• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda no fakt se mi zda, ze prdim vic nez ona, ona teda obcas taky zdatne vydava poradny zvuky do plen, ale ted se ani moc nekrouti....taky si to klidne odbudu za ni....vcera teda nic moc, ale tohle ji fakt nepreju :cry:

@petja ja taky obcas pouziju teplomer, ale funguje to jen nekdy, dost casto zabere, kdyz namazu a chci zabalit :grinning: .....tak jsem zkousela mazat jakoze nanečisto...nene, musi to byt naostro.

me na vyprdeni hodne pomaha ji zkrizit nozicky na brisku, i se uklidni, ale kdyz je v kreci a kope jimi, jde to blbe, musi je trochu zvlacnit.
7. říj 2010 v 17:52  • Odpověz
a kadeřnice mi řekla, že prý vlasy vypadávají až mezi 3 - 6 měsícem, tak to jsem nechtěla slyšet, myslela jsem, že po 6 nedělí, tak jsem jásala, že mě to minulo :pensive:
tak naše sedátko od fisher price funguje jak uspávadlo :grinning: žádná hračka ho zatím nezajíma, ale jako houpačka je to super :grinning: Po minutě byl tuhej,nejdřív teda brečel, že tam teda nebude a chrupčí tam doteď :grinning:
@ojo :jak se vám podařilo obrátit režim Tomáškovi? My máme to samé, přes den furt spinká a večer pak kouká a nechce spát :frowning2:
@safryy : tak ať kapičky co nejdřív zaberou, jé smací amok, to se už tak těším na ty jejich pokroky :grinning: Taky bych na to koukala místo telky, už na ty dětičky se kouká líp než na kino.
@lio : to někam jedete na ty vaničky, nebo přijde někdo k vám? tak to jsem zvědavá, užijte si to :wink:
@discreet . mě dneska kámoška říkala, že jí taky malá vždy usínala u prsu a pak že nepřebalovala, že jí vždy vzbudila a nemohla pak usnout. Mě taky usíná u prsa a pak ho tím vším proberu :cry:
@safryy : teda už v porodnici držela hlavičku, to je teda fakt kulturistka :wink: to je blbý s těma kyčlema, to bych řekla dětský, že máte problémy nebo dávala pro sichr dvojitý balení
@hanncca : máte polohovací válečky, nebo dáváš na bok Míšu bez nich? Náš taky blindí a je vždy na zádech, hlavičku dává vždycky ke straně teda, tak snad to ničemu neva.
7. říj 2010 v 17:53  • Odpověz
@beru3nek to nemáme. prostě ho dám na bok a jak je v zavince, tak se ani nemá moc šanci přetočit. ale hlavu si prostě dá na stranu.
7. říj 2010 v 18:01  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem dneska vyrazila okolo 12h ven a vratly jsme se az ted :slight_smile: 2x kojo v parku na posilnenou a zase spinkani...no proste parada....ted mi jeste chrupka na rukach. Za chvili dojde tatka, tak prebere stafetu....uz se totiz zase zacina kroutit chuderka moje...Jinak mame bomba hustaci figl....mame pujceny balon a na nem hustame....zada boli o poznani mene a decko je uhustano o poznani rychleji....staci se parkrat zhoupnout a je tuhos....kdyz ji krouti, staci se houpat vic :grinning:

@beru3nek ....doufam, ze nam ty vlasy nevypadnou tak stejne jako mimakum....bo bychom vypadaly drsne :grinning:

Me mala spi spise na zadech nez na boku....ji to na tom boku asi nepasuje, pac se vzdy prekula na zada....a hlavicku ma nekdy bokem, nekdy normalne....jak se ji zrovna chce....zatim jsem nespozorovala nejake sisateni....ale kdyz o tom pisete, tak ji budu pozorovat :grinning:
7. říj 2010 v 18:16  • Odpověz
@lendaw: ad označení kyčlí ..no tak to máme normální děti :grinning:
jinak dělám novosklad a do něj plínu na osminy plus vkládačku ....je to pěkný ranec - navíc neestetický ...no ale co .....nejsou to bikini, co v nich jde lovit chlapy, na to má dooost času :grinning:

