• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suik,no vidiš to mě nenapadlo s tim homeogené :confused: ale asi dokud se to nezačne rozpouštět,tak ten kov jako takový nevadí,nevim...

@laurinka.22 krásný šátek,spokojené mimi,super úvaz.Co máš za šátek?
@hupcza a to jsi manžela fakt nevzbudila,proč teda nepečuje o Ondru,když jste se tak domluvili?To je docela nefér ti takhle nakládat!Ty si neuděláš jako pořádná (Jsi LEv,ne?)lvice pořádek?
8. říj 2010 v 17:08  •  3 děti  • Odpověz
@hhalina: jj, oboje baštím já, jak ty laktobacily, tak i tu chinu :slight_smile: A piju fenyklový čaj a čaj pro kojící :slight_smile:

@antana123: aha :slight_smile:, tak to chápu, že chceš mít o víkendu klid jen na přítele :slight_smile:. No a taky jsi psala, že máš ráda vše v cajku a tak, .. no, já přežiju i trochu bordel :slight_smile:. Teď teda i hodně bordel, co jsme se vrátili, ale už to "fackuju" :slight_smile:

@discreet: no tak super, že malý tak krsáně roste a přibývá :slight_smile: Díky za držení palců, doufám, že to šátkování zvládneme, těším se na to a moc by mi to pomohlo :slight_smile:

@lio: jj, prát prádlo můžu dát, ale nejdu ho pověsit na zahradu, .. :slight_smile:, to jen když spinká. Mám hrozný trauma, aby tu neplakala, když já tu nebudu.

@laurinka.22: podle mně kolíbka dobrý :slight_smile: Moc jí to tam sluší :slight_smile:
8. říj 2010 v 17:31  • Odpověz
@antana123 : jo jo, prý můžem ale nic velkýho, prý žádná přepínačka, jako x sedů lehů. Jsem cvičila tak jemně asi dva dny, od té doby nic :astonished:
@discreet : tak paráda, že už oblíkneš předtěhu rifle a že je Radeček na své váze :wink: Neboj, brzo začneš vyřazovat hadříky, mě to vůbec nepřišlo, že by něják rostl a najednou je mraky věcí malejch, koukám na ně a říkám, že byl miniaturní :grinning:
@eveluska : takhle to u nás taky jednu dobu vypadalo, všude samá plína a zaschlý mlíko na všem :grinning: i pocákaná postýlka od něj :sweat_smile:
8. říj 2010 v 17:38  • Odpověz
@hupcza svátek mám příští týden, prý už je šátek objednaný, jak přijde, dostanu ho :slight_smile:

@antana123 na cvíči se chci zeptat gyndr., ale břicho občas bolí a dnes ze mě zas vyšlo cosi hnusného :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lio držím, držím...já vím, to jsi psala, jak Domča pláče a "zlobí", tak aspon vidím, že se to zas může zlepšit :slight_smile:

@laurinka.22 jéé, jak si v tom šátku hoví :slight_smile:

@kovalda máme spurtík asi stále :grinning: svátek příští týden jupíííííííí, už at ten šátek dojde
8. říj 2010 v 17:39  • Odpověz
tak jsme přišli z procházky, zacvičili, nakojili přemohli škytavku, párkrát se zakroutil u mě na prsou a blaženě tam opět vytuhnul, takže dnešní večer bude asi zajímavej
něják jsme zamluvili u dr. to očkování a má ho takový jako podebraný, prostě jak kdyby tam měl jebáka, tak nevím co s tím. :frowning2:
@kovalda :já si taky netroufám na česnek :frowning2: , cibule osmažená prý neva
@laurinka.22 : Laurinka je hezounká, evidentně je v šátku spokojená :wink:
8. říj 2010 v 17:45  • Odpověz
autor
@petja - děkuju.....šátek mám obyč, elastický medley.......
a nevěděla jsem, jestli to budu umět a jestli tam bude chtít být, ale teda dobrý......váže se suprově a malá si taky nestěžovala, tak jsem ráda, to budu praktikovat častějc.......

