• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda tak konečně doma.. :slight_smile: taky nikdy nevím, jak mi co bude dlouho trvat, když někam jedu. takže buď přijedu brzo a nebo pozdě..ale k dr.radši chodím s předstihem ...

tak jsem se dala do pečení těch perníčků. Dneska první půlku, zítra tu druhou. Už bude hotovo.Krásně to tu voní :slight_smile: Tak snad budu pochválena :slight_smile:
6. říj 2010 v 17:05  • Odpověz
@ojo: panečku, u vás ještě snad nikdo neměl neštovice, co? Tak ať to zvládnete co nejlépe. U nás je snad všichni měli.

@beru3nek: super nákup v sekáči. Taky se budu muset vypravit :slight_smile:
6. říj 2010 v 17:26  • Odpověz
tak jsme po procházce a po návštěvě a venku se už smráká :unamused:, to bude dlouhá ta zima zase :astonished:. Dřív mi nevadila, měla jsem ráda hory, ale letos bych se bez ní obešla. My máme dneska rekord v nespání, jsem v šoku. Od poledne spal tak půl hodinky, to by mohla být dobrá noc. :grinning:
@hanncca : tak to jo, když jich máš hodně, tak to je pohoda.
@kovalda : tak super, že se u vás intervaly v noci prodlužují
6. říj 2010 v 17:47  • Odpověz
@hanncca :to jsi dobrá, já pekla naposled v těhu :grinning: Teď o víkendu pekl přítel štrůdl, se mu povedl :wink:
6. říj 2010 v 17:48  • Odpověz
Ahojky děkuji za držení pěsti pomohlo mi to zkoušky jsem zvládla jen ještě nevím na jak v pondělí mě čeká další zkouška a to z chemie to bude horší :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
6. říj 2010 v 17:58  • Odpověz
@antana123 tak paráda, gratuluji :slight_smile: co vlastně studuješ??
@beru3nek já se občas trošku nudím a dneska jsem vylezla z postele "už " v 9, takže den dlouhý přede mnou, tak jsem pekla...jinak vylezeme s míšou tak v 11 nebo i ve 12hodin.. :grinning: :grinning:
6. říj 2010 v 18:02  • Odpověz
@hanncca děkuju a studuju zdravku :slight_smile:
6. říj 2010 v 18:02  • Odpověz
Zdravím ve středu :slight_smile: My jsme dnes byly na sono kyčlí a máme nařízeno široké balení a KO zase za 3 týdny. Máme nález na obou kyčličkách IIa. Já měla jako malá to samé, takže je jasný, po kom to malá má. Navíc do 36tt byla KP, což taky nepřidá.

Zkusím reagovat na to na co si vzpomenu - asi toho moc nebude :sweat_smile:

Oči - máme šedo-modré. Uvidíme jak se to vyvine. Já mám zelené, manžel hnědé.
Vlásky - zatím světle hnědé a nepadají (zatím)

@antana123 gratulace ke zvládnuté zkoušce. Máš můj obdiv. Takhle brzy po porodu se hned pustit do zkoušek. Já teda plánuju po 6n částečný návrat k práci, tak snad to bude zvládat. Zatím bych jen spala nebo chovala malou :slight_smile:

Bětuška na dnešek zase spinkala 6,5 hodiny. Nakrmila jsem jí v 10:30 a spinkala až do 5 do rána. Po obědě jsme to zalomily spolu v posteli na 3,5 hodinky. Dneska je obzvlášť spavá. Snad si to nebude vynahrazovat v noci. Jsme dneska samy doma, manžel jede služebně na Moravu.

