• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Bez myčky už bych taky nedokázala existovat. Měla jsem jí měsíc kaput a málem jsme tady shnili pod kupou špinavýho nádobí.
11. říj 2010 v 19:30  • Odpověz
@petja No tak Jolanky je pěknej kus tedy, gratulace jak hezky prospíváte.-)
@rennu no neboj, když mám psíka normoš doma, taky ho tahám s sebou, naštěstí je u kočáru v pohodě. čepička jak sem psala výš taky utrpení u nás, ale párkrát se zadařilo bez pláče....a jeslti na něj saháš venku studenýma rukama, tak se nediv, že se mu to nelíbí. Já aspon tedy ledové ruce mám, a malému dávám už rukavičky, mám slabé bavlněné a včera ráno dostal i lehounké pletené, takže já na něj v této zimě nesahám, max dám ruku k obličeji, kde sálá teplo a víc neřeším.....
no nic, jdem koupat a já se dneska těším do pelechu.....tak rychlé a pohodové uspávání a dobrou
11. říj 2010 v 19:36  • Odpověz
@petja:super krásně přibíráte :wink:
11. říj 2010 v 19:37  • Odpověz
tak jsme byli odpo u našich, to zas ten den utekl fofrem, malej u babičky docela protestoval, u dědy si dal ruku přes obličej, že bylo už dost koukání. Pak mi kvíkal ještě u prsa :unamused:, ještě že v tom kočáru vždycky vytuhne :grinning: Dneska nemá něják den, tak v tom pobrekávání pokračuje ještě teď :confused:
@kovalda :Žanetka je už taky skoro slečna, jak se směje, to je super :slight_smile:
@antana123 : krásnej byt a zahrada by mě hlavně lákala, tak ať vám to bez taťky rychle uteče :wink: Není to ten hematom? Já špinila a byl to hematom.
@suik : tak držím pěsti, ať to jsou potničky a ne nějáká vyrážka, tak fajn, že taťka takhle pěkně zaskočil :sweat_smile:
@lio: tak u nás je zatím přítel přesvědčen, že jsem byla těhu naposled, ale uvidíme :wink:
@lio: tak super, že uspávání funguje na jedničku :slight_smile:
@discreet : taky neusínáme před 10, to je nejvíc živej za celý den :cry:
11. říj 2010 v 19:52  • Odpověz
@antana123: tak to jsou fajnové výsledky :wink:
@lendaw: no ondra kadil po každém koju ...takže tak 10x denně určo :slight_smile:
oni jsou fakt oba úplně jiní
@lio: pokud nemusíš, nevláčela bych ho tam :wink:
11. říj 2010 v 19:52  • Odpověz
dělají vám míma taky, že u pití se vztekají už nechtějí a za chvíli hledají? Přitom mlíko mám, tak já nevím asi mu to něják nejede bo co :frowning2: no asi by si dal řízek nejspíš :wink:
@suzete : tvojí postavu dle fotek ti můžem jen závidět :grinning:
@suzete : jo jo souhlas, ty slzičky jsou fakt děsný :pensive:
@petja :krásné míry, já kojo čaj, melta, taky mě to už neba, chutná mi gravimilk asi mi chybí cukry.
@alisek : tak super, že Honzík odpovídá svému věku :wink: a co máte za cvik? My jsme někdy půlku cvíča v pohodě a na bříšku to většinou začne, ta hysterie :frowning2: . Zítra jdem taky na rehábko, tak jsem na to zvědavá. Tak hlavně že je v pořádku a to blidnění není nic vážnýho, tak ať je brzo líp. Taky máme myčku :grinning: je to super vynález :sweat_smile:
@antana123 : gratulka, že máte nožičky o.k.
@hupcza : my taky jak kadíme jednou za dva dny, tak je to docela síla a ranec toho. Mám podezdření, že ty dny co mu to nejde, je i takovej plačtivej :frowning2:
taky máme čepičku za úhlavního nepřítele, a ještě poutání do vajíčka, to taky nee. Někdy i zavinka a šup do kočáru se neobejde bez řevu :cry:
@lio : já bych teda Domču zbytečně takovou dálku netahala, když mám hlídání jen můj názor :wink:
11. říj 2010 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dneska jsme to měli nabité, ... V noci jsem skoro nespala, spal s náma v ložnici manža a obě - já i Žanda jsme byly neklidné a malou jsem uklidňovala od 1 do 3, 30, ... No a celá noc byla taková ... Takže jsem spala asi tak 3-4 hodiny :frowning2:
Pak jsem jeli do Prahy, já měla na poště teplé dupky pro malou a krizové kapky a bonbonky pro mne a manžu :slight_smile:. Manža se Žandou mezitím čekali u tchýně.Taky jsem vykoupila zdravou výživu, abych měla co jíst a pak jsme jeli se kouknout na kočárek. Ten je skvělej, tak jsme ho vzali :slight_smile: a zítra půjdeme poprvé kočárkovat :grinning:, už se těším, snad bude krásně jako dnes.
No, všichni jsme z toho unavení, domů jsme přijeli až v půl páté a já i Žanda jsme přetažené, tak jsme krmily a pak to na chvíli zalomily :slight_smile:
Teď už je malá vykoupaná a spí v ložnici, snad to bude v poho a nebude z toho dne moc "vedle sebe".
11. říj 2010 ve 20:51  • Odpověz
@hupcza Mám dotaz, možná stupid, ale třeba mi to objasníš :wink: Když děti okoupeš a nakrmíš, tak je uložíš, to chápu a Veru dáš kam? Do postýlky? Když spí s váma v posteli?? Nebo ji necháš samotnou ve vaší posteli?
My ho totiž máme v košíku v obyváku a po koupání ho dáváme tam a až si jdeme lehnout, tak ho bereme do naší postele... tak jestli není zmatený :astonished:
11. říj 2010 ve 20:51  • Odpověz
@discreet: ne ne ...já dávám verunku v obýváku do hačky ...je tam krytá před světlem ...a pak ji púřenesu, když jdu spát - vzbudí se mi při tom jen úplně výjimečně
i s ondrou jsme to tak dělala ...a tak kolem 2-3 měsíce jsme ho začala dávat chrupat do postele rovnou ....
vše jsem dělala až mi přišlo, že je ten správný čas v duchu "jo, dneska by to šlo" ....ne proto, že bylo nějaké datum a už by měl ....no a je šikovný - ukládali jsme na první dobrou (z 90% ...dokonce i třeba na dovči v chorvatsku - uložili jsme ho s rituálkem, zamkli apartmán a šli do vedlejšího k ségře a on klidně usnul i v tom cizím prostředí)
se spaním jsme neměli nikdy problém - jen teď cca 10 dní měl v noci nějaké můrky ...ale zdá se, že už i to jsme překonali
jediné, co bylo blbé bylo jeho brzké vstávání kolem půl 7, ale s tím se asi nedá nic dělat
ale vedlejším produktem těch můrek je to, že když přešly, začal se budit tak o hodinu později - no to za to stálo :grinning:
11. říj 2010 ve 21:05  • Odpověz
@antana123: ten byt vypadá super :slight_smile:, takže už jste se rozhodli se přestěhovat? Příteli se práce líbí?