holky, díky, tak snad to mám dobře uvázané, abych jí nějak neničila zádíčka....
8. říj 2010 v 17:48  • Odpověz
@kovalda: ale tak zase já už mýám spoustu věcí vychytaných - vy na ně teprve přicházíte :wink:
šátek pomůže určo hodně ....i třeba pak na nakupování apod.
@laurinka.22: já nosila furt :slight_smile: ....teď třeba míň, protože když si třeba hrajeme s ondrou, příjde mi lepší, když jsme jen my dva a může se fakt vyblbnout, než ho omezovat kvůli veru - už tak mu toho vzala dost
@lio: jj ..většinou "sloupnu" se separačkou a hodím na sucho ...ale zase já teď peru prakticky každý den - je toho za dva až až :sweat_smile:
@beru3nek: to já se nebojím ..mámy i nelvice se za prcky bijou :wink:
8. říj 2010 v 18:04  • Odpověz
@petja: hele já jsem tzaková pololvice :grinning: ...to je to mé rozhranní (jsem první lev 20 min po půlnoci ....a kámošk říká, že podle neletního času bych byla rak a že jím i jsem :slight_smile:) ...no každopádně v práci jsem lev - vše mám pevně v rukou, zavelím, zkontroluju ...vš jak na drátkách ...a doma teda zavelím a prd :grinning: ....no teda u nás toje spíš tak, že manža má reakční dobu několik měsíců, než začne fungovat .....vždy do něj husím a prd a pak už to vzdám a ono to naskočí :slight_smile:
@rennu: jooo ...tak to jo ...to už je chvilka ....já abys třeba nebyla eva :slight_smile:
@laurinka.22: hezký šátek . zdá se to v pohodě .....já si dělám takový test - zkusím ji jakoby vzít do náruče do klubíčka - a pokud tak zůstane i v šátku bez rukou, tak ok ....asi to popisuju jak hotentot, co :slight_smile:
ad úklid - no já celý barák jednou týdně, vysávání obytných prostor dle potřeby - takže s ondrou skoro denně :grinning: ...a jinak přes den nechávám lehký bordýlek, uklidínm až ondra zaůlehne - někde si hrát musí a mi fakt nevadí, že jsoiu vytáhnuté i pastelky i kostky i plyšáci ...je to takový ten provozní bordýlek, co je za 10-15 minut uklizený
8. říj 2010 v 18:13  • Odpověz
autor
@hupcza jé, díky..... no já ji tak právě měla, stejně jako by byla v náručí....... takže asi to je ok..... já jen jestli to nevadí páteři, že takto bude často......ale na ondrovi je vidět, že asi nee že......
a jak dlouho mám vázat kolíbku?
než bude sama sedět?
8. říj 2010 v 18:28  • Odpověz
@laurinka.22: naše praprababičky tak nosily celé dny :wink: ....ale vážně - pro ně je to přirozenější poloha než na rovné ploše v postýlce a nebo kočárku ....třeba veru i mnohem líp spinká v hačce než v postýlce ...je to taky prohnuté a látka kolem ní ...ondra to měl taky tak ....oni si umějí říct
ad kolíbka - oni si právě často řeknou, že kolíbka už ne ....rozhodně ale ne dřív dokud drží sama hlavičku ..já ondru začala nosit "nastojato" cca ve 4 měsících
8. říj 2010 v 18:34  • Odpověz
autor
@hupcza - no to si právě taky říkám, že dřív se tak nosilo běžně a někde tak nosí dodnes pořád..... a když je jí to pohodlné, tak snad je to ok....
ale nemá tam teda úplně natažené nožky, nevadí to? má je trošku pokrčené....ale zase mi to připadá, že je to pro ni lepší i kvůli tomu bříšku, co ji bolí.......
nechci to teda zakřiknout, ale dneska vlastně ještě neplakala, jen trošku ráno...... ale těžko říct, co u nás zabralo, jestli probiotika, homeo, sab nebo všechno dohromady.... :confused:
8. říj 2010 v 18:43  • Odpověz
@rennu: ty jsi Renata? To je moje ségra :slight_smile: - mám svátek (i hupcza) o 6 dní později :slight_smile:

@beru3nek. jé, osmažená cibule neva? Tak to musím někdy pomaličku prubnout :slight_smile: Mňam :slight_smile:

@hupcza: to rozhodně - šátek pomůže v mnohém. Třeba na vycházky ven, i když příští týden jedeme pro kočár, tak mnohdy je šátek lepší a rozhodně až bude sníh, to se tu pak s kočárkem můžu jít klouzat, ..
No a na nákupy a domácí práce a taky jako uklidňovač. Vím, že některé maminky jej používaj třeba na uklidnění dětiček, když rostou zoubky :slight_smile:
Tak díky za uklidnění, že i ty ses musela ty věci naučit :grinning:

