• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza @kovalda no je super že mám vás bo bych se jinak zbláznila :wink:
10. říj 2010 ve 20:51  • Odpověz
holky a jak dlouho se mimi může dávat do šátku???mám pocit že ten náš obřík bude ze všeho trčet
10. říj 2010 ve 20:53  • Odpověz
@kovalda já k tomu mám doma obrázkový návod, ale ani s ním jsem to nezvládla - asi jsem fakt tatar. ségra udělala pár pohybů rukama a měla to :angry: zkusím někde na netu najit návod, pokud to nenajdu zítra naskenuju to co mám doma a pošlu. ta kapsa se mi zdála hodně veliká, když jsem to na sebe "oblíkala", ale nakonec to sedé akorát. máma taky novosklad, navíc plenu na třetiny. ségra mi na ten šátek uvázala nějaký zázračný uzel, kterým se ten úvaz jednoduše utahuje.
10. říj 2010 ve 20:56  • Odpověz
Tak já už jdu za manžou, neviděla jsem ho 2 dny, tak si ho jdu trochu užít :slight_smile:
Dobrou
10. říj 2010 ve 21:01  • Odpověz
@hupcza: to určo je efektivnější s dítětem. Tam jsme si měli donést panenky a tak..., ale dítě je dítě :slight_smile:

@antana123: ať vám to dobře dopadne s nožičkama. :slight_smile: To jsem ráda, že jsi ráda, že nás máš :slight_smile:
10. říj 2010 ve 21:03  • Odpověz
@antana123: mimi se může dávat do šátku, dokud ho šátek i ty unesete a je to pohodlné všem zúčastněným. Známá nosí i 5-leté dítko :slight_smile:
10. říj 2010 ve 21:04  • Odpověz
@antana123: hele já si pamatuju, jak jsme měla pocit, že ty ondrovy dlouhé nohy mám omotané dokola kolem celého těla :grinning: ... ale mu se kolíbka líbila dlouho ....ale pak samo přejdeš na ty svislé úvazy

@kovalda: no mi na tyhle habány příjde už lepší ta manduka ..i kvůli vypolstrovaným ramenům
10. říj 2010 ve 21:10  • Odpověz
@antana123:myslím, že to je super - hodně dobré dispozice a hlavně zahrada, což je pro prcka k nezaplacení ...
10. říj 2010 ve 21:13  • Odpověz
@hupcza děkuju můj se tam půjde tento týden podívat
10. říj 2010 ve 21:15  • Odpověz
zvažovali jsme i byt v činžáku ale dům je lepší
10. říj 2010 ve 21:16  • Odpověz
@antana123: záleží na majiteli, s kým tu zahradu budete sdílet ..no ale to samé řešíš i ve vchodě, že ...ale první dojem je moc dobrý ...držím palec, abyste našli něco, co vám sedne :wink:
10. říj 2010 ve 21:31  • Odpověz
@antana123 moc pekny! O tom bych urcite hodne uvazovala byt na tvem miste. Ono vzdycky najdes nejakou mouchu, treba jako je baba Efenbergerová (to je ta co nam schovava ty najezdy) - jsme se na ni trochu informovali u nasi bytny. prej je totalni blazen a otravuje i sousedy ve vedlejsim baraku. Na nas se vzdycky tvari jak mílius, dokonce dala Sofii i nejakej darek - jeste nez se narodila, ale pak takhle prudi.

@hupcza a oblicejicek mazes taky? Ja si vzdycky vychutnam nozicky a pak se na ostatni uz nedostane :sweat_smile: , jeste se ji libi zada a zadecek, ale ten jeste neumim, docela mi da zabrat, udelat spravne ty nozky...uz jsem zvazovala tahak na zaves :grinning:

Sofinka ma na hrudnicku nejakou vyrazku, tak snad se nam to podari nejak zalecit, jinak budem muset vyrazit k doktorovi, nevim jestli to jsou potnicky nebo ne, ale takovy cerveny pupinky ruzne uskupeny do flicku :frowning2:
Z prasku by to snad byt nemelo.

