• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@beru3nek to ti určo pomůže uvidíš
14. říj 2010 ve 21:58  • Odpověz
ještě týden a pojedu s mojím na týden do Ždaru jsem zvědavá jak se mi tam bude líbit půjdeme mrknout i na ten domeček
14. říj 2010 ve 22:00  • Odpověz
@antana123: tak super, a kdy myslíte že byste se stěhovali?
14. říj 2010 ve 22:01  • Odpověz
@beru3nek no to nevím můj chce brzo já bych radši až v lednu ale už sem psala rennu budu to mít k vám blízko ted co?
14. říj 2010 ve 22:02  • Odpověz
@antana123 : jsi dobrá, že se nebojíš změny, já jsem vždycky říkala, že bych mimo HK nešla, ale kvůli rodině to je zas něco jinýho :wink: to chápu
14. říj 2010 ve 22:03  • Odpověz
@antana123 : to je kousíček, to pak můžem něco vymyslet :slight_smile: škoda, že jsme každá tady odjinud
14. říj 2010 ve 22:05  • Odpověz
@beru3nek to né že se nebojím já se bojím ale nezbývá mi nic jinného mojeho miluju a je mi bez něj teskno chci být s ním a chci aby byl s malým on taky trpí je tam úplně sám já tady mám aspon rodinu :wink: navíc je to v našem vztahu znát že jsme od sebe radši půjdu za ním
14. říj 2010 ve 22:05  • Odpověz
@beru3nek jo jo srazík by byl super
14. říj 2010 ve 22:06  • Odpověz
@antana123 : jasný, udělala bych to samé. Bude to ze začátku určo těžký ale zvykneš si ,ale hlavně budete všichni pohromadě :slight_smile:.
14. říj 2010 ve 22:07  • Odpověz
no tak malýmu se rozhodně spát nechce. Fascinuje ho kostkatý potah na košíku :grinning: Je hore od půl 8, tak doufám, že za chvíli bude mít hládek a pošupajdí do postýlky. Já bych šla hned :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2010 ve 22:09  • Odpověz
@marge: jj, je to na prd. Snad něco najde. Díky

@antana123: jj, je to k prdu. Ale snad něco brzy najde. Pustil se do toho s vervou, .... :slight_smile:
Prej sex jako za mlada :grinning:
14. říj 2010 ve 22:10  • Odpověz
@beru3nek jo tak Šimon spí od půl 8 a na jídlo se vzbudí kolem 2 hodiny
@kovalda doslova jako za mlada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ják se ti líbila moje svatební fotka???jsem tam vypadala jak blbka
14. říj 2010 ve 22:13  • Odpověz
no nic jdu spát přeju dobrou noc :wink:
14. říj 2010 ve 22:25  • Odpověz
Taky jdu do hajan, tak dobrou s kobrou :wink:
14. říj 2010 ve 22:32  • Odpověz
@suzete gratulace ke KO u pediatra :slight_smile: Už jste krásně velký. Jinak mně KO po6ti nedělí taky bolela, ale nekrvácela jsem...na sex jsem se taky neptala, ale normoš sexujeme, ale za užití lubrigelu
@antana123 ty už máš MS? Já měla asi 3-4 dni spíš špinění, asi po antině, jinak zatím nic. Hezká fotka :slight_smile:
@suik já beru antinu cerasette, jsem pro. nechci hned otěhotnět. možná někdy až příští rok :grinning: :grinning:
@kovalda s tou prací to zamrzí, ale určitě něco najde, držím palce!!
@beru3nek @antana123 taky jsem slyšela, že kojením se vysušuje, u nás to platí, takž jsem lubrigel koupila a paráda.
14. říj 2010 ve 22:40  • Odpověz
@antana123 : ježíš skoro 6 hodin, to bych taky chtěla :grinning: . Já jsem tě na tý foto vůbec nepoznala :sweat_smile: Dobrou
@marge : dobrou
@hanncca : já taky koupila, ale asi to bude spíš nějáká kvasinka, protože po císaři na bolest při sexu nemám nárok :frowning2: No ani se nedivím, teď musím mít každý den něco dobrého. Mladej uložen, čekám na ta´tku, ale nevím nevím jestli se dočkám, taky to asi zalomím :slight_smile:
tak brou
14. říj 2010 ve 22:49  • Odpověz
@beru3nek tak si zajdi na gyn, třeba Ti něco napíše. Já půjdu mladýho budit, přebalit, nakrmit a pak to půjdem taky zalomit. Manži se nedočkám. Spí v obýváku už asi týden :frowning2: prý mu není dobře...
14. říj 2010 ve 22:51  • Odpověz
@beru3nek teda 6 hod v kuse spí? No o tom si nechávám zdát. my seč jsme na umělku, tak malá se na jídlo budí 1,5-2. V noci někdy vydrží 3 hod v kuse a to už musí být. Ale moc jsem se bála toho nevyspání a nočního vstávání a musím říct, že mi to nevadí. Je tak zlaˇoučká a sladká. Pusinečka moje.
Od včera, co se ztratila ta holčička, tak ji pořád musím chovat a hladit. Mám strašný strach, že ji neuhlídám. Že ji neochráním. :cry:
14. říj 2010 ve 23:09  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
15. říj 2010 v 07:17  • Odpověz
Dobré ranko maminy,
dočítám, snídám...

