• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
dobré ráno, naše miminko je zatím v klidu, stříkala jsem mravence, tak je prďola sám v pokojíčku, je vzhůru a povídá si s netopýrem. v noci se mi vzbudil po 5ti a pak po 3hodinach, rano by pocucaval častěji. ale je hodny. u nás jsou prostě kritické jen ty dvě hodiny po koupání, od 8-10pm je to řev.
u nás spurtík zatím asi nebyl, sice někdy chce pít častěji - třeba za 2hod - a někdy se kroutí, ale jinak v pohodě. jen mi přestal přibírat jak na začátku, to bylo půl kila týdně, teď měl za 2 týdny jen 350g :-/ no vychrtle nevypadá a baští dost...ono kdyby mi přibíral po půlkilech týdně, tak kde bychom za pár měsíců byli, že jo...
19. říj 2010 v 09:05  • Odpověz
dobré ráno,
tak od ne mě začalo pobolívat prso, 38.6 zimnice, horečka šoufl od žaludku, tak jsme jeli na pohotovost. Hrozně se divili, že mám zánět takhle dlouho. Většinou bývá do 3 týdnů, tak sice atb na horečku zabrala, už mám jen zvýšenou teplotu, ale prso bolí furt, mám ho furt zatvrdlý, nevíte co s tím? Ledový obklady jsou dost na.... akorát jsem z toho ještě nastydla, zkouším masírovat, i tvaroh ale furt nic. Takže když z toho prsu kojím tak si užívám a když mě malej při těch našich občasných kojících bojích do něj bací, tak vidím všechny svatý :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak vás jdu dočíst.
19. říj 2010 v 09:43  • Odpověz
@suzete čauky a nechce jít spát dříve,že pláče ve stejnou hodinu?Co to blinkání?
@beru3nek jestli je to bolest tepavá,bolestivé místo ohraničené červeně,tvrdé,červené horké,pak homeopatikum belladona a jinak phytolaca decandra.Pohyb prsou taky bolí,nebo jen když se někdo dotkne,nebo přitlačí?
Pokud bys je vyzkoušela dřív,určo by ses obešla bez atb.
19. říj 2010 v 09:48  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda Ty kapky cos hodila odkaz vypadají dobře,když bude třeba,taky je zkusím.Já zatim kupovala jen baby calm a na nic,vůbec je nepoužívám,páč ta masáž je zázračná :wink:
@antana123 gratuluju!!!
@suik jo,odsavačku mám na vysavač,Arianna a dnes už sem nevysála nic,takže u nás je po rýmě :wink: Jinak moc doporučuju všem homeo spray do nosa na rýmu,je to úplně zázračnej produkt,teda aspoň na naše rýmy :wink:
http://www.docsimon.cz/zbozi/euphorbium-comppositum-heel-nosni-kapky-20ml
19. říj 2010 v 09:52  •  3 děti  • Odpověz
Dobré dopo :slight_smile:
tak u nás noc suprózní, povedlo se večer malou trošku vyprdět a asi i jak jsme koupali v kyblíčku, tak měla nahřáté bříško :slight_smile: Už asi třetí den přidávám do koupele na vaši radu i slunečnicový olej s trochou levandule, tak to možná taky zabírá. Začla jsem i sebe sprchovat levandulovým sprcháčem z body basic. Takže u kojení jsem byla taková nějaká jak praštěná, tak mne ta levandule asi uspává do hlubšího spánku :slight_smile:. Ale cítím se dobře :slight_smile:
Ráno malou zas začalo trápit bříško, tak se udyndávala u prsa, ale asi si vzala moc, tak pak zas ublinkávala, ale manža ji pak držel, když jsem dělala snídani a dal ji svou velkou ruku na bříško, tak se krásně vyprděla. Pak jsem jí zas zamotala packy a teď už spinká :slight_smile:
19. říj 2010 v 10:00  • Odpověz
@hanncca: tak to teda fakt závidím, že můžeš baštit cokoliv a malý je v pohodě.

@rennu: tak snad je to jen vyjímka a zas se vrátí ty super dny, ...

@lio: mně taky dříve kakala několikrát denně a teď tak 1x, max. 2x, někdy dokonce vynechá. Ale včera jsem si zas udělala kotel polívky a já jsem teda z toho šla na wécko, ... tak snad to pomůže i malé :slight_smile:
19. říj 2010 v 10:04  • Odpověz
@suzete: no, tak naše princezna si přibývání po 400 g týdně drží, tak ti pak povím, kam dojdeme :grinning: ... :grinning:. Jsem zvědavá příští týden na vážení po šestinedělí :slight_smile:

@petja: jj, taky se mi ty kapičky líběj. Baby calm taky máme a trochu to zabírá, ale nic moc, ... tak zkusím asi ještě toto a samozřejmě dál vytrváme v masážích a natírání bříška Flatulinem (taky přírodní).
Díky za odkaz na spray na rýmu, pořídíme, v tomto počasí a dál se to určitě bude hodit ...
19. říj 2010 v 10:08  • Odpověz
@kovalda od toho ATOK je to nosní olej baby
19. říj 2010 v 10:11  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda nám se to do toho konce šestinedělí taky tak drželo, a právě na 6tinedělní prohlídce měl "jenom" 5,35kg - ale s plínečkou, takže o něco míň nahatý
19. říj 2010 v 10:13  • Odpověz
jinak já používám na umývání malýho a teď i Jolanky sprch.gel od Yves Rocher z řady Hammelis(břečťan) a je to skvělý,bio a čistý složení,mám to ozkoušené,žádné reakce.vyjde to i dobře finančně,teď dělají i rodinná balení
19. říj 2010 v 10:13  •  3 děti  • Odpověz
@suzete malá měla na prohlídce 5250 bez plínečky,takže asi mají naši bobíši stejně
19. říj 2010 v 10:14  •  3 děti  • Odpověz
@petja a kolik jste merili? my 60cm (narození 53cm)
19. říj 2010 v 10:17  • Odpověz
ahoj holky,
přišla jsem vás pozdravit, net vůbec nestíhám, když mám chvilku kdy nenosím toho našeho prďolku, tak uklízím, žehlím nebo dělám něco do firmy.
Jak se máte?
Unás dobrý, akorát z toho nošení mám vytahaný ruce jak opice a spaní na gauči v polosedě mi začíná likvidovat záda, jinak Honzíček se má dobře, přibývá i přes jeho zvracení, včera měl 3700g. Já má od soboty virozu, nateklý krk a hroznou rýmu, jen doufám, že nenakazím Honzíka.
19. říj 2010 v 10:27  • Odpověz
@petja spinkat asi dřív nechce, bo nespí. dáváme do do pokojíčku do koše a pláče. ¨před koupáním většinou taky nespí, jen si tak vykládá nebo kouká, nebo trošku poplakává. on vůbec přes den moc nespí. teď je vzhůru od 7am, chvilu ráno plakal, a teď už skoro 3 hodiny je hodny a kouka na netopyra.

Blinka furt, vcera a predevcirem blinkal dost, dnes je to zatim v mezich. nemá vliv jestli brkne nebo ne...ale kdyz nebrkne, tak ho asi boli brisko, tak ho davam na rameno aj treba mezi kojenima.
19. říj 2010 v 10:29  • Odpověz
holky co čtu, tak vaše děti tedy přibývají raketově, my max 160g týdně, pořád máme velikost 50 ale sehnala jsem i 52, vel. 56 je nám furt velká.
19. říj 2010 v 10:30  • Odpověz
@suzete no mazec,my prej 58 a narození 52

@alisek ahojky,pořiď šátek a ty vyber nějaký homeo,např tady
http://www.kezdravi.cz/oddeleni/172-angina-bolesti-v-krku-nachlazeni
19. říj 2010 v 10:30  •  3 děti  • Odpověz
no malá mi dnes už potřetí kakaá,jednou toodneslo i bodýčko,tentokrát porpvé,s Fildou sme to měli prostřílený dřív :grinning: no ale už je to taková kaše,už to není tak tekutý,mléko se už asi taky zase trochu mění a spurt je pomalu za námi :dizzy_face:

@alisek jé,já bych ti ráda nějaký věci malý poslala,ale už sem je darovala do porodnice...ale já měla právě to 52/56 Já už dávám na široký balení i 68
19. říj 2010 v 10:34  •  3 děti  • Odpověz
@petja jako asi navzdory blinkani roste snad v pohode. mam kamaradku a jeji chlapecek byl do 2 mesicu kost a kuze, v 6ti týdnech 3,7kg a to byl normalne donoseny na termin. pak presli na umelou, se divim, ze ne driv, kdyz jim dite vubec nepribiralo.
19. říj 2010 v 10:34  • Odpověz
Jo a @kovalda a @hupcza všecko nejlepší k svátečku,holky!!!
19. říj 2010 v 10:36  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: u nás noc super malý se už naučil konečně spinkat v postýlce usnul v 8 a vzbudil se ve 4 je to moje šikulka :grinning:
jinak náš měl v 6týdnech 5600gramů a 61cm(narození 4547gramů a 55cm)takže šikula
19. říj 2010 v 10:43  • Odpověz
jo všechny Michaeli vše nej :dizzy_face:
19. říj 2010 v 10:44  • Odpověz
@antana123 Ty jo,tož to je King :grinning:
19. říj 2010 v 10:46  •  3 děti  • Odpověz
@antana123 Michaely :wink:
19. říj 2010 v 10:46  •  3 děti  • Odpověz
@petja jé pardon za tu hrubku mám malého na rukách tak nestíhám myslet u toho :grinning: :grinning: :grinning: a né king ale obr :grinning: :grinning:
19. říj 2010 v 10:49  • Odpověz
@lio já už si nevím rady, je to síla....včera tu byla na návštěvě kamarádka se stejně starým kluučíkem a pohoda, jen ten náš, no síla, nechápu, pár ddní je v poho a zrazu tenhle humbuk :frowning2: musím koupit tu levanduli, zda trochu pomůže....
@kovalda mně se teda nedaří malého vyprdět nijak :frowning2: kadí taky míň a mám pocit, že řev je i kvůli tomu, ale své jídlo si hlídám a už vážně nevím...babycalm se mi zdají bez efektu, zkouším dnes opět sab simplex
@petja @suzete krásně rostete :slight_smile:
@kovalda @hupcza @lio také se přidávám s přáním, vše nejlepší k svátku a ať vám vaše zlatíčka dělají jen radost :slight_smile:
19. říj 2010 v 10:52  • Odpověz
19. říj 2010 v 10:54  •  3 děti  • Odpověz
@lio jo,pardón Lio,i tobě vše nej,Michaelu bych na tebe netipla
19. říj 2010 v 10:55  •  3 děti  • Odpověz
Holky,malá má často vlhké ,spíš studené nožky,toje jí zima?
19. říj 2010 v 10:58  •  3 děti  • Odpověz
@petja náš malý to má taky, a ruce má furt jak led, jinak je ale všude teplý, tak snad dobrý.
19. říj 2010 v 11:04  • Odpověz
@petja já řeším zima-teplo za krkem, ruce i nohy mívá taky studené, i do vlhka
19. říj 2010 v 11:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.