• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@discreet: tak hládek. Furt člověk řeší jestli má dost mlíka, co. Já jsem ráda za tu váhu, za chvíli teda nebude potřeba. Pak stejně kolikrát zmáčknu prso, jestli teče vůbec. Taky někdy usne u prsa a někdy špulí jako že ne, a za chvíli hledá, no nevědí co chtějí, chlapi no :grinning:
14. říj 2010 v 18:56  • Odpověz
@beru3nek no šmakuje mu pořád jak vidíš je čímdál větší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: né v pohodě pije normálně
14. říj 2010 v 18:56  • Odpověz
@antana123 : tak super, já myslela že jim pak moc nejede. No vypadá že mu hodně chutná, vypadá na 3 měsíce tak :wink:
14. říj 2010 v 18:57  • Odpověz
@antana123 : i tím jak pozoruje, směje se a je to prostě už pořádnej chlapák :wink:
14. říj 2010 v 18:58  • Odpověz
@beru3nek jo každý mi říká že je větší něž byměl být ale tak co už je to náš šikula :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a váš co taky už pozoruje a směje se náš i gagle chce si prostě povídat
14. říj 2010 v 19:01  • Odpověz
ach j o, tak tu chripajznu asi fakt mam....telo jak kdyby me nekdo mlatil a 37,9 :fearful: , coz je na me dost....bleee. No ale rychle jsem Sofii vykyblikovala a ted vypada ze spi. Spi vlastne s prestavkama ode dvou, zlaticko, tak doufam, ze to vydrzí i v noci jinak teda nevim :confused:

ted cekam na rybu a pujdu si lehnout k ni
14. říj 2010 ve 20:25  • Odpověz
@suzette: bolí? Bojim bojim..ja se budu muset brzo objednat to se mi nechce.

Uz jste resili antikoncepci? ja tu vykrikovala, ze ani nahodou, ale ted nevim, bojim se ze otehotnim moc brzo, druhy az tak po dvou trech letech, plodny dny nepadajv uvahu, mimina to neberou na zretel :grinning: kondomy mi nevadi, ale zas to neni tak uplne spolehlivy :confused:
14. říj 2010 ve 20:27  • Odpověz
Ahojky,
průběžně celý den vás dočítám. Včera jsme jeli do Prahy, protože u ségry byla mamka - hlídá neteřinku, která je teď pár dní doma po vyřezávání bradavice. Tak jsme si hezky pokecali, prošli se a tak, ... pak jsme se trochu prochrupli u tchýně a vyzvedli si taťku a jeli dom. Včera se manža dozvěděl, že mu neprodloužej smlouvu (měl na dobu určitou), tak jsme z toho teda pěkně vedle sebe, ... Má teď teda kvapíček sehnat nějaké nové místo, abychom nebyli bez prostředků, ... :astonished: :frowning2:

@antana123: pěkný míry Šímy :slight_smile:, super, že praxe byla dobrá. Závidím kadeřníka a snad tchýně nebude vymýšlet blbosti typu dudlík do medu :slight_smile:

@discreet: teda máš to divoký, třeba je to jen spurt.

@suik: snad ta opruzeninka brzy zmizí.

Solamyl do vody? Hmmm, to je dobrý, jestli to funguje, tak přírodní :slight_smile:

@safryy: na 5 hodin na procházku? To jsi dobrá - já tak na hodinu či dvě :slight_smile:

@hupcza: super, že se malej pohybuje normoš po baráku, aniž by cokoliv likvidoval :slight_smile: A dětský pojistky - no, přijde mi, že kdejaké dítě je zvládne otevřít, jen dospělý s tím mají problém.