@kovalda: ja ted vazala kriz s kapsou ven, ale nejde utahovat, asi se vratim k te bocni kolibce.....me stve, ze me z toho boli zada a tolik toho neudelam, kutalim se jak v tehu. Takze radsi neco delam, kdyz spi o samote, coz je ve dne skoro nemozny.

@hupcza: me se manduca libi taky spis na ven, nevim jak bych vazala satek venku, ty cipyby vypadaly :sweat_smile: a pro tatinka.

Dneska me docela prekvapil, docela ji hlidal, konecne jsem vymenila kytky v truhliku na balkone. Pak za me dodelal palacinky, tam jsem totalne selhala :sweat_smile: taky k ni bezel driv nez ja...pristihla jsem ho, jak ji nese jako kulomet :grinning:
10. říj 2010 ve 22:56  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
11. říj 2010 v 07:31  • Odpověz
@antana123 ranní ptáče, jako vždy co? ahojky, dobré ranko všem
11. říj 2010 v 08:32  • Odpověz
Ahojky kočky.
krásné ranko všem :wink:
11. říj 2010 v 08:46  • Odpověz
Ahojky,
slunko svítí a venku kosa brrrrrrrrrrrrrr :astonished: Nám normálně někdo vyměnuje dítě :grinning: jeden den spí v noci 7h a kručení v bříšku ho neprobere a dnes krmení po 2-3h :rolling_eyes: a od 3hodin se kroutí, kručí, heká až se probere s řevem, prdíky jsme vyhnali masáží, namazali, zacvičili....no v postýlce začal bulet, vytuhl v šátku v kolíbce, kouká mu z ní teda jedna nožička, ale chrupčí a nebečí :slight_smile:

@antana123 ten pronájem vypadá dobře :slight_smile: a Žďár je hezký :wink: zahradu bych brala všema deseti, ale holt jsme v paneláku :confused:
@suik na hrudníčku máme také pupínky, potníky....dr. říkala, že je to ok :slight_smile:
11. říj 2010 v 09:00  • Odpověz
dobré ranko
@suik: jj ..i obličejík ....ono je hlavně důležité dělat to jemně a s láskou ..jediné pravidlo, které fakt musíš držet je to kroužení ve smeru hodinových ručiček na bříšku ...jako jasně, že je lepší naučit se sestavu - pak nad tím nemusíš přemýšlet :slight_smile:
no vázání šátku venku bylo fajn s ondrou, jelikož bylo jaro a pak léto ...ale v těch podzimních plísaknicích ...navíc já třeba umím dát prcka v sedě v autě do manduky, do šátku mi to nikdy moc nešlo ...ale do toho close carieru to taky jde - to je výhoda, když prší, že se naštelujeme v suchu a vylezeme obě pod dešníkem :slight_smile:
taky jsme včera sadila podzimní :wink: ...ale tatínek měl dost co dělat se sebou, jelikož je na hromadě :frowning2: ....no a do práce šel ...tak čekám, jestli se to rozjede i u nás ...zatím se všichni tři držíme
11. říj 2010 v 09:00  • Odpověz
@lio jo jo já vstávám brzo :grinning: :grinning:
@rennu to by jsme k sobě neměli daleko co??? :grinning:
11. říj 2010 v 09:02  • Odpověz
holky je možný že bych to už dostala????
11. říj 2010 v 09:02  • Odpověz
@antana123 no rozhodně blíž než z Moravy :slight_smile:
11. říj 2010 v 09:15  • Odpověz
přihodila jsem pár fotek, kdo chce kouknout :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/rennu/album/honzicek-2/
11. říj 2010 v 09:26  • Odpověz
@antana123: je ...já to minule dostala 3 dny po šestinedělí ...snad tentokrát ne :sweat_smile:
11. říj 2010 v 09:28  • Odpověz
@rennu: honzí má krásné kukadla :dizzy_face:
11. říj 2010 v 09:51  • Odpověz
@hupcza díky, ale nejhodnější je, když je má zavřené a spinká :wink:
11. říj 2010 v 10:05  • Odpověz
ahojky, vrátila sem se z venku, brrr ,bez rukavic už asi nebudu vylejzat a i s nima mám ruce jak kus ledu, byla sem na hodinku slabou...s kámoškou, má dvouletýho /akorát má neska narozky/ prcka a oznámila mi že je těhu a čekaj to v dubnu, sousedka taky, maj děcka o měsíc od sebe a ted sou těhu snad stejně, akorát sme se o tom včera bavili s manžou....otázku kdy my druhý jsem raději nepokládala .....
jinak domča baštil v sedm a ještě chrupe, takže ho jdu taky budit, by spal zase do poledního a na to mu víte co.....
v noci jedl v půl osmé, budil se o půlnoci, to jsem dala dudu, podala ještě asi 2x a pak buzení v půl druhé jako dycky na jídlo...
jinak uspávání stále v pohodě, sem zvědavá jak dlouho nám to vydrží a rituálek taky pohodička, jen to buzení na něj je strašný :slight_smile:

