• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suik: spurtík přijít nemusí ....ondra měl jen jeden ze všech 4 ...verunka zatím 3týdenní přeskočila, tak doufám, že nejhůř na tom bude jako ondra, nejlép, kdyby je tak přeskočila všechny :grinning:
3. říj 2010 v 16:46  • Odpověz
@suik: pane jo, od 10 do půl 4, to je paráda. Ale už sis taky potřebovala odpočnout, tak to je super, že se zadařilo :slight_smile:
No a dobrý, že číča už bere Sofinku jako člena rodiny :slight_smile:

@kuchy: V 1 a pak v 7,30 ??? :astonished: :astonished: :astonished: Teeeeda, to se máte. :grinning:

@vafle: tak 3 hodiny spinkání je super, to je tak akorát :slight_smile:. Nám tak taky do nedávna spinkala :slight_smile:.
Jé, taťka si koupil novou žehličku na plíny? Tak to máš super, že žehlí manža :grinning:
U nás zas pes bojuje o přízeň kohokoliv, takže se motá pod nohy víc než dříve a tak ... :slight_smile:
Zahlasováno :slight_smile:

3. říj 2010 v 17:00  • Odpověz
jé žehlící tatínek ..to by se mi lííííbilo :slight_smile:
3. říj 2010 v 17:01  • Odpověz
@hupcza tenhle uvaz jsem presne pouzivala, akorat mi sla navazat jen jedna strana, ted zkousim kriz s kapsou ven, zda se mi na zada lepsi.

me to pod vodu nejde, zkouseli jsme to jednou i za tatovy asistence a katastrofa :sweat_smile:
ale mam vodicku cistou pripravenou na prebalovaku a meju ikea rucnikama, tech otocim teda dost :grinning:

tygrik se nam taky libi, a nejlepe na lahvi s horkou vodou, na termoforu.

Jsem si nechala privyzt z cech baby calm a koukam, ze se to ma doplnit vodou, nezkazi se to?
3. říj 2010 v 17:02  • Odpověz
@kuchy: jé, tak kočár super :slight_smile:. Malej se opravdu tváří náležitě důležitě :slight_smile:

@discreet: to si personál musel užít s vysvětlováním, když jim nerozumněli :slight_smile:.
Jj, běž odpočívat, když můžeš :slight_smile:

@hupcza: jj, o to jsem se pokoušela dnes o tento úvaz a na jednu stranu ho nedávám - a druhá taky neměla moc úspěch, ale to dnes skoro nic, krom prsa, takže tím to asi nebude :slight_smile:
3. říj 2010 v 17:04  • Odpověz
@hupcza to by bylo fajn, kdyby nebyl :grinning:

@kovalda mno, ale nejak to nestaci, nemuzu se vzbudit, to jsem mela obcas i v tehu a myslim i pred tehu a to bylo blby.

Dneska jsem se pekelne dozrala, mam na schody do sklepa vyrobeny takovy dreveny najezdy a opiram si je pobliz, spousta najemniku tam ma i kola a tak, dneska jsem je nasla, pred nasim sklepem a opreny tak, ze nesly otevrit dvere, samozrejme jsem nesla dite. Nastesti jsou lehky, tak jsem to zvladla jednou rukou i s ni, jinak bych ji snad musela polozit na zem, abych se dostala ke kocaru. nekomu tam evidentne prekazely :angry:
3. říj 2010 v 17:06  • Odpověz
@hupcza persil sensitive mam taky, ale voni mi nejak intenzinve, tak ho budu asi pouzivat az budu prat nase a miminci dohromady.

@petja: to se mas, pliny po sobe, ty byly nejlepsi, ja jsem taky mohla mit pytel ale dotycna co mi je slibila je nakonec nenasla.
Ja mam 70x70, velikostne staci, ale savosti moc ne, prijdou mi hned durch, ale kdyz tam dam bambusovou vkladacku, jde to.
80x80 pouzivama na kojeni a na utirani.

