• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Ahojky :slight_smile:
tak noc dobrá až na hodinu od 4 do 5, kdy jsme vyháněli prdíka, u toho se 2x poblinkala, tak jsme 2x převlíkali :slight_smile: a pak už byla moc vzbuzená, ale nakonec jsme to zmákli a zas usnula :slight_smile: Před hodinou přijel manža, dovezl okapy, co jsme měli objednané, tak jsme spolu posnídali a jel do školy.
Venku mírně mrholí, tak to vypadá, že to babí léto už opravdu skončilo :frowning2: Škoda.

@antana123: Svatební fotka super :slight_smile:
No vidíš, dobrej nápad, udělejte svatbu jen v počítači a ušetříte spoustu peněz :grinning:

@rennu: chuděrko, snad se to brzy nějak zlepší. Vůbec nevím, co ti poradit. Snad jen se zeptat doktorky, ať malého zkontroluje, že mu nic nechybí, abyste měli jistotu.

@hanncca: moc díky, taky doufám, že něco brzy najde :slight_smile:
15. říj 2010 v 11:28  • Odpověz
Ahojky holky,malá mi spí dlouhej intervalpřed obědem :grinning: tak mám chvilku,reagovat ani dočítat nestíhám.Nás teď zase ohrožuje spurt,včera mě malá doslova vysávala fakt nevim,jak tohle překonáme,vztekala se,mléka se jí zdálo pořád asi málo,nevim,dnes mi to přijde už zse klidnější.Byla jsem s Jolankou a malým na 3leté prohlídce a oba byli vzorní!Doktorka si Filípka velice chválila,že takto dlouho nikdo nespolupracoval :wink:
Doufám,že se máte skvěle a zdravě!!!
15. říj 2010 v 11:57  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak česnek s vínem měl trochu jiný účinek :sweat_smile: Ani ne do minuty po požití hodil manžel šavli :sweat_smile: Až mi ho chudáka bylo líto :confused: Ale pak jsme se tomu ještě zasmáli, že to je recept pro vikingy a ne pro středoevropana. Příště už prý nebude experimentovat a vezme si paralen :grinning: A pak se ještě, pacholek, dožadoval manželských povinností. Prý když jsem nerodila přirozeně, tak už přece můžeme dřív než po šestinedělí. Kde zas na tohle přišel? :grinning: Jen ať vydrží :grinning:
15. říj 2010 ve 12:15  • Odpověz
@pet.s: o ztracené holčičce díky bohu nic nevím, ale také mám strachy, ... to už je na celý život. Můžeme se jen modlit a doufat, že se těm našim drobečkům budou dít jen samé dobré věci a budou potkávat jen samé hodné lidi :slight_smile:

@lio: moc díky, snad brzy něco najde.
Jj, oblékání prcka, ať už do auta či ven mi taky furt dělá velkou hlavu, aby to nebylo málo, ale zase ani moc, ... Ale to určitě už brzy vychytáme :slight_smile:

@antana123, @ojo: 6 hodin spánek vkuse? To je úžasný. :slight_smile:

@suik: to je fajn, že je ti líp, snad je to opravdu na ústupu. Jinak jsem použila tvůj nápad a na masáž si napsala tahák, protože teda je toho tolik a to si asi jen tak nezapamatuju :slight_smile:. Tak jsem zvědavá, jak se večer dostanu daleko, když pojedu všechno :slight_smile:
15. říj 2010 ve 12:27  • Odpověz
@petja: tak to je úžasný, že je Filí takovej šikula a spolupracuje s paní doktorkou :slight_smile:. Snad budete mít spurt brzy za sebou a budete si zas v klidu užívat :slight_smile:

@lendaw: tak to to s tím maželovým bacilem asi nebude tak vážné, když se dožadoval manželských povinností :slight_smile:
15. říj 2010 ve 12:30  • Odpověz
Ahojky,
ťukám hlasím, že včerejšek byl luxusní, malého moc nic netrápilo spinkal hezky v šátku a v kočárku a doma dospával, večer měl náladičku úžasnou´, drželi jsme se za ruce a smál se a dělal waaaauuuu a doola a já na něj taky, oči mu zářili, pusinku od ucha k uchu točil za mnou hlavu, no k sežrání :slight_smile: Větší pláč jen večer po vyndání z vany, asi se chtěl cachtat dýl:sweat_smile: zachránilo to jen krmení. Noc taky ok, od 5 teda prdíky asi trápili, ale spali jsme až do 7, rekord :grinning: i intervaly měl krásné asi budu koupat denně :slight_smile: Dnes je taky hodný až na to bříško, semtam pozlobí. Jen se mu nelíbí na bříšku, ho tam dám a párkrát zvedne makovičku a pak začne hledat prso a vzteká se až do řevu :frowning2: Tak u nás neexistuje dát ho na břuch třeba na 2Omin., ale jen na 5 a několikrát denně. Teˇspinká ve vaku, mamča potřebuje na wcko, ale nechci ho budit chci aby vydržet do 13h a pak má nárok na jídlo :slight_smile: a chcem ven, i když pod mraakem, ráno poprchávalo...ale musíme venčit, tak beru pláštěnu na kočár a budu doufat, že nebude pršte, rotože na deštník už mi chybí ruka :grinning: :grinning:

