• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
jo vše nej k svátku, a Lio bych na míšu též netipla, spíš něco ostřejšího :wink:
19. říj 2010 v 11:06  • Odpověz
@petja náš má pořád studené ruce i nohy ikdyž má ponožečky i rukavice spíš je to dědictví po tatínkovi :slight_smile: můj to má taky i vlhké a ledové
19. říj 2010 v 11:09  • Odpověz
ahojky holky, u nás noc jako vždy v pohodě. Jen já jsem pořád jak přejetá. Nevim proč. Poslední 2dny jsem hotová a to máme režim pořád stejnej. Míša teda stále blinká. Po jídle s ním nesmím vůbec manipulovat, aby byl v klidu, ale i přesto se klidně hodinu po koju poblindí, sražený mlíko, tak asi blbě tráví. Uvidím. Snad to přejde. 3.listopadu jdem na KO. Snad se to srovná.

@lio @kovalda @hupcza vše nej k svátku holky :slight_smile:
@alisek ty jo, Honzíček je ještě drobeček, ale krásně přibírá :slight_smile: Já včera vytáhla dupky, který jsem myslela, že mu ještě nebudou a oni mu už jsou krásně. Tak to musím probrat ještě z těch větších hardříků, aby to onosil. Což se nám povede, jelikož včera 4x převlíkání Míši, 2x mamky. Takže jdu hodit prádlo do pračky, opět....
@beru3nek ježiš..takže zánět v prsu? Tak to je síla...a divím se, že až tak pozdě. Ale vše je asi možné...Hlavně že se to lepší.
19. říj 2010 v 11:11  • Odpověz
@petja u nás taky studené ručky i nožky a to má pořád ponožky a rukavice...a furt jak kus ledu...ale jinak po těle je krásně teploučkej :slight_smile:
19. říj 2010 v 11:12  • Odpověz
Holky,jdu pro malýho do školky a odpo,jestli opadne ta mlha se vrhnu na zahradu,musím zazimovat,vyčistit,ostříhat,nasadit,přesadit,vyhodit :grinning: tak se mějte krásně a hezký úterý
19. říj 2010 v 11:13  •  3 děti  • Odpověz
@hanncca no právě,že je ale vlhká ta nožička,studený ty končetiny miminka mívají
19. říj 2010 v 11:14  •  3 děti  • Odpověz
@hanncca já mám zase opačné zjištění si myslím že se do dupaček vejde a on je má malé :grinning: :grinning: už vyřazuju 62 :grinning: :grinning:
19. říj 2010 v 11:17  • Odpověz
@petja děkujeme pa
19. říj 2010 v 11:17  • Odpověz
@discreet : tak z malýho už takhle vychováváte fotbalovýho fandu, jo :wink: no super, jak to zvládnul. My koupem třeba hodinku po jídle, nebo před jídlem, nikdy ne hned, když je blindící. Náš je v overálku slabým, zavinka, podzimní fusak. O víkednu sice svítilo, ale byl studenej vichr,a byl teploučkej. Nevím taky jak zítra ho dát do autosedačky, jen dám asi navíc mikču a tepláčky mu na overálek ještě, když nebude v zavince.
@suik : koukám, že noci opět nic moc, tak ať je líp. U nás taky už žádná 4 hodinovka, jednou 3 pak dvě, mezi tím, noční můra dvakrát nějáká. Jsem myslela, že hlad, ale hned zas usnul.
@discreet : náš se mnou taky u prsa někdy bojuje a hrozně se u toho vzteká, pláče. Jednou denně minim. spíš víckrát, taky nechápu proč. Jestli chce to zadní mlíko a ono tam ještě není.
19. říj 2010 v 11:23  • Odpověz
@petja tak vlhké u nás ne, u nás jen studené.
@antana123 náš teď 62 tak nosí...ty mu jsou.
no nic, jdu míšu vzbudit, neb mi asi bouchne prso :slight_smile: tak jdu sobě ulevit, jeho potěšit :grinning: :grinning:
19. říj 2010 v 11:23  • Odpověz
Ahojky po delší odmlce sem se přišla na vás podívát při krmení malého :slight_smile: jinak nestihám se sem dostat,když nekrmím ta uklízím a nebo odpočívám :slight_smile:je to docela zápřah z dvouma dětma :slight_smile: ale jsem za ně moc ráda :slight_smile: koukám že se bavíte o hotnosti malích :slight_smile: muj mněl na poradně minulí týden 4070 g za pět dnu mi přbral 290 g :slight_smile: ale to vše dělá i to že ho musím dokrmovat nutrilonem :slight_smile: mlíka mám dost ale prodělala sem zánět pravého prsu a byla sem na antibiotikách,dva dny sem nemohla kojit z toho prsu a byla to šílená bolest uffff ještě že už to mám zasebou,všechno mně bolelo bylto opravdu mazec,když sem nevěděla proč malí pořád pláče tak sem šla sním k doktorce a dozvěděla se že pláče bobek hlady a tak ho musím dokrmovat je to šílený jedlík :slight_smile: pije z obou prsu u kterých je u jednoho i 20 minut a pak hned na to ještě vyžaduje mlíčko a to vypije 60 a zachvilku už to bude i více pořád pije rychleji a rychleji ale pak je spokojený ale ted teda ted nás trápí hodně bolest bříška sam simplex kapky nazabíraly a tak už ted dávámke před každým papaním 10 kapek a máme i probiotické kapky které mu dávám jednou děnně ale pořád sebou mele a pláče takže ještě asi nezabraly :-/ no uvidíme je to síla jak se bobek trápí,přešly sme i na masáže které mu dělám každý den a moc se mu líbí koupání .Dva dny sem mu musela pomáhat rourkou aby kakal a ted se vykaká už i sám ale někdy mu to nejde a to je jekot to mu musím pomoct :-/ no strašně mně to štve jak má problémy s tím bříškem :-/Jinak večer se mi budí jednou a pak už k ránu a to ještě spinkáme :slight_smile:po papání smaozdřejmně :slight_smile: ted 28 listopadu bude mít vítání občánků tak uvažuju o nějákém dortíku :slight_smile: už se nám vyléčilo i očičko a tak mám radost že nebude muset na výplach kanálku :slight_smile:
doufám že se mu to nevrátí.Jinak mně teda pořád šíleně trápí hemeroidy je to mazec až nervy mám a od porodu se ńemužu zbavyt pořád mám očistky a to jdu za dva týdny necele na prohlídku v šestinedělý no je tomazec :-/ snad nebuidu krvácet už.Příští týden jdeme na poradnu a tak uvidíme kolik nám vyrostl a přibral :slight_smile:.Moc se mu líbý když sme venku na procházce to krásně spinká :slight_smile:véčer akorád jak se mi vzbudí a napapá se tak nemuže zabrat a tak pláče a to teda nevím jak ho toho zbavyt :-/No nic ja se ted holky loučím čeká mně hodně práce jak budu mít časík dorazím a kouknu na vás ale nevím za jak dlouho to bude.M nějte se tu krásně papa Lucka
19. říj 2010 v 11:28  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

