• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Dobré ránko,
u nás díky bohu klidná noc, manžel přijel pozdě ze služebky a šel spát a ani o nás neví, ale přivezl šátek :slight_smile: juchůůůůů. Včera teda jsme podle videa zkoušeli tu pozici, jak je tam prcek na svislo s opřenou hlavinkou, líbí se mi, jak to i podporuje to široké balení, ale Honzík měl jiný názor, ječel a nechtěl si hlavu opřít. Tak dns ráno jsem začla dělat štrúdl a po chvíli z postýlky pláč, tak jsem dodělala fofrem, natáhla šátek a...chvíli hledal bradavku až usnul :slight_smile: A ted vás jdu dočíst a reagovat :wink:
9. říj 2010 v 08:43  • Odpověz
a ještě důkaz, že fakt vytuhnul :dizzy_face: :dizzy_face: Snad ho tam mám správně a dnes se naučím polohu kolíbky :slight_smile: jen nevím, zda tam půjde nainstalovat s tím mega širokým balením :sweat_smile:
9. říj 2010 v 08:49  • Odpověz
Dobré ránko,
tak včera jsme měli krapet delší uspávání, trochu zlobili prdíci, ale vyhnali jsme je docela bez problémů, ale pak už asi byla přetažená. Jen co jsem jí ale zavázala ručky do burrito rolky :slight_smile:, tak se zklidnila a začala zavírat očka, pak další krmení až po 4 hodinách a další po 3 :slight_smile:, to je super :slight_smile:
Teď už napapaná opět spinká, takže i já jsem se zvládla nasnídat :slight_smile:

@lio: jé, promiŇ, .... :astonished: :astonished: :astonished:
No, tak to cestování zvládněte. Já teda taky nevím, co by mi přišlo vhodnější, zda cestovat 2 dny anebo 1 den celý, ... no, těžko říct. Asi závisí na zázemí tam, kam se cestuje.

@hupcza: no to jsem teda zvědavá, až budu mít druhé, jestli pro prvorodičky budu jak "nadčlověk", co toho hafo zvládne a ve všem se vyzná :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2010 v 08:54  • Odpověz
@kovalda jojo, jsem Renáta :wink: jůůů, tolik Michael tu je, to bylo naše vybrané jméno pro holčičku :slight_smile: Jinak na cibulce osmažené taky vaříme, to by už to jídlo bylo úplně bez chuti :slight_smile: česnek nesmím, bééééé, tak aspon na cibulce můžu vařit :slight_smile:

@hupcza tý jo, tak ten režim musím zavést také, ty koupeš ve vaničce každý den??? Já teda každý 3. den a mezitím myjeme jen žínkou ty jeho faldíky, co mu začínají :grinning: Masáže nás učii na kurzu, tak něco sii pamatuju,, zbytek opráším a najdu sešit s návodem :slight_smile:Ta půl 8 by byla ideální i pro mě, ale je fakt, že Honzík teda pravideln ted chce baštit ještě po deváté a kolem desáté usíná...dřív ani prd :sweat_smile:

@lio přesně,musíme plánovat s ohledem na hafany, aby byl vyvenčený před koupáním :slight_smile:

@kuchy prima, že gto tak s klukama hezky zvládáte :slight_smile: i můj mantžel pomůže, když může, ale ted mu začala škola, tak volno bude muset doma věnovat učení se na zkoušky...ale jinak taky přebalí, vykoupe, uspí, jde kočárkovat nebo uvaří, dojede na nákup..bomba :slight_smile:

@antana123 náš taaky neune, když chci já...od 7 nemá cenu u nás uspávat, protože to třeba usne na půl hodinky a pak se zas budí a béká...fakt jsem vypozorovala, že usíná kolem 22, včera mě mile překvapil, po tom hrůzném dopolku jsem ho nakrmila, nechala usnout u sebe, dala do postýlky, ale probral se, tak hezky zavinout, pustit usínáčka, pohlazení, pusa...hezky tma, vypnutá TV, ne jak manžel...pak si poknournul, čumákoval, tak zase pohladit, pusu a pápá za chvíli už usínal a spinkal :slight_smile: sice interval na noční kojo 4,3 a 2hodiny, ale co, nebrečel, taak to bylo fajn :slight_smile:

@hupcza jojo, levanduli mám ráda i já, musím koupit :slight_smile:

@lotyna díky za podporu, přesně takhle jsem bojovala včera já......doufám, že se to zlepší :slight_smile:

@lio ráno je teda děsná kosa, váhám, zda až se prcek probere jít ven, potřebuju koupit kytku mamce a babi, měly svátek..jen tam nejde jít s kočárem a ani kde uvázat psa není :frowning2:

