• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suik: tak to bych se na tvém místě snažila rychle zrušit :grinning: až prcci porostou a budou běhat, atk už nějaký odklad "až budu mít hotovo" bude teprve nerálný
já osobně třeba do půlroku s ondrou pracovala úplně v poho - jako jasně, že občas brečel, občas se huštalo celý den apod. - ale dal se zpacifikovat jen tím, že se vzal do náruče, pochoval, šupnul do šátku ...ale až pohyblivé dítě je opravdu náročné na pozornost ...teď už přes den třeba pracuju minimálně - njako nějaký telefonát, nějakou schůzku jo ...ale sednout k pc a řešit nějaké smlouvy, rozpočty - ani omylem .....teda samo - tohle se dá řešit ohrádkou, ale to mi absolutně nesedí ....no a od určitého věku už ani to ohrádkou ....a oni jsou stejně vynalézaví - ondra si už umí otevřít zábranu na schody - naštěstí po schodech už umí i bez držení nahoru i dolů, takže to nevadí ....no ale stejně nechápu, nač to dělají, když to tak malé děti umí otevřít (pravda někteří dospělí s tím zápasí :grinning:)

ta opruzeninka může být i třeba nějakou virozkou - není u vás někdo nachlazený nebo tak - jako že něco malinko chytla a tělo se s tím pobilo, ale zagresivnilo to hovínka
13. říj 2010 v 19:57  • Odpověz
@ojo: mýdlem, když to má do krve? ...no tak to bych osobně nedělala

veru se taky řehní - určo cíleně - když si povídáme, má pusu od ucha k uchu ...a když vidí ondru
13. říj 2010 ve 20:02  • Odpověz
@rennu aha, tak to máš taky docela složité, to já si na tohle stěžovat nemůžu, aspon že manža o víkendu přebírá kočíkovou štafetku, dost to pomáhá, sice neodpočívám, ale zase tu nehnijem ve špíně a v týdnu se plně věnuju Domčovi s tím že dyž spí a vidím to na dýl jak pár minutek tak pofackovávám domácnost v tu chvíli......
tak využívej víc ten šátek a uvidíš, třeba si to sedne ...
s prdíkama vydrž a masíruj nahřívej dávej kapky, ono to za chvíli zabere, blbý že to nepomůže hned no, ale dělala bych to i tak....
@eveluska miluju když se zahledí někam pro mne nepochopitelně a zírá jak dyž vidí osmej div světa :grinning: u vás povlečení, u nás spolehlivě kytka na bílém pozadí...a taky můj ibiškový prales na pultu :grinning:
13. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz
@hupcza taky se usmíváme už docela vědomě a je to docela sranda už mít zpětnou vazbu :slight_smile:))
13. říj 2010 ve 20:12  • Odpověz
@lio :grinning: jj, jsou to nekdy fakt smoulici k zulibani :slight_smile: on se na to tak pekelne soustredi, ze se vdycky necham zmast a sleduju, co tam jako ma - treba berusku nebo tak neco a ono tam nikdy nic neni :grinning:
13. říj 2010 ve 20:14  • Odpověz
ten náš malý se dneska v čekárně taky krásně řehnil i nahlas :grinning:
holky mě je tak teskno po tom mojeme chlapovi už at je pátek :frowning2: :frowning2:
13. říj 2010 ve 20:17  • Odpověz
@beru3nek : No uvidíme, snad jo! :slight_smile: Rve mi to srdce když pláče :frowning2:
Dneska jsme do něj dostali i trošku čajíku, tak snad i to trošku zabere... :dizzy_face:Teď spinká už 3 hodinky, tak snad se brzy probudí a půjdeme kojit :wink:
13. říj 2010 ve 20:18  • Odpověz
@eliska_v chudato malé budu držet pěsti at se mu uleví :wink: :wink:
13. říj 2010 ve 20:22  • Odpověz
@eveluska: to je úplně přesné ...člověk kolikrát má problém najít, co ji sakra tak zaujalo a ona tam je třeba jen záclona ..no ale ten bílobílý vzor - to je panečku podívaná :grinning:

@antana123: vydrž - už máš půlku za sebou :wink:
13. říj 2010 ve 20:22  • Odpověz
@antana123 : Děkuju...Zkoušíme všechno...Cvičíme s nožkama, masírujeme, když je nejhůř, tak i trubičku do zadečku, já piju kojo a fenyklový čajík, teď malému taky děláme čajík, dostává probitoické kapičky...Tak uvidíme...Je mi ho Broučka strašně moooc líto!! :unamused:
13. říj 2010 ve 20:23  • Odpověz
13. říj 2010 ve 20:24  • Odpověz
@suik:ted mě tady možná ukamenujou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale nezkoušela si hypermangan v něm se dělá koupelto by ti na ty opruzeniny moooc pomohlo kor když je to do krve.vím že nejsem zkušená matka ale u nás se to moc osvědčilo i sestra s malou to využila a pomohlo to
13. říj 2010 ve 20:32  • Odpověz
@eliska_v a sb simplex si nezkoušela???
13. říj 2010 ve 20:32  • Odpověz
ad opruzeniny - vím, že holky si chválily pytiol ...ale já na tohle fakt nejsem zařízená - i v příbalovém letáku je, že od 10 let ...ale dr. to běžně píšou ...prý je to super účinné ...no ale já na tu chemii nejsem .....jen předávám, jak jsme koupila ....
13. říj 2010 ve 20:38  • Odpověz
pytiol no mě se neosvědčil mluvím v práci je neúčiný jen se pěkně usazuje v záhybech a to je rachot to pak z tama dostávat taky bych do pytiolu nešla jak píše Hup
koupele v hypermanganu vždycky pomohly
pytiol,calcium,rybylka mastičky naprosto o ničem aspon u nás v práci jsme zjistili že jsou na nic ale je to možná jen můj pohled :slight_smile:
13. říj 2010 ve 20:44  • Odpověz
@antana123 : zkoušela, ale dr. mi řekla ať mu dám ty probiotické kapičky..takže uvidíme :slight_smile:
13. říj 2010 ve 20:44  • Odpověz
@eliska_v třeba to chce chvilku počkat než to začne účinkovat,držím palce
13. říj 2010 ve 20:50  • Odpověz
Ahoj holky, na opruzeniny je ještě fakt super Solamyl, nám už pomohl několikrát :wink:
13. říj 2010 ve 21:15  • Odpověz
@marge: solamyl? fakt?....to jsou věci ....no my to nikdy neměli, takže já jen lovím v paměti ....ale tohle slyším prvně
13. říj 2010 ve 21:16  • Odpověz
@hupcza jojo, smíchat s vodou a natřít na prdelku a nechat zaschnout. Nám to opravdu už mockrát pomohlo, Kuba na opruzeniny trpěl, hlavně v létě, když ještě nosil pleny :wink:
13. říj 2010 ve 21:18  • Odpověz
@marge: píšu si :slight_smile:....a doufám, že nebudu potřebovat :grinning:
13. říj 2010 ve 21:40  • Odpověz
ježíškote, solamyl na zadeček, by mne nenapadlo, ale proč ne, ozkoušený recept se počítá.

