• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@petja už fakt nevím, co s ním :frowning2:

@eveluska máme a nezbírají, ani sab simplex....probiotika jíme 2týdny, možná dýl, taky nic, já nejím už skoro nic a piju fenykl, kmín....
13. říj 2010 v 11:10  • Odpověz
Ahojky - vcera jsme byli na kyclich a zatim jsme OK. :slight_smile: TAkze aspon ze tak dobre zpravy :slight_smile:
13. říj 2010 v 11:13  • Odpověz
@rennu jako ze si ani neprdne? ja piju tak 6 hrnku toho fenyklovyho denne plus babycalm pred kazdym kojem plus furt cvicime a nahrejvame a masiruju pupik tim pupikem nastridacku se saloos olejickem na prdy ..... a prdy ma taky furt, ale pomaha to v tom smyslu, ze po cviceni si vetsinou pak krasne prdne a prestane brecet.... u vas to nejde? a nema nejakou horsi koliku? co na to dr.?
13. říj 2010 v 11:14  • Odpověz
@rennu teda to je masakr, ze ani muz ti nepomuze - nemuze a malej furt breci, to musis bejt uplne na nervy :unamused:
13. říj 2010 v 11:17  • Odpověz
@jennymaresova to je supr :slight_smile: co mate ve zprave? a davala jsi siroky baleni?
13. říj 2010 v 11:18  • Odpověz
Ahojky takže praxe byla super :slight_smile:
a stihla jsem i poradnu takže v 6týdnech vážíme 5600gramůa měříme 61cm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. říj 2010 ve 12:29  • Odpověz
Ahoj holky,

mám chvilku, oba kluci chrní :wink: , tak Vás jdu dočíst.

Včera jsem byla s Lukáškem v poradně a máme už 4260g/55,5cm, takže jsme od první poradny přibrali přesně kilo a vyrostli o 5,5cm. Jinak jsem se zmínila, že občas také docela blinkáme po jídle, takže nás čeká 26.10. ultrazvuk, tak snad to nic hrozného nebude. :frowning2:

Holky, co jste z Prahy, zjistila jsem, že v kině v paláci Flora je vždycky první středu v měsíci kino pro maminky s dětmi, tak bysme mohli udělat srázek ,co Vy na to?
13. říj 2010 ve 13:02  • Odpověz
@eveluska nedavala jsem zatim nic - mame jednorazovky pampersky a ve zprave je neco jako 1a - fyziologický nález, a terapie : netřeba. Doktor se vyjádřil v tom smyslu, at vodsad padame kdyz nam nic neni, tak jsem ho rada poslechla :slight_smile: byli jsme ted uz podruhy na kontrole na dalsi jdeme zas az v prosinci - tj za 8 tydnu - my jsme nedonoseny , tak se asi porad jeste vyvijime. A dr rikal pleny davejte jaky chcete - jen prijdte na kontrolu. takze super mela jsem radost :slight_smile:
@marge To neni spatny napad - to by mohl bejt neco jako sraz Zarijovek :slight_smile: Ja jsem z okraje prahy - MHD jsem jeste necestovala (sama) - neridim, ale snad by se to nejak metrem a busem dalo. Jsem pro kazdou spatnost!!!
13. říj 2010 ve 13:13  • Odpověz
@antana123 ty blaho rostete jak z vody - pardon z Mlíka :slight_smile:
13. říj 2010 ve 13:14  • Odpověz
Ahojky,
¨
tak už mám oba kluky zapsaný v pase a můžem vyletět i za hranice :slight_smile:

dneska noc super, vzbudila jsem se v 3:38 a všichni spali...tak jsem chvíli čekala a Radim se začal pak budit na kojo....a krááááásně prděl včera i v noci :dizzy_face: tak nám zabírá ten Flatulin :dizzy_face: :dizzy_face:

@rennu co jsem četla tvůj jídelníček, tak jogurty by mohly být na škodu... :confounded: jinak nevím...