@r.m náš má studený ruce i obličej a máme kolem 23 stupnů
9. říj 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

my dneska noc super, žádný tlačení...jen malilinko...sousedka mi pučila Flatulin gel od Altermedu proti nadýmání a bolení bříška a zabral krásně :dizzy_face: :dizzy_face: jsem se sama vzbudila ve 2h a všichni ještě spali, Radim už jen lehce...no ke konci koja se Tomáš vzbudil a že jako nejde chrápat, povídal...i Radim hned neusnul a dostal zase škytku, ale já to zalomila hned :grinning: ráno taky v pohodě :slight_smile: :slight_smile:
tak koupím jen ten gel a na homeo prdím :grinning:

@rennu máš tam bobka krásně zabalenýho v šátku :slight_smile: :slight_smile:
9. říj 2010 v 09:27  • Odpověz
@lio: jj, s dodržením hodiny mám občas taky problém. Třeba včera to šlo, ale předevčírem jsem v ten čas, kdy koupeme jela vyzvednout manžu na autobus. A koupat ji, když jdeme ještě ven mi nepřijde dobré a když jsme se vrátili, bylo už zas dost pozdě, ... Ale když to bude vyjímečně, tak se snad nic neděje.

@kuchy: tak super, že to tak pěkně zvládáte sami i bez taťky :slight_smile: A kdy se vám zas vrátí? Aspoň že máš okolo kluků tolik práce, že ani nemáš čas si stýskat. :slight_smile:

@hupcza, @kuchy: tak žehlícího chlapa taky nemám, ale ty okna meje většinou on. :slight_smile:

@antana123: chůdě, snad to časem pomine

@lotyna: mně teda v papírovkách protekl aspoň 1x denně, vždy okolo nožičky.
9. říj 2010 v 10:30  • Odpověz
@lio: super, že klíště vypadlo samo a nechuťárna teda, já to taky nemám ráda, ble ble ble, .. klíšťata tahá manža, .. :confounded:

@r.m: jj, mně okolní lidé také občas stresují ještě víc, ale nedej se :slight_smile:. Taky už jsem až vyštěkla, že pro boha, ať mne neděsí víc než jsem, .. a že je O. K. V ložnici teď máme tak nějak kolem 22 stupňů. Nosánek není podstatnej, sáhni na temínko, když je tam teplo, tak je v poho :slight_smile:
9. říj 2010 v 10:36  • Odpověz
@r.m ahojky,koukám, že si taky musíš sama zatopit, i já, manža jezdí až pozdě večer z práce. Párkrát už jsme sami byli i přes noc, kvůli malýmu mi to nevadí, to zvládám vše sama, ale nevím proč, co je malý doma, tak se víc bojím...v těhu mi to nevadilo být sama doma. Teď mám divnej pocit i jít v noci na záchod ... Jinak Míšu prdíky netrápí, jen občas se zakroutí, dám na bříško, to se mu dobře prdí a je hotovo...spinká dobře, ale teď už začíná víc koukat a být dýl vzhůru. My máme v ložnice 20st, na koupání přitápím tak na 24st. Nosík má taky občas studenej, i ručky a nožky, dávám pod dupky ponožky a rukavičky.
9. říj 2010 v 11:00  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak mi celkem zvládáme... Akorát nás trápí prdíci, ale na to nám zabere nahřát polštářek s peckama a pak to jde samo...
Akorát večer spinká s námi v posteli... Za prvé já usnu u kojení :grinning: a malému se moc do postýlky nechce, ale přes den po kojení šup do postýlky a snad to bude ok! :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak večer malého musím budit na kojení!! Nechce vstávat sám potvůrka :grinning: :grinning: :dizzy_face:

Jinak nové fotečky jsem hodila do albumu ! :dizzy_face:
9. říj 2010 v 11:05  • Odpověz
@rennu: super, že máš šátek a super úspěch hned tahle .. :slight_smile:, velká gratulka :slight_smile:

@ojo: tak super, že gel zabral a měli jste klidnou noc :slight_smile:

@eliska_v: super, že zvládáte a že na prdíky zabírají nahřáté pecky :slight_smile:
9. říj 2010 v 11:11  • Odpověz
Ahojky přeju pěkný den :slight_smile: užíváme tatku malý už se trošku uklidnil asi mu to trvá než si na tatku zase zvykne :wink:
@lio.jo dělám vše to co v týdnu i časy se snažím dodržet no snad se to zlepší a díky za podporu
@r.m:já to tak taky měla když můj poprvé odjel do Ždáru taky jsem měla depku že to nezvládnu a tak ale upravilo se to zvykneš si :wink:
@rennu:malý vypadá super v tom šátku a zvládla si to v pohodě uvázat???já bych ho chtěla taky ale bojím se že to neuvážu :frowning2: no on se v noci budí po 3hodinách ale taky moc nekřičí on ted hodně pozoruje
@ojo:super že už vás netrápí prdíky
@kovalda:no doufám že čím větší bude tím to bude líp snášet
@eliska_v:to je super že vám to spolu jde
9. říj 2010 v 11:51  • Odpověz
tak a letím za klukama jo a hodila jsem nové fota do alba tak mrkněte když budete chtít
9. říj 2010 v 11:52  • Odpověz
hojda, tak v noci jsem spala tak 4 hodinky. Malej se vzbudil kolem půl 11 a myslela si, že je den, tak usnul kolem 2,pak se vrátil ten můj z práce a usla jsem někdy po 3. Ráno po hodince malýho trápilo bříško, hlad tak jsme toho moc nenaspali. Jsem zvědavá, co mě bude chybět, když nespíme doma. No je to jen 12 km, tak kdyžtak pro to sjedem. Už když jsem jezdila sama, si ze mě dělali srandu, že se stěhuju, natož teď. No jsem zvědavá, jak tu premieru spaní v jiný postýlce Adámek zvládne. Bude celý den na čerstvém vzduchu, nebo u babi na ruce tak bude spokojenej.
@antana123 : systém máš určo dobrý, to by mě nikdy nenapadlo, jak píšou holky že to ty miminka takhle cítí a reagujou na každou změnu :frowning2:
@lotyna: já se taky bojím aby se nanalokal při koupání, zatím teda tolik vody nedávám.
@lio: tak fajn, že klíště samo odpadlo. No je to humus, taky jsme měli nedávno pod okem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak dočíst vás nestihnu, za chvíli jedem, mějte se a hezký víkend
9. říj 2010 ve 12:42  • Odpověz
@rennu Hezká klokánka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: taky má malej po kojení škytku? Ten náš žroutík vždy tak bumbá,že se mi u toho zakucká :wink:
9. říj 2010 ve 13:04  • Odpověz
@eliska_v Ahoj Eliško,tak jsme se konečně taky dočkali,vid? Nás taky trápí prdíky ale piju fenyklový čaj a malému mažu bříško pupíkem a máme kapičky.Malej je krásnej a je to pořádný kus chlapa a jak spí v noci?
9. říj 2010 ve 13:06  • Odpověz
@beru3nek náš prdolka se pravidelně vzbouzí po 3h.Jo jen když přijdem z venka tak spí i 5h.
9. říj 2010 ve 13:07  • Odpověz
@r.m Ahojky tak to jste šikulky :wink:
9. říj 2010 ve 13:13  • Odpověz
čauky
to je běs to počasí - ráno 3st ba mlha, že jsme neviděli na ulici :sweat_smile:

@lio: ne v pohodě ...proč bys to musel vychytávat od nuly, když se můžeš zeptat někoho, kdo už otestoval a má něco, co funguje :wink:...taky jsem sbírala rozumy okolo a vybrala si to nej pro nás :wink:
9. říj 2010 ve 13:44  • Odpověz
@r.m : Ahojky... jj, dočkaly jsme se!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Malej je hodňoučký, když netrápí ti prdíci...Večer ho musím budit na kojení, jinak by snad spinkal celou noc :grinning: :grinning: Je to prostě zlatíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. říj 2010 ve 13:46  • Odpověz
@antana123: malý si určitě časem zvykne, do té doby držím palce :slight_smile:

@beru3nek: užijte si víkend a ať to hezky zvládnete :slight_smile:
9. říj 2010 ve 13:47  • Odpověz
@kovalda: ti teda dík :grinning: .... já jen vím, kam sáhnout pro radu :wink: ... navíc je mamka dula, provozuju rodinné centrum - tak mám ještě mraky zprostředkovaných zkušeností ...taky se učím z nich ..přece se nebudu zbytečně trápit, když to vychytal už někdo přede mnou :slight_smile:
a pokud o to někdo stojí, klidně mu to pošlu dál ..a pokud ne, tak ať to nečte :slight_smile:

@rennu: já byla na pokoji, co v něm před náma byla maminka veronika a měla dceru míšu ...pak jsme přišly my naopak :slight_smile:
ad režim - nám vyhovuje koupání ..ale ono je šumák, jak si to nastavíš - když ti vyhovuje žínka, měj žínku :wink:
@kovalda: tak já chci alespoň toho myjícího :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ad okolí - já už taky kapku usměrnila mamku - měla pocit, že je třeba chránit verunku před ondrou - tak jsem jí vysvětlila, že jsem dospělá ženská, která bez potíží zvládla jedno dítě běz jakékoli újmy a že samo se postarám i o páreček ..a že opravdu dbám na jejich bezpečí, jelikož kdyby se jim něco stalo, hned po nich bych to nejvíc odskákala přece já - já bych měla do smrti výčitky, že jsem je neochránila.... no tak nakonec uznala, že to asi přepískla
@ojo: gelík neznám - to musím zkouknout :slight_smile: ....ale super, že vám pomohl ;
@rennu: mi k těm prckům více sedí ta kolíbka ...nevím ..u toho úvazu mi příjde že jsou moc na rovno ...já to dávala až tak od 3. měsíce, když držel hlavičku ...ale vím, že píšou, že může být i pro prcky ...jen mi to nějak nepasuje ....
9. říj 2010 ve 14:00  • Odpověz
tak my se jdeme napapat a pak velká procházka,tady krásně svítí sluníčko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: přidala jsem fotky,tak jukněte jak rosteme
9. říj 2010 ve 14:03  • Odpověz
autor
jé, dneska samé celkem pozitivní zprávy......
u nás se spalo včera prakticky celý den, v noci plakala jen trošičku ve tři ráno asi, jinak pohoda, dneska byl s ní venku manža a zase chrupká.....a bříško je určitě lepší......
ojo. ten flatulin zkusím koupit taky, my máme jen pupík...... jinak dáváme probiotické kapky, homeo a sabík a je to už zase naše hodná a spokojená holčička, tak mám radost :slight_smile: že hysteráky už u nás nejsou......
tady je teda kosa hrozná, ráno jak s ní manža šel, tak bylo asi pět stupňů, přitom včera dvacet.....
zítra jedeme na nákupy, na nějaké oblečení atd. tak se těším.
9. říj 2010 v 15:42  • Odpověz
@hupcza: já co se týká rad - tak mám problém přijímat ty nevyžádané (obzvláště od příbuzných) a projevuju se pak jak zatvrzelý beran (jsem beran) a dělám věci najust. Ale díky bohu už jsem se naučila přijímat rady aspoň tak, že se zeptám - třeba super je to tady :slight_smile: A super, že se tu i holky ptají na spoustu dalších věcí a tak mám informací hafo i dopředu :grinning:. A hlavně je tu prostě přátelská atmosféra, to je pak pohodička, ... :slight_smile:
Jj, je bezva, když manža umyje okna. Ale teda teĎ - má 2 zaměstnání a ještě začal školu, takže teda fakt nevím, ... má toho chudák hodně, že bude problém, aby zvládal vůbec tohle, natož mi pomáhat doma, nehledě na to, že doma moc nebude, ... :frowning2:

@laurinka.22: to je bezva, že vám to funguje a malá je zas usměvavé miminko.

Žanetka je taky už docela v pohodě, sem tam nás teda bříško potrápí, ale docela to ujde :slight_smile:. Čekám, že tak za 2-3 dny zaberou i ty laktobacily, tak to bude ještě lepšejší :slight_smile:
9. říj 2010 v 16:27  • Odpověz
@laurinka.22 @hupcza jo holky, určo kukněte...obsahuje kmín, levanduli, fenykl...tady je lepší popis :wink:
http://www.docsimon.cz/zbozi/altermed-flatulin-gel-pri-nadymani-60g
bo u nás Pupík už jsem zkoušela a nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@r.m a kolik vám už je?? v profilu jsi ještě těhule :grinning:

dneska tu mám taky jasno :sunglasses: zítra má být taky, tak vyperu konečně povlečení a pověsím ho ven :slight_smile:
9. říj 2010 v 17:28  • Odpověz
no holky jsem v šoku, v pátek už mi poslala PSSZ prachy i za září :astonished: :astonished: to jsem fakt nečekala :grinning: když za srpen mi to poslali minulý pondělí :sweat_smile:
9. říj 2010 v 17:43  • Odpověz
ahojte holky, tak ten gelik taky zkusim,ale musim vas nejdriv docist, to se mi pdari nejdriv zitra. máme tu vikovu sestru, tak jsem šoupla pár foteček do vikískova alba. je tu nááádherně, tak jsme byli skoro furt venku. teď idem koupat.
9. říj 2010 v 19:13  • Odpověz
@ojo já je měla už ve čtvrtek za září pravidelně mi chodí k 6 :wink:
9. říj 2010 v 19:19  • Odpověz
@kovalda taky to mám tak že mě určité rady točí když něco nevím zeptám se tady a je :slight_smile:
9. říj 2010 v 19:24  • Odpověz
@ojo 10dní :slight_smile:
9. říj 2010 v 19:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.