• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
laurinka:gratuluju :slight_smile:
už jsem si konečně přidala do alba další foto kdyžtak mrkněte :wink:
26. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
Lauri a Ant, kráááásné máte fotečky z UTZ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Lauri a gratuluji ke kontrole :slight_smile: už ti pěkně roste bříško :slight_smile:

asi si teda taky ňákou nechat udělat, až půjdu příští týden na kontrolu :slight_smile:

jo a taky jsem se dneska rozhodla, že zas začnu cvičit na stepru, páč při mojí konzumaci čokolády a podobně bych asi za chvíli měla zadek jak valach :stuck_out_tongue_closed_eyes: u Tomáše jsem to vydržela skoro do 8. měsíce :slight_smile:
26. únor 2010 v 15:43  • Odpověz
autor
antana: díky.................a kukla jsem ti do albíčka, taky super............... :wink:
26. únor 2010 v 15:43  • Odpověz
laurinko:budou ti volat výsledky triplů?nebo musíš pak čekat do další kontroly?dík
26. únor 2010 v 15:45  • Odpověz
ojo:díky za pocvalu :slight_smile:
26. únor 2010 v 15:56  • Odpověz
dobré odpo maminy :slight_smile:
laura: gratuluju ke kontrole, album super, ten pupíček je teda kouzelnej, na hubenejch krásně vynikne :grinning:. Já mám 162 a 56 kg, tak jsem zvědavá jak budu vypadat ke konci, asi jako kulička :slight_smile:
to jsem ráda, že jste se tak rozepsaly o kočárcích, aspoň jsem chytřejší :slight_smile:
kov: díky za info, vyzkouším a co kontrola? Já už se jí nemůžu dočkat, něják to doma vůbec neutíká :frowning2:
26. únor 2010 v 16:07  • Odpověz
petja, ty bys radši menší kolečka?? já se teď furt koukám po sporťácích, který maj ty kola velký, že se mi dobře pojede v terénu :sweat_smile: a teda oprava, golfky nechci, chci aby to mělo tu spojenou rukojeť :slight_smile:
26. únor 2010 v 16:19  • Odpověz
autor
antana: já jdu na tripply až za tři týdny, ale k mé dr. do ordinace, ne na prediko, jsem se jí dneska ptala, a výsledky nevím, kdyžtak se s ní domluvím, abych si mohla brnkout, ale netuším ted................
jinak na druhotrimestrální screening jdu nakonec taky k polákovi jako ty...............
beru: děkuju, ale myslím, že jsi taky štíhlá ne? já dřív vážila 54kg, ted o cca sedm mín, ale i předtím jsem si nepřipadala nějaká tlustá................spíš tak akorát...................
a kuličky budeme ke konci asi všechny............. :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
aha tak díky za info :slight_smile:
26. únor 2010 v 16:38  • Odpověz
čauky

nat:to mi je moc líto :frowning2:

ad kočárky - já mám mutsy urban rider a nedám na něj dopustit
je totrojkombinace,kterou lami zatracuje,ale já jsem spokojená
velká nafukovací kola,otočná náprava -hyperjednoduchá manipulace
korbička je sice menší,ale ondra byl dlouhánek a do půlroku se v něm vozil bez potíží (i když bez fusaku)
sportovní jde otočit po i proti směru jízdy,což je bezva

ad váha -jsem váa minule nějak dezinformovala - naopak jsem odminulé kontroly zhubla :sweat_smile: takže mám předtěhu váhu :slight_smile: ....no a střevní chřipka mě neminula (byloopravdu veselo) - takže možná ji mám momentálně i nižší
26. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
jinak gratuluju k výsledkům kontrol :wink:
26. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
hupcz: tak ať je vám brzo dobře, to musí být teda hroznej opruz. Já zvracela v těhu jednou a všechny vás teda lituju, co tím procházíte. To já měla v poho, divně od žaludku mi bylo párkrát, si to zas vybírám jinak :unamused:
laura: jsem tak normoš postavy, ale prsa mám teda řádný :rolling_eyes:, abych se za chvíli nepřevažovala :grinning: dřív jsem měla i o 10 kg víc a to jsem byla už teda vypasená :astonished: na mojí výšku
Jsem teď ale mega pažravá, v noci se budím každou chvíli na wc, a pak miláčkovi chroupu pod nosem jalbka, vyškrabuji přesnídávky a pribiňáčky, jo jo má z nás radost :slight_smile:
26. únor 2010 v 17:07  • Odpověz
Já mám zatím kilo navrch.Ale taky poslední dobou dost mlsám,už bych to měla stopnout :grinning:
26. únor 2010 v 17:46  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky vespolek :slight_smile:

teda, myslela jsem, že budu výsledky hlásit podstatně dříve, ale nezdařilo se. Protože jsem do práce dorazila asi v 10,30 a než jsem všechny obešla .... tak už byl skoro čas na oběd a pak už jsem nějak nestíhala.
Nicméně, miminko zpočátku spalo a pak ho teda ke konci pan doktor vzbudil, tak nám zahýbalo ručičkama nožičkama, abychom měli radost a otočilo se na bok a vystrčilo na nás záda, ať neotravujeme :grinning:
Pohlaví nám ani nezkoušeli určit, prý vypadá vše O. K. a ve středu či ve čtvrtek budou výsledky - utz + krev dohromady. Mimoušek má 63 mm a když nám pustili srdíčko, tak jsem bulela jak želva.
Na screening v II. trimestru bych měla jít 23. 3. a ten je prý už zadáčo. Tak snad tam nám budou věštit pohlaví. :grinning:

Jinak kočár zatím moc neřeším, protože v té naší oblasti skoro v lese to moc na ježdění kočárem není, takže jestli budem nějaký brát, tak nějaký teréňák :grinning: Jinak určitě budu hodně nosit v šátku a nosítku (asi Manduca). Manžel už je na to taky připravenej a těší se :slight_smile:

Gratuluji i ostatním k skvělým výsledkům z kontrol.

Lauri: jé, z toho 3D máte krásnou fotku. Ale prťátkovi se asi moc nechtělo do focení, jak si zakrývá obličejík :grinning:

Antana: taky máte krásné fotečky :slight_smile:

Holky, to je taková paráda, vidět drobka a zas se na chvíli uklidnit. No šla bych tam po víkendu zas :grinning:
26. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
kov, gratuluji ke kontrole :dizzy_face: teď jsem na to těhu vůbec nemyslela, ale jak mluvíte o těch UTZ, tak už se těším na středu :slight_smile:

a jinak ten náš patron je fakt teréňák :grinning: :grinning: :grinning:

a s váhou jsem si myslela, že jsem už dost přibrala, ale asi jen kilo :slight_smile:
26. únor 2010 v 17:57  • Odpověz
beru:no sranda ....nejdřív zvracel ondrášek,pak nakazil mě a v těsném závěsu i manžu (ten to neslhůř a normálně omdlel v práci a doma se plantal jakou měl motolici) ....do toho ondra chytiltakový hysterášek a lukoval jak nikdy,tak jsem s ním v noci jela v noci na pohotovost ...zkrátka jsme mělidoma veselo :grinning:

kov: gratulace :wink:
jinak ta mutsina je taky dobrý teréňáček :wink: http://mutsy.libfin.cz/urbanrider.php

laur:máš v albu hezké fotečky....ale už máš celkem bříško koukám ....asi ho nemáš kam schovat,co:slight_smile:
26. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
ojo: díky moc. Já už se taky těším na další utz. A jak koukám na ty 3D fotky, tak přestože jsem původně nechtěla, asi do toho půjdu :grinning:

jinak váha - díky bohu - mínus 2 kg :grinning:
26. únor 2010 v 18:11  • Odpověz
hupcza: no teda, mám jinou představu o zábavě :grinning: Ba ne, robim srandu. Hlavně, ať už vás ten bacil nechá. To je děs a běs.
26. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
kov:jo...zdá se,že už to je pryč..jen taková rychlá smršť ....ale to jsem zase po čtvrt století potřebovala péči mámy ....každý zalomený v jedné míse a do toho rozhozený ondráš - to bych asi sama nedala
jako na tu noční pohotovost jsem nějak zmobilizovala zbytky sil a nějak tam odřídila ....alepakjsemsi tojakoby ze zásobníku vybrala :sweat_smile:
26. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
kovaldo:gratuluju ti :slight_smile:
26. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
Ahoj holky, gratuluju k uspesnym kontrolam...zkoukla jsem i fotecky a jsou cuprovni :dizzy_face:

Lauri, mas moc hezke brisko....me se akorat vyvalil spek...tak snad se brzo vykulatim tak, at vypadam tehotne a ne jen tluste :sweat_smile: Taky si chcem udelat nejake fotky, ale nez se k tomu dokopem, tak bude dite na svete :pensive:

petja...to je mi moc lito, drz se. A tema odberama myslis prvni odbery, nebo uz na Downa? Protoze koukam, ze jsi 14tt a od 16tt se delaji ty triple testy nebo jak se tomu rika. Ja se budu objednavat tak za dva tydny, ale pred UTZ mi uz krev brali...cca dva tydny pred.
26. únor 2010 v 18:44  • Odpověz
Ahoj holky,

tak já už jsem taky zpátky ze screeningu. Mimísek už má 6,3cm, nosní kůstka přítomna a posunuli mi termín porodu na 5.9.. S Kubíčkem jsem měla termín 4.9. :slight_smile:
Výsledky krve budou asi později.

Tak mě spadl velký kámen ze srdce :slight_smile:

Všem ostatním těhulím taky moc gratuluju k úspěšným kontrolám :wink:
26. únor 2010 v 18:51  • Odpověz
marge:gratulace :slight_smile:
26. únor 2010 v 18:58  • Odpověz
holky gratulace ke skvělým výsledkům :slight_smile:)))
Ant a lauri: krásné fotečky :slight_smile:
Lauri koukám, že jsme tak nějak na stejno, velikost mimi i termínově :wink:

Dnes jsme s mamčou koupily 2 trika, delší volnější a zítra jedem s manžou do Phy na nákupy, tak se těším :wink: Jinak čekám na manžu, aby mi cvakl bříško a dal flashku s obrázky z UTZ :wink:
26. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
antana, rennu: díky za gratulky

marge: gratulace :slight_smile:. Koukám, že máme miminka stejně veliká :grinning:
26. únor 2010 v 19:33  • Odpověz
mamky super, gratulace ke kontrolám :slight_smile:
já už se taky nemůžu dočkat :unamused:
hupc: tak to máte doma asi pěknou smršť teda :frowning2: , tak hlavně ať to už odeznívá. Ještě že ty babičky jsou, co
U nás dneska byla mamina, teda babička na návštěvě a věštila mi pohlaví, tak Adélka potvrzena, pak jsem to zkusila já jí a to teda vyšlo přesně. Jehla s nití se přiloží nad dlaň a kolečka je holka, čárky dělá kluk, ale víte jak :grinning:
26. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
Kov: a kde jsi byla na screeningu?
26. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
ber: jj ....prvně,co mám ondráša jsem proslila aťmi někdo pomůže - fakt blbý pocit

jinak u nás mají všichni jasno,že to je holka ....jejich jistotu bych chtěla mít :grinning:

mar:taky se přidávám ke gratulacím k fajn výsledkům
26. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
marge, taky gratulace :slight_smile:

mě teda taky už vykukuje těhu bříško, hlavně večer, to jsem si včera vzala upnuté tričku a docela jsem čuměla :slight_smile: tak si ho vyfotím v 13tt, jako při Tomášovi, ať mám co porovnávat :grinning:

a já teda zkoušela věštit pohlaví jen z takovýho toho kalendáře podle věku matky a měsíci početí a Tomáš měl být holka...takže taky tak :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
já mám bříško už i po ránu, ale já ho teda nikdy neměla plochý :wink:
ojo: taky jsem koukala do toho kalendáře, to mě zas vychází kluk, no je to 50 na 50 :grinning:
tak dobrou noc mamky, jdu se přesunout do pelíšku
26. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.