• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@beru3nek at si brzy fit
19. říj 2010 ve 13:04  • Odpověz
@petja jéé, a poradíš taky něco na zuby...tak na všechno..na bolest, na bolest po zákroku, strach ze zubaře...a tak...??
@ojo přes den se snažím tak co 2 hodiny, když neblinká, tak ty 3 hodiny...v noci nechávám ale dýl. ¨normálně se drží prsa furt, ale teď se pustil sám a už nechtěl po 5 minutách. tak jsem z toho jednoho prsa, co jsem kojila odstříkala ještě 125ml :slight_smile:
@beru3nek on se právě nepřihlásí o jídlo. ale včera než jsem přijela ze cvičení, tak manža říkal, že by ho snad sežral, tak se ho snažil zabavit...protože byl vzhůru a byl prej hladovej...tak hned krmení..Jinak bryndák nedávám, protože to stejně nemá moc cenu, se poblije tak,že je celej poblitej...
19. říj 2010 ve 13:05  • Odpověz
@kovalda @hupcza holky vše nej k svátku :slight_smile:
19. říj 2010 ve 13:06  • Odpověz
@petja ono se to tezkou odhaduje, ja bych se nekdy venku do berana klidne zachumlala, kdybych lezela.... teda kdyz nesvitilo slunicko.
19. říj 2010 ve 13:08  • Odpověz
@hanncca petja poradí homeo a já krizovky bachovek :slight_smile: jedna esence na vše co si zminovala
19. říj 2010 ve 13:09  • Odpověz
@suik já tedy ven oblíkám normoš si myslím a dyž mám pochybnost že jsem oblíkla málo tak si beru do kočáru ještě deku navíc, kdyby joooo byla potřeba, ale zatím sem si vystačila s tím, co sem navlíkla plus deka a slída na kočár

ted sem se akorát chystala ven a malej mi utuhnul na hrací dece po 3/4 hod broukání a pozorování, já se stihla najíst, vyřídit maily a něco objednat a všecko to tady spí. Mám tu i druhou psici , chtěla sem ji koupat a jako na potvoru od rána neteče teplá voda , sakra
19. říj 2010 ve 13:13  • Odpověz
@lendaw:super že máš tolik mlíčka :wink:
19. říj 2010 ve 13:16  • Odpověz
@hanncca Jo,do IP něco písnu,až bude volná chvíle,takyje super akupunktura,malé jehličky se dávají do uší před zákrokem,proti bolesti a i ten strach se dá trochu podchytit..
19. říj 2010 ve 13:16  •  3 děti  • Odpověz
@antana123 jé,co to tu máme za novou mamču?Sekne ti to a vypadáš mladě
19. říj 2010 ve 13:17  •  3 děti  • Odpověz
@petja děkuju akorát ted mám krátké vlasy :slight_smile:
19. říj 2010 ve 13:19  • Odpověz
@antana123 fíííha nová profilovka, seš to ty vůbec ?.-) mladounká, pěkná :slight_smile:
19. říj 2010 ve 13:19  • Odpověz
@lio a jaká? Když oni ty bachovky jsou docela drahý, že? Já vůbec nevím...neznám to..
@antana123 hezká fotká :slight_smile:
@petja ok, díky. až budeš mít čas, to nespěchá.. jdu tam 22.11. :slight_smile:
19. říj 2010 ve 13:20  • Odpověz
@lio o děkuju ta fotka z občanky už mě nebavila tak jsem jí vyměnila :wink:
19. říj 2010 ve 13:20  • Odpověz
@beru3nek ahojky prso mně přestalo tak hodně bolet třetí den mněla sem to na začátku tak ještě že tak ale byl to mazec a už bych to nechtěla zazít :-/ ty horečky to byl mazec :frowning2:jj ty hemoroidy mně ničí :frowning2: ty máš taky zánět?nezávidím :frowning2: brzi se s toho dostan a co máš za antibiotika? Ja jsem mněla nějak ne A TED UŽ NEVÍM jak se jmenovaly:frowning2: mněj se krásně papa
19. říj 2010 ve 13:21  • Odpověz
@hanncca bachovky možná dražší trochu ano,ale pokryje to celou škálu problémů
19. říj 2010 ve 13:23  •  3 děti  • Odpověz
@lucinecka222 jak jste nakonec zvládli to očičko?Pomohlo to mlíčko? A ty hemeroidy máš vnitřní?
19. říj 2010 ve 13:24  •  3 děti  • Odpověz
@hanncca nevím, používám homeo i bachovky, z jednotlivých esencí jsem využila asi jen dvě, ale krizové esence mám doma stále, používám pro sebe, pro psy, pro mamču (právě přes zubařem ) atd....a sem spokojená
http://www.bachovaterapie.cz/krizova.php
ajak říká pet, pokryje to celou řadu problémů
19. říj 2010 ve 13:27  • Odpověz
@petja když já mám fakt strach aby neprochladla. na kratší procházky jí zkusím véc otužovat, ale když jsme venku celý den (o víkendech na turnajích na hřišti) od 8 do 16, tak jí nabalím.dost tam fouká a leží v tom kočárku celý den. tak nevím
:frowning2:
19. říj 2010 ve 13:30  • Odpověz
@lendaw jo,tak to jo,pokud jste fakt dlouhodobě venku,to je určo o.k.
19. říj 2010 ve 13:36  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
po dlouhe dobe vas vsechny moc zdravim....cist jakz takz zvladam, ale na psani uz to nejak nedavam...