@discreet to byla jako my :grinning: , ja jsem taky moc nerozumnela, ale ne, tak spatne jsem na to snad nebyla :grinning:
3. říj 2010 v 17:10  • Odpověz
Ahojky, tak jen co nás přestalo trápit bříško, tak nás začala týrat nespavost. Teda abych jí nekřivdila - spí v kočárku a v noci, ale asi usoudila, že na spaní přes den už je velká a tak je prostě vzhůru. Teda ne že by vadilo, že je vzhůru, ale v klidu není, co chvíli se rozpláče a na to nějak nemám nervy. Je to úplně jiný pláč, než když jí něco trápí (třeba to bříško), takový tlumenější, ale nicméně vytrvalý a pro mě stejně ubíjející. Holky, já nevím, ale mně se zdá, že se nudí, je to možný? Připadá mi, že jí hrozně vadí, že musí ležet a její možnost pohybu je omezená jenom na nějaké to převalení z boku na bok. Mám z ní pocit, že by se nejradši zvedla a šla něco zkoumat. Hraju si s ní, povídáme si, zpívám jí, ale to jí nijak dlouho nebaví. Už nevím, co dělat, nějaká rada?

@hupcza Tak do seznamu dětí, kterým se tygřík nelíbí si můžeš směle napsat Viktorii jako číslo 1. :slight_smile:

@suik Baby calm, když se doplní vodou, tak je jeho použitelnost 1 měsíc. Jinak pod vodovodem se mi taky nedaří a spotřeba žínek je u nás naprosto neuvěřitelná, už jsem najela na jednorázové. :slight_smile:
3. říj 2010 v 17:17  • Odpověz
@suik: jj, tak to zkoušíme stejné úvazy, ale ty už jsi pokročilejší :slight_smile:, tak hodně štěstí :slight_smile:

@lotyna: a nošení v šátku nechceš zkusit? Oni doteď byly 9 měsíců stále v pohybu a teď po nich chceme, aby jen leželi, ... tak se opravdu dle mne může nudit :slight_smile:
3. říj 2010 v 17:26  • Odpověz
@suik: mi vše jde vždy na jednu stranu líp ...nosit, kojit, vázat ....:slight_smile:
baby calm se určo nezkazí ..ani jsme to nijak spešl neskladovala
jinak lidi jsou fakt super ohleduplní :-/
persil mi teda voní mnohem míň než všechny ty dětské prášky - ty fakt nemůžu ..každý holt má jiný nos :slight_smile:

@lotyna: tak to byl ondra ..totál nespavec ....taky už jsem ani netušila, co s ním .... ale bych na moc zábavy ...oni pak můžou brečet, protože jsou zahlceni a je toho na ně moc .. ..to že je to dlouho nebaví je normálka ....neudrží ještě pozornost
3. říj 2010 v 17:27  • Odpověz
@suik: jé, tygřík na termoforu, to musím doma taky vyzkoušet :slight_smile:
No, já když si schrupnu třeba přes den, anebo taky ráno, když mám vstávat, tak se nemůžu vykopat z postele a jsem jak praštěná palicí, ale jak začnu chodit a něco dělat, tak jsem za chvíli O. K. (teda pokud jsem se vyspala).
3. říj 2010 v 17:28  • Odpověz
mno jenže žehlící tatínek za cenu že u toho stojí třeba do dvou do rána.....a kouká na hvězdnou bránu...možná bych byla radši kdyby se někdy přitulil.... :slight_smile:
naučila jsem ho že mi nažehlí rovnou novosklad a to ho na tom baví....že to je jak kapitán pierot z byl jednou jeden život
3. říj 2010 v 17:31  • Odpověz
jé .-...my jdeme za třitýdny na vítání občánků :slight_smile:
3. říj 2010 v 17:31  • Odpověz
@vafle tak já bych brala spíš to žehlení ....ale to, co bych k tomu musela pustit, ještě nenatočili :grinning: :grinning:
3. říj 2010 v 17:33  • Odpověz
@kovalda Když ona ale takhle pláče, i když jí držím, jenom jí samozřejmě rychleji utiším. Jestli to takhle půjde dál, tak šátek budeme řešit tento týden, protože poslední tři dny trávím tím, že buď držím dítě (a všechny úkony vykonávám jednoruč) a nebo jezdím kočárem, tak abych aspoň něco udělala :slight_smile: Závidím kuchy, že se z pyžama převléká kolem deváté, já se z něj často dostanu až před popolední procházkou. :grinning:

@hupcza No právěže neudrží pozornost, je na všechno ještě moc malá. Možná ty moje "hry" a povídání je spíš pro můj pocit. Jako aby ona věděla, že jí jen tak zbůhdarma nedržím, ale věnuju se jí. A Ondra to měl dlouhodobě - mám se připravit na nejhorší :grinning: ?

