• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ted jsem si taky overila jak je pro nas dulezity pevny zavinuti. V porodnici jsme jako darek dostali spaci pytel, dneska me napadlo ho vyzkouset, ....hm, ale usinani ji trvalo pekne dlouho, tak jsem zabalila a usla hned. Takze pytel putoval zase do krabice a prijde na radu, jestli ji nebude malej, az vyroste ze zavinovacky.
Zvlastni ze ho tam tak propagovali, nikde jsem ani nevidela, ze by dite zavinovali, ja Sofii dostala jen tak zabalenou v rucnicich, ani ne na pevno, jen mela plinu. Ale rovnou do postele, tak jsme se pekne zahrivaly navzajem.

jiny kraj, jiny mrav :wink:

jdu spat, dobrou
13. říj 2010 ve 23:07  • Odpověz
@lio malého mi hlídá ségra když jsem ve škole s ní když je tak jsem nejklidnější vím že se o něj dobře postará :dizzy_face: a je to dlouhý ten týden
@suik:normálně v lékárně oni ti řeknou i kolik toho do té koupele nasypat :wink:
omlouvám se za tu hodinu v kterou píšu ale zrovna jíme :grinning:
14. říj 2010 ve 02:20  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
14. říj 2010 v 07:22  • Odpověz
Ahoj holky, hlasim se po sto letech :slight_smile:
Pred chvili se mi to zvire narame zkadilo...takze komplet prevlikani ...bylo toho za dva dny.... :astonished: Ted se napucla a usina mi na rukou :slight_smile:

@antana123 ....moc toho nestiham, ale bytecek jsem videla a je paradni!!! Doufam, ze uz budete brzo spolu, sama vim, jake to bylo, kdyz manzel jezdival na sluzebky (3dny v tydnu) a trpela jsem jako zvire a to jsme zdaleka jeste nemeli prdolku :slight_smile:
Ad vaha....Simonka je kus....ale nevim jestli to nase decko neni jeste vetsi :grinning: Musim se domluvit nekde na prevazeni....nicmene jsem s ni pred par dny hupla na nasi domaci digi vahu a vyslo mi, ze ma Veru 6kg! :pensive: Je pekne tuckata no...ale nam to neva, milujem vsechny faldiky!Bez vyjimky! :grinning:

@suik ....tyjo, to je mi Sofinky lito...my nemeli jeste ani naznak opruzeninky....mazla jsem ji asi 2x a to jen pro ten pocit, ze ji nezanedbavam :grinning: Ale nebylo to vubec treba :slight_smile: Doufam, ze brzo neco zabere...au au...opruzena prdelka musi palit jak cert ne?

@rennu....kdyz pises o Honzickovi, tak mam vzdy pocit, ze pises o nasi ujecene Veru :grinning: S tim rozdilem, ze v kocaru mi usne a satek si neumim stale navazat :slight_smile: Takze furt na rukach...Na rukou je v klidu, kouka...smeje se na lidi okolo, kdyz na ni mluvi, tak se i smeje a hlane furt neco brbla! Coz je uplna bomba....fakt je desne ukecana. Ma takovou hraci decku, kde nad ni visi ruzne hracky....tak kdyz ma dobrou naladu, vydrzi tam sama az 5min :grinning: (vetsinou moje chvilka na rychly kakanec a sprchu :grinning: ) A kdyz nevydrzi...davam si ji do poloh. sedatka a beru si ji s sebou do koupelny...sprchovat se musim a kdyz rve...tak me na ocich...jinak to nejde no :pensive:

Ad plac....ja letim hned co to jde...s manzelem jsme se onehda rafli, pac ji nechal nahore v pokoji rvat (mela boleni briska) a prisel za mnou do kuchyne, ze uz nevi co s ni a at se vyrve....tak to si ode me vyslechl!!! Chuderka moje. No myslim, ze vickrat uz ji samotnou nenecha :grinning:
14. říj 2010 v 09:28  • Odpověz
@safryy Ahojky ty faldíky jsou k sežrání že jo :grinning: :grinning:
14. říj 2010 v 09:29  • Odpověz
@antana123 ....to bych rekla! :grinning: Akorat je vsechny vydrbat da pekne zabrat :grinning:
14. říj 2010 v 09:37  • Odpověz
@safryy jo to máš pravdu :wink: a jak jinak válčíte s Verunkou???
14. říj 2010 v 09:38  • Odpověz
@antana123 ....nechci to zakriknout, ale boleni briska asi ustupuje....vcera i predevcirem se nechala uspat uplne v pohode (okolo 21h) a spala krasne celou noc...jako vzdy...ale jsme radi, ze ji vecer nekroutilo...moc doufam, ze uz to tak bude porad (s vyjimkama pocitam...ale radeji aby nebyly) No a pres den uz ji nekrouti vubec....tak SNAD uz bude dobre. A co Simonek? Uz ti usina v pohode? Nestiham cist uplne vsechno....a uz vubec ne psat :frowning2: Chodim s ni hodne ven...tak 5h denne....dokud drzi pocasi...
14. říj 2010 v 09:43  • Odpověz
@safryy no on má pořád problém usnout ale už usíná dřív včera v 9 takže super a budil se co 4hodiny jinak taky chodíme hodně ven 2xdenně on mi v kočáře krásně spinká
14. říj 2010 v 09:45  • Odpověz
@antana123 ...co 4h je nadhera!!!....ja se raduju, kdyz je to nad 2h....cpe se furt :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...no nevadi mi to....v noci vydrzi dyl...okolo 3h(nekdy)....ale mohla by i vic :grinning: Taky mi venku spinka krasne, no a kdyz je hezky, sednu na lavicku a lustim sudoku a chytam podzimni bronz :slight_smile:
14. říj 2010 v 09:52  • Odpověz
@suik: tak s ohrádkou to je tak - 9z 10 ženských ji používá ..no možná i 19z20 :slight_smile: ...mi to nesedělo - dát ho za mříže ....no a ve výsledku to vypadá asi tak, že k nám příjdou kámošky se stejně starýma dětma nebo většíma a říkají dopředu, když se domlouvají (a jsou k nám prvně) - jooo vy to máte určo zařízeno na děti, když sami máte ....jenže my nemáme ...ondra se naučil fungovat v našem prostoru - jen jsme přidali koutek s hračkama ....a jejich děti, jak nejsou zvyklé se pohybovat volně v celém prostoru bytu, furt něco berou, shazují ....mámy jsou pak vystreslé ....doma mají větší klid - zavřou do ohrádky, ale návštěvy mimo byt jsou na houby - běhají za dětmi sprinty, aby něco neprovedly ...
no tak to si musí každý zvážit, co je pro něj ...i s ohledem na jeho způsob života - když tráví čas jen doma, je to třeba šumák - pokud furt někam jezdí a třeba s prckem i pracují, musí to tomu uzpůsobit
no a navíc mi se nelíbí myšlenka strčit ho za mříže jako vězně ...to je novodobý vynález
14. říj 2010 v 09:55  • Odpověz
@safryy: vydzrž - u ondry to bylo stejně, ne-li hůř ....a pak se dostane bonus ve formě druhého :fearful:) ..snad to vydrží klep klep
14. říj 2010 v 09:57  • Odpověz
@safryy já zase dělám dlouhatánské prochajdy a kochám se :grinning: :grinning: :grinning: dneska jdu k holiči snad to tchýně zvládne s malým a nedá mu med nebo jí nenapadne jiná hovadina :grinning: :grinning:
14. říj 2010 v 10:03  • Odpověz
@hupcza ....vydrz Prtka vydrz ...ja vim :grinning: No na druhe se tuze tesim....ikdyz je Veru jeste takovy cvrcek, tak se tesim....prece kdyz uz vime, ze umime vyrobit neco tak prekrasneho, tak nemuzem svet ochudit o par krasnych cloveku ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Prihodila jsem par fotek:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/safryy/album/verunka-laska-nase-nejvetsi-/5615274/