Jo a ještě něco - nacpala jsem se do předtěhu kalhot :grinning: Už bylo na čase. Mám dole všechna kila a k tomu další dvě jako bonus, jen to bříško po CS splaskává pomalejc.
6. říj 2010 v 18:38  • Odpověz
@suik: ad kouty ..manža se smál ondrovi, že má kouty .....já se smála manžovi, že u odnry to ještě doroste, zatímco u nějuž to bude mít jen sestupnou tendenci :grinning:
ad barva očí - verunka měla tak temně modré, že vypadaly až černé, teď začínají světlat
6. říj 2010 v 18:45  • Odpověz
@antana123: tak gratulace :slight_smile:
@lendaw: my byli taky na kyčlíkách ...levou má kakpu horší ....široké balení ..což je šumák, když látkuju :slight_smile:
gratuluju k "bonusu" :slight_smile:
kombinaci barev očí máte jako my :slight_smile: ..a ondra má modré :slight_smile: ..ale zdá se mi, že z poměnek, které měl v roce už začínají kapinku chytat zelenou
6. říj 2010 v 18:49  • Odpověz
@antana123 : gratulka, no tak tu chemii ti vůbec nezávidím :confounded:
@hanncca : my vstáváme tak kolem 9, ta 12 zní fantasticky :wink:
@lendaw : tak super, že už ti jsou všechny gatě :wink: , vidíš já vůbec nevím jestli jsem mu řekla s tím, že byl malej KP, jak jsem byla rozrušená od tý dětský dr. to by snad ale řekl, že mám dávat široký. Tak ať vám to pomůže a jste za 3 týdny v poho :wink: teda 6,5 hodiny, to je Bětka extra spavec :grinning:
@hupcza : ještě po roce se mu mění oči, to koukám teda. My máme šedý, že by aspoň něco měl po mamince :grinning:
6. říj 2010 v 19:05  • Odpověz
@beru3nek: barva očí se mění až tak do tří let :wink:
6. říj 2010 v 19:08  • Odpověz
@hupcza a používáš novosklad na ty kyčle? Já má strach, aby to nebylo málo. Podle toho jak mě dneska instruoval Dr., tak bych měla skládat 2-3 pleny na třetiny, ale do novoskladu je dávám užší. Tak jsem pro jistotu začala přidávat ještě jednu plenu přeloženou na čtvrtiny místo vkládačky, ale je zo toh obrovská bambule a mám zas strach, aby z toho malou nebolely záda, když na nich bude spinkat. Dr. mě dost vyděsil, prý jsme na hraně mezi širokým balením a pěřinkou a já bych nerada malou nějak omezovala v pohybu :frowning2:
6. říj 2010 v 19:09  • Odpověz
@hupcza : tak to jsem vůbec netušila :sweat_smile:
6. říj 2010 v 19:21  • Odpověz
@lendaw: tak my jsme na hranici na druhé straně - nic a nebo široké balení IIa+ ...on to moc neřešil - spíš jen pro zichr
6. říj 2010 v 19:25  • Odpověz
@beru3nek: já taky ne :wink: ...až jak se ondrovi furt mění očka, tak jsem si zjišťovala, co to tropí a zjistila jsme, že to je normálka :slight_smile:
6. říj 2010 v 19:25  • Odpověz
@hupcza aha, a já kvůli tomu dneska skoro propadala panice, že máme něco hodně špatně, páč máme taky IIa+, ale na obou. Tak budu dál dávat novosklad s jednou plenou navíc a snad to bude stačit.
6. říj 2010 v 19:30  • Odpověz
Ahojte holky!
zdravím po delší době :wink:
Vidím, že řešíte kyčle. Malá měla v porodce Ib a měli sme široký balení, prý preventivně. Tak sem k novoskladu přidávala ještě plínku na třetiny. Teď sme byly na kontrole v 6-ti nedělích, nález zase Ib, ale plínku už dávat nemusíme. Na kontrolu jdeme až v pěti měsících. Tak snad dobré.
6. říj 2010 v 19:38  • Odpověz
@kali.kal tu plínku na třetiny jsi dávala dovnitře do novoskladu? Mě přijde, že to děsně čouhá ven - je to takový neestetický :sweat_smile:
6. říj 2010 v 19:41  • Odpověz
@lendaw : nee, dávala sem ji na novosklad, ale pod svrchňáky. Trochu to čouhalo, ale jinak bez problémů. Jen se mi párkrát stalo, že pročurdila obě plínky a měla mokrý oblečení. A doktorka mi doporučila, abysme pod madraci dali pár knížek, aby malá nespala hlavou dolů, jak měla hodně podestláno pod zadkem.
6. říj 2010 v 19:44  • Odpověz
@kali.kal : Eliška je krásná :wink:
6. říj 2010 v 19:45  • Odpověz
@beru3nek : díky moc :wink: Adámek je taky velký fešák :slight_smile: Zvlášť ty očiska a to háro, prostě paráda :slight_smile: A máme stejnou žlutou zavinovačku jako vy :wink: Je fajn :slight_smile:
6. říj 2010 v 19:48  • Odpověz
6. říj 2010 ve 20:18  • Odpověz
@kali.kal mně se žádné fotečky nezobrazily :frowning2: :unamused:
@beru3nek jj, ve 12 vstávat je fantasie :slight_smile:
6. říj 2010 ve 20:21  • Odpověz
Taky jsem si vzpomněla, tuhle knížku jsme dostali od kámošů a je naprosto luxusní :slight_smile: :grinning:

http://zdravi-a-zivotni-styl.knihy-online.eu/knizni-novinky/mimino-navod-k-obsluze
6. říj 2010 ve 20:24  • Odpověz
tak našemu bobečkovi se dneska podařilo po rozbalení si načůrat do obličeje, byl pro... až na paty a ještě si při mytí po... osušku :grinning: to je ale náš malý porky :sweat_smile:
@kali.kal : děkujem :slight_smile: už je to znát, že to není žádný prcek, když je jí měsíc a půl :grinning:
6. říj 2010 ve 20:56  • Odpověz
@hanncca : knížka vypadá dobře :grinning:
6. říj 2010 ve 20:57  • Odpověz
@lendaw: já dávám tak ..prý to stačí ...a estetické to teda fakt není :grinning:
6. říj 2010 ve 21:02  • Odpověz
@hanncca: tak karp je burrito rolka :grinning: :grinning: ...člověk se musí pořád učit :grinning: :grinning:
6. říj 2010 ve 21:10  • Odpověz
@hanncca : tak to nevím proč :frowning2: Pokusím se to opravit :wink:
6. říj 2010 ve 21:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.