@eveluska: pokud vím, tak jediné, co je návykové je rektální rourka - že to může ten konečník natolik navyknout na dráždění, že se pak už normálně nevykadí a nebo naopak neodborným zásahem může narušit svěrač, že prostě neudrží stolici vůbec

ad odbrkávání - ani ondru ani veru jsme nedávala odbrknout a už vůbec ne v noci
ad noční přebalování - ondru při každém nočním koju (pokaždé se hrozně zbuřil), u verunky zkusím sáhnout a vyhodnotím potřebu :slight_smile:
7. říj 2010 v 18:22  • Odpověz
@ojo: tak zkus malému prát prádlo zas v něčem jiném, jestli náhodou ten exzém nezmizí.
Kortokoidy by se opravdu neměli používat moc často, jsou účinné, ale svinstvo.
China - je to homeopatikum, které pomáhá udržovat rovnováhu minerálů v těle a tak ... Takže výborné při únavě, při průjmu, ....

@beru3nek: jj, ty dny letí jako blázen. Koukám, vy jste furt nějaká návštěva :slight_smile: A bylas u kadeřnice, hmm, závidím :slight_smile:

@suik: hmm, tak to není zas tolik vycpaná a to vydrží jak dlouho ty 3 hodiny anebo 2 kojení - tj. tak cca 6 hodin? Já mám i bambusky, akorát musím kouknout jakou velikost. Jsem zvědavá, jak to s těma látkama zvládneme. Jo, musím naimpregnovat vlňáčky :slight_smile:
7. říj 2010 v 18:31  • Odpověz
ad večerní režim - po 7 začnu chystat koupelnu - napustit vany, zapnout topení, nachystat plíny a pyžamka atd. a pak zvěř naházíme do vody, pak se masíruje, pak oba mlíčko, pak oba spát ...verunku už dnes učím na stejný režim jako ondra, nemůžu si dovolit dva režimy - zvlášť, když po večerech pracuju
takže i když kouká, jde pěkně do hacky, tak si může koukat do aleluja :slight_smile:

ad vlasy - mi v pobou těhu zhoustly, a pak něco málo u koja ondry vypadalo, ale suma sumárum - kladná bilance oproti nemateřské kštici :grinning:

@safryy: no s ondrou bych byla bez balonu v pr* :grinning: ...navíc se dobře drží rytmus :grinning:
7. říj 2010 v 18:32  • Odpověz
@suik: jj, nožičky křížíme na bříško i je tam dáváme rovně a cvičíme žabáka na kyčle, ... ale někdy nezabere nic ... :unamused:

@safryy: jé, vidíš, balon, na ten jsem zapomínala jak v těhu, tak i teď, zkusíme kdyžtak :slight_smile:
Panečku, to byla teda dlouhá procházka :slight_smile:. To máte nějaké super okolí, což?

@hupcza: jé, vidíš, sáhnout do plenky - to už jsem úplně zapomněla, to se dělalo s látkovejma a teď s těma jednorázovkama se to už skoro nepožívá. :slight_smile:

Já teda malou dávám jen na bok a polohuji ji polštářem, aby tak zůstala. Obzvláště teď, když začla více ublinďávat, ... aspoň mám klidné spaní.

7. říj 2010 v 18:38  • Odpověz
@kovalda - hele s jednorázovkama jsem úplně v pr....jsme v porodnici vypadala jako úplný idiot ..věděli, že mám 18měsíční dítě ..a já se sestřičky ptala, jestli ta plína je a nebo není počůraná ....prostě jsme zvyklá na mokro a v té jednorázovce ten novorozenecký crpanec jakoby nebyl :sweat_smile:
7. říj 2010 v 18:45  • Odpověz
@lotyna : jo vy máte kouzelnej uspávací župan, fíha :grinning: Oni ty holčičky tíhnou k tatínkům, ale že takhle brzo :grinning:
@discreet : ono je těžký poznat, co je trápí. Náš se taky vyprdí a pak brečí a já si říkám,jestli bříško nebo co. Co zkusit baby calm? Někdo radí i vývar z kmínu a dát mu lžičku.
@kovalda : teda 820 g za dva týdny, to je Žanda pěknej žroutík :grinning: tak aspoň, že noc byla v pohodě tak ať kapičky zaberou :wink:
7. říj 2010 v 19:32  • Odpověz
@hanncca : aha, tak to jo když je v zavince :wink:
@safryy: super, že balon funguje jako uspávadlo :wink: taky jsem si nevšimla, žádné zploštělé hlavičky :wink:
@kovalda : no jsem si u kadeřnice lebedila :wink: no zítra jsem počítala s kámoškou že se staví, ale něco jí do toho přišlo, tak nevím co budeme podnikat, když budeme od rána do rána bez taťky :confounded:
@hupcza : tak to bych potřebovala taky, abych na tom byla s vlasy líp, i Adámek jich má víc než já :grinning:
7. říj 2010 v 19:38  • Odpověz
@beru3nek no dr. radila hlavně přes den budit po 3hodinach na krmení...a to kolikrát spal Tom tak tvrdě, že jsem ho budila i půl hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejvíc se osvědčilo otírání obličeje studenou mokrou žíňkou, někdy jsem ho celýho odkryla, aby mu bylo chladno, páč to se pak děti budí a přebalovala jsem tak několik minut po koju, on se tím někdy vzbudil a pak koukal...toho jsem využila, že jsem ho dávala na bříško a trénoval pasení :slight_smile:
no všichni kroutili hlavou, že ho budím přes den, jenže právě, když přes den chrápal, tak to doháněl v noci a to se fakt budil jak hodinky co 3 hodiny a já byla vyfluslá :rolling_eyes: no trvalo to nějakou dobu, ale otočil :slight_smile:

@kovalda no zkusím teď věci prát s Radimovo v tom dětským, snad to zabere :slight_smile: tak jsem chytřejší s tím homeo :slight_smile:

ad vlasy, no mě teda začli hooodně padat pár měsíců po porodu :frowning2: tak jsem musela nasadit vlasovou kúru, denně masáže hlavy a to se to pak zastavilo a začli mi dokonce růst i nové vlasy :slight_smile:

@safryy jak si zvládla kojo v parku?? nebyla zima? :slight_smile:
7. říj 2010 v 19:44  • Odpověz
@hupcza ....bojim se vsak toho, ze az jednou budem nekdee, kde balon neni....ze budem taky uplne v peeerd*li Je to paradne navykove :grinning:

@kovalda ....no ja v tehu balon nemela...treba si ho poridim k tomu pristimu ....tak az bude Zanetku trapit brusek...zkuste...sice tim boleni asi neprejde...ale aspon ji to uspi :slight_smile: (teda u nas to tak je) Okoli se celkem da....prosla jsem se do vzdalenejsiho parku...nostalgicky prisedla na lavku, kde me tata pozadal o ruku :grinning: a vubec...bylo to moc prima....dokonce se snad na te materske naucim anglicky....vsichni lidi me tam zdravili pri potkani...nekteri i poklabosili....jedna pani si me pry pamatuju od videni, tak se dala do reci...pry az me priste potka, tak mi povi jak se do parku dostat, aniz bych musela okolo velke cesty :grinning:

@beru3nek ....tez bych potrebovala ke kadernici...tise zavidim....ja naposledy byla loni....hruuuza....trepi se mi to a dlouhe to mam...fujtajbl :pensive:

@ojo .... zima nebyla....mela jsem kr. rukav a i v tom mi byl hic....dnesek se faaakt vyvedl. Zasedla jsem k zasite lavicce a nasoska se hned pricucla :slight_smile:
7. říj 2010 ve 20:34  • Odpověz
@safryy: neboj :wink: ....budeš se divit, kde všude se balon najde :slight_smile:
7. říj 2010 ve 20:54  • Odpověz
@ojo : když nám se budí po těch 3 hodinkách jak v noci tak přes den, někdy i míň teda. K večeru pije co hodinu, ale přes den víc usíná prostě. To jsi ho budila i mezi kojením? To by mi ho bylo zas líto :astonished:. Tak hlavně, že se ti kúra pomohla :wink:
@safryy: tak to bylo u vás nádherně, tak fajn že jste si to tak krásně holky užily :wink:
u nás klasika, od 6 malej nespí. U mě usnul, pak se vzbudil, protože se nám houpe plovoučka a já šlápla od něj pár metrů vyhouplo se to a chudáček se hrozně lekl. :frowning2:
7. říj 2010 ve 20:54  • Odpověz
@kovalda,@eliska_v:holky jak to děláte?mě se ještě nestalo abych to zalomila i s malým :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@lendaw:tý jo závidím že se vejdeš do kalhot před těhu to já ještě né a to mám 19kg dole :confounded: :confounded:
ad nevykakáná jak píše Petja taky používám teploměr né často zatím 2x a zabírá :wink:
ad bepanthen:no já ho používám na prsa i malému na zadeček a maximální spokojenost jediná mastička která zabírá okamžitě
@beru3nek:v tomhle jsou všichni stejní já jdu k holiči příští čtvrtek taky budu konečně jako člověk :wink:
toho vypadávání vlasů se fakt bojím odjakživa mám řídké vlasy tak nevím co mi na hlavě zůstane :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. říj 2010 ve 21:15  • Odpověz
dobrou noc
7. říj 2010 ve 21:28  • Odpověz
@kovalda náš rituál na spinkání? vykoupeme, namasírujeme, přebalíme, pokecáme, nakrmíme, položíme do postýlky, zhasnu, nechávám jen disco kouli ( ta co háže na strop hvězdičky, kolečka atd různých barev, z toho byl nejvíc unešený manžel :grinning:) pohladím, popřeju dobrou noc, dám pusu a jdu pryč...většinou se vracím ani ne k pláči, ale k nějakým zvukům, kdy většinou vypadne dudlík, tak vrátím zpět, pohladím a jdu zase pryč....takhle to funguje po 4 noce....
neska tedy trochu rozhozen z koupání ve vaně, v závěru plakal, manža uspával a pak se ještě krmilo...jindy krmíme až ráno....budí se v jednu či tak. už nebudím, bo jsem jinak dlouho uspávala, takže to nechávám na něm, tento spánkový rytmus má poměrně dlouho, tak ho neměním.
7. říj 2010 ve 21:32  • Odpověz
@beru3nek chvíli jsem sledovala kdy nejčastěji krmíme a v průměru to vycházelo tak že v šest baštíme, a v půl osmé BUDIM na koupání....pak co jsem psala výše a baštění vychází tak něco kolem osmé, chvíli po a uspání kolem půl deváté, v devět je už dycky zaručeně ticho....až do rána jedné, dvou hodin a pak až v pět šest..
jj jak u nás byla PA tak je majitelkou centra, a na plavání ve vaně došla instruktorka, měla jsem 50% slevu, tak to bylo fajn. Domča si to užíval, akorát na můj vkus na to, že to bylo poprvé, s ním plavala dlouho, pak jsem ještě zkoušela já, dokud je v dobré náladě a přetáhly jsme to a domča pak najednou plakal..žádný náznak, že je unavenej (ale to on tak má, vytuhne ve vteřině, stejně jako ve vteřině z hodné mimi hysteráček) takže masáž jsem měla na panence, je to dost podobné masáži klasické
pak jsou lekce (toto byla první úvodní hodina) kdy se učí až i potápění..tak uvidíme, zkusíme to co nám ukázala a až to vypilujem, bude manža pokračovat.
PA doporučila už co sem byla těhu, že pokud nemám ok vztah k vodě, měl by s malým plavat taťka (vodomil) aby nepřenášel "strach" na prcka.....navíc já se nepotopím ani za zlatý prase :grinning: tak nevím co bych na hodinách dělala a manža se už těší jak malej jarda...
neska sme to měli trochu mimo "režim". plavání v šest, v půl osmé odcházela to už Domča spinkal ale v osm se budil, bo jedl před půl šestou a at v půl desáté zchrupnul, tak jdu valit taky, at sem v noci fit
7. říj 2010 ve 21:41  • Odpověz
@safryy s kadeřnicí sme na tom stejně, ale já byla ještě jako těhu na začátku roku, dlouhé to mám taky až hrůza, ale už se chystám.

ad přebalování a odbrnkávání po koju v noci...ste blázni kdo to tak děláte...dyž nemusíte vstávat (jako já) a krmíte v posteli a malej vám u prsa usne, tak co se zdržovat a budit přebalováním a odříhnutím....
my to děláme tak, že přebalím před, u toho si připravím lahvičku a pak nakrmím, my sme tedy krkací takže odříháváme,a jdeme spinkat...někdy taky neodříhne, a tak jdeme spát..

a já už mažu chrupat, dobrou všem
7. říj 2010 ve 21:52  • Odpověz
Ty jo, tak ten župan je fakt kouzelný. Jen tak "ledabyle" uhoupu do stavu "no možná bych spala, ale oči se mi zavřít nechce", přiložím k županu do postýlky a zbytek dohladím po hlavičce. A nebo Viktorku postihla spavá nemoc. :slight_smile: Teď jenom nemám odvahu vyměnit župan za tu plenu. :slight_smile:

Jinak teploměr místo rektální rourky jsem zkusila ve chvíli největšího zoufalství jednou a vůbec nic se nestalo. :unamused: A Bepanthenem mažu zadeček a naprostá spokojenost, máme ho ukázkový a na rozdíl od jiných mazadel se to naopak neusazuje tam, kde nemá (kožní záhyby).