jinak s látkovejma plínama řveme co hodinu, načůráno jak po 20ti hodinách a zdatně se mu to nelíbí :slight_smile:
11. říj 2010 v 10:31  • Odpověz
@antana123 co by to nebylo možné, mě v sobotu pobolívalo bříško jako na ms, tak sem se taky zhrozila, ale zatím nic, ale taky to čekám každým dnem
11. říj 2010 v 10:32  • Odpověz
Ahojky, tak mám po víkendu zase chvilku, máme tu pořád nějaké návštěvy, teď jsem udala kočár manžově babičče, takže vlastně prababičče a mám chvilku klid :wink:
@antana123 Byt je krásnej, ať to klapne! A jinak s tím usínáním máme stejnej problém... prostě dřív jak v 22hod neusne :frowning2:
Už jsem podchytila ty noci, někdy sice pije i 40min, ale usne u prsa, teda usnu i já, překulíme na bok a spíme dál :wink: ale prostě se nám nedaří to usínání... okoupeme, nakojíme a spustí řev, zkoušíme možné i nemožné, včera třeba kolem 9 mi usnul na rukách, na 10 min, a pak na novo, když jsme ho usínajícího položili do postýlky, vydržel 30 vteřin... Prostě kolem té 10 večer ho dám k prsu a usne s náma v posteli... Dřív ani ránu, chudáci sousedi :grinning:
11. říj 2010 v 11:09  • Odpověz
hojda,
tak víkend se opravdu povedl. Bylo nádherně,tak jsme ho trávili venku až do 8, grilovalo se, malej byl zlatej :wink: . Večer místo aby spinkal, tak klasika oči jak tenisáky, tak jsme měli všichni kino a celá rodina se sešla u postýlky jak sudičky a pozorovali jsme :grinning:. Bála jsem se, jak to bude zlvádat v cizím prostředí, ale byl v noci hodnější než doma :grinning:, takže cestování a změna prostředí mu zatím vyloženě neva. Vesnickej vzduch mu pěkně rozbouřil střeva, tak se poprvé pros.... až na záda, dokonce 2x, ještě že jsem měla dost hadříků :grinning:. Si říkám, že mít barák by byla teda bomba :sweat_smile:
tak vás jdu dočíst
11. říj 2010 v 11:18  • Odpověz
@hupcza tak obličej si nedokazu predstavit, ten teda vynecham....nozicky a zadicka se ji libi moc, tem se budu venovat a zbytek tak naznakem a postupne pridavat....myslim, ze nam ta masaz dost pomaha. Usne hned. Ted jsem do koupele hodila par kapek levandule s medem a to ani nemusim hodit nasazovat dudlika. A prdiky taky nejsou, prdi teda zdatne, ale neplace.
Takze ten babyclam vypiju asi sama :sweat_smile:

@discreet u nas taky v deset, ale jak to mame posunuty, tak mi to ani neprijde...kdyz je osma a mel by zacit nas ritual, tak si rikam, coze, uz? Akorat je blby, ze casem nebudeme moct vecer nikam vyrazit.....
My zase nejsme schopni fungovat rano. Oba dva.
11. říj 2010 v 11:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.