Jinak Tvoje Veru je neskutecny vlasatec!!!! Vlastne skoro vsechny mate ty deticky desne vlasate....to jste v tehu nastrelovali vlasky docela poctive ze? Tak uz aspon vim, proc to mame skoro plesate :grinning:
14. říj 2010 v 10:04  • Odpověz
@safryy malá je krásná a vypadá to že tam máte krásně :wink: a ty po porodu jako lanka :slight_smile:
14. říj 2010 v 10:07  • Odpověz
@antana123 ...joo no ten med me dorazil onehda....takova ptakovina....jsem videla decko, kteremu to tak delali...mlecne zoubky jen cerne pahylky (chybi blici smajlik) Ja se taky rada kocham....ale tez si rada posedim :grinning: Kdyz jdu k jezeru, tak chodim...ale kdyz jdu jen tady do parku za barak....tak si rada hnacnu na zadek :grinning:
14. říj 2010 v 10:07  • Odpověz
@antana123 ....je tu moc krasne....k jezeru to mam cca 25min rychlejsim krokem a tam se da trajdat okolo do aleluja :wink: Nooo jak lanka urcite neeee, ale dekuju :slight_smile:
14. říj 2010 v 10:11  • Odpověz
@safryy no já jsem jí řekla že jen přes mou mrtvolu a že jestli to udělá tak jim ho tam nebudu nechávat bez mého dozoru :unamused:
14. říj 2010 v 10:15  • Odpověz
@antana123 ....tos ji rekla dobre! Blaznivka jedna....no kdo vi, co ji napadne priste :confused:
14. říj 2010 v 10:18  • Odpověz
@safryy jo jo radši ani nemyslet jak je u vá???tady je škaredě a zima hnusná teda :frowning2:
14. říj 2010 v 10:19  • Odpověz
ahojky,
tak včera před beru3nek Honzíček exceloval....plakal stále, pardon, řval :sweat_smile: jen u prsu je zticha. Dekuju vsem za rady, pripominky, namety :wink:
ad mé jídlo pití, už jsem zkoušela vynechat i kojo čaje a fenykl, také mléčné výrobky, bez efektu :cry:
ad masáže, nahřátí, kapky, mazání...aplikujeme a bez efektu :cry:

Noc také nic moc, od 1 mručí, fňučí, pobrekává.....jíst chtěl co 1,5-2h a mezitím ty zvuky až pláč :frowning2: Až ráno zabral v šátku, ale mám ho tam blbě, musím držet rukou....při vázání řval hrozně+, naštěstí si dal šlofíka, ale akorát se budí....ale i divně pije, moc žmoulá bradavku, jako saje, vyplivne, než ho stihnu přiložit, chnapne po ní, stiskne au au a zase pije....
14. říj 2010 v 10:29  • Odpověz
@antana123 ....tu uz je hnusne kosa....rano manza skrabe namrazu z oken, nez vyrazi do rachoty :frowning2: Asi tyden smazil oskar, ze bylo pres den na kr. rukav....ale dneska uz to vypada hnusne venku :confounded: Musim najit plastenku na kocar...jinak bych se nedostala ven nikdy...

@rennu ...a on ti place celou dobu od bolesti? :cry:
14. říj 2010 v 10:34  • Odpověz
@safryy já už nevím, proč bulí :frowning2:
14. říj 2010 v 10:45  • Odpověz
@rennu ...no ale na rukou ti neplace ne? Me Veru rve kdyz ji mam kdekoliv jinde nez na rukou :pensive: A i to neni zaruka uspechu....vetsinou musim byt v pohybu....a povidat a ukazovat....zlate chvile, kdyz vytuhne :grinning:
14. říj 2010 v 10:49  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

@rennu a co se zeptat rovnou doktorky??

