• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hanncca no dal mi ještě 3měsíce a pak se uvidí dle utz snad nebudu muset nevím kdo by byl s malým a další operaci nedám teda zase
30. zář 2010 v 18:14  • Odpověz
jinak malý je dneska protivný celý den jen brečí hrůůůza
30. zář 2010 v 18:15  • Odpověz
@antana123 třeba se to za tu dobu zlepší!!!
30. zář 2010 v 18:17  • Odpověz
30. zář 2010 v 18:20  • Odpověz
autor
lio. užijte si prochajdu, taky jsme byli, ale je tam kosa teda...fuuuuj.....
malá to ještě dospává
hanncca. děkuju, ok, aspoň další zkušenost. a máš taky tu aventku?
já si právě myslím, že když by to bylo výjimečně, že by to mohlo být v poho.
antana. držím palec, ať tě nemusí operovat.... :cry:
30. zář 2010 v 18:35  • Odpověz
@rennu: no právě proto mi ten vak neseděl ..prostě jsme měla pocit, že když nebudu přidržovat, tak z něj vypadne ...
ad fišerka - vibrace nezapínám .. občas ondra n..ale my už to máme taky vychechlaném, že to spíš jen vrní :-¨)

@laurinka.22: no já si to zavinila sama ...to byla celkem prča ..jela jsme z pohovoru a asi 100 m za firmou jsme vylítla ze zatáčky ..jako jela jsem celkem pomalu, ale prostě jsem byla duchem asi ještě na té výběrovce ....no a tak jsem se vyhrabala za auta z té příkopy a volám tomu řediteli, jestli by mi na chvíli nepůjčil nějakého chlapa s traktorem ....tak trošku nechápal ....no ale evidentně jsem přesvědčila, že manažerskou práci zvládám i pod tlakem a práci jsem dostala :grinning:
ad flaška ..já zatím nedávám - ondrovi jsme dávala od druhého měsíce ...ale jen opravdu výjimečně ...dalo by se napočítat na prstech jedné ruky za měsíc

@antana123: teda - to jsou nic moc zprávy ...tak snad se to vše brzy srovná :wink:
30. zář 2010 v 19:01  • Odpověz
autor
hupcza. no já bych jí to dávala taky výjimečně.....a ještě nee teď určitě....... ale zajímá mě, jak jste to měly vy ostatní..... :slight_smile:

30. zář 2010 v 19:05  • Odpověz
@laurinka.22 ja o tom taky premejslela, ale nevim, flasku bych se bala dat. Radsi strikacku s hadickou a prst do pusy.

@rennu: na to je ten satek vybornej, pevne si ji navazu k telu a drzet nemusim, prdrzuju, jen kdyz se pro neco sklanim, ten satek je k nezaplaceni, jinak bych neudelala nic. Ted kdyz je chvilku sama, tak breci furt. :rolling_eyes: chce chovat.