@laurinka.22: kolíbka než začne držet hlavičku, myslím
8. říj 2010 v 18:46  • Odpověz
@kovalda: jako když je něco dělané na cibulce, tak to neva. Na klasicky smaženou cibuli jsem odvahu zatím taky neměla, jen jsem slintala, když si jí přítel sypal na kaši :stuck_out_tongue_closed_eyes:
u nás se stále spinká :grinning: jsem rychle vylítla ven se psem, chůvičku v ruce tak jsem ráda, že už to mám dneska za sebou to venčení.
8. říj 2010 v 19:03  • Odpověz
@beru3nek: no, mne to přijde stejné, jestli je jídlo na cibulce dělané, anebo ho nasypeš nahoru :slight_smile:. Ale uvidíme, hezky pomaličku s takovýma věcmama :grinning:
8. říj 2010 v 19:10  • Odpověz
@kovalda :no právě taky nechci zbytečně riskovat, dneska jsem mu dala kapičky jen 2x na prdy, a něják se teď u mě kroutí bobík :pensive:
8. říj 2010 ve 20:01  • Odpověz
@laurinka.22: skrčené nevadí :wink:
@kovalda: ty jsi truba :grinning: :grinning: ... však za pár měsíců nebo let to budete mít zase vy takhle ve vztahu k holčinám, co budou mít první :slight_smile:

tak já vesele ťapu všechno
prdíky měla dneska snad prvně - a to prosím po kuřecím vývaru a brynzových haluškách ...oboje jsme už měla a nevadilo ...dnes jí to nesedlo
tak jsme dali masáž ..pak jsme ještě hodně nahřáli ve vaně bříško, potuplovali druhou masáží a už se chrupá
8. říj 2010 ve 20:08  • Odpověz
@kovalda tss prej "mám svátek já i hupcza ...a co já :-O
@laurinka.22 krásně si v tom šátku lebedí, kočka jedna malá
@beru3nek ty si šla venčit bez prcka jo? fííííha, já tedy neska šla dolu jen pro poštu, taky s chůvičkou a pohoda, zrovna sme spali

ted večer se nám nevydařilo koupat
tak by mne zajímalo
@hupcza vyjde ti to každý den ve stejnou dobu ta koupel? když půjdeš cvičit či něco bude, praktikuješ to jak, prosím jen pro představu

mám trochu strachu z toho zítřejšího cestování, první výlet . hlavně že manža nechtěl dva dny po sobě cestovat s Domískem, ale celej den na cestách mu blbý nepřijde.no tak uvidíme, co na to Domča řekne...
8. říj 2010 ve 20:18  • Odpověz
@lio: vyjde ...já musím kvůli ondry - tomu se snažím držet režim +-půlhodinka i na návštěvách, dovolených atd. ... mi se to oplatilo - i když se mi nechtělo, udělal jsme i masáž a vše
sice teť to až tak důležité není,ale je fajn na to nazvykat brzy
výsledkem totiž třeba bylo to, že když jsme měli srazík s cca ročními dětmi, seděli jsme s manžou sami ve společenské místnosti a ostatní uspávali ...my jen udělali rituál a bylo ..je to zdánlivě delší ..ale pak to ukládání ....
když byl ondr větší, naučili jsme ho i na plyšáka na usínání, ale povedlo se ho naučit na jakéhokoli plyšového tvora, takže je zažehnán problém s případným zapomenutím hračky doma - musí to být měkké, mazlící ...ale klidně půjčené :slight_smile:
výlet určo zmáknete :wink:

8. říj 2010 ve 20:26  • Odpověz
@hupcza aha takže odted prostě v půl osmé plus mínus půl hodka koupu i dyby se hory zelenaly, takže nemůžu jít ani cvičit....od sedmi, osmi....
no já ted vezla mamču dom a nezvládla sem to a manža domču přebalil a uspal, takže mi tu ted chrní a já nevím co ted .-D
rozhodil mi rytmus
ale v devět ho vzbudím, přebalím, namasíruju a nakrmím.....
tu ted řeže dříví že to není možný

jj zvládneme, ale moc štěstí v jeden den, budu mít dost :-/ ale Domča je cestovní zdá se, takže zatím pohoda
8. říj 2010 ve 20:28  • Odpověz
@lio: ale nééé ....to si musí každý udělat k obrazu svému :wink:
btw. teď to čtu - ty jsi taky míša?
8. říj 2010 ve 20:31  • Odpověz
@hupcza jinak jsme odpo látkovku pokřtili ale chytla sem to do separačky, v poho sloupla jak tys psala a už se to namáčí :slight_smile: ale byla čistá, jak to má tužší, tak to jde
8. říj 2010 ve 20:33  • Odpověz
@hupcza no jasně že k obrazu svému, ale jak to udělat, dyž cvíča sou od sedmi, osmi.....a mezi sedmou osmou bych měla koupat....dřív se mi koupat nechce, to je např v létě dost limitující, koupat v šest....

