• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suik naše dítě chce asi trhnout rekord v kadění. Při každém přebalování tak je alespoň ustříknuto.
19. říj 2010 v 18:01  • Odpověz
@lucinecka222 To jsem moc ráda,že je očičko o.k.!!! Na hemeroidy nějaké homeopatika jsou,pokud bys chtěla,napsala bych ti do IP příznaky jednotlivých typů...

@laterna No,ta fialka musí být šílená a asi i neúčinná,když @suzete píše,že to používá sestra dlouhodobě a nic extra,navíc chemka určo,ne?Na tu moučnivku jsem našla homeo Borax 5CH.Užívat 3x denně 2globulky buď přes tebe přes kojení,nebo ty ji asi máš,že?Nebo rozpustit v mlíčku,či vodě převařené,do malé štamprlky,stačí na celý den menší půlka štamprlky
19. říj 2010 v 18:06  •  3 děti  • Odpověz
@ojo: pane jo, tak vy už budete zasněžený, .. to tam máte dlouhou zimu, což?

@suik: díky za gratulku :slight_smile:
Tak super, že noc byla dobrá a daří se ti malou ukecat, že máte ještě spát :slight_smile:

@lendaw: to je Bětuška teda proti nám střízlíček, ale teď ti krásně jede mlíčko, tak ona začne taky hezky nabírat :slight_smile:

@beru3nek: děkuji za gratulaci :slight_smile:
Jj, Žanetce chutná, jsem zvědavá, jestli i za tyhle 2 týdny přibere zas dohromady kolem 800 g :grinning:. No, holt já mám také slušný apetit, tak to má mít po kom :grinning:
19. říj 2010 v 18:27  • Odpověz
Ahojky holky.
Mám na Vás dotaz... Kolik by měl kojenec přibrat za týden? Děkuju :wink:
19. říj 2010 v 18:34  • Odpověz
@laterna:ahojky no dlouho jsi tady nebyla :slight_smile:
@kovalda:no já vás nechci mást jen už jsem na tu starou fotku byla moc zvyklá tak změna je život :slight_smile:
@eliska_v no náš přibírá asi 250gramů týdně
19. říj 2010 v 18:46  • Odpověz
@kovalda jojo, sníh někdy ještě i v březnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale na vánoce vždy :slight_smile:

@eliska_v myslím, že by měl cca 100-200g přibírat

my dneska pouštěli venku draky, fičelo to jak blázen, jsem úplně vyfoukaná...no a teď chčije :stuck_out_tongue_closed_eyes: za chvilku půjdu koupat a čekáme na taťku, kdy dorazí :slight_smile:
19. říj 2010 v 18:46  • Odpověz
@ojo sem zvědavá jaká zima bude na vysočině bojím jestli tam nebudeme zapadli tady takovou zimu nemáme jako tam
19. říj 2010 v 18:53  • Odpověz
@lendaw taky neznam plinu bez kadeni :grinning:
19. říj 2010 v 19:15  • Odpověz
@hupcza: porovnavani je naprd, ale je super vedet, ze je na tom nekdo stejne :grinning:
19. říj 2010 v 19:16  • Odpověz
holky vidím nikde nikdo :astonished: :astonished:
19. říj 2010 v 19:43  • Odpověz
u nás se zase spí, tak budu dneska muset na koupání budit. Já se mu teda nedivím, vyčerpalo ho cvičení, tak strašně u něj plakal, je to čím dál horší :frowning2:. Při pasení koníčků byl dneska tak nestabilní, že se u toho otočil na bok truhlíček :fearful:
@hupcza : tak super, že je Verunka tak vzorná holčička :slight_smile:
@petja : díky, doufám, že jo. Jo jo znám, měla jsem oscilo a ricinus
19. říj 2010 v 19:48  • Odpověz
já doufám, že nebudou ty velký mrazy, s kterými někdo strašil.
@eliska_v : jak kdo od 100 , ale i těch 500 jak vidíš je normoš :grinning: my asi těch 250
19. říj 2010 v 19:51  • Odpověz
@antana123: teda ta tvá fotka mě úplně zmátla ..ale sluší ti to tam - nějaké světlejší vlasy, ne
19. říj 2010 ve 20:05  • Odpověz
@petja mužeš byla by si moc hodná :slight_smile: mně ty hemoroidy opravdu trápí strašně :frowning2:,očičko se zahojilo díky tobě žes mi poradila :wink:si hodná :slight_smile:děkuji :slight_smile: ono jak sem mu tam davala to antibiotikum tak se to zhoršovalo a po mlíčku to mněl do tří dnu fuč :slight_smile:
@kovalda jojo taky sem ráda že to mám zasebou,no ty prdíky to je síla no to sme musely začít dávat ty kapky bio gaya a ještě sme je musely koupit v polsku protože tady stojí 600 a v polsku jen 250 ale snad se to brzo spraví :slight_smile:
@suik jo jo je to pěkný hnus a nikom to nepřeju,přišlo to z ničho nic ja jsem šla večer spát a všechno bylo v pohod v pul noci jsem se zbudila ze strašnou zimnicí a nesnesitelnou bolestí prsa :frowning2:
@beru3nek no tak hlavně se stoho brzo dostan vím jaké je to protivné fuuj ja sem ráda že to mám zasebou držím ti palečky aby tě to už přešlo,ja sem teda nemněla nai jeden co ty ja mněla jiní ale ted si fakt nevzpomenu jaký,a dáváš si alpové nebo slivivicové obklady na to prso?ja jsem si davala alpoví večer a opravdu to bylo každým dnem lepší :slight_smile: skus to :wink: jo jinak kojíš s toho prsa nebo ne? ja jsem musela dokrmovat a zustalo nám to doted :slight_smile:
no ja ted mizím čekám až se malí vzbudí a jdeme koupat,byli sme venku a tak se mu dobře spinká že to je síla no a mně už teče prso že mam kouli na tričku a malí ne a ne vstanout :grinning: tak snad už brzo vstane pak se trošku napapá a deme koupat a děla masáž a nakonec bude papat ještě mlíčko a zase pujde do hajan :slight_smile: to vidím tak na deset hodin večer :slight_smile: mnějte se tady krásně ja se zase ozvu a nakouknu kdo co napsal :slight_smile: papa
19. říj 2010 ve 20:05  • Odpověz
holky, co používáte jednorázovky. Mám tu z DM nějaký slevový kupony. U huggies je platnost ale jen do 24.10. Pak tu mám slevovou knížku od pampers, platnost do 30.11. u nás DM nemáme a já tam ted jen pro plenky nepojedu, zásoby plenek mám a navíc pampers moc nemusím. kdybyste je některá chtěla, tak pošlu.
19. říj 2010 ve 20:14  • Odpověz
teda holky, já fakt nemůžu vůbec jabka, ani v buchtě, Radim z nich má prdíky :confounded: :frowning2:

no jinak taky mě trápí trochu zácpa, si někdy připadam, že na wc tlačím jak při porodu :sweat_smile: tak jsem si koupila v lékárně vlákninu Isphagua a snad se to srovná :slight_smile:
19. říj 2010 ve 20:15  • Odpověz
@hupcza ted jsem trochu projizdela ten tvůj blog....pobavilo me "pokadeni od hlavy az k pate", skoda ze nemuzu videt fotku :grinning: , jsem si rikala, jak se to muze, stat, uz chapu, ja bych se Sofinku bala nechat s nahou zadnici bez dozoru a nad tunou zachytavacich rucnicku :grinning:

a spurtik taky dobrej :grinning: ... tak nejak nastesti v jemnejsim je to ted u nas, tak jsem klidnejsi.

mala se na sale prisala taky jako profik a odpojila se az po dvou hodinach, vůbec jsem neverila, ze to je mozny :confused:
19. říj 2010 ve 20:17  • Odpověz
ted jsem jela asi dva dny v papirovkach a zjistila jsem ze teda pekne smrdi, latka tak nesmrdi. Taky se mi zda, ze hovnous v pampersce ji vadi vic nez v latce.

