• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza u vás bylo krásně jo???u nás hnůůs větřisko fučelo že děs
4. říj 2010 ve 21:12  • Odpověz
@laurinka.22 ahoj no super že to bylo bez křiku a s fisher price jsem taky spokojená jen nám v tom teda neusne úsínání je u nás zatím teror ale dneska mi usnul v 8 pustila jsem mu v telefoně tatku nahlas a malý u jeho hlasu usnul asi mu je teskno jakomě
4. říj 2010 ve 21:15  • Odpověz
@petja je tak to mame ritual podobnej, akorat ja moc nemasiruju, on po koupani dost rve, nerad je nahatej - to spis nekdy pres den, kdyz je v klidu, tak vecer jen rychle namazat prdelku a oblict, pak jeste v postylce mu pustim zirafku s melodiema....... tak jak u vas dneska? zase uspech? u nas to zatim vypada dobre :slight_smile: tuk tuk
4. říj 2010 ve 21:17  • Odpověz
autor
ant. no ona když je v poho, tak usne všude, v náručí, v košíku, v posteli, všude.....ale jak je už večer unavená a chce spinkat a nejde jí to, tak se trošku vzteká a chováme a nic, ale tady ji dám a okamžitě klid........ fakt ji to tak uklidnuje, až se divím..... :D
a taky nám dost pomáhá to zavinování do plenky.....to ji taky dost zklidní, dávám ji tak večer a na noc...... přes den spí v poho i nezavázaná.....
ale tak tatkův hlas to je taky dobrý :slight_smile:
4. říj 2010 ve 21:19  • Odpověz
@laurinka.22 jo dneska hlas zabral on tennáš je uplakánek přes den usne všude ale večerní uspávání je děs nechce ani na rukách ani v lehátku ani v postýlce ani jíst a ani cumel neví prostě co chce i zavinovat sem zkoušela a nic aledneska jsem byla překvapena normálně usne tak v 10 a dneska tohle kéž by mu to vydrželo
4. říj 2010 ve 21:23  • Odpověz
zrovna dneska se potřebuju učit tak jako by to věděl a tím mi pomohl že mám na to klid
4. říj 2010 ve 21:25  • Odpověz
ve středu mám 3zkoušky tak šrotím přes den nemám šanci tak večer a v noci včera jsem se učila až ve 3ráno
4. říj 2010 ve 21:25  • Odpověz
@laurinka.22: tak to je super, že zpomalení zabralo :wink:
i to, že máte nějakou zaručenou vychtávku
http://zanka1980.rajce.idnes.cz/zari_rijen2010/#100_6302.jpg - tři sudičky ..ale už se kapku rozprchávaly než se donesl foťák :slight_smile:
4. říj 2010 ve 21:27  • Odpověz
@antana123: no alespoň jedna výjimka ..ráno teda zima až hrůza, ale odpoledne na triko - sluní, 17st., bezvětří
@laurinka.22: se zavinováním to máme stejně ..přes den výjimečně, na večer vždy

dnes v noci byla veru neklidná - teda spíš až nad ránem tak kolem 5, ale stačilo si jí vzít pod křídlo a bylo zase dobře :fearful:)
4. říj 2010 ve 21:29  • Odpověz
přeju dobrou noc :slight_smile:
4. říj 2010 ve 21:39  • Odpověz
autor
hupcza....no krásní jsou fakt....to máte stejně super se ségrou, že máte takto k sobě děti :slight_smile:
já ji dřív nezavinovala, ty první tři týdny usínala sama všude, ale asi před týdnem nebo tak jsem začala a má to úspěch........líp se jí usíná :slight_smile:

ant. tak ať jde učení do hlavy :slight_smile:

4. říj 2010 ve 21:41  • Odpověz
@laurinka.22: jj ..je to výhoda ..jednak vybavení ...ale hlavně zkušenosti ...a taky společné dovči a tak
4. říj 2010 ve 21:51  • Odpověz
grrrrrrr....spadla mi aplikace, co v ní píšu projekt .... :angry:
4. říj 2010 ve 21:53  • Odpověz
autor
hup. jj, to jo.... máte to super a hezky nastřídačku :slight_smile:
4. říj 2010 ve 21:57  • Odpověz
ahoj holky, tak to je super, že už jsou všechna mimča :slight_smile:

@beru3nek @suik já jsem taky byla vždycky spáč, ale já mám teď výhodu v tom, že míša opravdu pořád spí nebo kouká, ale nebrečí!!! občas přes den zabéka, ale v noci je zlatej!!!
@kovalda my byli dnes jen jednou, ale fučelo to solidně teda..snažím se chodit taky co nejčastěji, i jsem zvyklá chodit sama, nejradši chodím sama. Já si u toho fakt vyvětrám hlavu a popřemýšlim si na čerstvém vzduchu :slight_smile:
@laurinka.22 to je super, že se jí líbilo a že už pásla koníky :slight_smile:
@antana123 tak a´t ti jde dobře učení a na středu držím palce!!!
@hupcza krásné fotky dětiček :slight_smile:
4. říj 2010 ve 22:24  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
hlásím že žijem :slight_smile:
Nicméně nás trápí prdíky, hysteráčky a odpoledne si Domča hraje na zlatý, hodný dítě. Dneska jsem pláchla na kosmetiku, Domča odpo hysterák až sem ho při procházce musela vyndat z kočáru a uklidnit v ruce a pak jsem ho předala mamče spícího, vytuh jak nevím co, ani mi nechcou věřit, že má DOmča takový hysteráčky, no bodejť přes den se vysílí a večer dělá hodnýho.
Dneska po krmení jsem ho uložila do postýlky prvně (máme košík, ale už mu začíná bejt malej) a usnul, já vezla mamču dom a Domča zlatý hodný dítě spinká.
Jinak od víkendu tu mám obě psiska, tak zábava kočárkování, bo čubinka je bojavá a to je slast někoho venku potkat, ukočírovat kočár, psa a tuhle bojavou, ale zvládáme v poho.
Zítra jdu na další akupunkturu, už se moc těším na relaxík.
Jinak se zavinováním, nevím zda je to dobře, ale máme to naopak...a když přijeli v sobotu tchánovci a viděli Domču zavinutého do larvičky, tak se mohli posr.....jak ho týráme a desi cosi, sranda.
Zítra máme taky poradnu, tak su zvědavá, kolik budem vážit a co nám poradí na ty naše prdíky a kakánkování :grinning:
¨tak mějte klidné noci a pozdrav všem
4. říj 2010 ve 22:30  • Odpověz
@hanncca ke spáčům se přiedávám, neska jsem domču přemlouvala od sedmi do devíti, trochu si dáchla, ale nic v kuse, ale pomohlo mi to......v noci taky tedy tuk tuk tuk dobrý, uspávání po nočním krmení tedy nic moc, musím ho brát k sobě, ale spíme oba....naštěstí
Jinak venku si to užíváme plnými doušky, sice z dvou až třech hodinových procházek jsou hodinové, bo už zdatně mrznu, ale chodíme chodíme, než napadne sníh a začne mrznout :slight_smile:
4. říj 2010 ve 22:32  • Odpověz
@antana123 taky držřím palce na zkoušku máš můj velký obdiv, všecko takhle zvládat ....
4. říj 2010 ve 22:33  • Odpověz
Ahojky, tak další den z kategorie pekelných. Ta malá bestijka spala dohromady za celý den až doteď asi hodinu. :frowning2: I v kočáře to bylo dneska jenom na půl oka. Ráno jsem si jí vzala do postele, to se trochu uklidnila, ale potom pláč,chování a nošení celý den, takže jsem opět vůbec nic neudělala. Navíc na taťku leze nějaká viróza a radši se k ní moc nepřibližuje, takže si to užívám. Potvůrka se rozhodla, že opravdu pořádně usne až ve 22:00 (už třetí den za sebou). I to zavinování, které ze začátku fungovalo jí přivede do naprostého hysteráku. :frowning2:

@beru3nek Jéžiš to mě mrzí s tou kýlou, z čeho se udělá ta tříselná? Jo a k tvojí kamarádce, co jí "venčení" dítka nebaví - teda že mně by to připadalo jako nějaká super zábava taky říct nemůžu. Ven teda chodím denně, připadá mi to důležité, ale že bych se u toho nějak bavila, to ne. Už to tu všechno v dojezdové vzdálenosti znám úplně nazpameť. :unamused:

@petja S těma žínkama - stejně jako suik - v ruce se to podle mě nevypere. Žínky vyvařuju (i pleny), a to se mi pračka naplní tak dvakrát v týdnu - tak proto tolik, respektive protože jich tolik nemám, používám teď jednorázové.
4. říj 2010 ve 22:37  • Odpověz
autor
loty... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: jéje, to byl náročný den teda...... mně malá takto nespala při spurtu, ale fakt skoro vůbec přes den......

hanca. tak to mě teda samotnou chodit nebaví vůbec.....ve městě ještě, ale tady na dědince vůbec..... s manžou joo, to chodíme rádi a vlastně nejvíc, ale když je v práci, tak jdu sama, ale neba mě to...... a občas vozí mamka.... a ta si to užívá, chodí i dvě tři hoďky.... :wink:
4. říj 2010 ve 22:40  • Odpověz
@beru3nek jujky s kýlou držím palce, kde ste přišli k tříselné kýle?

@hupcza taky jsem včera zpomalila po koupání a bylo ticho, takže paráda......fakt jak někdy stačí málo :slight_smile:

no nic, už si jdu lehnout, at to v noci zvládnu, sice vstávám jednou ,ale jako spáč mám dost i tak :slight_smile:
4. říj 2010 ve 22:43  • Odpověz
@lotyna tak přes den to máme podobný, ani nezjištuju kolik toho naspí, dohání to naštěstí v noci, aspon že tak.-))

jinak mne kočárkování baví, tím že tu máme obří lesopark, tras a míst je hafo a na každý den jiná trasa a já chodím venku ráda, sem zvyklá venčit psíka, takže ted jezdím navíc s kočárem, jinak žádná změna....
4. říj 2010 ve 22:45  • Odpověz
@hupcza Hezký fotky. :slight_smile:

@antana123 Držím palce na zkoušky a ať tě Šimonek nechá se učit.

@lio Já si až do čtvrtka říkala, že to moje dítko je zlaté, tak se prcková rozhodla, že mi to teda ukáže. :slight_smile: Jo jinak venku taky chodím ráda, ale takhle bezúčelně mě to moc nebaví. Taky tu máme lesopark, ale než bych tam dojela, už bych se pomalu musela vracet na krmení. Na druhou stranu taky les a skály, ale taky trochu dál a z tak příšerného krpálu, že se mi nechce to pak šlapat zpátky - takhle o víkendu s manželem, když se vystřídáme v tlačení kočáru, tak to je něco jiného, ale samotné mně to připadá moc daleko a navíc nevím, jestli bych se tam s kočárem sama nebála. Mám teď dost živé představy, co by se případně mohlo stát.
4. říj 2010 ve 22:58  • Odpověz
Ahohjky holky, tak se sžíváme s mimiškou. Nejvíc je z ní pokakaný tatínek. Ale celá rodina jsme z ní unešení. Nechci ani říkat, že je hodná,abych to nezkařikla.V noci vstává tak 2x na jídlo.Bohužel kojím minimálně. Jsme na Nutrilonu.Holky, máte někdo nějakou rychlou metodu na výrobu mléka v noci s mnimálním otevřením očí? :grinning: :grinning:
4. říj 2010 ve 23:42  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
5. říj 2010 v 08:01  • Odpověz
Dobré ránko,
tak jsem jak zombie dneska :grinning: Prcek chtěl jíst v půl 3 a pak do 4 chrčel, mručel, hekal, kroutil se...jsem nespala....no když jsem zabrala, tak za 20minut křičel mámo, chci jíst :grinning: a znova totéž...usnula jsem kolem půl 6, měla hnusný sen :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v půl 7 zas bašta :slight_smile: holt máme nenasytu :sunglasses: a prokaděnej byl až v půlce zad :grinning: takže my máme jeden overal na noc a vyprat...doufám, že mu ten ze včera uschnul :sweat_smile: A dnes k zubařce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale objednala jsem i manžu :grinning: :grinning: , se cukal, ale co..