@beru3nek: tak super, že malej to cestování tak hezky zvládl. Jj, mít baráček je super, třeba se vám někdy zadaří. :slight_smile:

@suzete: jj, chutě na sladké mi taky zůstaly z těhu a furt se cpu sladkým jak nezavřená, ...

@marge: super, že jste si zaběhli rituály a máte se fajn :slight_smile:, Lukášek je krásnej :slight_smile:
11. říj 2010 ve 21:06  • Odpověz
@kovalda vy jste jeste nebyly venku, ze pises prvne kocarkovat? nebo si chodila jen se satkem?
11. říj 2010 ve 21:13  • Odpověz
11. říj 2010 ve 21:14  • Odpověz
@kovalda : tak snad budete mít dnešní noc lepší :wink: Já se za chvíli taky chystám vzteklounka, který te'd vytuhnul u maminky na bříšku do svý postýlky, tak jsem zvědavá. Není ještě jeho hodina. Tak ať jste s kočárkem spokojení, jo jo, má být ještě hezky, tak si to pěkně užijte :wink: .
tak dobrou, zítra máme po ránu rehábko, tak jdem na kutě
11. říj 2010 ve 21:20  • Odpověz
@rennu: tak procházky máte teda "veselé"

@petja: teda, tak to Jolanka krásně roste :slight_smile: Super, že mlíčko máš v pořádku. Když tě bolí hlava, tak to může být nedostatkem železa? Mne také včera bolela a dnes dopo taky, ... Ale je fakt, že taky asi nezvládám občas dostatečně pít.

@alisek: tak super, že HOnzíček tak hezky prospívá. Blindění nás taky občas trápí, myčka ti určitě dost odlehčí, nedokážu si to bez ní představit.

