• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@petja jo jo on tak dlouho spává on se večer totiž hodně nají a pak tak dlouho spí a dr. mi říkal že když přibírá tak že ho budit nemám on totiž i často a hodně jí přes den to mi jí co 2hodiny
21. říj 2010 v 08:33  • Odpověz
21. říj 2010 v 08:33  • Odpověz
@hupcza:krásně rostete :slight_smile:
21. říj 2010 v 08:34  • Odpověz
@kovalda:malého nechávám spávat jen na bolu kdyby se poblinkal tak je to lepší :wink:
21. říj 2010 v 08:35  • Odpověz
@Petja:já už jsem to vypozorovala že on večer vypije hodně přes den 120ml co 2hodinky ale na noc těch 150ml
21. říj 2010 v 08:37  • Odpověz
@antana123 ahojky, držím palce at to nechytnete od dětí ségry....jinak takovýmhle tempem baštění budete brzy na příkrmech co :slight_smile:
My už přešli na 120tky, ale večer ji ani nevypije a chrupe jak zabitej, akorát se mi ted naučil budit kolem jedné, podám dudu a krmíme v půl třetí ve tři.takže taky slušnej interval od devíti večer. a moje mamča je unešená jak krásně usíná.
tak doufám, že nám to vydrží

Holky venku jsou jen 4 stupně, za noc mám orosená okna, achich....ale prosvítá slunko, tak snad bude v poledne na procházku krásně. a odpo má dorazit mamča a manžova babička kočíkovat, tak doufám, že nebude lejt
@petja já použíala taky velkou tetra plenu, ale v porodce měli asi větší, a dle mého to chce vydržet, tedy pokud jako klidné dítě nepřejde v hysterické poté, co ji schováš ruce....
21. říj 2010 v 08:43  • Odpověz
@antana123 kolikrát krmíte?
21. říj 2010 v 08:43  • Odpověz
@lio no zatím mu stíhám ale taktak tak snad to ještě chvilku vydrží se mi tvořit mlíčko on je velký baštil
21. říj 2010 v 08:44  • Odpověz
@lio přes den co 2-3hodiny dýl né a v noci jen 1x
21. říj 2010 v 08:45  • Odpověz
ted se tady na mě směje a gagle asi si na mě stěžuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2010 v 08:47  • Odpověz
@antana123 Tož to je bomba od osmi do čtyř!!! To se vůbec neprobudí?On je ve svým pokojíku?A to se nadlábne 150mlíčka je spoko,jo?To su v šoku :sweat_smile:
21. říj 2010 v 08:51  •  3 děti  • Odpověz
@petja né on spí semnou v pokoji v postýlce od té doby co v ní začal spát tak takhle krásně spí dřív spávál semnou v posteli a byl vzhůru co 3hodiny v noci no a pak jsme ho začali dávat do postýlky a tam je maximálně spokojený
21. říj 2010 v 08:53  • Odpověz
@lio takže zavazovat pouze při hysteráku začít?Ppotom si jako zvykne na to,že jí to pomáhá a už se nebude rozčilovat?A jo,je klidná a jak ji schovám ruce,řve,jako když ji na nože berou,nebo když jí je schovám,když spí,za chvíli to zjistí,vzbudí se a je zle! :grinning:
21. říj 2010 v 08:53  •  3 děti  • Odpověz
@antana123 A jak jsi toho docílila?Toho,že tam usne
21. říj 2010 v 08:54  •  3 děti  • Odpověz
@petja no díky melodie s kolotoče zapnu mu ho párkrát a on usne už to tak děláme 2týdny a on je konečně spokojený
21. říj 2010 v 08:57  • Odpověz
@antana123 I přes den je spokojený?Je jako vyměněný,ju? Díky kolotiči?Kdo ti to poradil,to je skvělé,to mám radost!!!
21. říj 2010 v 08:58  •  3 děti  • Odpověz
@petja no přes den tam spinká taky bud tam a nebo leží semnou na posteli a pozoruje no je ted hodnější ale nechci to zakřiknout :slight_smile: no nikdo mi to neporadil spolužačky ze školy mi koupili ten kolotoč já ho tam namontovala pustila a muse to líbilo
21. říj 2010 v 09:12  • Odpověz
@antana123 Suprovka :wink: Jaký kolotoč máš?Taky uažju,malé by se určo líbil
21. říj 2010 v 09:15  •  3 děti  • Odpověz
@petja vůbec nevím co je to za značku není známa TIAMO COLLECTION víc na kolotoči není napsáno
21. říj 2010 v 09:18  • Odpověz
@antana123 Tak hlavně,že Tiamo vyhovuje Šímovi :grinning: Fakt mám radost,hlavně,ať je spokojený
21. říj 2010 v 09:20  •  3 děti  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

tak ráno se ještě sníh držel na střechach, teď už neni..venku 1stupeň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já snad už budu dávat Tomovi zimní kombinezu :sweat_smile:

@kovalda já dávám na zádíčka a hlavičku dávám na stranu...taky ublinkával a vždy na stranu... :slight_smile: na bok jsem dávala jen v porodce, když blinkal tu plodovku...

jo a jeden poznatek, mým dvěma kamarádkám se stalo, že když mimi leželo na zádech, tak i hlavičku mělo rovně a ne a ne na stranu....a obě dítka ji teď mají vzadu placatou :confounded: a že se dá tomu předcházet, že se vyrobí s vaty kruh, omotá gázou, aby držel a dá se pod hlavičku..aby se nedeformovala..
21. říj 2010 v 09:23  • Odpověz
Dobré ráno mamky, díkybohu vrátili nám na noc našeho Vikíska, spal jako obvykle s buzením co 3-4hod bez pláče. jako nespí jak Šimonek, ale aspoň takhle. Bych stejně s prsama tak dlouho nevydržela, bych musela odstříknout, bo by mi snad praskly.