@petja Radim má taky ruce jak led, někdy i nožky..i noc chlaný, ale u krku je teplý, tak neřeším...a když jsem ho přikrývala, tak se hned osypal potničkama :rolling_eyes:

u nás teda musím na ven oblíkat víc, jak jsme na horách...má třeba tílko a overal a na to ještě dávám kabátek a tepláčky, do zavinky a tak položím do vložné tašky...občas jsem ho musela odkrýt, jak svítilo to slunce, ale jinak v poho...dole třeba u našich už bylo tepleji :slight_smile:

no od středy hlásí sníhod 400m, takže čekám, že už jistě zapadáme :sweat_smile:

@beru3nek @discreet Radim se taky občas u prsa vzteká, někdy se i kroutí, tak buď prdíky nebo ho tlačí krkanec, tak ho dám odkrknout a někdy ani neznám příčinu... :confused:
19. říj 2010 v 11:31  • Odpověz
Juj, vy jste se rozpovidaly. všem Míšám vše nejlepší k svátku. :wink:

@kovalda: mno, mozna jsem to zakrikla, k ranu asi trochu brisko bolelo, ale jak jsem uz psala, vic nam zabere tiseni psychickejch neduhů - to znamena, houpani, dudlik, fén. A asi ta masáž jako prevence....ted ji teda chvilku neslo kadit aprdet, pak se to zase rozjelo samo.
A hlavne, v noci u prsu uz nevriskala ale pila, takze noc byla klidnejsi, prvni kojeni asi v pul treti, i ja se vyspala lip, jek rano kolem osme mam porad paradni krizi, ale cca do pul 11 se mi ji podarilo presvedcit, ze budem jeste chrnet, mela jsem ji u sebe pod perinou.....uz se trochu bojim, aby se nepridusila, ale nemuzu si pomoct :confounded:

@rennu: chuděro :frowning2: , mě by uz vezli nohama napred.