@beru3nek možná je to tím nedonošením...ale až bude víc vnímat, tak ho zabavíš snadno :wink:

jinak u nás už se vytáhla mlha a je krásně :sunglasses: ale zítra už se to má prý zkazit, tak dneska ještě půjdem ven...ale ráno jsme tu už měli pod nulou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ad ohrádka...já teda doma taky nemám, ale naši k nim pořídili, páč to je velký obývák s krbem, otevřený do jídelny a kuchyně a když mamka hlídala a chtěla vařit, tak nestíhala sledovat kam kluk leze, tak ho tam vždy šoupla ale Tomáš si tam hezky hrál, byla dřevěná 120x120cm :slight_smile: teď ohrádka funguje místo postýlky :sweat_smile:

jinak bojuju s potničkama...nebo vyrážka?? no spíš potničky... :frowning2: Tomáš s tím problém nikdy neměl a teď jsem bezradná :sweat_smile: já tu chodím ve svetru i Tomáš, doma ani ne 20stupňů a Radim má jen dlouhý body a dupky a stejně musí být odkrytý, bo pak už se u krku potí :sweat_smile: přitom ručičku má studené i nosík chladný... :sweat_smile:
14. říj 2010 v 10:53  • Odpověz
@safryy to je teda pekne narocny, to te obdivuju, jeste ze mam ten satek a houpacka s houpanim a dudlem bcas taky pomuze...
Jinak Verunka ma uplne stejny vlasky jako Sofinka. Na temeni vlasy, nahore a ne cele jen chmiricko.....jen doufam, ze se to casem srovna, jinak to bude vypadat fakt komicky :sweat_smile:

nevypada ze by ji ta opruzenina moc bolela, aspon doufam, kdyz ji tam meju, tak neplace. Jsou to jen takovy prouzky cerveny na spicce prdelky....uz to mizi, ale z ceho to je by me moc zajimalo :rolling_eyes: ....kazdej ma neco, nas aspon netrapi prdiky.

@hupcza: no vidis, ma to i druhou stranku, tohle me treba nenapadlo.... jak jsem o tom uvazovala, tak to stejne asi nemame kam dat :sweat_smile: jeste je na to brzo to resit, ono to nejak vyplyne. Ja jak si to pamatuju z detstvi, tak mi to tak hrozny neprijde.
14. říj 2010 v 11:00  • Odpověz
@ojo Sofinka ma taky pupinky, ale kdyz ji zkoumam za krkem, tak mi zpocena neprijde....nebo to nejak nepoznam.
14. říj 2010 v 11:01  • Odpověz
@suik no já to poznám, že když mu šáhnu na krk, tak ho má vlhký a horký :stuck_out_tongue_closed_eyes: třeba v noci, kdž spí, tak má chladný nos, ale krk krásně teplý a suchý :slight_smile:

nejdřív jsem se lekla, že má ty neštovice, ale má to jen na tváři a na krku...takže asi potničky... :rolling_eyes:
14. říj 2010 v 11:31  • Odpověz
@suik ....na satek jsem trotl...navic ona je desne dozrana, kdyz nema rozhled....tim, ze ji vrznu dovnitr a schovam hlavu, tak jeci...pacholatko jedno :grinning: Jsem myslela, ze s ni pujdu ven....ale zacal nevidany chcavec....takze se na to muzu vite co :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jestli Sofinku opruzeninka neboli, tak je to jen dobre....a ze nevalcite s prdikama, to je total dobre....doufam, ze se vam to vyhne uplne .... :wink:
14. říj 2010 v 11:34  • Odpověz
ahojky, tak jsme se před chvíli vykopali z pelechu, ráno jsem si míšu vzala k sobě, 3x jsme krmili v posteli, už nám to jde i v leže :slight_smile: tak mám radost, že v noci u koja může ležet...sice neusnu, ale je to pohodlné :slight_smile: teď se tak neuvěřitelně pos..... zádíčka omatlaný, tak svlíknout, do koupelny omejt, jak jsme ho nesla, tak mě poblil :slight_smile: no paráda..takže oba skoro do naha :slight_smile: ale už je v suchu a čistu (teda zatím :slight_smile: )a taky krásně pásl...a docela dlouho...to udělal mámě moc velkou radost..
14. říj 2010 ve 12:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.