• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@rennu co máš za zdravotní pojišťovnu, že ti dali plenky? Já mám VZP a mě daly jen nějaký kuponky na slevy, ale 99% z toho se nedá na nic použít (sleva na předpatné časopisů Dieta a Sluníčko a další voloviny).
@beru3nek dělali vám sono mozku v porodce? A bylo to dobrý? Nám ho dělali a nic tam nenašli. A na další máme jít až ve 4. měsících.
20. říj 2010 v 17:38  • Odpověz
autor
@petja - no asi ne prdiky no.....ona se prostě po jídle začne kroutit, kopkat nožkama a plakat. a právě kaká a prdí sama celkem, ale jí to neuleví, podle mě má křeče v bříšku. začala jsem zase pít odvar z kmínu a trochu je to lepší .zkoušeli jsme i nové kapičky infacol, ale nezabírají. tak jsme zase zpátky na sabíku. ono se to těžko popisuje, ale někdy ji to i ze spánku vzbudí a nepomůže ani chování, nic, tak ji zavinu do plenky, dám do zavinky a houpem v lehátku a tam je v poho, a ještě v šátku, protože tam má pokrčené nožky. a ještě chce být přes rameno, jako když se dává brknout, tak taky nepláče. a někdy se právě už tak moc rozeřve, že je hrozně těžké ji utišit....
20. říj 2010 v 17:45  • Odpověz
@discreet Já u kojení neusínám :wink:

@beru3nek Já myslím,že to bude v pohodě,nedělala bych závěry,dokud malý fakt nepovyroste a bude se moct posoudit vývoj apod.Nezatěžuj se zbytečně,určitě to bude v ořádku,vždyť je to malý mimi ještě.
@lotyna proč nechceš tělísko?
@rennu,já chemii nee,to tělísko uvolňuje hormon pouze v děložním hrdle,takže nejde dál do těla.Stejně ale hodně uvažuju,jestli jo
20. říj 2010 v 17:54  •  3 děti  • Odpověz
@laurinka.22 No to je nějaký její problémek no,který se promítá takto...zkus ty kapky ,co sem házela Kovalda link,ale co popisuješ by mohlo zabrat spíše to lycopodium clavatum...
20. říj 2010 v 17:57  •  3 děti  • Odpověz
autor
petja. ted byl manža v lékárně a to lycopodium nemají zrovna, tak zítra......a jinak my máme probia biogaia, tak to nechci míchat, a až je dokapem tak třeba můžu zkusit.
20. říj 2010 v 18:02  • Odpověz
jinak holky,jak jsem začla dlabat tu vlákninu, tak už na záchodě kadím lehce :grinning: žádný řezání, nemusím tlačit jak blázen a tak :sweat_smile: :slight_smile: takže vřele doporučuju proti zácpě :slight_smile:
20. říj 2010 v 18:05  • Odpověz
@lio ja to mam z knizky, jednak z I. stadelmanovy a pak i v ty knizce o masazich o tom pisou (Hasplova), ta prave zminuje i tu aromalampu, ze tam jediny se to muze davat presne do vody, presny důvod taky nevim, ale rekla bych ze to je kvůli rozpustnosti, kdyz to tam naleju rovnou (treba to leju do vody na pliny, tak jsou tam vetsi mastny kola, ale kdyz to je je treba s tim medem, tak je to skoro rozpusteny. Muzu se kouknout jestli to tam neni podrobneji, jestli chce, nebo @hupcza mozna bude vedet vic.