akorát píšu od našich, až se Tom vyspí, tak se přesunem k M. tetě a pak dom :slight_smile:
13. říj 2010 ve 13:31  • Odpověz
@ojo PRosim jak jsi je nechavala zapsat -normalne jsi zasla s rodnymi listy a svym pasem na pasovku a oni ti je tam pripsali nebo jak se to dela???
13. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz
@rennu Nic si z toho nedelej my taky jedeme probio kapky uz asi mesic, do toho sabika, baby calm, nahrivame, masirujeme, cvicime nozkama a porad je to napytel - a to mam holku, pry to trapi vic kluky tssssssss at se nekdo prijde kouknout k nam....navic ja nesatkuju mam baby vak, ale zatim pokusy vysly tak ze rvala jeste vic, nevim asi ji tam neumim dat spravne, takze ani tuhle ulevu nemam.... to jen na podporu abys vedela ze v tom nejsi sama :slight_smile:
13. říj 2010 ve 13:41  • Odpověz
@rennu tak to je mi líto, že Vás ty prdíky takhle trápí. Jak říkala ojo, mohlo by to být těma jogurtama. Lukášek naštěstí na prdy moc netrpí ale zato s Kubíčkem jsem si užila. Mohla by jsi ještě zkusit dát trošku toho fenyklovýho nebo kmínovýho čaje přímo malýmu :wink:
@antana123 tak to super přibíráte, mě včera chválila mudra, jak nadstandartně přibíráme, ale když to tady tak vidím, tak to je spíš podprůměrně :slight_smile:
@jennymaresova no tak fajn, třeba se ještě někdo přidá a uděláme fakt srazík :wink: Jinak s tím pasem, stačí zajít na úřad s rodným listem prcka a Tvým pasem a oni Ti ho zapíší. Jinak to prý bude zatím platit do jara 2012, pak budou muset mít prckové pas svůj, teda pokud se to zase nějak nezmění. :wink:
13. říj 2010 ve 13:55  • Odpověz
@antana123 už jste krásně velký :slight_smile: super, že praxe byla super :grinning: :grinning:

takže tady se pomalu plánuje srazík? škoda že jsme ale po celý čr!!
jinak u zubaře dnes docela ok, vrtal dvojku a krček trojku, ale v pohodě.
13. říj 2010 ve 14:00  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak nás trápí už třetí den prdíky a vyzkoušeli jsme snad úplně všechno a taky zatím nic... Brouček, když má bolení, tak tak pláče, že mi to rve srdce :cry: :frowning2:
No snad bude časem líp...
13. říj 2010 ve 14:00  • Odpověz
@marge to jdete na uz bříška kvůli blinkání? taky jsme byli, blil jak šakal, tak jsme byli na sonu kvůli vyloučení pylorostenosy a dopadlo to dobře... teď už ani neblinkáme!!
13. říj 2010 ve 14:01  • Odpověz
čauky

@lotyna: já myslím, že srovnávání dětí je cesta do pekel :wink: ..každé je jiné ....a děti v tomhle věku ještě neberou věci do rukou vědomě ....jako vidím verunku ...ona to sice drží, ale zároveň je překvapená, že druhý konec se hýbá ...absolutnhě tam chybí spojka, že by to dělala ona sam - na tohle je ještě strašně brzy :wink:
@lio ad brek - tak třeba už si to zažil, že takhle to je a žádal si své :wink:

ad pláč -jako každá to má nastaveno podle své potřeby (ne miminka - miminko potřebuje vždy okamžitě, když pláče) ...tak jak jí to vyhovuje ...žádný univerzál není a každá si zdůvodňuje to své rozhodnutí - to je jasné
to že objektivně nic nepotřebuje, jelikož je najedené a přebalené je nesmysl - potřebuje třeba pohladit, jelikož se mu něco zazdálo a najednou má iracionální pocit, že je samo apod.
třeba když pracuju, klidně se zvednu co tři minuty a jdu ji uklidnit - sice efektivita práce je pak na prd ..ale já jsme primárně máma a pak až nějaká manažerka ...když jí pohladím, nahodím dudlík a nebo vezmu do náruče, taky se mi oběd nespálí ...
nějak bych si prostě sama před sebou nedokázala obhájit, že smažím cibulku a verunka brečí ....
13. říj 2010 ve 14:01  • Odpověz
@antana123: tak to jsou luxusní míry :slight_smile:
@marge: tak gratulka ke kontrole ...snad to bude v poho :wink:
13. říj 2010 ve 14:04  • Odpověz
@antana123 :gratuluju ke kontrole :dizzy_face: :dizzy_face:
13. říj 2010 ve 14:06  • Odpověz
@hanncca jojo, kvůli tomu blinkání. Radši nás tam poslala ať víme. Včera ani dneska ještě neblinkal, tak snad to bude ten reflux :wink:
13. říj 2010 ve 14:13  • Odpověz
@eliska_v tak to je mi prcka moc líto snad ho to brzy přejde :frowning2:
13. říj 2010 ve 14:15  • Odpověz
Tak Kubíček je už vzhůru a Lukášek, světe div se, pořád ještě spinká v kočárku... :confused: . Dneska mi u kojení začal zničeho nic tak strašně plakat...fakt mě to dost vyděsilo, tak jsem si ho dala na rameno a utěšila ho...ani si neprdnul vůbec nechápu co to bylo?
13. říj 2010 ve 14:16  • Odpověz
@jennymaresova jo stačí pas, občanka a RL dítěte, paní mi dala žádost, kterou jsem tam hned vypslala a při Tomášovi vytiskla takový papírek a nalepila to do pasu a teď Radima jen dopsala pod Tomáše fixou :slight_smile: a zápis stojí 50kč...
13. říj 2010 ve 14:18  • Odpověz
@rennu: a co dat na bricho pres nohu a mezi nohu a brisko dat termofor s horkou vodou, ja davam varici, ale mam tam obal a jeste to balim do neceho, dost to po chvili hreje....jak to mas na noze, tak tu teplotu citis.ysrajd
Sofie teda prdi zdatne, ale jde to vsechno ven.
Dneska se mi dvakrat vysrajdila na prebalovaku, takze me zitra ceka zase velke pradlo :grinning:

s timuklidem ti rozumim, ja nejsem zadnej poradkumil, ale takovej chaos co tu mame mi vadi. zvladam to jen po kouskach a to co uklidim je za chvili v bordelu. Ja varim vecer jen obcas, obcas mi vypomuze manzel, pres den tlaskam co je po ruce....Sofinka se taky neumi zabavit sama, kdyz ji nemam v satku, nebo nehoupu, tak breci. Ted ani nespi, porad cumakuje. Takze udelam neco, jen kdyz je v satku, nebo muzu brouzdat na pocitaci a jednou nohou ji houpat.

@lio: :wink:

vlasy mi taky taha, ale jinak jsem si nevsimla, ze by ji cokoliv co ji ukazu zajimalo, kouka na me, a treba na bilou zed :grinning:

@hupcza: tak to bych tu praci vzdala, ja neumim neco prerusovat, kdyz to nejde, tak to radsi nedelam....chtela jsem se pustit treba do kapsare, jenze to je prace na nekolik hodin a ja kdyz neco tvorim, tak to k tomu sednu a skoncim az to je hotovy, i kdyby to melo byt dvanact hodin....ted mam smolika :grinning:
13. říj 2010 v 17:12  • Odpověz
@rennu: me pri masazi taky casto place, pomaha jeste skrcit nozky na brisko, to ji casto uklidni a kouka....jinak uz nevim, co bych poradila :sweat_smile:

nam taky jeste pomaha zvuk nejakyho hlucnyho pristroje, mam v pocitaci fen, ale to je takova sila, ze mi to seka pocitac a jeste to je prerusovany, ze se to neda moc dlouho vydrzet.
13. říj 2010 v 17:15  • Odpověz
nas lae pro zmenu trapi opet opruzenina....mazu furt, prebaluju casto, snazim se toho co nejvic chytit na prebalovaku, větrám :cry: a zas ji ma cervenou i malinko do krve....možna to je z jidla, ale z jakýho :frowning2:
13. říj 2010 v 17:21  • Odpověz
hojda,
tak noc opět nic moc, v 9 ho dám do postýlky, kolem 10 usne a v 11 se budí na kojo. Pak zas asi 45 min než zabere a každé dvě hodinky budíček. Pak to dospává přes celý den :grinning:. Dneska jsme si udělali s rennu fajn den, slezli jsme se u nich, dvě děti dva psi, no prča. Hlavně venku při venčení divé zvěře :grinning:, když se ty dva chlupáči honili kolem kočárů na vodítkách :sweat_smile: Náš to pro změnu komplet prospal, tak jsme o něm ani nevěděli :grinning:, spal asi i za Honzíčka.
@suik : jo jo, ale za ty dva dny se tam toho nashromáždí, že občas převlíkám komplet. Dneska to měl teda snad všude :grinning: i nožku si v tom vymáchal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lotyna : našemu jsou hračky taky buřt, dokonce ho podezírám že na mě ještě ani nekouká někdy jo, ale kdo ví jestli ne za mě :confounded: , ale dr. mě uklidnila, že na hračky reagovat má do 2 měsíců, tak podle korigovanýho věku máme čas. o a kolotoč ještě neví, že má v postýlce :grinning: .No to se mu taky občas povede se praštit při hysteráčku do obličeje :pensive: . Já si beru do sprchy chůvičku a snažím se jít, když malej spí, což je večer u nás problém :grinning:
13. říj 2010 v 19:25  • Odpověz
@jennymaresova : tak super, že kyčle o.k. :wink:
@antana123 : to má Šimonek teda pěkný míry :grinning: , tak super, že jsi zvládla praxi :wink:
@marge : budem držet na UZ pěsti, škoda že nejsme z Phy, jinak bychom byli pro :grinning:
@ojo : tak super, že víte jak na prdy :wink: a že máte v noci takový prímový intervaly :wink:
@hanncca : brrr, jak píšeš o vrtání tak i to mi va, tak aspoň, že máš už něco ze zubaře za sebou :wink:
@eliska_v : tak ať vám na to bříško brzo něco zabere
@marge : taky u koja pláčem, dneska přes den nic, teď o půl 7 zas řev, ale asi prdy :frowning2:
@suik : to je možný že z jídla, něco pálivýho jsi neměla?
13. říj 2010 v 19:37  • Odpověz
@rennu a co dát malýmu napít přímo fenyklovýho čaje pro děti?? :wink: ale znám i opačný případ, třeba mojí kamarádky malá vůůůbec nesnesla ten fenykl...naopak celý den prořvala, taky nevěděla co s ní a zjistila, že jí vadí ten fenykl...jakmile přestala pít ten kojící čaj a malej dávat fenyklový čaj, tak to bylo ok :sweat_smile:

@suik nepomáhá ani bepanthen?? :astonished: chudák malá...určo mýt zadeček mýdlem a já větrala, když jsem dala Tomáška na bříško nebo i na zádíčka, prostě jsem ho jen překryla látkovou plenou a nechala i hodinu...vždy jen vyměnila počůranou plenu :slight_smile:
13. říj 2010 v 19:40  • Odpověz
@beru3nek pořád to máte otočený?? tak ho zkus přes den zabavit :wink: teda třeba já přebalím až půl hodiny po koju, tak to se většinou probere a tak na něj mluvím, dělám obličeje a tak...tak to většinou pak je vzhůru celou dobu do dalšího koja nebo si podřímne, ale tak na půl oka :slight_smile:

Radim teda vnímá dost už od narození (jako Tomáš), teď už cíleně něco sleduje :slight_smile: a občas se na mě přímo usměje...to teda nevím, jestli vědomky nebo nevědomky :sweat_smile:
13. říj 2010 v 19:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.