@hupcza aha super, vím že ste byli v chorvatsku, nás čeká příští rok, bude malýmu rok.....mne je právě jasné, že dyž se jede někam dopryč, že musí zůstat ta jediná jistota, kterou zná....a i ted do toho chorvatska jste jeli ráno? já myslela že se doporučuje jezdit na noc....ale to by pak neštimoval ten rituálek tam...
my včera trochu zápasili s prdíkama, chytly nás ve středu, a tak sem včera napustila vanu, pohodička, dokonce i začátek masáže pohodička, u nožiček se směje, ale asi jak ho bolelo bříško, tak jak sem přešla na bříško, tak spustil, ne hysterák, ale vyloženě pláč, tak sem to zrychlila,bříško jsem ještě nahřála, domazala lehkým hlazením zbytek a šli krmit, po jídle se propínal plakal, tak sem si říkala bože to bude noc,...dala jsem spinkat, tak pak manžel šel uspávat znovu, srdcervoucí pláč, ale brzy přestal a pak už byl klid a budil se v půl 3 takže sem čuměla.....že ho to tak náhle přešlo, možná zabrala levandule v koupeli....
15. říj 2010 v 08:03  • Odpověz
@antana123 aha, jo že hlídá ségra si vlastně už psala, je fajn mít takového člověka k dispozici, když je potřeba.
@rennu @safryy já se svěřila dr, že jak zastavím kočár, malej se probere a řve, a že když ho mám na rukách, že musím houpat či chodit, jen dyž vytuhne, můžu polevit, ale ne na dlouho a tak nám dala homeo...tak su zvědavá. být vámi, když už nezabírá nic, bych něaké homeo taky vyhledala + levanduli do koupele do aroma....a aplikovat vše a pořád....něco zabrat musí
@hanncca super že kojíte vleže a že krásně pasete, nám se taky daří, kluci sou šikulky, co
15. říj 2010 v 08:27  • Odpověz
kurna holky neděste mne, na kontrolu ke gyn se chystám a když t ubudu číst jak to bolí tak se neobjednám nikdy, nějak po porodu na tu bolest zvědavá nejsem, sakriš
15. říj 2010 v 08:36  • Odpověz
@lio taky bojím bojím,vyšetření přeci jde udělat i jemně ne,tak co je na ty 6ti nedělní ko tak brutalniho,ze skoro všechny boli?slyšela jsem to už dřív,ze je to masakr ... :frowning2: fakt peknej zacatek do sexu a vůbec všeho po porodu,ach jo :unamused:
15. říj 2010 v 08:44  • Odpověz
@kovalda jéé tak to držím pěsti k sehnání jiné, lepší práci, ted je to pěkně naprd...

@antana123 sex jako za mlada mne tedy pobavil :grinning:

@pet.s taky jsem tedka taková vystreslá, ale to je asi normoš mít strach, toho se ted už nezbavíme

jinak my měli včera cestovní, bylo to fajn, prošli jsme se po polních cestách, vyvenčili psiska a pak cesta dom, furt nezvládám oblíkat malýho do auta, takže ke konci cesty už békal a doma sem ho vysvlékla zpoceného, ach jo. snad to vychytám.
jinak počasí nic moc, zima a mlhy a smog...

no nic, jdu vařit, malej spinká v cestovní postýlce v obýváku, sice se ošívá jak dyž má pytel blech, asi po ranním vyprázdněním mu tam něco zůstalo, tak snad bude v poho.
mějte poho den
15. říj 2010 v 08:52  • Odpověz
@eveluska přesně tak :frowning2: ještě že mamča chodí ke stejné a má jít taky na kontrolu, nechce se ji, tak se hecujem navzájem a jedna z nás dycky zavolá, já nás tam odvezu a zfoukneme to najednou....bych to asi jinak odkládala..sem ráda že mě nic nebolí, vše je dole v pořádku aspon subjektivně pocitově a té bolesti se bojím....
15. říj 2010 v 08:53  • Odpověz
@kovalda jéé tak to držím pěsti k sehnání jiné, lepší práci, ted je to pěkně naprd...