@discreet ja teda taky neusnu, spis usinam nez se uplne probudim a prso prilozim, pokud nereve.

me taky hormony nedelaly uplne nejlip, nemela jsem moc chut na sex :sweat_smile: , ale kdyz jsme pouzivali kondom a mimi by prislo, tak by to tolik nevadilo, ted nechci moc brzo, mam z toho skoro hruzu....no uvidime asi podle toho jak bude MS. Kondomy mi tolik nevadi, pocitani plodnych dnu je u nas krajne nespolehlivy :grinning:
20. říj 2010 v 18:13  • Odpověz
@rennu mam odkaz nemeckej, ale mozna neco podobnyho ma i treba malvik...me se moc libi tyto: http://www.baby-walz.de/Spiel-Spass/Badespielzeug/group/245/product/877656/L/0/Angel-Set.a833.0.html
20. říj 2010 v 18:14  • Odpověz
@petja já vím že je to fajn, ale ono se to utišuje lehce, když předtím dvě hodiny prořval, ale to je x týdnů zpátky, už to mám pod kontrolou a opravdu nejvíc v klidu či uklidní se až v mé či manžově náručí......už se pěkně nafixoval na mne, ne jako zpočátku, když jsem měla co dělat sama se sebou a střídavě se starala mamča a manža a já....už jsme OK

@lotyna ale prd, dobře si udělala, a na koupání klidně vzbuď, to není problém......a vydrž i nadále..uvidíš...
@rennu no jasně, někdo dává dudlík a šidí, někdo dává prso a kojí :slight_smile: každý dle svých možností
20. říj 2010 v 18:34  • Odpověz
@suik aha dík za upřesnění, tak to napravíme no......tak že bychom manžovi ukradli medík a přidávali medík......:slight_smile:
20. říj 2010 v 18:35  • Odpověz
@petja @suik Tak to jste dobré a kojíte v leže? Já teda usnu skoro pokaždé :frowning2: Tak právě nevím, jestli se hecnout a posadit se a pak i třeba malýho pochovat a dát spát bez prsa, v noci totiž málokdy usne bez prsa :confounded:
20. říj 2010 v 18:45  • Odpověz
@lio : to není úsměv se přímo řehní :grinning: a jaký má kudrny :slight_smile:. Nádherně pase, krásně vysoko
@lotyna : tak super, že v plíně už není ta zelená barvička :wink: , na úsměv je určitě ještě čas, taky se nesmějem, občas u kozy a na skříň :grinning:
@r.m : taky máme sovu, přes den spí a večer ponocuje a ožívá. Elišku jsem tady nedávno zahlídla, malýho taky trápí bříško
@lucinecka222 : stejně síla, jak ti každý říká něco jinýho, viď. Dneska našt. už lepší, že to bolí už jen trochu.
@suik : tak paráda, že ani prdíky malou nevzbudí :wink:
@antana123 : bobek , tak ať je brzo lépe a má teplotu? Na rýmu radí chodit ven
@kovalda : tak paráda, že jste měli prima noc až na to ráno
@ojo : gratulka ke kontrole, pěkné míry :slight_smile:
@suzete : tak ať vám koukaj zas to mimi na noc vyměnit zpátky za hodného Vikíska. Chápu, netopýr by mě taky teda vytočil, no hlavně že aspoň přestane brečet :wink:
@petja : tak super, že ko váha a váha jako před těhu. No taky nevím ještě jak se chránit. Zatím jsme si dávali bacha, tak aby neměl Adámek brzo sestřičku, to by tatínka asi omylo :grinning:
@lotyna : tak třeba půjde uklidňování už teď samo :slight_smile: . My jsme taky tuhý, našt. má na koupání ještě chvíli čas, včera jsem budila a to bylo teda řevu, že jsem si dovolila ho vzbudit :astonished:
@ojo : jsem z toho blázen, jsem si četla teď propouštěcí zprávu, není tam o tom ani ťuk, tak jestli se mu to nestalo až v tý nemocnici, jak se zapomněl nadechnout
20. říj 2010 v 19:16  • Odpověz
@petja Já znám několik žen, které přes tělísko otěhotněly, tak k tomu nějak úplně nemám důvěru, spíš asi pocitově. No musím si to ještě nechat projít hlavou.
20. říj 2010 v 19:23  • Odpověz
@lendaw : jo jo, tam nám ho dělali, měl tam hematom proto ko vyšetření.
@petja : no doufáme, ale stejně na to musím furt myslet co když se tam něco semlelo :frowning2:
@suik : já taky při hormonech chuť na sex nula, to pak ten můj koukal když jsem vysadila prášky :grinning:
@discreet : tak s tím nemám zkušenosti, mě kojo v leže nejde :astonished:
20. říj 2010 v 19:24  • Odpověz
@beru3nek ona asi zafungovala ta levandule.... u nas by zas omylo maminku, tatinek se celej trese na dalsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@discreet ja se zas nemuzu vzbudit, pak mi zas chvliku trva nez usnu po kojeni, ona taky nekdy hned nespi, pokud u prsa nevytuhne a presouvam ji.
20. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz
holky u nás už SNĚŽÍ :astonished: :astonished: :grinning: ale do rána to určo roztaje, ale asi bude namrzat silnice...
20. říj 2010 ve 20:06  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
@beru3nek:no teplotu nemá ale radši s ním budu chvilku doma nachlazená jsem i já taky nás chci vykurýrovat hlavně v neděli jedeme na týden do Ždáru :slight_smile:
jinak já mám antikoncepci Azalii je pro kojící mimčo další chceme tak do 3let :slight_smile:
20. říj 2010 ve 20:11  • Odpověz
@discreet tak nam spi v postylce, ale u kojeni obcas taky usnu, nechci, ale proste se to neda, i v sede klidne :sweat_smile: malej se myslim napije, ale bojim se, abych ho treba nezalehla nebo tak, bojim se toho syndromu nahlyho umrti, mame kvuli tomu i monitor dechu, tak si pak nadavam, kdyz u koja zachrapnu...
@suik my meli dneska po koupani najednou pri prebalovani ten hysterak, jak si psala a pomohlo krasne i jen ho tesne pritisknout, podrzet rucicky a ssss a uklidnil se :slight_smile: kdybys to tu nepsala, tak nechapu, co mu je, pze plina byla cista... takze diky :slight_smile: a usnout uz jsem ho dala do postylky...

