám něco mlíka, ale i tak... :frowning2: A chození s odhalenýma prsama? To u mě nepřipadá v úvahu, ze stejných důvodů, které tady uváděly ostatní. Bez podprsenky s vložkou nedám ani ránu.
A dudlík? My jsme ho daly 12.den, když už nešlo nijak utišit to neustálé békání. A bylo to jak mávnutí kouzelným proutkem. Málem jsem pěla ódy na dudlík :grinning: Máme takový ten klasický, co jsme měly jako my, když jsme byly děti. Silikonové jsem nezkoušela, ale mám je tady taky.
30. zář 2010 v 17:33  • Odpověz
@suik taky nečistím, když není důvod :wink: já teda s mlým ve vaky bych asi nevyžehlila a asi bych nic moc neudělala....jde mi tam blbě dát, chybí mu pár čísel, než ho hezky vyplní, aby tam držel..takhle ho radši přidržuju rukou...
@hupcza díííííky :slight_smile: :slight_smile:
@lio ježíš akvárko, no nám prdnout, tak maj takky sousedi radost.. :confounded: ..doufáááám, že ne, ale myslím, že jsme proti tomu pojištění....Já dávám před každým jídlem taky, občas teda nedám, když kojíme jinde než mám kapky....když má hysteráček a chce jídlo okamžitě hned teď, tak pro ně nechodím:sweat_smile: ale zkusím dát mezi teda taky...díky za tip :wink:
@beru3nek víš jak jsem na tom, ale počkej, jak budu mobilní, počítám, že leos mi auto nesvěří :grinning: tak přijedem za váma s Honzíkem na návštěvu :slight_smile: do tý doby musím ukecávat Honzu :grinning:

Odpo jsme byli venku, už nesvítilo, ale šlo to...malej teda oči jak tenisáky, ale pak se udrncal :slight_smile:
Ad těhu demence, někdo tu o ní psal, jako že to teď graduje :grinning: ale nemám sílu hledat kdo.....tak že nějaký předmět odložím úplně na nejpitomější místo co jde, to nekomentuju, taky se mi stává...ale víte, jak jsem dnes omývala horkou vodou dudlík? Zbyla v konvici, tak jsem ho vzala do ruky a polila...já debil, mi nedošlo, že poliju i ruku
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: takže asi tak :grinning: :grinning:
30. zář 2010 v 17:40  • Odpověz
@hupcza ještě mám dotaz k tomu lehátku, co máš, jak dlouho necháváš malou vibrovat???? :grinning: mi to přijde, jako že to vibruje dost, když o to mám opřený nohy...aby malej nebyl moc vyklepanej :sweat_smile:
30. zář 2010 v 17:40  • Odpověz
autor
hup, no je to s těma bouračkama blbé....
já se bála jet znova hlavně proto, že v té době jsem ještě nebyla moc vyježděná a i když to nebyla moje vina, tak mě to dostalo....a bála jsem se. ale hlavně jsem nepotřebovala jezdit, takže bylo jednoduché říct nejedu......teď už by to bylo zase něco jiného....... a taky to bylo tehdy se starým autem, co máme teď bych si taky nerada nabořila :grinning: :grinning:

mě taky bolely bradavky, dávala jsem kloboučky a už je nepoužívám, bolí trošku když se přisaje, je to jako by se zakousla :slight_smile: ale dobrý......a s kloboučkama jí to trvalo dýl, ale naštěstí nebyl žádný problém, je jí jedno, jestli se kojí kloboučkem nebo bez, i lžičku dává, tak je to fajn :slight_smile:
ale říkala jsem si, že když budu potřebovat malou pohlídat, jestli odstříkat a nechat manžu nebo mamku jí to dát flaškou a nebo radši stříkačkou nebo lžičkou? co myslíte....... mám avenťáckou flašku, tak nevím.... :sweat_smile:

dudlíka dáváme asi od druhého týdne a v pohodě..... občas ho má, když si chce cumlat, někdy s ním i usne, ale pak ho stejně vyplivne....ale chce jenom avenťácké, nuky nevzala vůbec.....
30. zář 2010 v 17:41  • Odpověz
@laurinka.22 těžko říct, aventáckou lahvičku a savičku mám taky......ale už vidím jak manža krmí stříkačkou.....si myslím že pro jednou se nic nestane, pokud kojíte v pohodě.....
ale pokud manža či mamča rádi nakrmí stříkačkou, asi bych to nepokoušela jinak
30. zář 2010 v 17:47  • Odpověz
@rennu já dávám furt, i pro to dojdu....a mezi jídly to i píšou......osvědčilo se ....
po prsu malej zase zdechnul, a to potřebujem jít ven až dorazí manža....
jak netrápěj prdíky, mám spavé a hodnoučké dítě...položím a spí
30. zář 2010 v 17:48  • Odpověz
holky mám prosbu...můžete zkusit hodit do košíku cokoliv na lekarna.cz ...chci tam něco objednat a asi sem debil, kliknu na KOUPIT , přesměruje mě to do košíku ale tam se zboží neuloží a že prej košík prázdný.....tak jeslti sem debil, nebo maj nějakou chybku, prosím testněte to některá, díky moc
30. zář 2010 v 17:49  • Odpověz
autor
lio. no zatím to není aktuální, ale zajímají mě právě názory na to..... mamce jí pak budeme nechávat na hlídání určitě občas.....
oni by asi se stříkačkou problém neměli, ale právě nevím, jak to je s těma flaškama.... jestli to zkusit a nebo radši neeee.....
ty dáváš dominičkovi to svoje odstříkané mlíčko jak? a ohříváš ve vodní lázni?
30. zář 2010 v 17:49  • Odpověz
autor
zkusila jsem tu lekarnu.cz a když dám koupit, tak mi to hodí košík a v něm to zboží jeee....
30. zář 2010 v 17:50  • Odpověz
@laurinka.22 dík, tak sem debil asi :grinning: se mi jště nestalo, klikám na koupit a košík prázdný.....se picnu :frowning2:
no krmím flaškou právě.....a říká se, že pak dítě přestane chtít prso, bo to je větší námaha a že se má krmit alternativně /lžička, stříkačka/ ....
ohřívám ve vodní lázni, mám na to ohřívačku, naleju vodu, zapnu termostat a pak změřím teplotu a podávám....je to rychlejší jak vodní lázen, když ohřívám denně, tak se mi to vyplatí..tobě stačí vodní lázen v poho a na to občasné dokmení bych volila stříkačku, pro jistotu
30. zář 2010 v 17:57  • Odpověz
autor
aha, a dáváš mu to tou avent flaškou, a i se přisaje jo....? zase u nás by to bylo 99% prso a fakt jednou za čas flaška, tak by to možná ani ničemu nevadilo......

a co ta lékárna? už ti to funguje? zkus z té stránky vypadnout a jít tam znova.....
30. zář 2010 v 18:01  • Odpověz
@laurinka.22 JJ TAK TAK,.a s tím přisátím jsou právě boje
nafachá, opustit stránku a jít znova, přihlásit, odhlásit sem zkusila a prd z toho, zkusím to pak z velkého pc.
jeste mazem ven manža má zpoždění, tak razím vyvenčit oba kluky/Domču a psíka/
30. zář 2010 v 18:03  • Odpověz
@laurinka.22 já tak 2x týdně dávám flaškou, když jdu cvičit, tak radši odstříkám, kdyby byl hlad a když ne, tak ho flaškou nakrmím až já když přijedu a problém není.
30. zář 2010 v 18:08  • Odpověz
Ahojky hlásím se po kontrole a nic moc teda dostala jsem ascorutin na krvácení 3x2tbl opět se mu nelíbil můj tlak takže zvažují vyšší dávky ted mám dopegyt 3x1tbl,navíc v děloze mám hematom o velikosti 8mm a dr. zvažuje revizi po císaři ve vbitř ta jizva se mu nelíbí proto mš to bolí,jinak opět jdu na krev kvůli té ztrátě mám už tolik léků že jsem jak lékarna,no jinak si četl porodopis a říkal mi že rachot že jsem si užila jo a už mám antiko AZALIA takže tak
30. zář 2010 v 18:10  • Odpověz
ad dudlík míšovi ho dávali v Pze, ale asi jim vy vyflusával. Pak doma jsem zkoušelá dát, když pobrekával, ale moc ho nechce. Jen občas si ho vezme a kolikrát koukám, že ho dudlík dáví a vyvolává u něj zvracení, takže pokud možno nedávám.
ad řízení taky jsem se ze začátku bála. Ale jednoho dne v práci mi řekli jeď a já musel jet něco vyřídit a od tý doby se to 1000% zlepšilo. Teda aspoň tady u nás jezdím. Ale Prahu bych asi nedala...Ale kdybych musela, tak asi jo. Už jsem tam taky byla pracovně vyslaná, ale to byla cesta celkem jednoduchá. Zatím jsem bez bouračky...
30. zář 2010 v 18:11  • Odpověz
@antana123 tak hlavně aby prášky zabrali. A kdy Ti řeknou, jestli revize ano nebo ne? Azalia bere kámoška. Já beru cerasette a bylo mi řečeno, že jsou to jediný prášky při kojení :slight_smile: že jiný nejsou .. jak vidno, tak asi jsou ..
30. zář 2010 v 18:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.