@antana123 sex jako za mlada mne tedy pobavil :grinning:

@pet.s taky jsem tedka taková vystreslá, ale to je asi normoš mít strach, toho se ted už nezbavíme

jinak my měli včera cestovní, bylo to fajn, prošli jsme se po polních cestách, vyvenčili psiska a pak cesta dom, furt nezvládám oblíkat malýho do auta, takže ke konci cesty už békal a doma sem ho vysvlékla zpoceného, ach jo. snad to vychytám.
jinak počasí nic moc, zima a mlhy a smog...

no nic, jdu vařit, malej spinká v cestovní postýlce v obýváku, sice se ošívá jak dyž má pytel blech, asi po ranním vyprázdněním mu tam něco zůstalo, tak snad bude v poho.
mějte poho den
15. říj 2010 v 08:55  • Odpověz
jo a přivezla sem si včera psisko domu a dneska se hned usídlil na Domči hrací dece :slight_smile: pacholek
15. říj 2010 v 08:56  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: tak jsem trochu dočetla, za chvilku půjdu kojit...

u nás noc superka, kojo v 4h a pak jsem otevřela kukadla v 7:30 :dizzy_face: takže si taky defakto Radim dáchnul skoro celých 6hodin v kuse :slight_smile: :slight_smile:

ad vyšetření...mě to poprvé nijak extra nebolelo..snad nebude ani teď :sweat_smile: jdu až teda někdy za 3 týdny...(14dní po šestinedělí) :slight_smile:

@lio jsem zvědavá, jeslti homeo zaberou :wink: pak určo dej vědet...jinak já mám fusak v autosedačce a malýmu dávám na normoš obečení navíc jen kabátek...a to v autě ještě moc netopím...no ale jak svítilo to slunce, tak v autě samo hic, tak jsem i Radimovi kabátek nedávala, páč ten fusak fakt zahřeje...

@antana123 teda Ms nezávidím...ale sousedka ji taky hned dostala, i když plně kojila...a to skoro až do roka :sweat_smile:

ad antiko...no já asi rovnou půjdu do nějakýho tělíska, páč další prcek zas tak rychle nebude :grinning:no a taky ty peníze co stojí ta HA při kojení :stuck_out_tongue_closed_eyes: si pamatuju, že mi stejně Azalia nedělala moc dobře, měla jsem bolesti hlavy a musela vysadit...
15. říj 2010 v 09:35  • Odpověz
@lendaw ten česnek teda neznam, to je něco, budu si to pamatovat. Cibuli s medem miluju, ale pouzivam ji hlavne na kašel.
Už je lip, dala jsem nejakej ten lipovej caj, vypotila se a vzala si hlavne oscilococcinum, to vypada ze zabralo, pokud to neni takova vesela chripka, kterou jsem mela jednouv anglii, jeden den na umreni, druhy den nic a pak znova :fearful: ...no aspon si clovek jeden den odpocine :grinning:
i v noci to celkem slo, vstavani jako obvykle a i se mi lip vstavalo kupodivu....jen jsem mela pak pocit, ze usinam v zoologicky :grinning: V noci neplace, ale ty zvuky co vydava, to je neco.
15. říj 2010 v 09:55  • Odpověz
@lio levandule je dobra, co? taky jsem si toho vsimla a kapu ji.... i davam kapicku do oleje na masirovani. U briska se mi taky krouti, ale ted uz jedeme skoro celou masaz bez plakani, vestsinou....vcera jsem silne koketovala s tim, ze vynecham ritual, jak mi bylo zle, ale pak jsem si rekla, ne, pul hodiny vydrzis a pak bude klidna noc, koupala jsem sama, manzel myl nadobi a varil a bylo to celkem rychle. Masaz jsem taky zrychlila, ale udelala ji vicemene celou.

jaky homeo?

pet.s ja mam hrozny strach z toho syndromu nahleho umrti, neni den abych na to nemyslela :cry: a nevim, jak na to nemyslet :cry:

15. říj 2010 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.