• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Ahojky, tak jsme dneska s prckem absolvovali fotbalový zápas cca 50km daleko, ale zvládl to perfektně i na jedno nakojení, spinkal, ani ho neprobralo přendávání ze sedačky do kočáru :wink:
Jo je nějaké pravidlo, že by se po kojení nemělo koupat? Ať mu třeba není špatně?!
Jinak počasí se nám zeškredilo a taky pořádně nevím, jak oblíkat :unamused: Už mám fusak, tak jestli do toho stačí jen flaušovej overal, nebo zatím jen dáváte třeba zavinovačku do autosedačky?
16. říj 2010 ve 21:53  • Odpověz
@kovalda vysavac je spolehlivej... my mame na baterku, tak nevydri dlouho, tak pouzivam fen, ten se ale musi drzet....chtela bych udelat poradnou nahravku na cd a to poustet. Jakmile se ale prastane, chteji znova :rolling_eyes: .
16. říj 2010 ve 21:57  • Odpověz
@discreet my teda koupem po kojeni, jako je tam nejaka pauza.... cca 20 minut?, nez to pripravim, nez se vyprdi.... spatne ji nebylo nikdy. me to rekla hebamme, aby na koupani nebyla hladova. takze vecerni ritual zacinam kojenim.
16. říj 2010 ve 21:59  • Odpověz
@discreet..my už tedy fusak.
17. říj 2010 v 01:30  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
@discreet:já ještě fusak né malému ven oblékám dupačky,body,svetr,bundičku,čepici,rukavičky a zavinka,deka,slída na kočár tot vše :wink:
17. říj 2010 v 10:10  • Odpověz
@discreet ja uz mam fusak, ale jen proto, ze jsem ho dostala pred ctrnacti dny, nainstalovala a pouzivam ho, a podle pocasi ho dopnu vic nebo min.... Mam longer, se zimni vlozkou, tu uz tam mam, ale nekdy ji tim neprikrejvam, jen na ni zespoda netahne. ....

dneska teda byla noc hrůzy, mam pocit, ze jsem jen kojila a nespala, ...navic ale bylo asi jen jedno kojeni, ale ja jsem nebyla moc v pode, podrazdena, vytocena..... :rolling_eyes: , tak v tom mam peknej hokej. Navic po kazdem dokojeni plakala......ale nekroutila se tolik jako u prdiku a tlaceni, tak nevim co se ji nelibilo....

17. říj 2010 v 10:53  • Odpověz
@discreet jejda discreet neblázni,fusak dávám až od nuly,nebo už máte takovou zimu?

@suik tak malá tě má přečtenou a vnímá jakékoliv přeladění směrem nahoru i dolů..takže asi tak bych pochopila její nespokojenost.
Já mám dnes free day,malého si vzala babička,jeli na výlet,manža je v práci,tak jsem jen s Jolankou,asi budu čučet na filmy,včera jsem zvládla 3 a to,O rodičích a dětech,Kokain,Alenka v říši divů a Květ pouště,skvělé všechny a Květ pouště silnej příběh,ženská obřízka je opravdu nechutná tradice,ať je jakkoliv tradiční,nikdy nepochopím schvalování utrpení a bolesti,to nemá omluvu!!!
17. říj 2010 v 10:59  •  3 děti  • Odpověz
čauky

u nás byli o víkendu ségra s rodinkou..předslavovali jsme svátek - včera se dělal venku kotlíkový guláš
verunka v noci opět zlatá - kojo v 8 a pak 3:15 ...asi věděla, že si mamča dala deci vína :slight_smile:
i ondráškovo spinkání si po homeo zajelo zpět do původních kolejí - jen v 6 ráno trošinku fňuknul, ale po minutce zaspal, zase až do osmi :slight_smile:

jinak veru je malá závislačka, jen vylezu v noci z postele (třeba na wc) hned se vzbudí a beká ...přes den si ani nevzpomene, ale v noci máma holt musí být :slight_smile: ..už se to stalo několikrát ...ale je to v poho - stačí ji přitulit a spí zase dál :slight_smile:

17. říj 2010 ve 12:25  • Odpověz
@suik: ad nákup - tos mě rozesmála - já v pátech chtěla po manžovi, aby se mnou šel nakoupit na tu oslavičku, abych nemusela zase s dětma - tak aby přišel dřív - tak do té půl páté ....no a dověděla jsem se, že to je jako dobré, kdy on si má jít zaplavat .........to mi teda hnul pěkně žlučí ....já taky nemám ani minutu off .. asi byly nějaké erupce na slunic nebo co :slight_smile:
17. říj 2010 ve 12:28  • Odpověz
@petja taky jsem si vsimla, no jo, dite a matka jedno jsou...

