• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hanncca
@suik jo zapnout podprdu :grinning: aha...no já kojopodrdy kvůli tomuhle nepoužívám :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám ty klasické hadrové, kde to jen přetahnu z prsa dolu, a kostice jsem normálně vyndala, ty byly nepohodlný... :slight_smile:
21. říj 2010 v 15:57  • Odpověz
@ojo taky jsem to ze začátku dělala, nejdřív tanečník, pak položit hlavičku na loket. Já mám kojo jen jednu, tu beru, když někam jedu, jinak jsem koupila obyč, že taky stáhnu pod prso, nakojím a pak jen natáhnu zpátky :slight_smile:
21. říj 2010 v 16:01  • Odpověz
@hanncca to já kojo tentokráte vůbec...hrozně tvarovala prsa..jakoby do špičky :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a byli přes ni vidět ty vložky :rolling_eyes: ale s obyč jsem nejvíc spokojena, ty jsou super :slight_smile: a na noc..nebo i přes den nosím takový ty sportovní...no lambády :slight_smile:
21. říj 2010 v 16:05  • Odpověz
@lendaw: to že jsi paranoidní ještě neznamená, že tě nesledují :wink: :grinning:
@lio: já dávám tenké teláčky, na to návleky, "bačkůrky", podvlíkací bodýčko, triko, někdy svetřík (podle toho, jak je) a chlupatku ..a čepičku
@suik: no bývá ...jenže na takové ty běžné nemoci moc ne - a když tak se dává kapka - mám ho doma už asi 3/4 roku 5 ml a mám furt víc než půlku
@kuchy: aha ...a který s prominutím debil ti to říká, že jsi neschopná - na dubňátkách na hrnec neumí systematicky ani jedno - semo tamo nějaký záchvěv
21. říj 2010 v 16:12  • Odpověz
jo a nakonec jsme fusak dneska nevyndali, jen jsem přikryla ještě dekou :slight_smile:
21. říj 2010 v 16:15  • Odpověz
@hupcza aha....

ja mam podprdy takovy obyc z rosmanna, ja vedu v beznem zivote jen s kostici a vycpany, ....tyhle kojici jsou na ten hacek. jako da se, ale jeste mi tam preakzi ta vlozka, bez ni ale ani ranu...včera jsem si vzala tilko, jako ze budu větrat, haha .... chvliku dobry, ale jen jsem ji pochovala bylo vsechno total mokry :sweat_smile:
21. říj 2010 v 16:18  • Odpověz
Tak jsem zpátky z masáže, jako znovuzrozená, jsem zvědavá, jak dlouho mi to s tou píďalkou naší vydrží. :slight_smile: Jenom babička mi při hlídání s kočárkem krapet vymrzla. :slight_smile:

@hupcza Blázníš, slivovici na dezinfekci? :grinning: Kdybychom tenkrát byli bývali nějakou měli, tak bychom jí vypili. Jsme "moudře" dezinfikovali nad plamenem. :grinning: :grinning:
21. říj 2010 v 16:21  • Odpověz
ad polohy u koja - žádnou neznám ....a nechybí mi to ...dle mého to je jako v sexu - tam se taky přece neštelujete do nějakých sterilních učebnicových poloh, ale prostě se naštelujete tak, aby bylo oběma pohodlno :sunglasses:
21. říj 2010 v 16:27  • Odpověz
@lio Buď ráda, že tchýni nenapadlo, že dneska už náušnice v klidu nosí i kluci a nechtěla je Dominikovi narvat. :grinning:
21. říj 2010 v 16:27  • Odpověz
@ojo jo, to jsou přes ní vidět, to mě štve, když jdu ven, musím mít tričko a svetr, a nemůžu mít jen slabší svetr.
@lotyna taky se chystám na masáž :slight_smile: a hrozně se těšim. v těhu mě známa masérka nechtěla záda masírovat, jen krční páteř... tak teď se těším o to víc :slight_smile:
21. říj 2010 v 16:38  • Odpověz
@hanncca Masáž mám slíbenou od manži, necítím záda, kroutím se u kojení, přebalovaní apod, ale můžu si za to sama :unamused:
Jinak venku je pěkná kosa, já jsem pro fusak :grinning:
21. říj 2010 v 17:33  • Odpověz
@lotyna masáž závidím, mooooc :slight_smile:
no tak to mě nenapadlo naušnice klukovi .-D ale zato ho rve furt do modrého, jinou barvu na kluka asi nezná, na to jak modrou miluju, už na ni začínám být alergická :grinning: což nevím co udělám s modrou sedačkou :grinning: :grinning:

@discreet a tobě závidím manžela který ti masáž nabízí, ten můj ji po mne leda škemrá, ale už mu ji budu muset udělat :slight_smile:

jinak já fusak nedala, jen emitex zavinku, oblíkla jako normoš a dobrý
vrátila sem se z hodinové procházky s mamčou (babičkou) a babčou (prababčou), Domča ted dospává a dyby tušil, jak prababi furt řešila , když se pohnul - jakse hrozně budí, když mu vypadl dudlík, že bude řev, když začlo foukat, že mu tam chudákovi nafouká...:grinning:
jinak zmrzlá sem jak tenten oný , tfuj! tak si du ohřát polívku
21. říj 2010 v 18:19  • Odpověz
@hupcza add polohy, svatá pravda, my taky měli s Domčou takovou neučebnicovou :.-D ale spokojení oba dva :slight_smile:
21. říj 2010 v 18:20  • Odpověz
@lotyna jinak s píďalkou ti nešní masáž vydrží pouze a jenom pokud budeš "cvičit" protahovat, uvolnovat, jinak za dva dny je to ve starých kolejích, vím dyž sem masírovala mamči, tak ty jednostranné "zatuhliny" to bylo něco.......
21. říj 2010 v 18:24  • Odpověz
hojda,
tak u nás noc suprová, dokonce i 4 hodinky proběhly, ráno jsem v 6 malýho šoupla k nám "velkejm" a spal do 9 :sweat_smile:. Pak jsem uklízela, stihla jsem to na jeden zátah, má přijít skorotchýně na návštěvu. Jen jsme totál vyžraný a dochází i kafe :confused:. Před chvílí jsme se vrátilli z venku, to je kosa brrr. Zimní bundu jsem měla i kapucu jak to foukalo. I pes hnal domů :sweat_smile:. Tak než jsem to stihla poslat, tak je večer :grinning:. Návštěva přišla za Adámkem, my zatím stihli nakoupit a první Adámkův úsměv byl na babi, mě picen. No ale asi to bylo tím, že ho u toho i pošimrala po tvářičce. Teda vy jste toho nakecaly dneska :grinning:
@lio : díky, no právě si furt říkám nemysli na to, bude to dobrý, ale červíci furt hlodaj :frowning2:
@lotyna : tak super jsi šikula, jen tak dál :slight_smile: Děkujem, no jako že se nemůže dodejchnout mi přijde tak to udělá víckrát po sobě ten nádech.

@r.m : taky ho nerada budím, budila jsem zatím jen párkrát a taky se mu to vůbec nelíbí, komu jo, že :confounded:
@antana123 : to spí teda náhderně Šimonek :wink: tak ať to od ségry nechytnete
21. říj 2010 v 18:47  • Odpověz
@lio no mám to za odměnu, on masáže nerad dělá a má až do pondělí dovču, tak toho musím využít :grinning:
21. říj 2010 v 18:49  • Odpověz
@lio Na modrou sedačku dáš potah. :slight_smile: Jinak s těma zádama máš pravdu a měla bych si na to udělat čas, ale kolikrát jsem ráda, když si vzpomenu, že se mám najíst - a co je mnohem horší - napít. Tuhle jsem se tady pokoušela o jógu a zrovna když jsem se těžce soustředila na dýchání v poloze psa ozval se hysterický tygr z postýlky. :slight_smile: No a přesně ta jedna strana - já jinak než na levé ruce malou nemám, nejsem si na té pravé jistá, takže pravá polovina zad úpí.
21. říj 2010 v 18:50  • Odpověz
@beru3nek S tím nádechem - mně malá občas takovýmhle způsobem jakoby těžce vzdychne - je to taky s takovým přerušovaným nádechem, prostě jakože to má s tou matkou fakt těžké, ale to jsi asi nemyslela?
21. říj 2010 v 18:53  • Odpověz
@petja: mně se do rychlozavinky ještě vejde, nožky skrčené nemá, balím jen tělíčko, nožky tam jsou volně (v té pleně)

@antana123: no super, že tak krásně spinká a i si to sám tak vybral :slight_smile:

@discreet: no tak super, buď na sebe hrdá, máš proč :slight_smile:

@rennu: já jen dělám průzkum, vypadá to totiž, že ti prckové, kteří spějí v postýlce, tak mají delší intervaly spaní vkuse :slight_smile:

@discreet: jj, u nás podobně, malá byla v postýlce všeho všudy asi hoďku dohromady :slight_smile:
21. říj 2010 v 18:55  • Odpověz
@antana123: fusak ještě nepoužívám, zatím používáme nejčastěji zavinku klasickou s péřovou vložkou, tam je teplíčko parádní :slight_smile:
Ale v zimě používat budeme - máme beránkovej s šusťákem, jak píše lendaw a tu španělskou deku máme taky, je teploučká a příjemná.

