• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda jedině tak...
mě tam ty pleny taky vadi, a to asi nemam to klasicky siroky baleni, co ma bejt. Klasicky latkovka s vkladackou. Ja ji poradne nedam ani do klubicka,
Nemej z toho satku spatnej pocit, me uz to taky nejak nejde, dneska jsem si libovala jak jsem to krasne uvazala a pak proc me bolej tak ty zada a pak se povolila a visela a to tam predtim byla krasne symetricky. Kdyz ji uvazu napvno, tak ji tam taky nemuzu nacpat a mam ji vic nahore ... a to jsem z toho petjinyho videa pochopila, ze nema bejt.

Ted zvazuju ze nebudu kupovat satek Zaru, ale koupim spis manducu, k vanocum, aby mohl nosit i tata. Me z toho bolej zada, nevim jestli bych to zvladla na nejakou prochazku....
10. říj 2010 ve 13:52  • Odpověz
Z nějakého záhadného důvodu mi opět nejde přidávat fotky do alba, tak tady teda aktuální fotečky. Dneska je Žandě 1. měsíc :slight_smile:

http://kovalda.rajce.idnes.cz/Zanetka/#smmou.jpg
10. říj 2010 v 17:59  • Odpověz
@suik: manducu máme, ale první pokus taky nic moc, s tou novorozeneckou vložkou mi to přijde divný. Ale zkusím to kdyžtak znovu, už je to přeci jen asi 14 dní, co jsem to zkoušela :slight_smile:.
10. říj 2010 v 18:00  • Odpověz
@lotyna: čepičky jsem objednala tyto:

10. říj 2010 v 18:40  • Odpověz
@kovalda me ta manduca prijde hlavne na starsi.....k tem vanocum to bude tak akorat.
Fotecky krasny, nejlepsi je ta s tim slunickovym overalkem, nebo jak se tenhle kousek jmenuje. :dizzy_face: Vlasky ma teda svetlejsi nez Sofinka, u ni to neni tak jasny, jen na skranich proti svetlu mi prijde zrzava....

čepičky pěkny, ja jsem nejakym způsobem nasbirala desnou spoustu cepicek nejak nevim co s nimi, ale mame dve nejoblibenejsi a ty tocime.
10. říj 2010 v 18:51  • Odpověz
Sofie dneska celej den nespi, spala asi dve hodiny zvlast...ted ji mam v satku a oci jak tenisaky. Ale ani napodruhy dneska se mi nepodaril dobre uvazat :angry: ted tam je skoro natazena :rolling_eyes:
10. říj 2010 v 18:52  • Odpověz
@kovalda @suik já mám Bětušku v šátku uvazaným na kolíbku a se širokým balením zatím dobrý. Ale nechci machrovat - mám dneska šátkovou premiéru a to jen díky tomu, že tu byla na návštěvě ségra, která mi ukázala jak uvázat ten uzel a atd. Ale Betynku už jsem tam soukala sama a nevím jestli jí tam mám dobře. mám jí až na břiše bo mám hodně velká prsa a výš jí prostě nedostanu. Zatím bobek chrní, tak uvidíme.
10. říj 2010 v 19:05  • Odpověz
@kovalda tvoje Žanda je vlastne o dva dny starši než Sofinka, jí bude měsíc v úterý, toto letí :confused:
10. říj 2010 v 19:11  • Odpověz
@lendaw já prsa mam normalni, ale taky mi tam celkem prekazi :unamused: ....satek jsem pravazala a ted ji mam pro zmenu u krku.
10. říj 2010 v 19:12  • Odpověz
@lendaw a Bětuška o den :wink:
10. říj 2010 v 19:14  • Odpověz
@kovalda malá je nádherná
10. říj 2010 v 19:14  • Odpověz
@suik byl to plodný týden :slight_smile:
ke krku bych Bety nenacpala, to by mi ležela prsou :sweat_smile: jen nevím, neměl by ten vnější kraj šátku být napnutý? přes rameno to mám přetáhlý, ale stejně mám ten vnější kraj volný :confounded:
10. říj 2010 v 19:18  • Odpověz
@kovalda Žanetka je krásná :slight_smile: celá maminka :wink:
10. říj 2010 v 19:20  • Odpověz
Ahoj holky,prosím dejte nám hlas,soutěž začíná zítra.Mooc děkujeme :wink: :wink: :wink: Martínek | Zlatička 2010 | Bleskprozeny.cz
10. říj 2010 v 19:24  • Odpověz
@suik: ta sousedka -to je radost ...snad se to brzo vyřeší
ad kočár a brždění - no to nevím, ale až na to příjdeš, dej vědět :wink:
@lotyna: tak jízda se zabržděným kočárem je super :grinning: :grinning:
@petja: vzhledem k tomu, že buď spinká a nebo klidně kouká, tipla bych, že jí to nevadí :slight_smile:
@lio: to je fajn, že dominiček si takhle omotal tchýni ....já si říkala taky, že se třeba podaří skrze ondru ...a prd
@suik: kojo vychytáš ..já kojím i v sedě na turka na zemi :wink:
ad masáž - my trénovaly - nejvřív každý pohyb jednou, pak 2x ....no a teď už jedeme celou masáž ....ono to je na ně zprvu moc dlouhé, ale pochopí a zvyknou si
@kovalda: ad kolíbka vs. balení - jako já to nehrotím - nenosím pořád ( vlastně o hodně míň než s ondrou - třeba když jsem na procházku beru kočár, protože nevím, jak bych to dělala na hřišti, kam bych veru odložila, abych si mohla pohrát s ondrou apod.), navíc její "vada" je fakt minimální ....možná to podceňuju, ale dokonce ani jeden z dr. neřekl, že bych to měla nějak řešit ..nad to - já dávala široké balení už od porodnice neb jsem látkovala, jiné, kterým se to doporučí a používají jednorázovky, začnou dělat opatření až s měsíčním zpožděním ..takže jsme v plusu :grinning:
10. říj 2010 ve 20:20  • Odpověz
manduku jsme používali s ondrou od měsíců ..ale mi více seděla ven ...doma furt šátek

