• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@petja ahojky,na očičko pomohlo mlíčko a tím ti moc děkuji za radu :wink: :slight_smile: už ho má dva týdny v pořádku :slight_smile: jiank hemoroidy mám venkovní,oni sou nachvilku schované a jakmile jdu na stolici tak vylezou ven i bez toho že bych nějak šíleně tlačila,někdy vylezou tak že nemužu chodit jak mi tam zavazí :-/
19. říj 2010 ve 14:32  • Odpověz
@alisek: tak ať se ti zadaří zatočit s bacilem. Honzíček pěkně přibývá, tak jen tak dál :slight_smile:

@lio, @hupcza: vše nej k svátku :slight_smile:

@petja: panečku, už potřetí kaká, to má dnes teda očistný den :slight_smile: Už velikost 68? My vyřazujeme 56 a přecházíme k 62, ale i některé 56 nám pásnou.

@petja, @antana123 : díky za gratulace :slight_smile:

@antana123: tedy, ty mi v tom děláš bordel s novou profilovou fotečkou, jsem si říkala, koho to tu máme nového :grinning:
Ti pěkně narostly vlásky :slight_smile:
No a malej teda roste taky dobře :slight_smile:
19. říj 2010 ve 14:39  • Odpověz
@petja ...konikuje jen chvilicku, pak se desne vzteka :grinning: Tak ji tak davam jen obcas, pac pak ryje ceniskem v dece :slight_smile: No znova do toho rozpisu koukam....mam tu ockovaci plan az do 18ti let....a tbc tu nikde nevidim :fearful: My mame ockovani v 8,12 a 16 tydnu a pak az v roce

@hanncca ...juva, drobek...se ti nedivim, ze te to vydesilo....me jednou blinkala i nosem...uplne to z ni prskalo, byla jsem z ni taky pekne v knedli :confounded:
19. říj 2010 ve 14:45  • Odpověz
@petja me se taky nekdy dusi u piti.....ted si i trochu ublinkava, to driv nedelala....

ja se snazim v kramu odkrejvat, ale nekdy zapomenu, kdyz tam jdu jen na rychlovku :pensive: , rukavicky moc nepouzivam, je schovana v bundicee a ten jeden overalek ma na konci rukavu takovy kapsicky.

@safryy: krasne pase, ta moje miška pas jen na nas, na tatovi nebo na me, na rovnu se ji moc nechce. Ze vcerejska mam krasnou paseci s tatou, tak vam ji ukazu.....a z uz jedete velikost 3 - 6 :astonished: , no teda? my mame furt 56. jen bodycka uz pomalu půjdou a i ty co mam od jedne firmy do tri mesicu jsou taky tip top. Dneska jsem uz objednala i nahradni pyzamka ve vetsi velikosti, ty 56 co mame jsou jeste dobry, ale dneska uz mela peknej vejstrih :grinning: .
Nas taky nikdo nevazi, jen na zacatku hebamme, co k nam chodila, vazim teda orientacne na dospelacky vaze se mnou a pak se odectu. Naposledy mela 4,10. Ale nemam moc srovnani, jestli to je velkej pribytek nebo ne.
K doktorovi jdem v patek a ockovany taky vubec nejsme ani objednany, to se ale asi dozvime.

@lucinecka222 jauuu, to si nedokazu predstavit. To musi pekelne bolet a byt neprijemny.
19. říj 2010 ve 14:48  • Odpověz
@rennu: díky za gratulku :slight_smile:
No, ten sab mi přijde, že malou většinou prožene, takže pokud malý i méně kaká, je to určitě správná volba. Zkuste kdyžtak ještě ty kapičky, co jsem tu dávala včera, taky je pořídíme a doufám, že to vyjde - Bifiform.
http://eshop.lekarnazdravi.cz/dnn/productdetail/pid/47276/productname/bifiform-kapky-7-ml-probiotikum