ad antiko ja se spolehnu na kojeni a kdyz to nebude fungovat, taky nevadi :slight_smile:
20. říj 2010 ve 20:45  • Odpověz
@beru3nek to chapu, ze te dr. vydesil, drzim palce, at je vsecko v poradku :slight_smile:
20. říj 2010 ve 20:46  • Odpověz
@suik: super, že noc byla O. K. Já si taky myslím, že levandule je úžasná. Já jsem teda uprostřed noci díky tomu "hotovější", ale ráno se cítím lépe, asi mi fakt pomáhá se hodit do hlubšího spánku (sprchuji se levandulovým sprcháčem).

@lio: moc díky za odpověď ohledně toho míchání olejů. Vím, že mi to známá kdysi říkala (masíruje ona i její partner), ale tenkrát jsem tomu nevěnovala tolik pozornosti :slight_smile:, bo jsem to nepotřebovala :grinning:

@r.m: mně malá třeba druhý a třetí týden života ty ručky vázat nepotřebovala, spala furt, ale pak už to třeba bylo, hrozně ji to ruší. Takže bez zavázaných ruček je vlastně málokdy. I do kočárku se snažím ručky fixovat. Tak držím palečky, ať vám krásně spinká.

@lotyna: :grinning: spaly by aj tvoje očénka :grinning: Jj, manža taky na malou zkouší - oči se ti klíží, chce se ti spát ... .:grinning:

@rennu : super, že se zadařilo i uvařit a najíst se :slight_smile:
Pasení koníků - Žandu taky hlavička převažuje, tak jí ten zadeček držím :slight_smile:

@ojo : koukám, že malý ti krásně roste, super :slight_smile:
Jé, ovesný koupele, no vidíš, si vzpomínám, že mi to kdysi někdo říkal :slight_smile:, tak ať to zabere, ale prý to účinné je.
20. říj 2010 ve 20:49  • Odpověz
@lendaw mám 205, česká průmyslová pojišťovna, ještě k tomu byla flaška pro mimi :slight_smile:
@suik jejku, to je boží, do tý koupelny, to chci takýýýý :grinning:....dnes se bavil manžel, jsem procházela letáky a k nákupu dezinfekce Duck do záchodu 2ks dostaneš gumovou kachničku do vany a kytičkatou, nbo jako v obleku, v neoprenu...no krásný :grinning: :grinning:
@lio radši bych šidila, alle nechci být nevděčná, ráda dám prso, ono v noci pije kratší dobu a aspon hezky spinkáme :slight_smile:
Holky jsem grogy, ale jak dokojím, mám namočený Honzíkovi pokaděný věci, to jsem si ho podle rad dala na bříško na sebe a krásně se pos..... :sweat_smile: až na lýtku a podbřišku nechápu a durch až na maminku :grinning: Pak ješt jsem chtěla udělat polívku na zítra, sprchnout se a milion dalších věcí....uf ten den bych potřebovala nafouknout a prcka naučit o chvíli dýl spát :sweat_smile: Tak brou brou :slight_smile: a hodný mimišátka :wink:
20. říj 2010 ve 20:49  • Odpověz
@lio diky :slight_smile: zacinam tem vonavejm olejickum propadat, od toho saloosu uz jich mam asi 10 :grinning:
20. říj 2010 ve 20:54  • Odpověz
@suzete: jejda, tak přeju, ať se změní zpět z křiklouna na klidné a spokojené miminko, co se směje na všechny, ne jen na netopýra :grinning:

@lotyna: buď v klidu, taky jsem takhle před rokem došla ke kámošce, malá jí plakala, já ji chytla na tygříka a ihned byl klid. Chuděra koukala, ... a určo jjí to bylo líto, ale ona byla na nerva už a malá to cítila, já byla v klidu, bo jsem tam byla na chvíli, tak jsem ji prostě svým klidem "přesvědčila" :slight_smile:.

@petja: ty koupeš malou ve velké vaně? Já myslím, že to pití vody byl jen instinkt, na žížu si dá od mamky mlíčko. :slight_smile:
Jinak jakou budu mít antiko nevím, asi tu přerušovanou soulož, chceme do 2 let druhého prcka :slight_smile:

@discreet: no, prostě v noci dám prso a buď vydržím vzhůru a když se pustí, tak si ho schovám anebo usnu a až se vzbudím, tak prso schovám, nic jiného neřeším :slight_smile: Někdy když se vzbudím a malá brmlá a já nevím, jak dlouho jsem spala, jestli to třeba nebyla jen minuta ... tak jí zkusím dát bradavku k puse a když prostě spí, tak nic a pusinku vůbec neotevře. :slight_smile:
20. říj 2010 ve 21:24  • Odpověz
@lotyna: tak super, že se zadařilo ji udyndat :slight_smile:

@beru3nek: teda to je děs s těma doktorama. Snad bude všechno dobrý, tfuj tfuj tfuj.
20. říj 2010 ve 21:27  • Odpověz
@laurinka.22 : já dnes koupila kapky Bifiform, tak než doberete ty biogaia, tak budu mít výsledky :slight_smile: a určitě dám vědět, obzvláště když budou dobré výsledky :grinning:

@lio, @suik: já dala 2 kapky té levandule do zbytku slunečnicového, co mám, protože hupcza psala právě, že se to má dát do nějakého nosného oleje.

@ojo: ty bláho, u vás už sněží? Ale vy jste vlastně v horách, ale stejně :astonished: :grinning: Se na sníh sice těším, ael ať klíďo ještě aspoň měsíc počká :slight_smile: Je to bezva, jen z pozice řidiče sníh nemusím.