My náušničky neřešíme, ale kdyby byla holčička, tak bych ji je nechala píchnout.

Na kolotoč přejdeme teď po víkendu, půjčí mi ho kamarádka, tak uvidíme, netopýr a látkový kolotoč z ikea má u prcka úspěch, tak pokud to bude ještě hrát, tak snad bude max spokojený.

Jinak Biogaia též máme, ale zatím teda nevím - kapeme týden a večer furt plaká a ráno marně tlačí. Dost mě překvapila cena v polsku, uvažujuj, že tam sfrknu, když už budu u našich na konci světa.
21. říj 2010 v 09:25  • Odpověz
@suzete biogaia jsem včera načnula už drhou lahvičku a k ránu stejně beká a tlačí, zabere jen pochovat a na půl hodky si ho beru do postele, to vydrží a pak se budí....
@petja kolotoč doporučuju, my máme nějaký obyč z Polska a sleduje ho hezky :slight_smile:
@lio tak my včera kojili kolem půl 9 a v noci přesně v půl 2 a v půl 5 :slight_smile:

Holky taky má malý rýmu a občas kuckne, na noc na radu odtud namáčím plínu a kápnu na ní eukalypt....a co dál? Vincentkou nos vytírám, ale asi koupím kapky. Na ten kašlík co? Asi dám i na den do vody eukalypt at zvlhčí vzduch...
21. říj 2010 v 10:06  • Odpověz
Holky, já mám takový blbý dotaz. Musí se dítě přihlašovat k trvalému bydlišti? Pochybuju, že jsou úřady tak propojené, aby z matriky, kde nám vystavovali RL, zjistila naše matrika, že se nám narodilo mimčo.
21. říj 2010 v 10:08  • Odpověz
@rennu ráno si ho taky beru do postele, bo on už je vzhůru a já ještě mrtvolka, taxem líná ho v košíku furt kontrolovat, když si tam béká nebo brble.

@lendaw já ho nepřihlašovala, ale když jsem ho šla přihlásit na popelnice, tak ho v systému měli. popelnice to je sviňstvo, to se musí platit hnedle :grinning:
21. říj 2010 v 10:12  • Odpověz
@suzete no mě to právě napadlo kvůli těm popelnicím :sweat_smile: Já ještě nikde nic hlásit nebyla, tak to bych asi měla, co?
21. říj 2010 v 10:14  • Odpověz
Dobré ráno, tak nám naštěstí naše nočněvzorné dítko nikdo nevyměnil a teď už potřetí neposunula, ale úplně vynechala popůlnoční krmení, takže až v šest (ale to řeší taťka). V sedm mi do postele přinesl poněkud živé (cvičící a "povídající") mimčo, tak jsme se přitulily pod dekou a spaly až do devíti - no naprostý luxus. :slight_smile:

Jo a ještě jsem si vzpomněla k těm náušnicím - já jsem věděla od začátku, že náušnice už mimču, protože sama jsem jako dítě náušnice neměla a docela jsem tím trpěla (obzvlášť když mi lidi říkali chlapečku). Můj tatínek mi je totiž nechtěl nechat píchnout, že by mě to bolelo. Je to na každém, jak to vnímá.

@suzete Máte z Ikey ten kolotoč takovej ten "strašidelnej"? Jak tam ta příšera jakoby honí a chce sežrat ty ostatní tvorečky? Ten když jsem viděla, tak jsem si říkala, že ještěže z toho ty prckové nemají rozum. :grinning:
21. říj 2010 v 10:16  • Odpověz
@lendaw asi jo, ať bětuška není neplatič :slight_smile:
21. říj 2010 v 10:16  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
tak noc byla dobrá i přes hektický den :slight_smile: První pauzu mezi kojeními si dala kolem 3,5 hodiny, což je u nás úspěch (bývají tak max. 3 hodiny) a pak snandard kolem 2 hodin :slight_smile:
Kolem 8 ráno míváme klasické kroucení kvůli bříšku, tak i dnes bylo a uspala jsem asi před 15 minutama teprve. Ale mezitím jsme si i povídaly a tak ..., takže to není celou dobu jen pláč a bolebřuch. Doufám, že se to za pár dnů těma kapičkama zlepší.

@petja: jj, den byl včera úspěšný, hlavně jsem potřebovala na tu poštu pro balíčky a taky pro novou platební kartu, protože tu, co mám v peněžence můžu 1. 11. vyhodit. :slight_smile: Zrovna ty balíčky vybaluju - krásný teplý čepičky a rukavičky (první balíček zatím) :slight_smile:
Jj, taky souhlasím, že naušničky až z toho bude mít rozum - nechat nastřelit někým odborným, ideálně někým, kdo zná ty body na uchu, aby se neublížilo, ... Uvidíme, myslím, že nějaký ten rok máme ještě čas :slight_smile: a rozhodně chci být u toho, nenechám ji někam odvést, aby na to chuděrka byla sama (pokud to tak nebude chtít - závisí na věku a jejím přání).
21. říj 2010 v 10:17  • Odpověz
@lotyna jééé, ten kolotoč s příšerama nemám :grinning: , musím na něj mrknout. mám hmyzáčky, myslim že aj hupcza ho má a ještě kdosi, za kilo nekup to http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90176759
21. říj 2010 v 10:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.