Taaak a víc už jsem asi zapomněla, omlouvám se, četla jsem to po kouskách a nebyla příležitost odpovědět. Už se těším, až nám dorazí to lehátko pro malou, snad bude mít úspěch. Jsem ráda, že už je objednané a zaplacené, v současné situaci bych ho asi neobjednala, když nevíme, jak na tom budeme s penězma.
14. říj 2010 ve 20:35  • Odpověz
@suik já už antikoncepci mám mám Azalii je pro kojící
14. říj 2010 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj holky,

tak já jsem si volala na gyndu minulý týden a jsem objednaná až na 3.listopadu :rolling_eyes: . Tak to se docela bojím po tom, co tady píšete...ještě s tím mým rozmasakrovaným čípkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak koupání jsem zvládla i krmení a teď už oba pěkně spinkají v postýlce :slight_smile: . Dokonce jsem stihla udělat i večeři.
Suik a ojo: doufám, že Solamyl prckům pomůže :wink:
14. říj 2010 ve 20:52  • Odpověz
@suik: chudě ...tak šup do postele a pořádně se vypoť
antiko zatím neřeším

jinak u nás veselo - oba měli dneska výživnou náladu - veru první bekavý den v životě a ondra jeden ze svých nejprudivějších - myslela jsem, že je vystřelím na mars ...naštěstí už hodinku oba spí - doufám, že se z toho vyspí, jelikož zítra bych je už na ten mars stopro expedovala :sweat_smile:

14. říj 2010 ve 21:03  • Odpověz
@suik jako neboli to zas na umření, ale přijemné to není, horší o dost než normalně. antikon mi nabídl, nějakou co se může při kojo, nějak za 400kč, ještě uviidím, zatím budem kondomovat..
14. říj 2010 ve 21:07  • Odpověz
@suik o mě se chřipka otřela minulý týden, byl to děs, takže s tebou plně soucítím. Druhý den už jem to nevydržela a vzala si dopo a odpo půlku paralenu. Zabral výborně a já mohla po krátkém vyspání zase fungovat. Chce to jen, aby ti manžel trochu ulevil od starání se od Sofinky a mohla sis i přpes den trochu zdřímnout /tak na hoďku dvě/. No, a k tomu lipový čaj, nebo nějakou směs na nachlazení a chřipku. Zrovna ho tady vařím manželovi. Ráno jsem mu k tomu ještě udělala cibuli s medem a na noc mu připravuju další "specialitku": rozdrcený česnek zapitý horkým červeným vínem. To by bylo, abych z něj ty bacily nevyhnala. Jen škoda, že pro nás kojící matky je to nepoužitelné:-/
14. říj 2010 ve 21:10  • Odpověz
@lendaw ten česnek s vínem teda neznám - to musí být veselé stonání :slight_smile:
u nás naštěstí lehnul jen manža ....olejíčkama jsem tu jeho virozu zapudila ...takže my jsme v pohodě
14. říj 2010 ve 21:17  • Odpověz
@lendaw česnek s vínem...že bych se do budoucna začala těšit na virozu :slight_smile:
14. říj 2010 ve 21:20  • Odpověz
holky pardon že odbočuju vložím vám sem něco pro pobavení :grinning: :grinning: :grinning:
vkládala jsem to na jednu diskuzi tak si nemůžu pomoct vložím vám to i sem
14. říj 2010 ve 21:21  • Odpověz
14. říj 2010 ve 21:23  • Odpověz
@hupcza: teda, mít mrzutej den je náročný u jednoho prcka a mít to stereo, ... :unamused: Snad se vyspinkaj do růžova :slight_smile:

@kuchy: super, že se vám taťka zas vrátí :slight_smile:

@lendaw: přírodní meducínky super, tu cibuli znám a super a česnek teda neznám a takové léčení je výborný. Jen jak píšeš, pro kojící nepoužitelný.

