• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
kovalda a salinka87: tak mě také pobolívá bříško i přes Utrogestan, prsa bolí....sem tam žaludek jak na vodě a náběh na zvracení, ale naštěstí jen občas....problém mám při čištění zubů a jinak pocit "vlčího" hladu....takže se snažím každou chvíli něco zobnout....no uvidíme, jen mám pocit, že jsem nafouklá jak balon...jsem normálně štíhlá, ale nyní nemůžu bříško zatáhnout...prostě to nejde, tak doufám, že v práci se mi to zatím podaří utajit :grinning:
3. led 2010 v 11:26  • Odpověz
kovaldo: to mi řekni, co budeme dělat, až budeme v podstatně pozdějším stádiu těhotenství, když nám to začíná už teď .-)
3. led 2010 v 11:26  • Odpověz
btw. na malou běhám taky jak koroptev....furt :grinning: :grinning: ale já teda i hodně piju, ale tohle je i na mě moc....jsem zvědavá, jak to budu praktikovat v práci, kdy si prostě nemůžu dojít, když potřebuju :frowning2:
3. led 2010 v 11:28  • Odpověz
sal: no to se tam rovnou přestěhujete :grinning:

u mě je tak trošku blbě a tlaky v podbřišku a stráááááááááááááááášné nadýmání
prsa naštěstí zůstávají stejné,což jsem ráda,jelikož v prvním těhu se hned na začátku změnilyz B na D/E a od té doby zůstaly stejně mega (na můj zvyk) akorát ztratily původní tvar :sweat_smile: ....navíc ještě pořád kojím....
3. led 2010 v 11:30  • Odpověz
No teda, to je ficak...clovek se sem pul dne nepodiva a nestaci malem docitat :slight_smile:

marge: Tak aspon v tom cekani na prvni UTZ nebudu sama :wink: A cim to, ze jdes az tak pozde?

kovalda: Ony se ty svatky sem tam meni...muj svatek napriklad v rok meho narozeni uplne zrusili :unamused: Soupli tam misto me Alana...ja zadneho neznam...ale ted uz se da koupit kalendar, kde je Alan/Sylva. Jinak u nas se svatky nikdy nejak neresili...kazdy mi vzdycky popral na Silvii a me to desne doziralo, pac se tak proste nejmenuju :pensive:

hupza: tak jsem napsala svuj pribeh ze svatkem a koukam az ted cos napsala ty...uz to mazat nebudu :slight_smile: Tak ted uz aspon vim, ze nejaky Alan vskutku existuje (krom Alana Aldy) :grinning:

Jo a co se cviceni tyce...ja jsem chodivala 4x tydne na 2h do posilovny. Ted uz nechodim, mam strach, ale zase pomalu zacnu. Asi az tak v unoru a hodne zlehka. No a Vanoce se na me zacinaji podepisovat, k tomu to nafoukle brisko...uz ted se citim jako slonice :grinning:
3. led 2010 v 11:31  • Odpověz
K těm příznakům - bolení břicha, citlivá a větší prsa, pocit hladu a žízně a trošku podrážděný žaludek. No a před chvilkou mi manžel řekl, že jsem zelená jak sedma. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2010 v 11:33  • Odpověz
ahojte holky zdravim po rano, nebo spise pekne poledne :slight_smile: nasadila jsem si znovu utrogestan...pry kdyz t nebude dobre tak tomu ani utros nepomuze..jen to musim zaprit doktorovi :slight_smile: zitra odpo jdu na utz tak jsem zvedava...uz by fakt neco videt byt melo...test jsem si zkousela delat a prvni carka uz je tmavsi nez ta druha...takze HCG jde nahoru..ale je fakt ze u toho nepodareneho tehu mi carky taky silily...a ten den konec :unamused: ale na to se nesmi myslet:slight_smile:
3. led 2010 v 11:35  • Odpověz
salinko, a vem s sebou notebook, abys mohla diskutovat... :grinning:

rennu, v práci tě musí pustit. Na to pamatuje zákoník práce. A pokud např. ze zdravotních důvodů nemůžeš dělat svou práci, je zaměstnavatel povinnen tě přeřadit na jinou vhodnou pozici. Když nahlásíš, že jsi těhotná, musí na to zaměstnavatel vzít ohled.
3. led 2010 v 11:36  • Odpověz
leba: to jsme na tom s těmi příznaky podobně........
hupcza: nadýmání mě trápí taky..... :cry:
3. led 2010 v 11:36  • Odpověz
rennu: napadá mě jen tkaový ten malý přenosný wc :grinning:

hupcza: tak doufám, že velikost prsou se mi hned nezmění, protože zrovna před Vvánoci jsem měla mánii a nakoupila jsem 3 nové podprdy, teda v soupravičce .. je nutno říct, že moje předchozí mi jaksi odešly, takže jsem potřebovala obměnit .. a představa, že bych ty nové ani neužila, mě teda moc netěší :sweat_smile: je mi jasné, že se mi prsa asi zvětší, asi nebudou mít už ten pěkný tvar, ale ne snad tak rychle :sweat_smile:
3. led 2010 v 11:37  • Odpověz
sinix: tak to ještě musím manžovi říct, aby objednal elektrikáře .-) na záchodě nám totiž chybí zásuvka :slight_smile:

lajla: to je dobře, držím palečky a zítra dej určitě vědět :- )
3. led 2010 v 11:43  • Odpověz
autor
Ahojky holky
rennu: vítám tě mezi námi, písni mi věk, bydliště, termín porodu a případné vybrané jména a já tě přidám do tabulky.....
no já si myslím, že se ještě rozrosteme, protože zatím jsou tady termíny max. do půlky září, takže možná ještě jednou tolik těhulí, to by byl teda dobrý zmatek............
co se týče mě, tak já mám hlad pořád a šílený, hlavně večer, jím schválně cereálie a věci, co se mají snídat, aby mě to zasytilo...............jsem dost štíhlá, ale včera, jak jsem se najedla, tak mi vyskočil pupek, ale jak................manža se mi smál, že už to začíná........fakt srandičky................
jinak nadýmání mám taky, občas pálí žáha, ale jen maličko, taky závratě, mám dost nízký tlak, tak to jen podporuje.......a jinak nic, je mi fajn a jsem hrozně štastná a spokojená.................a klidná budu po prohlídce.....zítra začínám šestý týden............tak snad už bude něco vidět
3. led 2010 v 11:47  • Odpověz
laur a ty jdeš na prohlídku zítra ?
3. led 2010 v 11:51  • Odpověz
autor
sali: nejdu, zítra tam budu teprve volat a objednávat se, doktor měl přes svátky volno, tak je tam až od zítřka.....uvidíme, kdy mě vezme...
3. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
sal:no což o to ..ony tvar měly v té době ok ....byla jsem vysportovaná a k tomu tyhle prsa ...chlapi se mi přestali dívat do očí ....ale ono to kojení jim dává zabrat ....ale snad se to pak zase srovná ...alespoň přibližně :sweat_smile:

sin: no povinnost to sice je ....ale když se ti chce několikrát za hodinu - taková práce zkrátka neexistuje :grinning:
3. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
Salinko, na co zásuvka? Elektrikář je drahý, stačí prodlužka :slight_smile:

Hupčo, holt musí mít kancelář vedle záchodu. Rozhodně bych - být rennu - nepřistoupil na nátlak zaměstnavatele, aby si vzala plínu... :slight_smile:
3. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
autor
tak takových prací je spousta........já vždy pracovala v takové práci, kde jsem si mohla chodit kolikrát jsem chtěla........a pokud je zaměstnavatel magor, šla bych marodit...............
3. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
rennu: no vidíš, tak s utajováním to máme snažší my tlusťosi, já mám břicho jak hubené holky tak v 6. měsíci :slight_smile:

salinka87: to teda fakt nevím, jak to s tím WC budeme dělat v pozdějších měsících, možná se tam fakt přestěhujeme :grinning: My máme koupelnu se záchodem dohromady, tak bych mohla spát ve vaně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
ahoj holky, přeju pěknou neděli.
já jsem ráno totálně zpanikařila, neboť jsem zjistila, že malinko špiním...po minulém nevydařeném těhu jsme hned jeli do nemocnice, ale tam se stejně nic nedozvěděli.pan doktor byl snad mladší než já, vyloženě si chtěl povídat. nakonec mně vyšetřil řekl, že špinění nevidí, na UTZ zjistil sliznici 23mm a cosi malého černého tam prý je... :frowning2: vzal mi krev a na výsledky si mám zavolat. kontrola prý v pátek u obvodní gynekoložky...tak snad to bude dobré.
3. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
autor
breberu. co já vím, tak špinění v tomto období je naprosto normální. akorát nesmí jít o čerstvou krev.
3. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
hupcza: jejda, s prsama nestraš, já už teď jsem na velikosti C/D

safryy: jo jo, Silva/Sylva to mi vždy dělalo problém, že jsou 2 jména jen s různým i/y :grinning:
prej jak slonice :slight_smile: jen počkej, až uvidíš mne, teprve uvidíš, jak vypadá slonice. už teď na začátku těhu mám skoro 30 kg nadváhu. tak snad se udržím aspoň v tom těhu a nepřiberu moc.

sinix: no jo, vidíš, notebook přestěhovat na WC s sebou :grinning:
3. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
laurinka.22:čistá krev to nebyla. doktor říkal, že prý asi prasklá žilka překrvením... :confounded:
3. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
koukám, že mám štěstí, že dělám v kanceláři a mohu si dojít na WC kdykoliv chci a potřebuji. doteď mne nenapadlo, že je to výhra. vida, budu si toho o něco více vážit :wink:

breberuska: jejda, no tak hlavně že to vypadá dobře, snad to bude dobrý
3. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
kovalda: snad bude, asi jsem hysterka, ale úplně jsem zpanikařila :sunglasses:
3. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
breberuska: proč hysterka? každá z nás by to tak udělala. je přirozený, že se bojíme
3. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
Laurinka.22: moje údaje - 29let, Hradec Králové, termín mi to tady hodilo 28.8.2010...ale nevím, jak se to počítám, tady to bere od poslední MS....jinak podle mudr jsem ted v 5+1...tzn, je to o dva týdny posunuté :grinning:. Jména vybraná nemáme, bude to boj :grinning: :grinning: ...manžel je Honza a pokud to bude kluk, chce pokračovat...u nich se to předává z otce na syna :grinning:...já teda znám i hezčí jména. Zatím to ale neřešíme, až se dozvíme, zda to bude chlapeček nebo holčička. Do tý doby mi to je šumafuk, hlavně, aby to bylo zdravé a vše probíhalo v pořádku.....jsem lehce vystreslá, kamarádka má 8měsíčního klučinu, vyšetření v těhu OK a prásk, malej má vrozenou komplexní srdeční vadu :frowning2: , první operace neúspěšná, čeká na druhou....takže se modlím, aby u mě bylo vše v pořádku, ale člověk nikdy neví.
Btw: s tím záchodem to je problém....učím na ZŠ, v hodině jít nesmím, o dozoru taky ne....kdyby se něco stalo, je to můj průšvih....tak uvidím. Dneska se mi pořád valí sliny a žaludek se houpe, tak doufám, že se nepřidají ještě nevolnosti....to bych musela běhat double.
3. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
Holky vás se tu ale scházííí, já chci takyyy. Když si vzpomenu na své první těhu, tak největší příznak můj byl , že mě bolely hodně prsa a taky ten záchod...Tajně doufám, že to tento měsíc nedostanu.. :wink:
3. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
luji: tak držím pěstičky, aby se ukázaly // :wink:
3. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
rennu: aha, tak učitelka, no jo, to je fakt, že to máš asi komplikovanější. s těma chorobama a tak ... to si vůbec nemůžeme připuštět, bychom se zbláznily.
3. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
kovalda: nj, když červíček kdesi uvnitř hlodá a hlodá.....prostě nejistota, zda je vše ok, aby bylo vše ok....však to znáš :slight_smile:
3. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.