@petja: malá má taky neustále studené ručky a většinou i nožičky. Dle doporučení doktorky hlídám jen teplotu temínka. :slight_smile:
19. říj 2010 ve 14:49  • Odpověz
@safryy @petja....to tbc je v nemecku asi jako v anglii, uplne zruseny.

jak casto kadi vase dite? my mame v plene porad neco, svatek, je, kdyz tam je jen uprdnuto.
19. říj 2010 ve 14:50  • Odpověz
Tak tady jsou....
19. říj 2010 v 15:00  • Odpověz
@suik ...tak orientacne jsem to zkousela minuly tyden a vychazelo mi to na 5,9kg :grinning: :astonished:
Aha tak TBC je zrusene...proto ho tam nevidim :grinning:
Tyjo, to vam kadi dost....u nas tak cca 2x za den :slight_smile: Takze dneska uz ma vybrano :grinning: Ba ne....my se radujem z kazdeho kakance....mame pak nadeji, ze ji nebude kroutit :slight_smile:
19. říj 2010 v 15:02  • Odpověz
@safryy ja si rikala, ze uz musite mit tak sest kilo, kdyz vyrazujes i 62 :grinning: .... ja si to myslim, ze to bude v anglii stejny. Jiste to nevim, ale kdyz to tam nemas...tak asi urcite.
19. říj 2010 v 15:03  • Odpověz
@suik ....paradni fotky :wink: Ty vlasky fakt mate presne jako my :grinning: :grinning: :grinning: Ale zda se mi, ze uz ji zacinaji rust :wink:
Povidaji vam deticky? Ta nase brebenti furt....a kdyz se ji neco nelibi tak obvzlast...coz dost rychle prechazi v histerak :grinning:
19. říj 2010 v 15:05  • Odpověz
@hanncca : to je šok, co. Tohle jsme měli poprvé v nemocnici, jsem se pak rozeřvala. Bylo to šílený. Pil z flašky a zaskočilo mu to, pak taky oči vykulený, dejchat nemohl, já ho vzala poplácala a letěla za sestrama. Ty mu dali už jen odkrknout. Občas se taky zakucká, ale je to vždy hrůza. Mám děsnej strach.
@safryy :krásně pase, je vidět, že jí chutná :wink: to je dobře
19. říj 2010 v 15:32  • Odpověz
@beru3nek no, hrozně jsem se lekla, tak jsem ho přetočila bříškem dolů, aby to z něj šlo ven. ale šok hroznej, pak se nemám bát jít spát ...
@suik @safryy krásně pasete :slight_smile:
19. říj 2010 v 15:36  • Odpověz
@suik : takhle přesně taky pasem :slight_smile: u toho ještě kejvá hlavou a hledá
@suik : tak proto jí asi nebolí bříško, když má nadílku skoro furt. Bud´ráda :wink:
@safryy :my ještě nepovídáme
19. říj 2010 v 15:36  • Odpověz
@hanncca : a máte nanynku? já si říkám, že kdyby něco, začla by řvát, taky mám strach.
19. říj 2010 v 15:37  • Odpověz
@beru3nek asi jo....

