• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@ojo: z jablek a ovoce celkově nadýmají hlavně slupky, tak zkus jablíčko oloupat, ... :slight_smile:

Malá dnes nějak špatně usínala, ale už chrupe, tak snad bude noc klidná.
Mějte se, dobrou
19. říj 2010 ve 21:56  • Odpověz
@laterna @antana123 krasny fotecky :slight_smile:
@discreet @safryy taky "zere" deku na brisku a je desne srandovni u toho :slight_smile:
@suik souhlas, net je rozhodne lepsi nez uklid :grinning: taky to podle toho u nas vypada :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2010 ve 21:58  • Odpověz
@hanncca co pouzivas za plenky ty, ze ani pampersky ani huggies?
19. říj 2010 ve 22:01  • Odpověz
Ahojky vespolek,
nám se trochu neska rozhodilo baštění, co se intervalů týká, pár dní, né-li týden to bylo na hod přesně a neska si zchrupnul i 4apůl hodky, ale večer jsme to srovnali, ale dožralo mne, že neteče od ranní třetí ještě doteď teplá voda, takže hoňka docela..ale koupali jsme.
Jinak pozoruju účinky levandulového oleje při masáži, s usínáním sice prob nebyl, ale usíná ještě lépe, a jak psala KOV, že ji taky levandule v koupeli uspává, tak jsem za jedno, mne totiž taky, při masáži se nadýchám a pak usínám :.-))))))
Jinak u nás vede hrací deka, na té vydrží i hodinu, ten toho nakecá :slight_smile:)) a dopo máme smací rituály :slight_smile:

HUP mám taky zlaté dítko, pokud netrápí prdíky.

dobrou noc všem a miminkům sladké sny :sunglasses:
19. říj 2010 ve 22:13  • Odpověz
Ještě přidávám fotečku, když jste se tu bavily o tom pasení.
A ještě náš prvně zachycený úsměv (ty pupínky jsou prosím zobance od komára)
19. říj 2010 ve 22:25  • Odpověz
@lio: úsměv úžasnej :slight_smile: a i krásně pase
19. říj 2010 ve 22:33  • Odpověz
@kovalda jéééé já myslela že si šla už spát, sem tu někde nahoře zahlédla dobrou noc od tebe :slight_smile:
jj a úsměv i pasení stále zdokonaluje..je to bomba.....ještě chci zkusit si ho dát na bříško, ale on jak pase, tka nevím, naposled z toho byl nervní, myslela sem že položí hlavinku a bude chrupčit, ale on pásl jak prdlínek :slight_smile:
19. říj 2010 ve 22:39  • Odpověz
autor
ahoj holky,
kde se dá koupit nějaký ten levandulový olej, co tady o něm píšete, že bysme taky přikoupili......

petja. tak nám na bolavé bříško china ani chamomilla moc nezabírá, zase se jí to zhoršilo, tak bojujeme, ale jiné homeo asi není co...... já to projížděla na netu, ale nic jsem neobjevila... po jídle se začne kroutit, někdy i při něm a pak brečí dokud neusne......
19. říj 2010 ve 22:44  • Odpověz
@laurinka.22 já mám klasiku od Saloosu, koupeno v DM...
homeo na bříško je ještě Lycopodium clavatum 9Ch, 5gr při bolesti, nebo lžička roztoku opakovaně