Jinak už jsem tu psala, že Viktorka není zrovna milovníkem koupání, tak dneska se ve vaničce začala přetáčet a šátrala ručičkou po okraji vany - no vypadalo to, jako když se rozhodla, že proti vůli své matky opustí koupel. :slight_smile: Jsem si vždycky myslela, že děti mají koupání rádi, přitom jí tam nijak "neubližuju", tak nevím, co s tím.
@safryy Teda taková romantika dneska, jo? Ti závidím to počasí a možnost si sednout na lavičku, mě z toho kočárkování tak příšerně bolí v kříži.
@kovalda Ty jo, tak tu studnu vám nezávidím, jak hluboko potřebujete vrtat?

@beru3nek Tak kadeřnici ti závidím, já si zatím všechno tatínkovo hlídání vybírám na doktory, ale už bych potřebovala barvu jako sůl.
7. říj 2010 ve 21:52  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem se konečně dostala taky za váma. Koukala jsem že se narodil Daliborek Elišce, dodatečně moc gratuluju. Vypadá to, že to bylo poslední miminko ze zářijovek, ne.
Jak se holky máte? co miminka, jsou hodná?

Unás docela dobrý, tento týden byl dost náročný, v pondělí jsme byli na neplánované návštěvě pediatra kvůli tomu zvracení a pak jsme byli na rehabilitace, v úterý jsme jeli do hradce králové na dětskou kliniku, na vyšetření, zvracení nemá nějaký původ, je to prý "kosmetický problém", který malýho neohrožuje, prostě má citlivý zažívání a ještě jsme ten den ráno před HK stihli vyšetření kyčlý, máme je vpořádku, ve středu další rehabilitace a dnes jsem si stejně jako berunek zašla ke kadeřnici na střih a barvu, Honzíka hlídala babička, a zítra ráno v 8 razíme zase na rehabilitaci a já jdu k zubaři, ulomil se mi kousek zubu od oříšku. Honzíček je brouček hodnej, sem tam nás potrápí prdíky ale celkem nám pomáhá masáž fenyklovým olejem, to zvracení trvá stále a asi bude až do příkrmů, si ještě užijeme :unamused: .
7. říj 2010 ve 22:05  • Odpověz
@hupcza tak to je fakt tlustota, ja ted zkousim novosklad s jeste jednou plenou a flisakama, i jsem musela dat vetsi pyzamko a vynechat bodycko, ale co je jestev zavince, tak si myslim, ze ji spis bylo vedro....jakou vkladacku tam davas.

@kovalda? malo? me ten zadek prijde obri, ze uz vetsi nejde :sweat_smile: prave ze vydrzela celou noc, od desiti cca do osmi

jen moc nechapu, jak zkouset pohmatem, nez ty vyvrstvy rozabalim (hlavne karpa), tak to muzu uz prebalit rovnou.

7. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz
uuu tak mi to zakrikli s tim usinanim, dneska jsme krasne v pul sedmy krmily, v 7vykoupali a dali spat.... no a od ty doby valcime, litame k postylce, utesujem, prebalujem a do 5min je to nanovo :rolling_eyes: aaaach jo
7. říj 2010 ve 22:17  • Odpověz
ad pliny - my teda mame jednorazovky a zkousim to pohmatem :slight_smile: clovek se celkem vytrenuje na to, ono to trochu vlhky je a navic je ta plina uvnitr takova jina, jak to tam nejak udela ty granulky nebo co.....
7. říj 2010 ve 22:19  • Odpověz
@beru3nek uz jsi zkousela tu zavinku shwadle me, nebo jak se to pise? Me se zda, ze je to Sofii jeste velke, lepsi se to, ale kdyz ma poradnou plenu, stejne to ale skoci takto, s jednou rukou venku : http://www.modrykonik.cz/fotoblog/suik/album/sofie/5591676/
7. říj 2010 ve 22:24  • Odpověz
@eveluska nam to dneska taky dlouho trva....ale uz to vypada, ze zabrala....