Tez vam holky preju vse nej k svatku :wink:
@beru3nek... jevanecky...tak snad se ti to brzo zahoji...tez jsem mela zanet....vubec se nezdal potvora...k veceru me zacalo trochu bolet prso...pres noc zimnice jako prase a cely nasledujici den jsem mela horecky pres 38 :confounded: ikdyz jsem se ladovala paralenem....zkousela jsem masirovat v horke sprse a na druhy den to polevilo...nebyla jsem uplne fit, ale teploty uz "jen" neco pres 37 a dalsi den uplne v poho....drzim pesti, at to rychle zmizi, pac vim, ze mizerneji jsem se necitila hodne dlouho....
@rennu....obcas jak ctu story o Honzickovi, tak mam dojem, jako bys psala o te nasi lumpacici....tez jen na rukach...ale tobe aspon vydrzi v tom satku :wink: (me ani nahodou...desne ji stve, ze ma schovanou hlavu a nemuze cucet...sem tam mi vydrzi v takovem nositku...ale me z toho boli zada a stejne ji musim jistit porad hlavu, takze na prd...je k tomu i novorozenecka vlozka, ale s ni uz se do toho nevleze a bez toho tam je podpora hlavicky desne chatrna...)
Holky ja uz bych tez chtela vedet kolik to nase zvire vazi....ale po nas tu nestekne ani pes :pensive: Vubec nevim kam jit...nicmene za dva tydny budeme mit prvni ockovani, tak mi ji mozna zvazi tam? Nebo se tam pak zeptam....Kazdopadne jsem vcera delala cistku jejich veci a moc toho nezbylo....vesmes vse co je 0-3 mesice je ji male....takze jsme vytahli veci 3-6 mesicu....ostatne ona na mesic a pul stare mimi vazne nevypada :grinning: Je proste obriiiiik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. říj 2010 ve 13:39  • Odpověz
Dle mě je nejhorší takové to střídání venku,vevnitř,obchoďáky typicky...jak vidim,že je dítě narvaný v tom,co venku,fakt mi to hlava nebere.Já nevim,no,aji když jdu doobchodu na blbých 10min,dítě vysleču z čepice, rukavic..v kočárku pak aji porozepínám co jde
19. říj 2010 ve 13:41  •  3 děti  • Odpověz
@safryy Ahojky,vidim,že princezna je pěkně pyšná :grinning: :grinning: :grinning: No ale stejně k zulíbání :dizzy_face: Jaké očkování vás čeká?
19. říj 2010 ve 13:43  •  3 děti  • Odpověz
Holky tragedie..mně je dnes 41((((((((((((((((
19. říj 2010 ve 13:48  • Odpověz
@pet.s Přesto hodně zdraví,štěstí,lásky :sweat_smile:
19. říj 2010 ve 13:56  •  3 děti  • Odpověz
@petja : tak kolem půl 4 si pro ně jedu :wink: . Doufám, že to zabere.
@suik : díky. Já měla bulku v podpaží to jsem masáží rozehnala. Já koupila zimní overálek v sekáči za super cenu, už jsem ho taky jednou do něj navlíkla, ale to měl jen ten overálek do vajíčka
@pet.s : jaká tragedie, všechny nás to čeká :grinning: Všechno nejlepší :grinning:
@lio : díky :slight_smile:
@hanncca : 125 ml, teda to jsi dobrá mlíkárna, já neodsaju víc než 20 pak
@lio : taky je mládě na hrací dece, nejdřív mu tam asistoval zas pes, teď kouká ale někam do blba místo na hračky. Jsem zvědavá, co nám řekne zítra na rehábku, protože se mu cvičit teď vůbec nechce a řve čím dál tím víc u toho, plus jdem na UZ hlavičky kontrolní, tak snad to bude už o.k.
@lucinecka222 : napsal mi augmentin, ale neměli tak mám amoksiklav, horečky byly mazec, to jo. Jsem nebyla schopná skoro nic. Teď už našt. teploty dobrý, jen to prso furt bolí :frowning2:
@safryy : tak to je teda Verča teda opravdu kus baby, tak snad ti jí tam zváží. Díky, snad budu brzo v cajku
19. říj 2010 ve 14:02  • Odpověz
@pet.s vše nejlepší :slight_smile:
19. říj 2010 ve 14:11  • Odpověz
teď jsem míšu přebalovala a jak jsem s ním hejbala, tak se poblindil, zakuckal se a nemohl se vůbec nadechnout. strašně mě to vyděsilo :frowning2:
19. říj 2010 ve 14:12  • Odpověz
@petja ...ockovani je jakasi kombinace....zaskrt, tetanus, cerny kasel, detska obrna, pak neco co neumim prelozit a pneumokok...a ve 12tydnech bude to same, ale misto pneumokoka bude meningokok....je toho dost ze?Doufam, ze nebude mit horecky nebo tak neco....uz ted se toho desim :frowning2:

@pet.s ...preju vsechno nejlepsiiiiiiiii, hlavne hodne zdravicka (tobe i cele rodine) a at ti Terinka dela stale jenom radost!!!!
19. říj 2010 ve 14:19  • Odpověz
@safryy Pěkně koníkuje malá :wink:
Tak to je očko,jaku nás hexa,ta se ale dává nejdřív ve 12.týdnu a mening.vím od sestry z ordinace,že je u vás povinná,říkala mi to teď na 6.týdenní kontrole,jak sme se bavili o očko.U vás se TBC neočkuje?
19. říj 2010 ve 14:21  •  3 děti  • Odpověz
@hanncca Ty,tohle mi malá dělá často, předního mlíka se naloká,teče ji tam toho moc a zateče kdovíkam a pak ona chvilku vůbec nepolyká a pak se zase nemůže nadechnout,no hrůza,někdy se i zakašlá hodně,zatim ale nezvracela...ona není vůbec blinkací...
19. říj 2010 ve 14:23  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.