btw : kdo chce juknout, přidala sem fotečky do albíčka
19. říj 2010 ve 22:48  • Odpověz
autor
lio. děkuju :slight_smile:
a ten olejíček přidáváš do koupele nebo tím masíruješ a nebo obojí?
a to homeo - děkuju, zkusím koupit :slight_smile:
19. říj 2010 ve 22:50  • Odpověz
@laurinka.22
tím od saloosu masážním olejem masíruju a esencí zpříjemnuji koupel a kapu do vody( ten olejíček co se používá do aromalamp)
19. říj 2010 ve 22:58  • Odpověz
@beru3nek míša se taky při pasení převrací...na pravou stranu, neb má hlavu ještě těžkou...
@eveluska já mám z DM babylove a musím říct, že jsem s nima spokojená. Jinak doma ještě plínky mám, něco pampers i huggies, co nakoupily průběžně babičky. ale ty poukázky teď určitě nevyužiju, tak kdyby je někdo chtěl, pošlu. Ale když už, tak spíš huggies.
19. říj 2010 ve 23:00  • Odpověz
autor
aha, ok, tak koupíme obojí....děkuju za radu :slight_smile:
a pomáhá?
19. říj 2010 ve 23:00  • Odpověz
Ahojky, tak jsem vás s vyplazeným jazykem dočetla, byla to fuška. U nás se snad blýská na lepší časy co se barvy a konzistence stolice týče a taky Viktorka dneska na bříšku krásně zvedla hlavičku až nahoru (a děsně u toho soustředěním šilhala), ale tak jí to vyčerpalo, že se z toho rozplakala. :slight_smile: Jenom ten večer zase nic moc - uhoupáno, ududlíkováno a v půl osmé řev, no jako Viktorka u splavu - si asi myslí, že s takovým jménem má na řvaní nárok nebo co a vydrželo jí to až do půl desáté. Ale to už nebylo bříško, snad ze sebe potřebovala dostat energii nahromaděnou za celý den nebo nevím, ale byla téměř neutišitelná. Vysavač jsem nezkoušela, protože mi tady manžel vytuhnul na gauči (má na to nárok, bo má popůlnoční službu u Viktorky) a taky je mi to trochu žinantní takhle večer kvůli sousedům. Naštěstí se pak rozhodla, že mě ušetří a ztichla.

Holky, jak tady občas probíráte, jak se vaši prcci smějou - Viktorka se teda neusmívá - kromě "vychytralých" úsměvů, když se jí něco obzvlášť vydaří - nepříklad se ráno dostat k mamince do postele pod peřinu (podle mě to dělá mimoděk). Není už na to pomalu čas v šesti týdnech?

@lio Teda ty fotky,to je nádhera. A ty vlasy!!! To teda my (dosud holá hlava, protože bílé chmýříčko se nepočítá) závidíme. :slight_smile:

19. říj 2010 ve 23:06  • Odpověz
@suik Večerní kolika? To má být co?
19. říj 2010 ve 23:08  • Odpověz
@laurinka.22 no určo to neškodí a jelikož my neměli prob díky rituálku večer s usínáním, tak jeslti to pomáhá nemůžu posoudit, ale od doby co kapu olejík do koupele tak zvládáme celou masáž bez pláče, je uvolněnější a usíná poměrně v krátkou dobu do hlubokého spánku (myšleno, že nebéká že chce dudlík a nebudí se..)

@lotyna já tedy už přesně nevím, jako gebíme se ze spaní snad od 2týdne....ale tohle vyloženě usmívání se na mne není dlouho, tak 2 týdny max, takže v 6ti týdnech jsme se ještě neusmívali vědomky takhle.vloženě že se usměju a on mi to oplatí, ale už nějaké náznaky byly...takže máte ještě čas, a nesrovnávej, každý prcek je jiný a určo se toho krásného, odzbrojujícího se úsměvu také dočkáš. Vy třeba budete dřív chodit, než my....tak nezoufej.....hodně si povídejte, směj se na ni a uvidíš, ono to brzy přijde....
jinak dík za pochvalu, vlásky závidí i taťka a mamka se jen hrozí, kam až budou světlat :grinning:
a večerní kolika je dle mého myšlen problém s bříškem večer....potrápět prdíky zejména večer.....my naštěstí máme večery klidné i dyž přes den probulíme díky kolice.....

mažu spinkat, dobrou
19. říj 2010 ve 23:18  • Odpověz
@laurinka.22 ale můžeš i do základního oleje kápnout esenci ....záleží co ti přijde pohodlnější...a jeslti už nějaký základní olej máš....
19. říj 2010 ve 23:25  • Odpověz
autor
lio. nene, nemám, akorát slunečnicový z lékárny....
a to nebuzení se a lepší usínáná zní dobře, tak zítra olej koupíme a uvidíme
20. říj 2010 v 00:05  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
@lio:malý je šikulka a krásně pase :slight_smile:
@hancca:taky jsem víc spokojena s haggies jak pampers :wink:
jinak za chvilku vyrážím na praxi moc se mi nechce snad to uteče tak přeju pěkný den
20. říj 2010 v 05:18  • Odpověz
Dobré ráno, tak ťukám, noc v poho i včerejšek celkem, vytuhl mi v kočárku před polednem na studeném vzduchu, nevzbudil se ani doma, jsem na něj otevřela balkon a pak spícího jsem ho vezla v kočárku k manželovi do práce a nemohla ho zaboha probrat na kojení, spal jak zabitý :grinning: :grinning: No, já šla na KO ke gyndr., mně to nebolelo, bylo to nepříjemné, jako jindy...mám antiko, povolení cvičit :slight_smile:

@antana123 at ti praxe brzy uteče :wink:
@lio ten váš klučík je vlasáček a jak pase :slight_smile: náš ne, max.nadzvedme hlavu 1cm a zuřivě hledá prsa a když nenajde, ta se vzteká a hysterák :frowning2: a musím ho otočit, nevím, jak udělat, aby zvedal hlavinku a posiloval ty svaly :sweat_smile:
20. říj 2010 v 08:03  • Odpověz
@laurinka.22 no on slunečnicový je základní, tkaže do něj klidně můžeš kápnout kapku levandule a použít na masáž, pokud nebudeš chtít koupit přímo levandulový olej
@antana123 dobré ranko, díky, a tobě at rychle den uteče
@rennu no vidíš, jak se to lepší,ani vzbudit si ho nemohla :grinning: My včera taky jeli delší intervaly mezi baštou....tak su zvědavá co dneska....
a díky, pase už od prvních dní v porodnici, ale samo to piluje a piluje.....jak ho na bříško otáčíš, zvedáš nebo ho přetočíš po podložce? Někdy je hysteráčku příčina i to, že se mimi zvedne a otočí na bříško zvedáním a ne překulením...a zkoušej to xkrát denně po chviličkách..jen otočit a zpět...otočit a zpět...dej mu tam nějakou hračku, vysleduj, dyž je v dobré náladě a šup na bříško....ono se to poddá
20. říj 2010 v 08:28  • Odpověz
ahoj holky,tak mi včera byli na procházce a malej spinkal od 12 do 16.ale potom večír :confounded: :confounded: Byl vzhůru od 18-00hod.Vůbec jsme ho nemohli uspat,furt koukal mával ručičkama :sweat_smile: No my byli vyřízený,tak jsem ho dala do postele k nám a pak do půl hodky zabral :wink: No doufám,že dnes bude klid :slight_smile:)),jsme sami doma a manža se vrací až zítra.Tak se mějte a nevíte co je s Eliškou?Dlouho jsme tu od ni nic nečetla
20. říj 2010 v 09:52  • Odpověz
@beru3nek Ahojky ledovat bys nemněla :fearful: :confused: skus si dávat tu alpu,mně ledování poradila obvodačka a pak jak sem to řekla doktorovy z gindy tak na mně koukal jak na blba že v žádném případě neledovat,skus tu alpu a uvidíš že to bude ok :wink: držím palečky :slight_smile:
20. říj 2010 v 09:57  • Odpověz
@lio no jste šikulky :slight_smile: překuluju ho hezky přes bok, však zkoušíme, zkoušíme...ráno zase, no nadzvedl krapet víc a za chvíli zase hledal a to byl půl hodiny po jídlee, nenasyta jeden :sweat_smile: Pak jsem ho utišila, broukal si na hrací dececa tuze prohlížel hračky a pesan byl happy, že jsem mu konečně půjčila malého na ollízáním takže jsem měla co děllat, protože samou lásko mu olízal ruce, nohy, ucho a radoval se a já chválila a odháněla :slight_smile:pak spánek ve vaku a hysterák, no měl trošku nakakáno, prdíky jsem vyháněla, bo se kroutil a nakonec si chtěl sežrat ruku :grinning: tak kojíme no, po 2,5h,, aale co....jak se nabaští, vyrzíme vven, sice je mokro, pod mrakem, ale chci ho udrncat, aabbych aspon uvařila :sweat_smile:
@r.m buď ráda, že jen kouká a mává ručkama a je potichu, u nás to bývá s brekem :sweat_smile: o Eli také nic nevím :sweat_smile:

Jinak jsem přidala do alba pár foteček
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/rennu/album/honzicek-2/

a přidávám kuk na tety z koníka a jeden úsměv k tomu :slight_smile:
20. říj 2010 v 10:34  • Odpověz
Ahoj, tak dnesni noc byla bajo....sice nas asi opravdu tentorkat trapili prdici, pac tlacila, ale ani se u toho nevzbudila, spala jak drevo, stejne tak u kojeni. zavreny ocicka. ja se vyspala taky dobre, dokonce tak, ze i v sest rano jsem ji mohla pomoct se paradne vykakat. Na prebalovaku to neslo, ale dala jsem pampersku a pak poradne vzala do klubicka, nohy az k brade a krasne se vykakala..... trochu se mi zda, ze s tim kakanim mame v noci trochu problemy, si rikam, jestli to neni tim, ze lezi, kdezto pres den se nosi, vic se cvici s nozickama, masiruje brisko....

Jinak ten spanek pripisuju opet levanduli :dizzy_face: , dala jsem jak do koupele, tak do masaze....jen si rikam, jestli je dobre to pouzivat pravidelne, levandule je preci jenom pro deti dost silna (co jsem se docetla), ja mam teda levanduli extra (asi levandule horska) a ta by mela byt pro deti vhodnejsi. a jeste redenou v jojobe.

@lotyna večerní kolika říkam teda (podle knizky do karpa, nejhodnejsi miminko v okoli) prave tomu vecernimu kriku, ktery je spis psychickyho razu, jako prave to zpracovani dojmu ze dne a ze chybi mamina deloha....s prdiky to nema nic spolecnyho, jestli jsem to dobre pochopila.

no a na to zabíra právě tu dělohu připomenout - pevne zavinout, aby nemohlo mimi mavat rucickama, polozit na brisko nebo na bok, houpat, pustit nejakej šum, nebo dělat ššššš a dudlik.

my na to vecer teda netrpime, ale pres den se neumi zabavit sama, tak krom baleni ji musim furt houpat a pouštet nahrany fén v notebooku.
20. říj 2010 v 10:55  • Odpověz
@rennu malý je krásný :slight_smile:
20. říj 2010 v 10:55  • Odpověz
se tak těším až zabere nějaká hračka nebo hrací deka.
Včera jsem stravila hodinu prohližením různých hraček k vánocům a absolutne nemam tucha, co jí koupit.....mam smaozrejme uz zasoby, ale zatim ji nezaujalo nic.....nejlepši je muj ksicht a jeste mimi v zrcadle :grinning:

u nas paseni na tvrdym nic moc, pekne to flinka, ale na mame nebo tatovi to nam jde.Si asi lehnu pred ni.

@lio: pase teda nadherne, a ty vlasky!

@rennu: krásný fotky, hlavne ta první!
20. říj 2010 v 10:58  • Odpověz
@rennu: a už ma Honzik hnedy oči, ne?
20. říj 2010 v 11:00  • Odpověz
@hanncca ty babylove jsou dobry, taky je mam na ven a tak na pripadnou stridacku s latkovkama. Ted zkousim i pampersky, hlavne na noc, no jde to.
20. říj 2010 v 11:01  • Odpověz
Ahoj, tady se zcela výjimečně dopoledne spí - asi aby měla sílu na večer :slight_smile: , tak mám chvíli čas i na net.

@suik Jo, Karpa jsem četla, jenom mě zmátl ten pojem kolika. No včera jsem jí dělohu připomněla - ten hysterák, co následoval, když zjistila, že nemůže hýbat rukama nepřeju ani svému nepříteli. :grinning: To byl takovej ječák, že jsem si říkala, že každou chvíli ochraptí. Jediná poloha, kterou pak hodlala aspoň trochu akceptovat bylo chování ve svislé poloze s troškou houpání. Ššš jí rozčílilo ještě víc a dudlík v tuhle chvíli ani za boha (intenzivní potřebu dudlat má hlavně když jí trápí bříško). Když jsem Karpa četla, tak jsem si říkala, že je to všechno, co píše logický a určitě to musí zabrat. Ale jak už jsem tu několikrát psala, zabíralo to asi týden nebo 14 dní. Nedá se nic dělat, musíme to přežít - nebývá to každý den tak strašné - někdy se jenom kroutí kvůli bříšku a to se dá zvládnout. :slight_smile:
20. říj 2010 v 11:15  • Odpověz
jo a malý je trošku nachlazený tak ted budeme chvilku jen doma žádný venek :unamused:
20. říj 2010 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.