k tem ocickam, me prave prijde, ze by to nekdy otrit chtelo :confused: uschly slzicky a tak, zatim jsem to brala jen v ramci obliceje, ale nevim jestli by na to nebyla lepsi jina voda.
30. zář 2010 v 19:13  • Odpověz
@laurinka.22 lahvičky mám canpol babies, ale savičku jsem dokupovala pak už v drogerce, protože tekla, asi jsem do ní omylem kuchla nožem nebo nevím :slight_smile:
30. zář 2010 v 19:13  • Odpověz
@laurinka.22 jo ale hlavne nevim jak bych odstrikala, odsavacku nemam a zatim ji ani na nic nepotrebuju, co vypije to vypije a prsa se taky zdaji OK. Obcas odstriknu par kapicek na leceni, ale to je vsechno :sweat_smile: .... ale aspon parkrat bych to chtela vyuzit, ze si zajedu do mesta pro boty a nebudu muset spechat domu.
30. zář 2010 v 19:15  • Odpověz
Panečku, za dnešek mám 3 stránky na dočítání, no uvidíme, už jde na mne spaní, ale Žanetka vypadá jakkoliv,než ospale :slight_smile:
30. zář 2010 v 19:25  • Odpověz
a k matkodemenci :dvě hodinky po tom, co jsem si dala skleničku černého piva jsme si vzpomněli, že došla kojenecká voda, tak kdybych v noci už nic nevymáčkla, tak že by potřeboval malej na sunar, tak jsem sedla do auta :grinning:, no asi bych nic už nenadejchala a jela jsem pár metrů, ale stejně :astonished:
@hupcza : všimli jsme si, že má takovej hodně vystouplej pupík najednou, a na rehábku nám to potvrdila, tak čekám co nám řekne na to dětská dr.
@laurinka.22 : ta avent savička je dobrá, vůbec bych se toho nebála, když v pohodě kojíš :wink: já jdu zítra k zubaři, hlídá tchýně, tak teda taky doufám, že na krmení nedojide :grinning:
@lio : tak super, že umí být Domča takovej hodňouš :wink:
@antana123 : chudáku, to teda ko moc dobře nedopadla, tak ať prášky zaberou a mine tě ta revize. Taky mám hematom 3cm na 3cm, neřekl mi k němu teda nic.
30. zář 2010 v 19:28  • Odpověz
@antana123 fíííha si užíváš :frowning2:
30. zář 2010 v 19:29  • Odpověz
@suik : já odstříkávám rukou, žádná odsávačka krom tý z nemocnice mě nevyhovovala. Teď teda odstříkám jen pár kapek :angry: a i mě to bolí, to mě dřív nebolelo
30. zář 2010 v 19:32  • Odpověz
@laurinka.22 tak to se neptej mně jak jsem to měla s lahvičkou, já sem zvláštní případ :grinning: tedy já a domča :grinning:
pokud to nebude třikrát do týdne tak lahvička bude v poho.....a jako venku FEST ZIMA - normoš jak mrazík nebo co, mi šla od huby pára :frowning2: to už je na rukavice .....
@beru3nek heye pivo jsem ještě nevyzkoušela, zabírá to ?:grinning:
jj domča je hodňouč, od začátku byl, pak ty prdíky a byl jak vyměněnej hysterickej a nervní a tak,....je klid.....sem ráda

v Krnově přepadli směránu, výbuch....sou zprávy tedy
30. zář 2010 v 19:34  • Odpověz
@beru3nek tak přeju at se mlíko zase zvýší....co tě to postihlo :-O laktační krize?

domča dospává v kočárku, tak dělám véču a snad se v klidu navečeříme :slight_smile: se těším
30. zář 2010 v 19:34  • Odpověz
@kovalda co ozařování a záda a spodek ??? a jak se vám daří u mamči? dobrý?
30. zář 2010 v 19:35  • Odpověz
@laurinka.22 problém s lekarna.cz vyřešen, je to mým prohlížečem, takže musím klikat z druhého :slight_smile: uuufff
30. zář 2010 v 19:37  • Odpověz
@laurinka.22: já měla tommee teeppee (nebo jak se to píše) ...ta savička je hodně podobná prsu
ale rozhodně bych nedával při dokud není ustálené kojo
@beru3nek: hele to by byl mazec - kojící matka s alkoholem za volantem - to by byly titulky :grinning:

ad odstříkávání ...já mám doma elektrickou dvoufázovou medelu .....jako je dobrá ...ale mi nejlíp vyhovovalo růčo - šlo mi to rychleji než odsávačkou
30. zář 2010 v 19:48  • Odpověz
@hanncca: tak super, že má Míša bříško v pořádku :slight_smile:. Tak ať se vám podaří to nějak poladit, aby už tolik neblinkal, ...

@lio: gelové polštářky od chicca?

@ojo: super, že už je ten hnis pryč a cítíš se líp :slight_smile:

@rennu: tak to Honzíček krásně roste i přibýrá :slight_smile: super. A i ramínko vám vyčistili, tak snad už to bude super :slight_smile: A statečnej, že ani nepípnul.
30. zář 2010 v 19:58  • Odpověz
@lamia: no tak super, že jste si prosadili vše i bez porodního plánu :slight_smile: A bacily, no snad to zaženete, než se to rozjede :slight_smile:

No nic, víc nedočtu, tak zítra. Jdu to zkusit zabalit. :slight_smile:
Dobrou
30. zář 2010 ve 20:03  • Odpověz
Hezký večer,
dočetla jsem, u nás taky perný den. Ale docela úspěšný :slight_smile:

Tak především: @r.m velká gratulace :wink: :wink: :wink:

@hupcza : taky máme el. medelu, ted jsem ji zatím použila jen jednou, ten náš žravec všechno vysaje :grinning:
a k hrncování....my už jsme začali, malý někdy udělá, někdy ne, ale když pustí do plínky drží se za ni a říká : A...učíme ho klasicky ...udělat AA.Ale asi to půjde taky pomalu, nutit ho na sílu nechci :wink:
@antana123 : je, ty si taky teda vytrpíš, i po tom porodu, tak snad se to zlepší, mě se porodem TK upravil, ted už jen hlídám,aby nebyl moc vysoko, dopegyt vysazen... :sweat_smile:

A radostné zprávy: První poradna, malý přibral od propštění z porodky 450 g a vyrostl o 3 cm, krásně prospívá kojením, tak jsme dotali pochvalu.....mám z toho radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , bála jsem se , protože loni nám kojení vázlo.... Matyáš nechtěl sát... :pensive:
...tak jen tak dál....
A taky konečně dorazil kočárek :wink:Sice barva na fotce šedá je khaki,ale hlavně,že už je doma :grinning: :grinning: :grinning:
@hanncca : tak super, že vyš. dopadlo dobře.... :wink: :wink: :wink:
@kovalda : malá je moc hezounká...všechna zářijátka se strašně povedla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. zář 2010 ve 20:22  • Odpověz
@kuchy: jako ondra v tomhle bude ořech - on totiž kdyby byklo na něm bude jklidně v pokaděné plíně týden :grinning: ...dneska se vykadil a já mu říkám: co máš v plíně ...a on zasunul ruku do kaťat a vytáhnul ..jako měl to i za nehtíkama ....no příště se nebudu tak blbě ptát :grinning: :grinning:
no a s čůráním ..se mi třeba vyčůral na zem ...a letěl na záchod, popadnul tam prkýnko (tu redukci) a položil ji na tu louži
takže já jsem dala zatím k ledu :grinning:

fajn, že už máte ten kočár - tys to měla prokleté :slight_smile:
super, že tak krásně rostete ..já cm nevím ..u nás se neměří ..ale vzhledem k množství vyřazených bodýček bych řekla, že rozhodně roste :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2010 ve 20:51  • Odpověz
@lio: já léčila pivem asi 3x, když byla ta největší mléčná krize, a pak jsem měla pocit, že se mi to zas vrátilo do normálu, ale jestli to nebylo spíš, že jsem se pak zas dospala :grinning:. Měla jsem to už párkrát, že jsem musela dávat z obou prsů, aby mu to vůbec stačilo, tipuju na vyčerpání, když dojide u mě mlíko. Tak super, že jste vyzráli na prdy a je Domča zas zlatíčko. Náš byl dneska přes den vzhůru asi 3 hodiny, nevídáno :grinning:
@hupcza : :grinning:
@kuchy : gratulka k dnešní ko a super, že přišel knečně kočárek :wink:
já jsem si furt říkala, že nám všechno je a během týdne je nejmenší velikost nepoužitelná :grinning: na ty bodýčka koukám a říkám si, jé to byl malej :grinning: natož fotky
30. zář 2010 ve 21:11  • Odpověz
@beru3nek aha já že černý pivko sem tedy ještě nezkusila
ale malej odpo sál krásně, a z večerní procházky spí ještě ted, jdu budit, krmit, bo chci jít spát....

dobrou všem
30. zář 2010 ve 21:18  • Odpověz
@lio : dobrou, tak super, že se hezky přisál Domča :slight_smile:
30. zář 2010 ve 21:23  • Odpověz
Ahojky holky, rychlé zprávy z Podolí.Dnes nás sestěhovali s Terinkou dohromady na jednolůžák, tak si užívám mateřství na plné pecky. :grinning: pokud se do zítra nezhorší žloutenka, tak bychom mohly jít domů. Už se strašně těšíme. Hlavně já. Chybí mi děti a ten můj mužský. Asi není normální, že jsem na něm takový závislák,ale hormony k tomu přidávají. :grinning:
30. zář 2010 ve 21:35  • Odpověz
@pet.s držím palce, aby vás brzy pustili. Tohle čekání jestli pusté nepustí je taky na bednu.
1. říj 2010 v 01:05  • Odpověz
@laurinka.22 my jsme dokrmovali lžičkou, ale bylo to na pláštěnku :grinning: Nesmíš vytáhnout lžičku z pusinky, dokud dítko všechno nespolaká, jinak ti to plivne zpátky. Myslím, že lahvička nebude problém, pokud to bude jen zřídka. Taky jí mám v záloze, když budu později potřebovat někam odjet a bude hlídat manžel nebo babička.
1. říj 2010 v 08:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.