@rennu: jé, super, jak se krásně vykadil :slight_smile:, aspoŇ nebude bolet bříško :slight_smile:, třeba díky tomu bude spát dýl a zítra budeš mít čas na to pokajděný prádlo :grinning:
20. říj 2010 ve 21:35  • Odpověz
My dnes měly takový docela hektiš den - jeli jsme do Prahy, tam jsem si vyzvedla na poště balíčky, v lékárně kapky a Oscilo a čaj a pak jsme odvezli taťku. Pak jsem se stavila u jedné ségry na kafčo a pro naušničky, pak u švagra pro skříňku a u jeho ženy (mojí druhý ségry) nadlábnout se a dostaly jsme lampičky, které používala na noční svícení ke kojení a tak ... No, domů jsme přijeli přesně k 7 hodině, takže honem vyvenčit pejska, přitopit v pokojíčku a koupat. Pak kojení a trochu dýl uklidňovat po tolika zážitcích, protože přes den skoro nespala. Snad bude noc klidná a ty zážitky vstřebá. Hlavně, že se zadařilo dodržet aspoň to koupání, ...
Dala jsem první dávku těch kapiček Bifiform, tak držte palce, ať to funguje.
20. říj 2010 ve 21:38  • Odpověz
@eveluska mno, dneska mela na prebalovaku takovej hysterak, ze jsem myslela, ze se ji neco strasnyho prihodilo :confused: , to jsem jeste neslysela, tak jsem nechala oblikani a pritiskla ji k sobe a delala šššš, marně, museli jsme pak pro vysavač a to trohu ubrala na decibelech, za chvliku teda ztichla :confused: .... hrůza.

začíná bejt na tom vysavači závislá :unamused:
20. říj 2010 ve 21:39  • Odpověz
@suik a co vysavač nahradit hudbou??

mě se Radim dneska ráno taky nehorázně pokadil rovnou do zavinky :grinning: jsem ho přebalovala a jak jsem mu držela nožky nahoře, tak to vždy krásně prdí...tak jsem ještě čekala, furt prděl a najednou z něho vylítla pěkná nálož rovnou mě do ruky a na zavinku :sweat_smile: a na to se ještě krásně vyčural :grinning: :grinning: no nic, letěla jsem to rychle namočit do vody, dala jsem na to žlučový mýdlo a hned dala prát a je to krásně čistý :slight_smile:
20. říj 2010 ve 21:44  • Odpověz
@kovalda kdy budeš nechavat píchat ouška? Já vůbec nevím, říkám si jestli je lepší si to odbýt takhle malá, ale na druhou stranu, ta bolest nebude menší a tak malinky miminko :fearful:

no me prave prijde divny davat jeste dalsi olej, ten se ve vode nerozpusti.....manzel mi omylem nalil do vody na pliny masazni olej na nohy, byl zelenej, celou dobu tam plavaly maly zeleny oka a vypadalo to, ze to je plesnivy :sweat_smile:

on si vubec nejak plete moje veci, ted jsem zjistila, ze se mydli zlucakem :grinning: , je to totiz stejne hnusne zeleny jako nase olivovy mejdlo, jen to je ted novy a je to neprakticka velka kostka, tak hrabl po necem mensim, ....no hlavne ze to mydlo na pliny skladuju úplne nekde jinde :grinning:

@eveluska toho syndromu se taky bojim, pred par dny jsem z toho mela hruzu skoro panickou :pensive: , tak v posteli ji mam na bezpecnym miste, ale pri kojeni si ji nekdy nechavam u sebe a to si nadavam, ze bych ji mohla moc priprejt perinou nebo tak....kdyz usina, tak ji furt chodim kontrolovat....

nedavno jsem mela zase stihu, jestli mi ji v porodnici nevymnenili a to jsme byly od sebe jen jednou v noci, kdy si ji odnesla sestra na zvazeni a ja byla tak tuha, ze jsem ani neprotestovala a nenapadlo me jit s ni, tak jsem prohlizela fotky jak diva a hledala spolecne rysy...no magor :grinning:
20. říj 2010 ve 21:47  • Odpověz
@ojo jeden cas to fungovalo, ale nema to takovy grády :grinning:
20. říj 2010 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.