@lio taky ráda chodím venku, hafan už chodí u kočáru civilizovaně a když jdem kolem poledne, je malá pravděpodobnost, že potkáme jiné psy :sweat_smile: jen brouzdám tu po sídlišti, než se po kojení odříhne, přebalím, obleču ho i sebe, tak mi moc čas nezbývá, když se občas dožaduje jídla po hodině a půl :sweat_smile: a přes den to je se spaním trága :fearful: včera se vyjímečně nechal ukodrcat venku a doma chrněl ještě 2hodinky :slight_smile: Ale taky se musím vždy nabalit, radši zpocená než zmrzlá :sweat_smile: Ale taky chodíme tak na hodinku :slight_smile: jo a náš hafan je taky akční, hlídá kočár a běda, kdo se přiblíží...takže zvládnout ho i kočár je nářez:sweat_smile:

@lotyna taky máme nespavce a uklidní se ve vaku, s dudlem (už ho vzal občas na milost) a s mp3 :slight_smile: jen já si vak přidržuje, tak taky nic neudělám a bolí mě pak za krkem páteř:stuck_out_tongue_closed_eyes:

@laurinka.22 tak u nás půjde mamka sama vozit dnes prvně :slight_smile: ne že bych jí Honzíka nesvěřila, ale když se staví, ráda chodím s í, že popovídáme a je to moc prima :slight_smile:, ale dnes potřebuju hodinku hlídat a muž je do večera v práci, tak prý vyrazí.....ale teda je zataženo...snad nebude pršet :rolling_eyes:

@hupcza to braní pod křídlo v noci závidím, já to nerisknu kvůli psovi, i když jsem jednou vytuhla s ním na půl hodky v kojo polštáři, pes ležel pláclej na nás...ale mám strach, jsem spala zkroucená, kolem malýho, kdyby psovi hráblo, abych to cítila....jako jen ho chce olizovat a "sahat" packou...ale nikdy nevíš :sweat_smile:

@antana123 ve středu budu držet pěsti, to dáš :wink:
5. říj 2010 v 08:27  • Odpověz
dobré ranko

u nás noc dobrá na obou frontách :slight_smile:

@laurinka.22: počkej na procházky až bude mít tak rok a půl a bude capat sám a objevovat svět ...to už je docela zábava ..i když znám holčinu, co jí to zdržuje a tak jen vozí v kočáře ....no mě teda ondra, když jdu s ním na procházku nějak z principu nezdržuje, takže si to užíváme ...

ad to zpomalení u koupání - je to fakt hrozná blbina ale evidentně účinná ...jsem ráda, že to tolika pomohlo a zpříjemnilo koupání :wink:

@rennu: tak s tím psem to je fakt - může mu opravdu hrábnout ..a třeba ani ne s úmyslem ublížit ..no ale co si na něm pak vezmeš, že
5. říj 2010 v 09:16  • Odpověz
Ahoj holky,

jdu se Vás pokusit dočíst, měla jsem tady od pátku ségru s miminkem, takže jsem Vás vůbec nestíhala...tak doufám, že toho nebude moc :slight_smile: . Taky se dneska pokusím vložit nějaké fotky :wink:
5. říj 2010 v 09:17  • Odpověz
@laurinka.22 já si na samotu tak nějak zvykla, jak tu na vsi není nikdo mého věku, tak jsem zvyklá. ale si vyjít mezi lidi je vždy velice fajne, ale to musím do města...jinak bych z toho zblbla asi...být jen sama s dítkem :slight_smile: takže když už jedu do města, tak jsem tam co nejdýl to jde :slight_smile:
@pet.s chápu, že jste unešení z Terezky!!! A nezoufej, třeba se ještě rozkojíš!!!!

no nic, jdu se obléknout a trochu zkulturnit a půjdem ven, jestli do té doby nezačne pršet...
5. říj 2010 v 09:30  • Odpověz
Ahojky, přidávám se do klubu dětí, které nespí :astonished: Včera od 11 do půl 3, to jsme ho uspali až v kočáře a pak byl vzhůru od 17.30 - koupání, kojení co hodinu a vydržel do půlnoci... pak jsem padla já, a jen mu strkala dudel, když ho vyplivnul a sem tam prso...
@hupcza co to znamená vzít pod křídlo, malej spí s náma, ale nevím, jak se k němu přitulit, máme mezi sebou mezeru...
Dneska jedeme na kyčle, bo nám je v porodnici nevyšetřili, tak to bude řevu u doktora a netuším, jak dlouho tam budem čekat. Dítě jsem právě uspala na rukách, tak to jdu zalomit taky, ale dávám mu tak hoďku jedli jsme kolem 8, takže za chvilku bude hlad :rolling_eyes:
5. říj 2010 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.