a jsem docela nakrnuta, uz je mi lip, tak trochu funguju i v domacnosti, dneska jsem vyzehlila peknou kupu pradla, udelala dobrou veceri, do toho nonstop starost o malou, myslela jsem, ale ze mi manzel bude vic pomahat...taky se kasa, jak pomaha, ze jiny chlapi treba nepomahaj :rolling_eyes: ... mno pred par dny sice zdolal ohromnou horu nadobi a uvaril gulas, ale to bylo tak vsechno. malou obcas hlida, ale v leze, takze taky zadna prace, pak ji koupe, coz obnasi prinyst a donyst kyblik, par minut ponorit a osusit.....masirovat se naucit nechce a do prebalovani se mu taky nechce, i jsem kyvla na jednorazovky, hlavne rano, kdy uz melu fakt z posledniho :rolling_eyes:

vse se slovy, ze ma moc prace a musi dodelat disertacni praci - to musi, ale zrovna vedle me chrni na gauci :angry:

no nic, potrebovala jsem si postesknout a jdu spat, at mam silu na rano.
7. říj 2010 ve 22:33  • Odpověz
@suik: vkládačky mám asi 5 druhů - co mi padne pod ruku :slight_smile: někdy buchnu vnitřek z all in one :slight_smile:
ad pomoc - vítej do klubu :slight_smile: .....já od půl 2 do půl 4 na střídčku pendlovala mezi veru a ondrou a pán spal a chrápal tak, že to šlo slyšet přes chodbu a zavřené dveře ..a to má u sebe chůvu on, aby se jako o ondru staral on a já o veru ....no chrápal tak, že já ondru slyšela i bez chůvičky, ale on ne :sweat_smile:
co nás nezabije, to nás posílí ...alespoň na chvíli
7. říj 2010 ve 22:55  • Odpověz
@safryy tak to tam máte krásný počasí...tady je mlha už od pondělka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@beru3nek jo i přes den?? jo tak já myslela, že ti přes den právě chrní víc jak 3 hodiny :sweat_smile: ...Tomáš to právě tak měl, tak jsem budila...ale jen na kojo, mezi kojením ne...tak možná Adámek potřebuje víc papkat, aby to nedonošení dohnal :wink: ono se to pak srovná :slight_smile:

dobrou všem :slight_smile:
7. říj 2010 ve 22:58  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
ad chlapi já si nestěžuju teda přes týden jsem na to sama ale nějak už jsme se zžili s mylým a ani mi to nepříjde začátky byli strašný ale ted je to lepší nechci to zakřiknout ale je :wink: jinak můj přijede o víkendu a vzorně se o malého stará přebaluje i v noci k němu vstává a uspáva :wink:
a co se týká papírových plen kdy přebalit a kdy né já to nezkoumám malý se přes den pravidelně budí takže jsme naučení před každým jídlem přebalit přes den i v noci :wink:
8. říj 2010 v 07:04  • Odpověz
Ahoj maminky!
Předně moc ráda slyším,že @antana123 už se s malým pěkně sžívají i mimo bříško,už to bude jen lepší! Ta moje Jolanka je jak nedonošený kotě,fakt pořád kojim co 2h,když jí trápí bříško ,tak kolem 4h ranní,tak to kojim snad pořád,ona to přetlačí a vykakaá se,tak proč jí nepomoct,i,když náročný to je teda dost.Navíc nevim,jestli už nerzačínáme spurt na6.týdnu,prostě jedla by pořád,tak nevim,zda nemám nějaké slabé mléko,mamka už měnahlodala,že malá je nespokojená a jakoby nedojezená :confused: co si o tom myslíte?Ale,když se spustí mléko,stříká všude a z druhého prsu při kojení taky teče,košilky mám mokrý pořád...
Režim večer nám funguje pěkně,tak to mi dělá radost.
Pusinku mám Jolanka už tak o 60% lepší,to jsem šťastná,to je základ,mateřský mlíko ji na t dělá moc dobře a vypadá zdravě.Zhorší se jí to vždycky,když se rozčiluje :grinning:
Migréna už mě opouští,včera jsem ještě podnikala nějaký procedury :grinning:tak asi zabraly.
Všem krásný den!
8. říj 2010 v 08:53  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.