@suik: jj, sušičku bych taky chtěla.
Ta tvoje únava by mohla mít také společné s tím, že málo piješ, tělo bez tekutin špatně funguje.
11. říj 2010 ve 21:21  • Odpověz
@eveluska : hezká profilovka :wink:
@kovalda: no bylo by to fajn mít baráček :wink:. Zatím se budeme muset spokojit s tím u skoro tchánovců, bude tam v létě i bazén kvůli vnoučkům, tak to bude prima :wink:
tak snad se mi podaří spícího broučka přenést do pelíšku, máme ještě přebalit, tak nevím nevím :pensive:
dobrou
11. říj 2010 ve 21:23  • Odpověz
@beru3nek no možné to je nevím jak to mámpoznat :unamused: ikdyž se mi zdá že už i trošku krve bylo no uvidíme jestli se to rozjede
@kovalda jo půjdu za ním do Ždáru je nám oboum po něm teskno a práce se mu tam moc líbí tak není co řešit jen nevím co se školou nebýt jí tak není co řešit
11. říj 2010 ve 21:23  • Odpověz
@kovalda:chtěli bychom se i příští rok v červu vzít tak nebudeme žít každý zvlášt už
11. říj 2010 ve 21:25  • Odpověz
jen nevím co se školou ve Ždáru je zdravka ale nevím kdo by mi malého hlídal jedině placené hlídání ale nevím nechci dát malého někomu cizímu tak sama nevím co bude s mojí školou je mi líto to ted zabalit no uvidíme
11. říj 2010 ve 21:27  • Odpověz
@antana123: tak super, že má Šíma nožky v pořádku

@beru3nek: tak snad malého to pobrekávání takhle večer přešlo a hezky vám spinká.
Jj, Žanda se mi občas taky u prsa vzteká a odtahuje se a nechce a pak brzy hledá. Většinou to jsou prdíci, někdy neklid, ...

@eveluska: byla jsem 14 dní u mamky a tam jsme chodily s takovým starým kočárkem. No a dnes jsme koupili kočárek domů, tak zítra jdeme prvně "testovat" :slight_smile:

@beru3nek: díky, doufám, že dnešní noc bude lepší. Zatím Žanetka krásně spinká, je z toho dnešního dne pěkně unavená a rozhodně nenaspala tolik, kolik je zvyklá, ... No, za chvíli se chystám taky do hajan, tak snad se vyspíme obě. :slight_smile:
Ať se ti podaří přesun broučka do postýlky. Já bych nepřebalovala a nechala bych to, až se vzbudí, ...

@antana: tak super, že se mu práce líbí a ten byt je fakt super, tak držím pěsti, ať to klapne a je vám tám hezky :slight_smile: Snad se ti podaří i tu školu nějak pořešit. A jak často chodíš do školy? Dalo by se to dát s dojížděním? Anebo se pokusíš ji "přesunout" jinam?
11. říj 2010 ve 21:31  • Odpověz
@antana123: no jasné, to chápu, že nechcete žít každý zvlášt, ... :slight_smile:
Aha, takže už víte, že svatba bude v červnu? :slight_smile: Tak super :grinning:
11. říj 2010 ve 21:32  • Odpověz
@kovalda o chodím 2x týdně což je dost na dojíždění spíš přesunout ale to je zase problém s hlídáním bojím se ho svěřit nějaké chůvě
11. říj 2010 ve 21:33  • Odpověz
Dneska po koupání, když jsem masírovala Žanetku, tak se mi asi 6x pokakala :slight_smile: Vždy když jsem ji utřela, tak znovu, ... :grinning:. No, aspoň že je to venku a nebude ji to tlačit v bříšku :slight_smile:
11. říj 2010 ve 21:34  • Odpověz
asi jsem divná ale mám o něj strach co s ním bude cizí ženská dělat
11. říj 2010 ve 21:35  • Odpověz
@antana123: aha, 2x týdně, to je fakt dost. No a absolutně tě chápu, že nechceš malého dávat někomu cizímu. Já mám problém malou nechat i známým :grinning:
@kovalda jé tak to je šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: náš dneska ještě nekadil :unamused: :unamused: asi až v noci
11. říj 2010 ve 21:37  • Odpověz
@kovalda no já mám problém ho nechat i tchýni když má takový potrefený nápady nejvíc vklidu jsem když mi ho hlídá ségra vím že se o něj postará nejlíp
11. říj 2010 ve 21:37  • Odpověz
@kovalda a jo svatbu bychom chtěli v červnu v lednu to začneme pomalu zařizovat
11. říj 2010 ve 21:39  • Odpověz
@antana123: no tak já teda taky nemám potřebu dávat ondru nějaké cizí ženské, o verunce nemluvě - byl zatím hlídaný jen tatínkem a babičkou a tetou, verunka zatím nikým - takže jsme divné dvě :wink:
@kovalda: to jsi šikovná masérka :wink:
11. říj 2010 ve 21:41  • Odpověz
@antana123: já bych to zkusila nechat plynout ..nějak se to utřepe .... :wink:
11. říj 2010 ve 21:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.