• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
marge: já chodím do soukomé gynekologické organizace - P10 - kousek od Průběžné a dělali mi screening přímo tam

hupcza: no vida, okolí má jasno, že to je holčička, tak doufám, že je nezklameš :grinning:
26. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
autor
holky, tak jsem vás dočetla,........
děkuju všem, bříško je takové spíš až večer, nebo po jídle, ráno bývá menší, ale už vylézá......
kov. no nechtěl se fotit, poskakoval, předváděl kotrmelce, točil se zády, ale šla i krásně vidět páteř, to bylo pěkné....... takže příště mu sladké dávat nebudu, to měl z toho......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale taky ho dr. musela vzbudit......................
ke kočárku - hup: ten mutsy se nám taky líbil........mně tak mutsy, jané, quinny a casual..................ale ten poslední asi fakt vyhraje, jak to tady čtu, tak sama vidím, jak máme každá jiné požadavky, takže je to fakt hodně individuální, my narozdíl od kovaldy zase do lesa určitě nee, spíš jen po asfaltu, takže tak...............
marge: moc gratuluju, vidím, že jsme dneska byly na NT tři....... :D
26. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
beru:jj..tak nějak to říkal můj gyndař :grinning:

kov:no to by bylo ode mě podlé,kdybych si dovolila porodit druhého kluka,že :grinning:
26. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
autor
beru3nek: já neměla břicho taky plochý, spíš propadlý............ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
rennu. jj, asi jsme nastejno, já jsem dneska 13plus1...... a už se těším na tvé fotečky.............
26. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
Holky díky.

laur: já jsem s Kubíčkem taky měla Casualplay S4, sice jenom sporťák ale byla jsem z něho úplně nadšená. Původně jsme s manžou plánovali druhého mimíse později, tak jsem ho prodala. Takže teď bych chtěla zkusit nějaký jiný ale ještě uvidím, možná nakonec zase skončím u něj :slight_smile:
26. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
fotečky vloženy..bříško mi jde blbě s bleskem, ptž manža si nechal svoji zrcadlovku v práci a na mém pidi digitálku to e problém, tak až za deního světla :wink:
26. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
autor
marge. opravdu? no já chci právě s4, jak jsem už psala, hodně mamin, co ho NEMAJÍ mě od něj odrazují kvůli velikosti korby i sportáku, ale mně se prostě po všech stránkách líbí, tak to jsem ráda..............a dobrý? jak dlouho jsi ho měla - od kterého měsíce? a jak v něm malýmu bylo? a jak se ti s ním jezdilo? asi dobře že?

rennu: jdu se kuknout......
26. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
Zdar dámy, tak všem co byly u dr gratulace!!!

Já jsem dnes grogy, půjdu spát :wink:

Hup já trojkombinace nezatracuju, jen už bych po zkušenosti s Ančou do toho ty prachy nedala, fakt jsem hlubokou korbu v podstatě nepoužila, neb nehoupací kočár dámě prostě nevyhovoval vůbec...a trojkombinace většinou nehoupou, bc je to v podstatě uzpůsobený sporťák...Ad fusak - ale Ondra je jarní dítko, teď bude situace jiná, Jájucha je říjnová a v podstatě jezdila ve fusaku od listopadu 08 do března 09, páč byla fakt kosa.....
26. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
rennu:pěkné fotečky :slight_smile:
26. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
autor
rennu: no pěkně vám prcek pozoval, nám moc nee..............ale i tak to bylo nádherné......byli jsme tam přes půl hodky a i manžel byl nadšený...................
lamia. jj, to je jasný, že záleží i na ročním období...... :grinning:
26. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
Jinak teda Jáje rostou stoličky a sice jí miluju, ale dneska bych jí s chutí někomu darovala, byla extrémně výživná, ufffffff.....jak přišel muž domů, tak jsem mu vrazila dítka a odpadla na gauč, už jsem byla psychicky naprosto zničená, jestli mi takovéhle vzteklé scény, blbé spaní a častý řev hodlá předvádět často, tak to asi nepřežiju :angry: A takové hodné miminko to bylo :angry: :angry: No, holt si to každé dítě musí někdy vybrat....

Už se moc těším na ten Uz, ale ještě je to za dlouuuuuhoooooooo, až 19.3. Ale dneska mě tak podivně pobolívalo bříško, snad je všechno v pohodě a bylo to jen z těch nervů a únavy, fakt mi teda Johanka dnes dala pěknej záhul.
26. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
Btw přemýšlíte někdo nad koupí šátku nebo ergon.nosítka???
26. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
holky všimli jste si že už je založený listopad 2010 to je rachot co za chvilku budou mimča 2011 :slight_smile:
26. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
ant :wink: : díky

lauri: jojo jako modelka :slight_smile:)) nebo model :wink:

lamia: já bych ráda šátek, ale prdlajs tomu rozumím :unamused:
26. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz
lamio:jo no chtěli by jsme co si o tom myslíš ty?máš s tím zkušenosti?
26. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz
Antano to je vždycky rachot, mě kupříkladu asi ještě vůbec nedocvaklo, že jsem zase těhotná, jen tu pokaždé zírám jak mi naskočí vyšší číslovka u týdnů a taky mi přijde, že to brutálně letí.... :grinning: :grinning: :grinning: Snad mi to pořádně sepne na tom velkém Uz, nebo holt až s pohybama, jinak od konce nevolností mám dojem, jak když mě prostě přešla nějaká viroza :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
ty ucítíš pohyby brzo že?já ani nevím jestli to poznám dokázala by jsi to popsat?
26. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
No já tomu taky moc nerozumím, bc šátků je tu teď k dostání šíleně moc, já měla na Anču nějaký lacinější Medley tkaný a byl naprosto tragický, tak jsem pak na Jájuchu pořídila Storchenwiege z druhé ruky a ten je božský, ale právě teď ještě uvažuju nad nějakým tím nosítkem, děsně mě láká koupit si Manducu, tak jsem si říkala, jestli někdo nemáte obdobné chutě.....co se šátků týče, dost jsem se při kupování inspirovala na webu www.nosenideti.cz , jsou tam i od maminek recenze šátků.....Šátek je skvělá věc, ale na větší dítko, co se častěji vyndavá a tak, bych právě chtěla to nosítko.
26. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
mě se doktor ptal jestli už náhodou něco necítím ale já si myslím že jako prvorodička to by mělo být později né??
26. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
jo nosítko jsem viděla že je to až od 3 let dítěte a co říkáš na kojící polštář má smysl ho kupovat?
26. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
Antano těžko říct, s Ančou jsem je cítila docela pozdě, až asi 20+4 (mám to někde napsané :grinning: ), s Jájuchou zas dost brzo, asi v 17.týdnu už jsem měla takové zvláštní pocity a v 18.t. to bylo už jasné šimrání mimiňátora, ale popsat se to moc nedá... ani to zezačátku není nijak extra nápadný,možná jako když Ti v břiše praskají bublinky?? :grinning: Ale ono to pak docela brzo začneš cítit i přes bříško, tak pak už je jasno :wink:
26. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
laur: kočárek jsem měla od ledna, takže Kubíčkovi ještě nebyl ani půlrok. :slight_smile: Byla jsem s ním maximálně spokojená, velikost sporťáku mě přišla v pohodě a hlubokou korbičku nemůžu posoudit, jelikož tu jsem neměla.
Navíc má výborné jezdící schopnosti. Jezdí se s ním perfektně jak ve městě tak v terénu :wink:
26. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
jsem se upsala nosítko od 3 měsíců to jsem napsala ale blbost :slight_smile:
26. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
Kojící polštář jsem neměla a nepotřebovala, vystačila jsem si s normálním, dokud byly holky fakt malé a pak už to šlo bez čehokoliv....Nosítka máš i od narození, nemyslím krosnu :wink:

No prvorodičky to většinou cítí později, v dalších těhu pak dřív, ale je to děsně individuální....
26. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
jé tak to jsme asi nenarazili na ty pravé jsme je chtěli kupovat ale když nán řekla že až od 3 měsíců ani nám neřekla že existují od narození díky aspon to vím
26. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
No já právě stejně prcka po narození plánuju mít v šátku a až bude pevnější, tak bych šla do toho nosítka, sice už jsem po šátkování 2 dětí asi schopná uvázat dostatečně pevně vertikálně i novouška, ale přeci jen z toho nemám úplně dobrý pocit, na úplně malé holky jsem používala kolíbky....ale zas si říkám, že když si koupím nosítko teď, použiju ho ještě na Jájuchu, sice ona je šátkovací dítko, nosítka nerada (měla jsem Manducu půjčenou od kámošky a pro Jáju prostě nezvyk...) ale v létě už s pupkem asi moc nosit nebudu a manžel si šátek neuváže....a vloni jsme takhle ušátkovali skoro celé léto, houby, výlety, bc na to kočár moc praktický není, tak bych to využila ještě i před porodem :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
k tomu šátku dostaneš i návod jak ho uvazovat zkoušela sis to i nanečisto poprvé ted jsem dostala strach jestli bych to zvládla dobře uvázat
26. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
lami: jjj....ale zase -delší dítě už mít nebudu - byl fakt do půl roku hrozitánská nudle - takže předpokládám,že průměrné dítě do toho narvu i s fusakem :slight_smile:
a mutsina houpe :wink: ..ale já nehoupu,jelikož houpání je jen o zvyku -dítě ho primárně nepotřebuje -tedyne houpání v kočáru

ad šátek/nosítko-nepřemýšlím neb obojí mám:slight_smile:

ant: aletoje díra na trhu ...nosítko od tří let určo není k dostání :grinning:
26. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
je tosice kapku předčasné- ale tady jsou opravdu blbuvzdorně nafocené postupy úvazů http://vbavlnce.cz/index.php?kat=1&cln=5
26. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
hup:to máš pravdu : :grinning:
26. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.