Nám se neska krapet protáhlo uspávání, využila sem plus MINUS půl hodinky, pak nakrmit, pak se totálně pototo, takže znova sprška, a ted je děsná zábava čučet - no aspon nepláče....a snad se ukouká ke spánku.
Dopo nám uběhlo jako voda, pak jsme sami cestovali, naprostá pohoda, jen na jednom semaforu sem podala dudu, jinak klídek, z autosedačky spícího přendala do kočáru, u Dr docela v poho, až na pár békání a prohýbání - ach ty prdíky , a zpátky sem ho z kočárku v poze "vzdávám se" uložila do autosedačky a doma zase vyložila.....a pak jsme ještě kočíkovali a na krmení ho musela budit. Dr z něj byla unešená, máme pár homeo, jedny sem vyfásla i já a uvidíme.
Zítra má manža volno (za sobotní pracovní noc) a jedem za našima na chatu, snad bude počasíčko.....už se těším na chlupáče.
@antana123 kdo ti hlídá šimonka když si na praxi? a super přibíráte, už se musí fest pronést, co? A neboj, zítra už čtvrtek, i dyž tobě to asi moc neutíká, že. Jééé a vy ste řehníte už nahlas, my se jen culíme ale zato kvalitně, to rozesměje každýho :slight_smile:
@eliska_v nezkoušela si plavání ve vaně, to pomáhá taky dost....se dobře protáhnout, prohýbou, pokopou nožičkama a nahřejou zároven a ve spojení s masáží byť jen bříška to dělá divy.
13. říj 2010 ve 21:55  • Odpověz
@hupcza napadl mnej eště jeden dotaz: dyž cestujete na dovču, tak jezdíte kdy s ohledem na rituály.....vyjímka?
13. říj 2010 ve 21:59  • Odpověz
@ojo : jo jo máme. No asi budu muset začít. On se zbudí sám na jídlo, to není problém ale hned po něm je zas tuhej. Jestli dohání, že byl nedonošenej pořád, nebo to cvičení ho vyčerpá, nevím. Je to možný. Teď jsme spolu koukali na telku :grinning: , pak na mě vytuhnul a ani po položení do košíku se neprobral vyjímečně. Já čekám na taťku, tak to zalomit nemá cenu na tu chvilku, klasika. Když ono ho zatím toho moc neba. Kolikrát sleduju, co ho tak zaujalo a přijde mi, že kouká furt do blba :grinning:. To už se může usmívat cíleně, náš se uměje jen u kozy zatím :grinning:
@antana123 : už jen dva dny, já se ti nedivím, musí to být šíleně dlouhý ten týden bez něj. Tak snad to brzo pořešíte a budete všichni spolu rodinko :wink:
@eliska_v : tak super, že spinkal 3 hodinky, že by žačlo něco zabírat :wink:. náš dneska měl po cvíču zas slzičky jak hrachy, to je vůbec peklo ho takhle vidět :confounded:
13. říj 2010 ve 22:10  • Odpověz
@lio : náš se dneska neprobral taky ani když jsem ho přendávala z autosedačky do kočáru a obráceně :wink: Tak super, že se líbil dr. a a´t homeo zaberou.
tak my se jdem naložit do vany s drahým, doufám, že nás mládě chvíli nechá :grinning:
13. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz
@beru3nek tak poho relax, já půjdu chrupčit, neska otálím, tím jak máme zítra volno :slight_smile:
13. říj 2010 ve 22:26  • Odpověz
@lio: my jezdili vždy ráno a do večera jsme byli na místě ....ale nejdál jsme byli letos v chorvatsku ....když byl malý tak jen čr a slovensko ..takže to se vždy dalo v poho zajet ...právě tam mi to příjde důležité ...hlavně u těch malých ...vím, že spousta mamin to má přesně naopak - že je dovča, tak uvolníme ....jenže ono je jiné prostředí, jiná strava, za ním a před ním dlouhá cesta ....prakticky nezůstane kámen na kameni, takže já beru tohle jako záchytný bod - děti mají rády své jisté - takže u nás takto :slight_smile:

13. říj 2010 ve 22:30  • Odpověz
co je solamyl? neco mi to rika, neni to skrob na vareni?
Smarja, kde bychto tu shanela, @antana123 ten hypermangan asi v lékarně, ne?
pytiol si pamatuju z detstvi....

jako rybilka celkem pomohla poprve, tak jsem chvilku mazala i preventivne, ale ne furt, stridala jsem to s mesickovou weledou.
jako do krve jsem to myslela tak, ze byla kapicka krve na ubrousku....vetsinou zadek myju pod vodou (uz jsem se to naucila) a kdyz je hodne nakadino, tak i mydlem, olivovym allepem, to je super, jinak zinkou a vodou. Ted jsem to ale vzala jemnou separackou a kapla jsem tam trochu jojobovyho oleje ajen potupkala, nastesti nebyla total pokadena.

Me by hlavne zajimala pricina a prevence. bastim kde co, ale palivy ne...poprvy myslim jo. Ted maximalne bylo neco trochu palivyho v sendvici co jsem jedla v sobotu, ze by az za takovou dobu?

@hupcza: ta viroza mozna by mohla byt, ja furt zapasim s tim, ze na me neco leze a dvakrat jsem to zahnala oscilem....

mno je mi jasny ze to budu muset zmenit, ale bude to tezky :grinning: se priznam, ze s ohradkou docela koketuju, ja a moje segry jsme na tom vyrostly, jasne vypada to jako vezeni, ale zase to beru jako koutek jen pro ditko a jako stavebni prvek, kde se daji vymyslet ruzny skopiciny (jako treba domecek, hrad, doupe) a je dite v bezpeci....

ja bych se casem hrozne chtela vratit ke stribru, je to ale prace s ohnem a trochu spinava a tam se neda bezet hned...a i hlucna, tak vecer kvůli sousedům to taky ne vzdy jde...mno uvidime, ono se to nejak poresi :grinning:
13. říj 2010 ve 22:40  • Odpověz
a diky za rady....
13. říj 2010 ve 22:48  • Odpověz
koukam, ze solamyl dela doktor oetker, tak to se juknu, jestli to tu taky maj....mohli by mit. To jsou mi teda veci :confused:
13. říj 2010 ve 23:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.