no jasně že jsem taky míša :grinning:
8. říj 2010 ve 20:34  • Odpověz
@hupcza tak proto sem se tě ptala, zda to dodržuješ každý den, bez vyjímky....dyž si chodila cvičit, tak kdy? nebo zastoupil v koupání manžel? což on by mne zastoupil, ale zatím se na to sám nevrhá :slight_smile:
8. říj 2010 ve 20:35  • Odpověz
@lio: a jo .. tak to jsem nějak nezachytila .....já třeba ondru jak byl menší koupala mezi 6-půl7 a postupně jsme to posunovali až na dnešních 7-půl8 ....já ho třeba právě v létě ráda uložila do 7 a pak jsem si polila venku truhlíky a sedlo se na terasu, grilovalo ...no prostě podle svého žití :slight_smile:
8. říj 2010 ve 20:38  • Odpověz
@hupcza a ještě se zeptám jako tatarka...dyž mi vyjde krmení na dobu koupání....tak to hrozí to, že při koupeli bude hysterák hlady, což není nejlepší, tak můžu koupat vlastně půl hodky po jídle že ? takže to je ten případ posunutí koupele....vím žes tu psala něco o tm, že i pak dáš veru cucnout, i dyž předtím vyjde jídlo a tak
8. říj 2010 ve 20:39  • Odpověz
@lio: já chodila cvičit ráno - manža má klienty spíše večer, takže hlídal raději ráno ...
ale koupat zvládned .....ke konci těhu jsem už zavedla, že bude koupat ondru on ...aby si ondra zvykl, že ho nekoupu vždy já ....a teď se střídáme ...koupeme naráz a každý má na starost jednoho
8. říj 2010 ve 20:40  • Odpověz
@hupcza no asi dost jeto závislé od toho že mám psa, manža nebývá doma do šesti sedmi, aby ho obstaral, je fakt že příští léto bude Domčovi rok, to už bude taky jiná.....hm hm tak to asi přehodnotím ten náš rádoby řád co vznikl po tyto tři dny
8. říj 2010 ve 20:42  • Odpověz
@hupcza no ráno tu moc cvičení není, spíš pro děti, těhule....ale to na co bych ráda chodila je večer no...a půl osmou sem zavedla proto, aby mohl zaskočit i manža, ta šestá, to fakt domu nedává, kdyby něco....

a fakt ti to vyšlo vzdy ????

btw ty to máš tak, že vegetíš na zahradě, ale já budu uvázaná v bytě :-/ ale je fakt, že pak zase večer volný....a po uložení se ti vzbudí na krmení kdy? nějak pravidelně, bo jak kdy ?
8. říj 2010 ve 20:44  • Odpověz
@lio: mi nebo manžovi ...jako občas se stalo, že jsme přijeli třeba domů o půl osmé a tak se koupalo ve 3/4 na 8 ..ale nijaké šílené výkyvy nee ....ani když byly grilovačky ..ono to máš šumák, stejně tu společnost musíš opustit, takže je líp to nekomploikovat prckovi - o to dřív se za nima pak zase vrátíš :slight_smile:

buzení měl relativně pravidelné
veru se budí taky - před osmou dokojíme a pak se budí kolem 2, pak cca v 5 a pak v 7
8. říj 2010 ve 20:50  • Odpověz
@lio : jo jo, nevím jak to jinak dělat. Malej spal, vzala jsem chůvičku a do 2 minut jsem byla zpátky. Jen před vchod, dám povel a letíme zpátky. Našt.je takhle zvyklá, tak pohoda. Budit jsem ho nechtěla kvůli tomu a dýl jít s ním taky nemůžu, když bude vykoupanej :confounded: Taky jsem takhle byla dneska dole pro balík. Jsem si říkala, nevím jak bych s ním šla na ruce a nesla ještě balík :astonished: Chůvička je super věc, i když člověk má stejně blbej pocit, i když jde jen na chviličku :frowning2: . Taky jsem zvědavá na zítřek, budeme spát u skorotchánovců, tak co na to Adámek :wink: tak ať to cestování všichni zmáknete :wink:
8. říj 2010 ve 21:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.