Sofinka taky zatim nic nevypravi.
19. říj 2010 v 15:41  • Odpověz
Ahoj holky!
hlásím se poprvé od porodu. moc moc děkuju za gratulace. na net mi moc nezbývá čas. večer, když uspávám děcka, tak se všichni nasyslíme do naší postele a já vytuhnu dřív než oni :grinning: . teď je vzácná chvilka klidu, kdy oba vytuhli najednou, ale místo sezení na netu bych měla spíš asi uklidit ten brajgl, co se nám tu nashromáždil.
kristýnku hrozně pořát bolí bříško, tak dokáže celou noc prokňučet a pořát se chce chovat a cuckat si mlíčko a to je pak začarovanej kruh. už aby to skončilo. taky má v puse moučnivku a ta zatracená genciána už mi jde krkem. nejen, že vůbec nepomáhá, jsme obě zmalované jak indiáni, ale obávám se, že to není ani nic zdravýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: máte tu ještě někdo moučnivku?
a to s tím hltáním mlíčka, kašláním, kulením očí a pak nedýcháním mi dělá taky. ale skoro u každýho kojení, tak jsem si už zvykla.
suik vidím fotečky malé. je moc krásná :slight_smile:
19. říj 2010 v 15:41  • Odpověz
@kovalda k tomu kybliku, ty ji nedrzis za hlavu? Ja drzim v zadu za tyl nebo jak se ty casti rika a pridrzuju bradou bradicku, teda vetsinou manzel, to pak nevstava, nez si ji prehmatnem, tak tam ale vstava. ....jinak sedi ve drepu a krouti a plave si a obcas se zapre nozkama o bok. Timto zpusobem se ale meje blbe, tak ji manzel drzi a ja projizdim faldiky, ale jend rukou, celou jsem ji snad jeste nemydlila, jen zadecek v umyvadle.....zadek se da omejt dobre i v kybliku, kdyz si ji prehodis pres ruku a tu opres o rantl.

a vlasky taky jen osplichnem.

casem asi pujdem plavat se mnou nebo s tatou do velky vany....nebo pridame do vody nejakou penu do koupele nebo neco, zatim se mi ale nezda, ze by bylo potreba moc mydlit....

jestli se vam libi o boje, tak dej vanicku pravidelne v urcity dny a kybl v jiny, snad to nebude narusovat ritual.

@laterna ahoj :wink: na moucnivku se ti po necem podivam, myslim, ze na to je dobry teetrea olej, ale musi se to asi poradne naredit.

ja teda rada davam prednost netu pred uklidem, je to jedna z mych dennich radosti a taky kontakt s nekym jinym, nez je dite, kocka nebo manzel :grinning:
19. říj 2010 v 16:00  • Odpověz
@laterna tohle jsem nasla v jedne diskuzi, jeste juknu do chytre knihy...ale myslim, ze tu s moucnivkou taky nekdo bojoval, ale nevim kdo:

Moučnivka (soor)...bílé flíčky ve tvaru teček na sliznici tváří, na jazyku a na rtech, později velké skvrny nebo bělavé povlaky ze slitých malých flíčků. Onemocnění je způsobené pomnožením kvasinek. U kojenců se objevuje v ústech a na zadečku. Kvasinky se ale mohou občas uhnízdit i v dýchacích cestách, plicích, na pokožce a na sliznici ženských pohlavních orgánů. Stolice nakažených dětí bývá cítit po droždí. Soor v ústech pravidelně potíráme roztokem ratanhové a myrhové tinktury s vodou (1 díl ratanhové t. + 1 díl myrhové tinktury = pár kapek vzniklého roztoku nakapeme do skleničky s vodou. Potíráme vatovou štětečkou. Nejprve vyzkoušejte, zda-li není koncentrace příliš silná a roztok nepálí na sliznici!!!) Soor v oblasti konečníku ošetřujeme koupelí v olejíčku z čajovníku. Pokud je dítě kojeno, tak je nutné, aby si matka po každém kojení dezinfikovala prsa. Všechny předměty, se kterými přijde dítě do styku se musí vždy vyvařit nebo jinak dezinfikovat (dudlík, lahvička, hračky). Kvasinky milují cukr, takže je vhodné i upravit jídelníček kojící matky či dítěte (vyvarovat se cukru, ovocným šťávám, sladkostem a výrobkům z bílé mouky). Před jídlem lze podávat homeopatika Mercurius cyanatus nebo Borax.
19. říj 2010 v 16:01  • Odpověz
@beru3nek ne ne, to nemáme.
19. říj 2010 v 16:12  • Odpověz
@laterna asi to máme taky, bílý jazýček.mudra nám na to napsala nejakou vodicku, uvarili mi ju v lekarne,mám 3xdenne natírat. aj bradavky.
19. říj 2010 v 16:15  • Odpověz
@hanncca: díky za gratulaci :slight_smile: Žanda taky dost blinká, ale asi ne tolik, jako váš Míšánek. Nicméně, včera jsme taky 3x převlíkali :slight_smile:

@petja: pane jo, ty jsi ale zahradnice. Mám tu taky zahradu, která by to potřebovala, tak se kdyžtak zastav i u nás :slight_smile:

@beru3nek: u nás taky nebývaj intervaly delší jak 3 hodiny, tak si z toho nic nedělej :slight_smile:

@lucinecka222: jejda, tak se zánětem prsa sis asi užila, tak ještěže už je pryč a super, že i očíčko malého je už dobré. Tak ať ještě ty zatra prdíky zmizej, taky nás trochu trápěj.
19. říj 2010 v 16:42  • Odpověz
@suik díky moc kouknu po těch tinkturách, slyším to prvně. natírám prsa taky genciánou a dudlíky sterilizuju, ale efekt jsem nezaznemenala.

@suzete a nemáte tu genciánu, že ne. já se naší dr taky zeptám, jestli na to není něco lepšího, páč ta genciána mě štve.
19. říj 2010 v 17:03  • Odpověz
@petja Taky je nám 56 malá na to široký balení, musím probrat oblečky, některý jsme ani nestihli nosit a už jsou nám malé skrz ty plíny :confounded:
Jinak taky bojuju s oblíkáním, kolik vrstev a tak... doma máme body + dupačky, na venek hodím buď jen kombinézu nebo flaušovej overal... páč, když se snažím ještě o svetýrek apod, tak pak ani nehýbe ručičkama, kolik má vrstev...
@safryy Tak ten náš taky ryje čeniskem v dece :grinning: :grinning: to mě pobavilo! Hlavně když má hysterčák a dám ho na bříško, to mám pocit, že tu deku vzteky sní :grinning:
19. říj 2010 v 17:34  • Odpověz
@laterna jestli to je to fialové, tak to nemáme. je to taková hustá vodička bezbarvá, skoro sirup, je to aj takové nasládlé. ale na lahvičce není název. sestřenice mazala taky tím fialovým, a prdola má už dva roky a furt tím mažou. já to mám terpv pár dnů, uvidíme jestli to zabere.
19. říj 2010 v 17:37  • Odpověz
@laterna : tak a´t je brzo líp a bříško přestane trápit. To by mě kleplo, kdyby tohle dělal furt, uf
@petja: tak v lékárně mě paní řekla, že teda čumí, že o těch homeo vím. Tak jsem řekla, že to ne já, ale kamarádka, prý teda že smeká :grinning: tak ti to vyřizuju
19. říj 2010 v 17:38  • Odpověz
čauky

vše nej jmenovkyním a pet :slight_smile:
19. říj 2010 v 17:46  • Odpověz
ad velikosti - my už jedeme u spousty věcí i 68 - 56 jsme vyřazovala prakticky po příchodu z porodnice

jinak verunka je naprosto zlatá ...v noci tak 1-2 koja
hysteráček jsme měli zatím jeden - ale jen tak hodinku
takže krom koja, přebalováíní a běžného poplakávání o ní skoro nevím - sluníčko

ad kakání http://holisce.svetu.cz/16248-kazdy-ma-svuj-styl.html :slight_smile:
19. říj 2010 v 17:50  • Odpověz
@beru3nek no tak chvalte radši,až jak to pomůže.Ono těch homeo je více i na zánět,dle příznaků a co můžu zjistit takhle na dálku se mi vybavila belladona.Budu moc ráda,když zabere.Zásady homeopatie znáš?
19. říj 2010 v 17:56  •  3 děti  • Odpověz
@hupcza no prostě Verča za odměnu.Však sis to taky určo už bezesporu zasloužila :wink:
19. říj 2010 v 17:57  •  3 děti  • Odpověz
@petja: jj ...fakt ..jak říkala ta kartářka: za odměnu :slight_smile:
19. říj 2010 v 17:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.