@lotyna: a neni to spis ta vecerni kolika nez prdici? jestli zabira vysavac, tak mimco uvasavacujte, houpejte a dudlikujte
19. říj 2010 v 11:35  • Odpověz
koukam, ze ja tu svoji micinku porad balim ven jak pumpu :frowning2: a to tu mame krasne...dneska teda ne.

Uz jsem ubrala obleceni na noc, ale ven se mi to nejak nedari.
19. říj 2010 v 11:39  • Odpověz
Teda, ty vaše miminka jsou proti Bětušce obříci :sweat_smile: My jak jsme vůbec nepřibíraly, tak máme v 5 týdnech 3,8kg. Nicméně, minulý týden jsme měly 3,5kg, takže se to - doufám- už zlomilo a začneme taky prospívat :slight_smile: Taky se mi konečně začalo pořádně dělat mlíko - akorát teď nevím jak ho zastavit. Stačí pomyslet na kojení a je to jak kdybch pustila kohoutek, obě prsa najednou tečou :sweat_smile: Než dokojím z jednoho, tak z druhý vyteče, že to sotva vložka pobere.
19. říj 2010 v 11:40  • Odpověz
@discreet : náš se teprve rozkoukává, někdy mi přijde že vidí, někdy mu dám hračku a nic. Prý do 6 až 8 týdnů nám bylo řečeno.
@trexx25 : to je šílený, to kojíš snad nonstop :astonished: , tak ať je brzo klid
@hanncca : teda on fakt vůbec nebrečí, kdo ví do kolika by sám spal, co :grinning:
@trexx25 : super, že zavinka zafungovala :wink:
@suik : tak to je dobrá Sofinka, že zvládla i segeďák, to já se bojím si dát cokoliv nadýmavého
@lio : gratulka k mírám a pasení :wink:
@antana123 : šikula, že máš všechny zkoušky, a hlavně tu fyziku, brrrr
@kovalda : to je Žanda teda šikulka, že drží už sama hlavičku :wink:
@lotyna : tak ať jste brzo fit, a probiotika zaberou.
@hanncca : tak ať je to brzo to lepší. Nás to blindění taky dost trápí, včera teda lepší. Kolikrát mi přijde, že začne a nemůže být ještě ani najedenej, má prso v puse a už to z něj někdy lítá :angry:
19. říj 2010 v 11:42  • Odpověz
@suik já taky nevím, do čeho navíc budu Bětušku oblíkat až přijdou mrazy. Už teď mám v kočáře fusak s beránkem a na něm ještě flísovou deku :confused: Na hlavě má kulicha a vypadá jak eskymák :sweat_smile: Mám strach, aby nenastydla. Doma je v overálku a pod tím má bodíčko, ale je pořád přikrytá slabou dekou. Asi bych měla začít nějak otužovat :unamused:
19. říj 2010 v 11:44  • Odpověz
@suzete :koukám, že u vás zabírá netopýr, tak super. Náš si teda ještě nepovídá ani nemá zájem o nějáké hračky :confused:
@petja :mě se to rozjelo hrozným fofrem, dopo jsem cítila, že se něco děje, ale nebolelo mě tak moc. K večeru už horečka. Mám to bolestivý místo červené, bolí na dotyk, nemám celý tvrdý prso, ale vyloženě si v tom bolavým místě nahmatám velký kus zatvrdliny. Nepulsuje, horký taky není. Tak myslíš, ty phytolaka?
@kovalda : tak paráda, že noc byla fajnová :wink: 400 g týdně, tak to Žandě teda tuze chutná :grinning:

@alisek : tak super, že u vás dobrý :wink: ,tak ať je ti brzo líp a Honzíček to nechytne. Však se neboj, on to Honzík dožene :wink:

@petja : tak super, že už spurt je za váma :wink: fíha už 68, hezký :wink:
já šahám na zátylek nebo pod krček
@suzete : máte krásnou váhu při 6 nedělí i přes to blindění
@antana123 : tak fajn, že tak krásně spinká
připojuje se taky ke gratulkám všem Míšám :sweat_smile:
19. říj 2010 ve 12:01  • Odpověz
@beru3nek právě se bojím, že by spal furt a nevzbudil se na krmení...tak radši budím já. A teď s tím blinkáním radši kojím zase častěji a míň. teď jsem kojila asi 5 minut, hltal, teklo to všude kolem a pak už jsem mu prso nedala, moc toho teda nevypil, i prso mám furt nalitý, tak jdu odstříkat.
19. říj 2010 ve 12:10  • Odpověz
u mě to na zimu ještě jistí, že oblíknutýho dám do kombinezky a následně do fusaku...takže furt je rezerva :slight_smile: :slight_smile:

@hanncca tak takhle bych se bála, že by se na malé porce a často naučil :sweat_smile: a to kojíš po jaké době??

já se třeba zase bojím, jestli Radim má dost :sweat_smile: tahá plně tak těch 5 minut a pak se pustí..to ho dám odkrknout a pak se dodlábne, ale zase dá jen těch 5 minut, někdy víc někdy míň :sweat_smile: no a koja po 3hodinach...Tomáš dlabal tak 15-20minut, no ale taky až když byl větší...

zítra půjdem na šestinedělní kontrolu, tak jsem zvědavá, kolik váží :slight_smile:
19. říj 2010 ve 12:19  • Odpověz
@beru3nek beru s tím prsem jsem to měla taky, jediné co mi pomohlo tak tu ztvrdlinu rozmasírovat pod teplou až horkou vodou, ve sprše jsem byla skoro hodinu ale nakonec se to povedlo, bolelo to jako čert ale musíš to vydržet. když jsem ji rozmasaírovala tak se to uvolnilo a mléko teklo proudem aniž bych sáhla na prso.
19. říj 2010 ve 12:27  • Odpověz
@hanncca : já jsem říkala, že jsem vyjímečná, když se divili, že tak pozdě. Bryndák mu nedáváš? Náš se taky dokáže poblít i záda a mě nohy nebo tričko. Taky blijem třeba po hodince nesraženého mlíko, ne moc, ale ublinkne si
@lucinecka222 : tak to je teda jedlík, tak to sis taky užila se zánětem a za jak dlouho tě prso nebolelo? Mě třetí den furt stejně :pensive: Fajn, že je očičko lepší, tak ať už tě ty hemeroidy přestanou trápit
@lendaw : tak super, že ses tak hezky rozkojila, to bude Bětuška už teď pěkně přibývat :wink:
19. říj 2010 ve 12:49  • Odpověz
@lendaw Jejda,s tim fusakem apod.opravdu zapřemýšlej.zkus si dotoho lehnout sama,jak by ti v tolika vrstvách bylo...
@beru3nek Já být tebou ,koupím belladona 9CH a užívám zatím5x denně,po zmírnění 3x až vysadim uplně...
19. říj 2010 ve 12:53  •  3 děti  • Odpověz
@hanncca : no jo, tak ještě když má pít častěji, tak to se nedivím, že ho radši budíš, když by chrupčil i do oběda :grinning: , to je spáč teda ti povím. Náš se teda o jídlo přihlásí vždycky, to nezapomene nikdy
@ojo :my někdy pijem taky jen pět minut, víc nechce. Našpulí pak pusu jako že nee
@alisek : díky tak to před kojem takhle zkusím, to abych šla rychle na to, když jde můj za chvíli do práce. Mě řekl dr. že tou teplou vodou, jsem si ten zánět akorát podpořila, ale všude se říká, že se před kojem má teplým a po studeným
19. říj 2010 ve 12:55  • Odpověz
@petja : díky. Jakto že se v těch homeo tak orientuješ? Když znáš odpověď na vše, bys mohla z fleku do nějáký homeo poradny :grinning:
19. říj 2010 ve 12:56  • Odpověz
@beru3nek teplé obklady ne,ale rozmasírovat horkou určo jo
19. říj 2010 ve 12:56  •  3 děti  • Odpověz
@beru3nek Hodně se o to zajímám už od narození Filípka.
19. říj 2010 ve 12:56  •  3 děti  • Odpověz
@suzete
@petja super míry a já si říkám jakýho nemám obříka.....jen 5,1kg :grinning:
a tvoje "na michaelu netipla" mne pobavilo :grinning: :grinning:

všem díky za přání k svátku :slight_smile:
19. říj 2010 ve 13:02  • Odpověz
@suzete jak na něco ostřejšího tedy holky neděste mne :"-D
19. říj 2010 ve 13:02  • Odpověz
@lendaw ja mam v zaloze taky jeste kombinezu, ted davam uz do fusaku, ale teplo je hlavne odspodu, nezapinam uplne naknop, mam tam dve vrsty, tak tu vnitrni zimni, nekdy nedopnu ale zastrkam kolem nozicek - blbe se to popisuje. A ven jdem vetsinou v puncochach, ponozkach, slabych teplackach. body s kratky, tricko nebo slaba mikca a slabsi bundicka....uz jsem dala i teplejsi overalek.
Cepicku davam zatim jen slabou a ma kapucku.

@berunek: jejda! ty uz si jednou bolavy prso mela, ne? tak at se to brzo zahoji :wink:

19. říj 2010 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.