s prsama jsem broblém neměla ..teda ne při šátkování ....jinak jsou mega ...já chcíííí svoje b!
10. říj 2010 ve 20:23  • Odpověz
@kovalda já mám ale ten cbaby close carrier, předvázaný ;-ú dnes jsem zkoušela kolíbku a taky mi to moc nešlo ho tam nacpat s těma ropušíma nohama :slight_smile: Ale usnul, tak snad dobrý :slight_smile: fotečky úžasný :slight_smile: taky tam vidím podobu :slight_smile: jinak taky musím objednat čapku a ziní rukavice, vy už je dáváte ted??? já dávám čapku bavlněnou a bez rukavic, máme fleecový podzimní fusak emitex a ještě peřinku....

10. říj 2010 ve 20:28  • Odpověz
@rennu: já dávám jak kdy ...pokud dávám i kombinézku s kapuckou, dávám jen bavlněnou a na ní kapucku ...ale včera jsme byli dopoledne na nákupech a u nás byly 3st - takže mělqa zimní ..i ondra měl zimní bundu - to je zkrátka zimní počasí
10. říj 2010 ve 20:32  • Odpověz
@lendaw: a v jakém úvazu ji máš v jaké kolíbce?

Holky, já jsem asi antitalent anebo levoruká či co, mně to vázání nějak nejde :unamused: Asi za někým dojedu, kdo to umí, anebo zavolám do brány, jestli na kurz můžu přijít i s malou :slight_smile:. Jsem se na to tak těšila :frowning2:

@lotyna: teda ještě čepičky jsem objednala, ale nejde mi sem dát fotka :angry:

@suik: a ty vážeš na ten bok?

10. říj 2010 ve 20:38  • Odpověz
@kovalda mám jí v kolíbce II. http://www.vatanai.cz/kolibkaII.htm , ale jako na tom obrázku to teda nevypadá :confounded: no co, malá nebrečí, chrupe už 2 hodiny, tak to zítra zkusím vylepšit.
10. říj 2010 ve 20:42  • Odpověz
@antana123, @lendaw: díky za chválu Žanetky :slight_smile:

@rennu: moc díky :slight_smile: Nee, zimní ještě nedáváme, objednala jsem i větší velikost než má teď. Ale jen aby mne to nezaskočilo. Když jsem v 9 ráno viděla, že je venku 5 stupňů a ještě v 11 byla na trávě trochu jinovatka, tak jsem si řekla, že je nejvyšší čas :slight_smile:

@hupcza: no a když nosíš, tak nosíš v kolíbce? Malá má 2 čč - jednu na rovno (na osminky) a jednu na novorozenecký sklad, ale balíček na prdýlce to udělá dost. Pak mám trochu problém to tam narvat :slight_smile: Ale asi je to o tom udělat si dostatečnou tu kapsu na prcka, co?
10. říj 2010 ve 20:43  • Odpověz
@kovalda: pěkné fotky :wink:
no u nás se na kurzy právě chodí s miminky ...natrénují si to na takových těch panenkách, co ale váží jako miminko a jsou i takové "ohebné" a pak si tam zkusí šupnout prcka ...bez něj to nemá moc cenu
10. říj 2010 ve 20:44  • Odpověz
@lendaw: a jak se to váže? Je k to mu někde návod? A nevypadne? To vypadá nějak "chatrně" :slight_smile:
10. říj 2010 ve 20:46  • Odpověz
holky tak jsme zase bez tatínka :frowning2: :frowning2: už ted je mi teskno :frowning2: a malému asi taky ještě nespí a to se mám učit to bude noc :astonished: :astonished:
10. říj 2010 ve 20:46  • Odpověz
@kovalda - plíny má verunka stejně jako žanetka ...někdy ještě s vkládačkou, když jdu třeba na dýl, tak pro zichr ...a vejde se - hodně si uvolnit tu kapsu - pak se to dotáhne :wink:
10. říj 2010 ve 20:47  • Odpověz
@hupcza: no já právě byla na kurzu na začátku léta a vím z toho už tak velký kulový a bylo to bez dětí, ... Tak to asi zkusím znovu :slight_smile: a s malou :grinning:
10. říj 2010 ve 20:48  • Odpověz
zítra jdeme s nožičkama to jsem zvědavá co nám řeknou
10. říj 2010 ve 20:48  • Odpověz
@lendaw: tak to je na mě kapku vachrlaté ..jak píše kovalda ..jako určo to je jen předsudek, ale prostě bych se necítila

@antana123: tak alespoň máš nás :wink: ...to zvládnete :wink:
10. říj 2010 ve 20:49  • Odpověz
@hupcza: aha, tak budeme trénovat :slight_smile:. Jj, vkladačku taky občas přihodím :slight_smile:

@antana123: teda, vy to máte smutné, bez taťky a ještě se učit, ... máš můj velký obdiv :slight_smile:
10. říj 2010 ve 20:50  • Odpověz
@kovalda: my právě, když jsme dělali kurz tak to bylo tak, že lektorka každému ten úvaz pomohla uvázat a dát do něj pannu a i mimi, pokud ho už měli a měli se sebou ..dle mého mnohem efektivnější než "na sucho"
10. říj 2010 ve 20:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.