@hupcza jo a jeste k tomu tvymu blogu .... me se taky zda, ze miminci hovinka tolik nesmrdi :wink:
19. říj 2010 ve 20:19  • Odpověz
@suik: heslo je holisce2009 / hupcza ..klidně kukni
koukám, že to prolízáš fakt poctivě :slight_smile:
ale já to psaní pěkně flákám
19. říj 2010 ve 20:24  • Odpověz
@hupcza děkuju no já si dávám blond melír :wink:
19. říj 2010 ve 20:25  • Odpověz
holky náš malý ted vypil 150ml a spí no jí čímdál víc mu s takovou nebudu stačit s mlíčkem nemáte nějakou radu na mlíčko at je ho víc???jak odsavám těch 230ml co 4hodiny ale potřebovala víc děkuju
19. říj 2010 ve 20:29  • Odpověz
@petja no borax jsem si dnes koupila. někdo si je nevyzvednul v lékárně, tak mi je hned mohli prodat, akorát jsem nevěděla to dávkování. tak dík za radu, zítra je prubnu.

@antana123 ahoj, na fotečce sluší :wink:

@eliska_v mě přibrala kristýna za týden 300g a zítra uvidím kolik teď. taky má holka slušnej apetýt.
19. říj 2010 ve 21:04  • Odpověz
@lucinecka222 .děkuju, snad to bude brzo o.k. mě radili ledovat, to bylo k prdu, akorát jsem z toho nastydla, tak jsem dávala tvaroh, tak ať jsi taky brzo v lati a něco ti zabere na ty hemero. Kojím z něj, je to teda síla, no kdyť to znáš.

@antana123 : homeo, gravimilk, kojo čaj, černý pivo, vývar to ale asi děláš. Tak 150 to bych neměla ani náhodou. Pěkně baští

tak náš už asi 4 dny dává při pasení najednou hlavičku na stranu, takže se pak převalí. No to jsem zvědavá, co nám na to řekne zítra dr. asi nic moc :pensive:
19. říj 2010 ve 21:08  • Odpověz
@beru3nek aha no náš jí zase moc zaklání nevím co se to naučil a díky za rady,bojím že budu brzo nekojící bo mě sní
19. říj 2010 ve 21:12  • Odpověz
@antana123 hlavmě aby to zabralo. náš po koupání opět ožil. klasika máme sovu :grinning: a to zítra vstáváme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2010 ve 21:24  • Odpověz
@beru3nek já taky vstávám brzo snad to bude ok
19. říj 2010 ve 21:27  • Odpověz
@hupcza :grinning: :grinning: :grinning: šikulka...

no ja tam videla odkazy na dalsi clanky, tak jsem musela juknout, ale asi jsem necetla uplne vsechno.

Ditko zase spi, ja se tolik bala tech veceru, jak Karp psal o kolice a ty vecery jsou naopak nejpohodovejsi, ma to svuj rytmus a rad :dizzy_face:
leda udelat cely den nejaky ritualy, ale to me asi klepne :grinning:
19. říj 2010 ve 21:28  • Odpověz
@safryy: děkujeme za gratulaci.
Jejda, tak to už máš princeznu tak velikou, že je jí velikost 0-3 malá? :slight_smile:

@pet.s: jé, hodně štěstí, zdraví, lásky a ať jste celá rodinka moc šťastní :grinning:. A žádná tragédie to není :slight_smile:
19. říj 2010 ve 21:31  • Odpověz
@suik : tak super, že máte tak pohodové večery :slight_smile:
@antana123 : u nás než se vypravíme, tak je to na dlouhý lokte, mě přijde, že ví co se na něj chystá, má stresy a pravidelně se potom co ho obleču a odcházíme tak se pos... nebo poblindí a jde se převlíkat :grinning:
19. říj 2010 ve 21:36  • Odpověz
@suik: jé, krásně pase na taťkovi :slight_smile:

@safryy: jj, Žanda mi taky vypráví :grinning:, je to psina, moc se mi to líbí :slight_smile: A super třeba, když ji mám na sobě, pase, koukáme se do očí a povídáme si :grinning:

@suik: no malá kupodivu vůbec nepotřebuje držet hlavičku, ona ji nějakým zázrakem drží sama, ale musím držet nožky, protože ona si normálně stoupá o dno ...
19. říj 2010 ve 21:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.