@kovalda doufám, že manža něco rychle sežene...budu držet pěsti :wink: Je to ted hrozná doba, mamka moje taky neví, co s nimi bude, zda jim zruší práci a má 5 let do důchodu, to se pak hledá ještě hůř :frowning2:
@lendaw chudák manža, ale asi mu fakt moc blbě nebylo :wink:
@petja téda, Filda je šikula a Jolanka spinká před jídlem dlouhý interval, jo? Teda, závidím :wink: náš usnul od rána až před hodinkou a ještě v vaku a to nejde vařit :frowning2: sáhla jsem po vaku, protože plakal a nešlo mu zabrat a je to rychlejší než brát šátek a teď to mám....
15. říj 2010 ve 12:39  • Odpověz
@lendaw a to byl tvůj vlastni recept, nebo to od nekoho mas....kamaradka mi kdysi doporucovala ajurvédskej caj neboco - zázvor povarit, pridat pepr, sůl a tusim med. No humus desnej....to si v tehu ale taky nelajsnu....ale uz mi skoro nic neni :confused:
15. říj 2010 ve 12:44  • Odpověz
@kovalda no vidiš, a ja si ho jeste nenapsala, uz si to docela pamatuju, ale motam to a zapominam,....

tvůj muz prisel o praci, nedocitala jsem pozorne :confused:

@rennu jestli se mu koupel libi, tak koupej denne, nam se kyblik taky oplaci, i kdyzji tam treba jen ponorim na par minut.....vcera si tam zase prdla, takjsem ji muselahned vyndat....a zkus tam kapnout levandulovej olejicek, ja ho rozmicham v medu a to tam soupnu, jednu kapicku.
15. říj 2010 ve 12:48  • Odpověz
@petja my máme taky spurt,saje furt jak blázen,hlta,z toho ma prdy a dneska rano mel dokonce nazelenalý hovinko :frowning2:
15. říj 2010 ve 13:02  • Odpověz
Ahojky, tak jsme zvážení 3820g a 54cm, takže za týden 200g a 1cm :grinning: rosteme jak z vody :grinning: jinak mi opět po 1,5hod brečí asi hladem, takže jdu opět kojit :astonished:
15. říj 2010 ve 13:07  • Odpověz
@eveluska jak často kojíš při tom spurtu? Já mám prso v puse snad pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2010 ve 13:09  • Odpověz
@lio jj, jsou to kluci šikovný. jen ten náš se moc ještě nesměje :frowning2: Jinak tý prohlídky po 6ti nedělí se tolik neboj. Je to nepříjemné, zabolí to, ale trvá to chvilku. Porod by horší bolest,teda větší :slight_smile:
@pet.s taky mám o prcka strach. A toho strachu už se nikdy nezbavím. Takže kojení se nepodařilo rozjet? Nebo stále zkoušíš?
15. říj 2010 ve 13:11  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: Tak konečně jsem se sem taky dostala.Dnes jsem byla po dlouhé době u kadeřníka,už zase snad vypadám jako člověk :grinning: ale byla jsem tam pěkně nervní.malého jsem nakojila v 7 a do 10 jsem musela být doma.Tak manža hlídal a v 10 už se prcek hlásil o kojení.Kojíme po 3h a v noci někdy spinkáme i 5h :slight_smile: :slight_smile: Jen to večerní usínání nám nějak nejde :unamused: Včera jsme byli u doktorky a za týden jsem nabrali 500g.Je to šikulka,taky dudlá jako ďas :wink: Jen ty prdíky občas zabolí.Aaa už se zase ozývá,no jo ve 14h opět papání,Martínek má určitě v postýlce nařízeného budíka aby nezapomněl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2010 ve 13:21  • Odpověz
@suik levandulový nemám, postupně pořizuju...zatím mám eukalypt, ale levanduli neměli :frowning2: ale zkusím zkusím...já koupu ve vaničce, ale kyblík mám taky, tak přemýšlím, že vždy jedenn den pořádně omýt žínkou všechny záhyby ve veničce a druhý den jen porochnit v kyblíku...jen jsem ho nezkoušela, tak nevím, jak si ho chytit....ale dnes asi zkusím :slight_smile: A tobě je už líp?
@discreet tedateda, vy fakt rostete, ale jako z mlíčka, nééé z vody, přeci :grinning: :grinning:

ad prohlídka po 6ti nedělí, já jdu v úterý...tak jsem zvědavá :confused:
15. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz
@discreet doteď si přes den sám rek tak po hodce a pul,tak teď po tom nazelenalym hovinku zkusím po hodce,castejc se nemá,pry nestihnou to mlicko dřív než za hodinu nějak natravit nebo co a delalo by to neplechu...
15. říj 2010 ve 13:39  • Odpověz
@eveluska Mě teda teď vytuhnul a to jsem chtěla jít ven s kočárem a jak to máš v noci? My jsme vzhůru furt, režim nehrozí a kór teď s tím spurtem...
@r.m Taky nám nejde večerní usínání, včera byl vzhůru od 17 do půlnoci, sem tam ječel, sem tam u prsa, ale nespal :angry:
15. říj 2010 ve 13:57  • Odpověz
my tedy taky spíme v noci 6 hod v kuse a jsem za to ráda
my si dali procházku sice jen slabou hodinku, ale psisko se vyvenčilo, já prošla, Domča podrncal v kočárku a vyvětral, pak jídlo, převlíkání, bo když nás trápět prdíky, tak blindíme (sem vysledovala, je to možný?, dyž netrápěj, tak krásně odkrkává, jinak blindí) no a pak do postýlky v obýváku, něco sem pofotila, a naobědvala a Domča mlátil do chrastíka, do opičky a ted se mu klížej očka a že snad chvilku taky dá.
Slyšela sem předpověd, neska mrholení (nepotkalo nás) a o víku už trvalý déšt, má dorazit kámoška, a v neděli chtěli tchánovci kočíkovat do lesáče...
Jinak manža vyzvedl homeopatika, tak začnu dávat, aspon ty na tu koliku
kámoška psala že její dvouleté dítko má 39 horečky, sousedka že sou taky nemocná dítka, já se toho tak děsím....
@suik syndromu se taky bojím, ale myslela sem ,že ho budu sledovat víc, ustrašeně a že od něj neodejdu

aha tak Domča dal svou ani ne desetiminutovku - to je u nás proslulé, zaplat bůh aspon za ty noci :slight_smile:
a za tu postýlku cestovní, bo v ní má větší vyžití jak v košíku kam se už skoro nevejde a nevejdou se tam hračky, což do pelíšku jo :slight_smile:
15. říj 2010 ve 14:04  • Odpověz
A přihodila jsem nějaké fotky...
15. říj 2010 ve 14:05  • Odpověz
@hanncca se právě obávám že po tom porodu a tom všem ted tu bolest snáším hůř, no ale musím, co mi zbejvá
neboj, i smát se začne, nemůžou bejt šici prckové lautr stejní s těmi dovednostmi.ale je to krása, dyž se zadaří něco nového, dycky zírám jak postupujeme...
15. říj 2010 ve 14:06  • Odpověz
@discreet já tedy mám ozkoušené, že dyž vytuhne /možná je to tím, že nevytuhne přes den nadlouho/ tak ho jdu opatrně přebalit (tím se lehce vzbudí) obléknout a jdeme ven a v kočáře to už pak štípe dříví.....
15. říj 2010 ve 14:07  • Odpověz
@lio No my ještě čekáme na taťku, ještě nepřijel ze služebky a dala bych si oběd, tak se mi hodí, že zatím spí, pak mu dám asi i cucnout, ať mi nebrečí cestou hladem, ale jak ho znám, tak se vzbudí v tu nejnevhodnější chvíli, třeba když zasedneme k jídlu apod :grinning: :grinning:
15. říj 2010 ve 14:12  • Odpověz
@discreet krásné fotečky, koukám, že už jste vytáhli fusak, my ještě ne, my ještě jedem na zavinovačku a deku
15. říj 2010 ve 14:13  • Odpověz
@discreet jj taky znám probuzení přesně když se dá jídlo na stůl, asi dobrej čuch, bo co :slight_smile:
15. říj 2010 ve 14:14  • Odpověz
jinak holky, my dneska máme 8 týdnů, neuvěřitelný, jako mávnutím proutku...
15. říj 2010 ve 14:14  • Odpověz
my máme dneska 5 týdnů :slight_smile: v tuhle chvíli jsem nějak šla už na sál a za chvíli bobek vykouknul :grinning:
15. říj 2010 ve 14:25  • Odpověz
@discreet pravidelne se budi na jidlo, ale rezim myslim jinak chape, v noci u koja i spi, ve dne kouka, ale blby jsou ty prdiky, to pak chytne hysterak a je vymalovano :frowning2: nakojila jsem ho z obou prsu, rvala to do nej horem dolem a pak uz mel hovinko zas zluty, tak snad to prekoname! nechci dokrmovat....
15. říj 2010 ve 14:52  • Odpověz
@lio já se porodu ani bát nestihla jakej to byl fofr (tím myslím, že to bylo dřív než bylo v plánu). na gyndu jsem se bála, ale nic jiného mi nezbylo než se objednat a jít tam. Jinak je to krásný, když udělá něco nového :slight_smile: to je paráda :slight_smile:
15. říj 2010 v 15:30  • Odpověz
@eveluska Jomalá měla takovou nazelenalou stolici hlavně v noci a to celej týden,teď už zas ne...
15. říj 2010 v 15:42  •  3 děti  • Odpověz
..jinak malá je zlatá,žehlila sem a ona ležela 30min a broukala si :dizzy_face:
15. říj 2010 v 15:43  •  3 děti  • Odpověz
@petja on to mel prvni hovnous rano, takze taky po noci.... no tak snad se to nebude zhorsovat a prekoname to :slight_smile:
15. říj 2010 v 16:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.