@suik: jejda, tak se zkus vypotit a snad Sofinka bude spinkat jak andílek, aby ses taky vyspala
14. říj 2010 ve 21:25  • Odpověz
tak je večer a jsme opět nejvíc akční, kope nožičkama ručičkama máchá o 106 no po tom prospaném dni se musí trochu protáhnout :grinning:
@antana123 : právě, že ještě ne. Někdy si myslím, že pozoruje, ale pak mu dám před obličej nějákou hračku , hejbu s ní a prd. Teď ho nejvíc baví být na mě a zvedat hlavičku, u toho má vykulený oči, no sranda ho pozorovat.
@suik : tak aŤ je líp, chřipajzna je prevít, vůbec být marod :cry: . No taky nevím zatím si dáváme bacha, ale víš jak :grinning: jsem spíš pro kondom než anti.
@antana123 : vidíš a já myslela, že když se bere ještě antiko při koju, že to pak člověk nemá třeba rok a koukám, že nee.
@kovalda: tak ať taťka brzo něco sežene. Ten můj taky teď měnil práci, tak jsem docela zvědavá taky jak vyjdem až budu na rodičáku :astonished: A ještě ta studna do toho, viď. Když se to, tak se to.... S lehátkem budeš určo spokojená, já ho dala omylem poprvé do houpátka a usnul tam v minutě :slight_smile: Je super, že odtamtud vidí, ne jak v košíku, tam už být moc nechce.
@marge : tak super, že jste to tak hezky zvládli, to je za dlouho teda :astonished:
@hupcza: tak ať jsou to zítra zas ty hodné dětičky :wink:
@lendaw : tak ať je manžovi taky brzo líp a hlavně ať to nechytne malá
14. říj 2010 ve 21:35  • Odpověz
@beru3nek no nebyla jsem nadšená že jsem to dostala antiko jím zatím jen 2týdny a už to mám a docela silný tak snad ty další takový nebudou
14. říj 2010 ve 21:43  • Odpověz
@beru3nek: moc díky :slight_smile:, snad brzo něco najde. Jj, když už, tak už .... všechno najednou.
Adámek vám hezky roste, už by v něm fakt nikdo nepoznal toho drobínka :slight_smile:
14. říj 2010 ve 21:44  • Odpověz
@antana123 : To chápu. Ještě když se říká, že to mít nebudem při koju, co :frowning2:
14. říj 2010 ve 21:44  • Odpověz
@beru3nek jo no je to otrava zítra přijede můj a tohle se nemůžeme ani potulit pořádně :grinning: :grinning:
14. říj 2010 ve 21:46  • Odpověz
@kovalda tak to je fakt blbý s tou prací, tak snad si něco brzy najde :wink:
14. říj 2010 ve 21:47  • Odpověz
@kovalda : určitě jo :slight_smile:. Děkujem, jo jo, je to už velkej kluk :grinning:, taky si říkám že to snad není ani pravda, že byl takovej miniaturní drobeček
14. říj 2010 ve 21:47  • Odpověz
@antana123 : no jo ke všemu když jezdí ještě takhle málo, tak to chápu že to štve ještě víc. A nebolí tě sex to po tom císaři? Já teda zatím nic moc, koupila jsem si femigel tak to snad bude lepší. :grinning:
14. říj 2010 ve 21:48  • Odpověz
@kovalda jé kov to je mi líto držím palce at si rychle něco najde :wink: ted je ta doba tak na pytel nic není jistého no děs
14. říj 2010 ve 21:49  • Odpověz
@beru3nek já úplně v pohodě můj říkal že je to jako před porodem a já si to teda taky užívám
prý se pochva kojením vysušuje tak někdo má problém i s tím já teda né jak říkám jako za mlada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2010 ve 21:50  • Odpověz
@beru3nek::bála jsem se hrozně prvního sexu a v pohodě každý mě strašil že to bude bolet a nebo že si mám koupit nějaký lubrikant ale je to ok
14. říj 2010 ve 21:52  • Odpověz
@antana123 : tak super :wink: aha vidíš, to jsem ani neslyšela, že by se kojením vysušovala, ale u mě by to i docela sedělo no já zkusím ten femigel a kdyžtak naklušu k mudr.
14. říj 2010 ve 21:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.