@hupcza na zabiti oba...dneska se ale snazi, koukali spolu na film a ja si chvili cetla a pak to zalomila :dizzy_face:
17. říj 2010 ve 14:05  • Odpověz
@suik: jj ..u nás taky dneska snaha ...to byl asi nějaký plošnější jev :grinning:
17. říj 2010 v 17:11  • Odpověz
@hupcza Taky jsem si jednou odskočila a hned byl oheň na střeše a jakmile ke mě zase čuchnul, byl klid :grinning:
Dneska jsme spali do 9 hod :grinning: a venku na procházce jsme parádně vymrzli :wink:
17. říj 2010 v 17:12  • Odpověz
ahoj maminky,jdu Vás jen pozdravit.Dnes jsme s Martínkem spali do 9hod.V noci se vzbudil jen 2x na kojení,nejdříve ve 2h a pak v 5h a lenošili jsme až do 9h.Pak jsme byli na procházce,kde jsme pěkně vymrzli,fouká tu hnusnej vítr :confounded: ted se chystá koupání tak se mějte hezky a at miminka taky tak pěkně pochrupkávaj pa pa :dizzy_face: :zipper_mouth:
17. říj 2010 v 18:20  • Odpověz
@petja no takovou výbavu nemám, tu pořídil manža když sem byla těhu a na mne už nedošlo, vzhledem k bříšku :slight_smile: takže proto já praktikuju deštník

@beru3nek no heye, bříško nás opět potrápilo, ale je fakt, že netrápí v kuse nonstop celý den, ale tak střídavě pozorovací, dobrá nálada a střídavě pláč z prdíku, uplně to rve uši. KOupila jsem i levandulový olej, krásně po tom spinkal a masáž si užil celou od A do Z, parádička....ted sme uspávali až ted, hrozně blbnul u bašty, tak se nám to protáhlo i ve vaně jsme skejsli dost dlouho, se mu to líbilo a nahřejvali jsme bříško.....
Domču jsme zapili v poho, jen já to v 11 zalomila, a tchánovci v poho, dorazili, kámoška tu ještě byla a tak vyrazili kočíkovat jen s mužem a všichni spokojenost...a jdu vás dočíst...
jinak tedy do obchodu se s malým nehrnu, není důvod

@suik mne tedy instruktorka na plavčo říkala, že by se odrážet neměl, že je na toj eště maličkej, jako mnohdy to neuhlídám a odrazí se, ale dávám si na to pozor
17. říj 2010 ve 21:27  • Odpověz
tak já musím říct, že off mám, manža je skvělej a já se ho snažím moc nevyužívat, ale na nákup do drogerky si zajedu ráda sama, on pohlídá a když malého netrápí bříško, je vcelku bezúdržbovej, jak s oblibou říká manža ....
jinak oblíkám jako Antana, jistím to dekou a slídou na kočárku, na fusak mi přijde brzo....zato já bez rukavic ani ránu, už mám ruce totálně popraskané, hodně meju ruce a málo mažu, nechc se mi mazat, když furt manipuluju s prckem, tak mažu jen při kočíkování a na noc a to je málo.

@hupcza mne neska tchánovci taky přepřáváali k svátku, sem čučela ....a fajn že se Ondří srovnal.....my zase dali podruhé celou masáž, jeslti je to tou levandulí, či čím....
17. říj 2010 ve 21:35  • Odpověz
@lio hm, a neni to v kybliku neco jinyho .....ona ma kolem sebe jen vodu, tak si tam vlastne plave jako v brisku. To odrazeni je vlastne ze si nekdy opre nozky o stenu a houpe zadeckem.
17. říj 2010 ve 22:13  • Odpověz
@hupcza fakt jo! Sice se mnou odmitl jit na prochazku, ale uvaril segedin a uklidil i veci, ktery jindy prekracuje :astonished:

Sofinka ma ale zase asi spurt, u prsa se obcas pusti a desne rve...to asi tece jen to predni a ne a ne to zadni. Pak je klid. Jedno prso ji ale neuspokoji ani nahodou.
17. říj 2010 ve 22:15  • Odpověz
@suik netuším, Domča se odrážel od stěny vany, napuštěné vodou, takže taky kolem sebe vodu...
17. říj 2010 ve 22:52  • Odpověz
@lio a říkala proč by se to nemelo?
17. říj 2010 ve 23:33  • Odpověz
@suik popravdě sem se nepídila, jen že je na to ještě brzy a maličkej....
17. říj 2010 ve 23:37  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
těšila jsem se že půjdu dneska s malým ven a u nás solidně prší :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: škoda
dneska okolo 17:00 mě čeká zkouška s fyziky tak mi držte palce
18. říj 2010 v 08:12  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

my byli přes víkend u našich, bo M. byl v práci, tak abych nebyla doma sama :sweat_smile: :slight_smile: konečně jsme domů pořídila noťas, tak už jen zařídit wifinu a budu pěkně vegetit v obýváku a nebudu muset chodit do schodů :grinning:

Radimek se poslední dobou budí až na 4h ráno a pak až po sedmej...dneska jsme dokonce vstávali až v 8h a to jsem se zase vzbudila první :grinning: :grinning: :grinning:

taky jsem koukala na výsledky voleb u nás v obci a dost se to teda promíchalo ze všech 3 kandidátek :astonished: :astonished: no jsem zvědavá, koho zvolí za starostu :confused:

včera mě pobolívalo v krku, tak často kloktam a asi to zažehnávám, dneska už je líp :wink: poradím suprový šalvějový kloktadlo Florsalmin, může se kloktat několikrát denně a fakt zabírá :wink:

ad koupání, Radim ještě moc nedošáhne na druhý okraj, ale taky se povede, že se občas odrazí :slight_smile:

@antana123 určo budu na tebe myslet :wink:
18. říj 2010 v 09:41  • Odpověz
@ojo děkuju :wink:
18. říj 2010 v 10:12  • Odpověz
@antana123 proboha, fyyika, to je jedna z mych nocnich můr :astonished: ....dokonce se mi o tom jeste zda, ze jsem z ni musela delat zkousku a to jsem ji mela naposledy na stredni. Tak na tebe budu myslet a drzet ti palce :wink: Jsi fakt borka, ja nezvladala studium ani bez ditete :grinning:

@lio :wink:

@ojo jj, notebook, to je vec, my si jeste lebedime v posteli a fenujem :grinning: .... za chvilku mozna usne. Ty se mas ze tolik spite, u nas opet noc hrůzy 2. Mala sla spat kolem 9, vzbudila se v jednu, jenze ja sla spat pred dvanactou :rolling_eyes: , no a pak kolotoc co dve hodiny a u prsa desnej ryk....dokonce i jinym tonem, evidnetne tomliko co tece neni dle jejiho gusta. Uz jsem zase nasadila spesl caj, tak snad to pomuze. Tohle opravdu vypada na dalsi spurt.

Rano, ale asi hodinku (mozna prehanim, ale byla jsem v limbu :grinning: ) čumakovala, nejdriv s fenem, pak i sama.

@ojo: na tu šalvej bych ale davala bacha, rikala mi hebamme že salvej brzdi laktaci
18. říj 2010 v 10:24  • Odpověz
@antana123 ahojky, přidávám se k držení pěstiček, at tu fyziku zvládneš
u nás pršelo v noci, ted ne, je zataženo, ale už jsme prochajdu dali, na moravě má pršet víc jak v čechách, asi se strefili...
18. říj 2010 v 10:25  • Odpověz
@suik fakt?? přitom toto kloktadlo je doporučeno pro kojící :sweat_smile: no ale je to jenom lokální použití, tak myslím, že to bude ok...brala jsem ho i v těhu, když mě bolelo v krku a to se prý taky šalvěj nesmí....a taky jsem ho brala, když jsem kojila Tomáše a žádný úbytek jsem nepozorovala :wink:

no dneska ráno taky Radim vypadal, že mu to mlíko moc nejede :confused: že by to byla včerejší klobása?? ale to jsem si večer jen jednou kousla :sweat_smile:
taky ho teda každý večer trochu zlobí bříško, že se před koupáním vždy kroutí, ale naštěstí nepláče, jen je neklidný a tlačí...pak v noci to vše vyprdí, masíruju tím Flatulinem pravidelně :slight_smile:

tak ať spurt brzo přejde, to musí být únavný "furt" kojit :confounded:
18. říj 2010 v 11:04  • Odpověz
@antana123 Taky budu držet pěsti :wink:
Jinak mě z toho mého mimina trefí šlak :slight_smile: Kojení vypadá tak, že 10min pije a usne, tak ho dám odbrknout a proberu, pak se přisaje a cucne 2x a usne tak na 5min, pak se lekne vzbudí a tahá 10min a vytuhne, no prostě kojení je hodinová záležitost... teď mi vytuhnul na kojo polštáři a mám obavu, že jak se pohnu je vzhůru a to bych si chtěla dát oběd :grinning:
Ani nevím, jestli má už otočený noc a den...
18. říj 2010 ve 12:07  • Odpověz
ahojte, taxem dočetla celý víkend. u nás problémy stejné jako u ostatních, někdy bolí bříško, někdy se vztekne jen tak. u nás se stále drží hodina dvě večerního vztekání, na to by nějaká homeopatika nebyla? ted už přes hoďku kouká na netopýra nad košem, kterého jsme mu tam provizorně pověsili a vykládá si sám a je hodný.
v kyblíku nam taky pochoduje a nenapadlo mě, že je na tom něco špatně. nechávám ho ťapkat, ono to ani asi omezit nejde. zrovna včera jsme fotili, tak hodim nějaké fotky.
18. říj 2010 ve 12:27  • Odpověz
@suzete To vztekání máme taky, sem tam i přes den, vysledovala jsem, že se mu chce spát a nejde mu to, usne třeba na 5min a pak zase řev :frowning2: Nevíte někdo, jak ho uspat, když se vzteká??
18. říj 2010 ve 12:35  • Odpověz
Tak jsem ho přesunula do koše a spal asi minutu, pak křik a zase tahá u prsa, tak nevím, proč má pořád hlad, jestli tahá jen to přední mlíko?
18. říj 2010 ve 12:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.