Jo a k persilu sensitiv - když jsem v tom vyprala poprvé, tak mi ta vůně taky moc neseděla a připadala mi strašně intenzivní. Ale teď jí mám strašně ráda. nevím, co do toho přidávají, ale zdá se mi návyková. :slight_smile:
3. říj 2010 v 18:50  • Odpověz
aktualizovala jsem tabulku :grinning:,

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/kovalda/album/zari-2010-rodime-/

pokud chcete nějaké údaje opravit nebo doplnit, napište mi to vzkazem :slight_smile:
3. říj 2010 v 19:05  • Odpověz
hojda,
tak dnešek utekl opět bleskem, dopo jsem něco doma poklidila uvařila, odpo se stavila kámoška s přítelem, tak jsme se šli projít a před chvílí odcházeli. Brouček opět ukázkovej, spinkal skoro 4 hodinky přes den, tak jsem zas zvědavá, co si na nás v noci nachystá. :grinning:.
@suik : já mám právě radši overálky, abych mu ty bodýčka přes tu hlavu nesoukala, taky to nemá rád. Hlavně nějáký mají hrozně malou výkroj na hlavu, ty jsem rovnou vyřadila :cry:
@alzbeta.hod : teda to sis taky chudáku vytrpěla, tak hlavně že vše dobře dopadlo a Nikolka je taková pohodová :wink:
@eliska_v : tak super, že sis porod tak hezky užila :slight_smile: a konečně máš u sebe toho vytouženého pokládka :slight_smile:
@suik : tak to krásně spinká Sofinka. U nás dneska pejsek taky chtěl Adámkovi spinkat na nožičkách. :grinning:
@kuchy : tak to krásně Tobiášek spinká :wink:
@vafle : odhlasováno, koukám, že vede :wink:
@hupcza : kámošku taky zavřel prcek na balkoně při věšení prádla, byla zima a měla jen něco málo přes noční košili na sobě :fearful:
@kuchy : super, že jste s kočárkem spokojený :wink:
@discreet : tak aspoň, že bradavky jsou už lepší :wink:
3. říj 2010 v 19:48  • Odpověz
@lotyna: ondra nespal nikdy ...teď si holky na dubňátkách sdělují, jak jejich děti krátí polední spánek na polovinu a i ta polovina furt nedosahuje našeho průměru .... jenže potřeba spánku je individuální a nic se s tím nedá dělat ..zase spí v noci :slight_smile:
jinak to věnování se - bez jakékoli urážky, já to tak totiž dělala taky, takže hodnotím i sebe - myslím, že to je opravdu jen takové "alibi" pro nás ...reálně potřebují najíst, přebalit a pochovat - nějaké extra stimulace je nezajímají ...schválně ji nech kukat, kam chce - oni jsou úplně šokovaní ze vzorku na zácloně a dokáží ho sledovat neskutečně dlouho (ve vztahu k jeho zajímavosti) ..prostě pro ně je všechno mocný zážitek, takže přidávat bonusové stimuly si po zkušenostech myslím je spíš na závadu

ad persil - no mi hlavně vyhovuje, že vypere - to teda zatím o jiném prášku říct nemůžu :grinning:
@kovalda: my jsme spokojení s údaji :slight_smile:
3. říj 2010 v 19:57  • Odpověz
@suik : taky mě to překvapilo, myslela jsem, že aspoň převařenou vodou, ale ono to zas tak dlouho nevydrží, tak neboj :wink:
@suik : to by mě teda taky vytočilo :astonished: , my taky používáme persil sensitive pro všechny :wink: mě voní jak ostatní prášky
@lotyna : Co lehátko zkusit nebo hrací deku?
3. říj 2010 v 19:58  • Odpověz
@beru3nek: jj, ty dny strašně utíkaj. Já si dnes přijdu jak kojná z povolání :slight_smile:, prakticky krom 2 procházek se furt kojíme

@hupcza: to jsem ráda, že jste spokojení s údaji :slight_smile:
Já persil používám na naše dospělácký.
3. říj 2010 ve 20:37  • Odpověz
@kovalda: pereš zvlášť?
3. říj 2010 ve 20:46  • Odpověz
@beru3nek: jj..taky to bylo v zimě ..oni mají talent :slight_smile:...ještě, že nemáme balkon :grinning:
3. říj 2010 ve 20:50  • Odpověz
Konečně jsem přidala nějaké fotky http://www.modrykonik.cz/fotoblog/discreet/album/radecek/

@kovalda Prosím o doplnění této fotky do tabulky http://www.modrykonik.cz/fotoblog/discreet/album/radecek/5580915/ Díky
3. říj 2010 ve 20:55  • Odpověz
@kovalda Jo a byli jsme 39+6 :grinning:
3. říj 2010 ve 20:56  • Odpověz
@hupcza: no, spíš, v persilu jsem psala doteď a odteď peru vše ve slizu :slight_smile:

@discreet: ach jo, neposlechnou a neposlechnou, když ji povím, ať to pošlou vzkazem :grinning: Máte doplněno a Radeček je moooc krásnej :slight_smile:
3. říj 2010 ve 21:34  • Odpověz
autor
ahoj kočky.
hupcza. ty jsi psala, že verunku masíruješ pokaždé po koupání. já mám takový problém, moje malá nechce být vůbec nahatá, jí to nějak vadí a já nevím, proč.......zima jí není, hlad taky nemá, ve vodě je ráda, tam si hoví, ale jakmile je venku, tak pláče......a to natírání jí vyloženě vadí..... jakmile jí obleču, tak je potichu, a spokojená....... nemáš nějakou radu? co by jí mohlo vadit nebo jak to vychytat?
3. říj 2010 ve 22:06  • Odpověz
@kovalda : my teď kojili každou hodinku, před chvílí se potulil k taťkovi a začal mu ožírat nos, tak jsm mu dala zas nášup :grinning:
Jinak klasika, před návštěvou neviŇátko, viděli ho jen spícího a od 7 střídavě protestuje nebo pije. :grinning:
3. říj 2010 ve 22:07  • Odpověz
Ahojky zkouším dočítat a na něco reagovat
@eliska_v:vítej doma :wink: a si šikulka jak si porod zvládla
@alzbeta.hod:mě taky voda sama nepraskla mě ji prdli a porod sis užila jako já taky nakonec císař
@vafle:manžel žehlí??tak to ti závidím :grinning:
@kuchy,@hupcza.tak u vás ty rána to musí být veselo :grinning:
@suik:taky mám plínky ještě po sobě mám jís asi 30 na ublínknutí do peřinky a tak a spokojenost to co vyrábí ted je děs strašný material je to tenké a takové tvrdé běs :astonished:
@kovalda:super tabulka už jsme kompletní ještě ty fota a je to :wink:
@laurinka:náš malý před koupáním taky křičí jako by ho na nože brali ale ve vodě si hoví
3. říj 2010 ve 22:12  • Odpověz
jinak kojení nic moc mám toho mlíčka ted málo že mu večer jednu dávku musím dát příkrm nevím čím to je ale za chvilku budu bez mlíčka mám toho čím dál mín :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz
@laurinka.22: já to sice nedělám, ale mamka, když masíruje, tak děti zakrývá nahřátou plínou a má odhalené jen to, co masíruje (tou plínou šoupá dle potřeby) ... jednak je prckovi teplo a je to taková náhražka za oblečení - tak třeba zkus tohle

@antana123: u nás začíná být veselo zejména podlesní dvy dny, kdy se ondra rozhodl, že taky zahájí příkrmy ...už verunce cpal banán, pizzu a své pití ...na jednu stranu jsem ráda, že se dělí (o jídlo se on fakt hned tak s někým nedělí, takže to je fakt pocta) ...ale na druhou stranu - příkrmy jsme plánovala až na 6. měsíc a rozhodně ne pizzu :grinning:
ad mlíčko - nezkoušela jsi nějakou laktační poradkyni - tohle se možná zvládne i po telefonu :wink:
3. říj 2010 ve 22:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.