@ojo: to jo, u vás už to na fusak bude což :slight_smile:
21. říj 2010 v 19:01  • Odpověz
Tak a je to definitivně jasný - Viktorka má v hlavě zamontované řvací hodiny. Mi tu hodlala předvést hysterickou scénku už po šesté, tak jsem jí zavánočkovala, usnula během chvíle, ale nejásala jsem, protože sedmá se teprve blížila. A ejhle - padlo 19:00 a řev. Snad jsem to podchytila v zárodku a uklidnila ji a prcková teď jen nešetří síly na další kolo. :slight_smile:
21. říj 2010 v 19:11  • Odpověz
@lotyna s tím psem a tygrem jsi me pobavila :grinning:

@kovalda a co ti vyslo? Ja o ty posteli zacinam docela uvazovat, i kdyz mi bude chybet :cry:

ja dneska dala zavinku (tu swaddle me) i pres den, a paráda, od dvou do peti spala jak dudek, pak jsme kojili a koukali na tetu pres skype a pak jsem ji zase zabalila, chvili cumakovala na krtka a usnula. Za chvili budem kyblikovat, tak uvidim, jak to bude v noci....
21. říj 2010 v 19:49  • Odpověz
@lotyna a ted jak?
21. říj 2010 v 19:50  • Odpověz
@ojo : tak to u nás nehrozí, my jí dáváme na bok, rovně jí měl asi 2x za tu dobu v kočáru na chviličku, jinak na stranu a na pravou :sweat_smile:
@suzete : super, že už máte zas toho vašeho Vikíska :slight_smile:
@lendaw : já ho taky nikde ještě nehlásila, myslím že složenka ale chodí automaticky i na mimča, ne?
@lotyna : tak super, že noc v poho a že už vynechává i jedno krmení :wink:
@kovalda : tak paráda, že se intervaly pomaličku prodlužujou :wink:, co lehátko?
@discreet : tak super, že je depka pryč a že jste to takhle hezky zvládli :wink:
@antana123 : máme dávno fusak, ale nestrojím bundičku, nic, jen co má doma, zavinka, podzimní fusak
@suik : fusak hezkej :wink:
@antana123 : já koupila zimní kombinézu u nás v sekáči jako nová, fakt pěkná za 180, zadara :wink:
@lendaw : máme taky beránka ještě po taťkovi, ale z práce mi chtějí něco koupit, tak asi řeknu, že zimní fusak, aby šel i do autosedačky
@lotyna : jé masáž, tak si jí užij :wink:
@ojo : já myslím, že do minus pěti můžem určitě ven
21. říj 2010 v 19:58  • Odpověz
@suik : tak paráda, že už nemáte boje u prsu, my teĎ taky už jen vyjímečně, tak snad to nezakřiknu :grinning: . Vidíš, to mě nenapadlo s tou kombinézou, dobrej nápad dík za tip.
@suzete : fakt se přihlašujou na popelnice, jo? To čumím, jsem myslela, že se přihlašujou automaticky :confused:
@lio : no jo jsou z nich poprděný z těch bobečků ty naše babičky :wink: naše jak se na ní usmál, tak měla radost jak malá, já už menší :grinning: ,že na mě ne. Je se mnou furt, tak co by se na mě smál, že :astonished:
@hupcza : koukám, že dnešek máte teda na levačku, tak ať je Ondrovi brzo dobře a Veru je taky co nejdřív bez belostí
21. říj 2010 ve 20:10  • Odpověz
@lotyna: se dá vypít i poté, co tam vymácháž tu zicherku :wink: :grinning:
jinak já jsem po spiningu - super relax po tom dnešním maratónu - úplně jsme si vyčistila hlavu
21. říj 2010 ve 20:27  • Odpověz
Tak jsem dočetla a zkusím něco vzpomenout a reagovat :slight_smile:

@suik: no,nevím,jak je to možné, že jsem malé nemusela v kyblíčku chytat hlavičku, tak zítra zkusíme zas a kdyžtak manža vyfotí :slight_smile:
Jinak s těma časama spaní to fakt vypadá, že asi maj delší intervaly ty spací samostatně, ale já si to fakt nedokážu představit, že by spala tááák daleko ode mne a že bych jí jen mohla strčit ruku skrž mříže, ... Vidím to až tak v roce nejdříve :slight_smile:, tak holt budeme vzhůru častěji, ale to vystrčen prsa už zvládám dobře, že se skoro ani nevzbudím :slight_smile: a malá taky ne :slight_smile:

@kuchy: vůbec nic si nedělej z takovejch zlejch řečí, však on se na nočníček naučí. Vždyť je ještě malej a teď máte dalšího prcouska a tak ...

@discreet: masáž od manži závidím, honem to využij, dokud nabízí :slight_smile:
21. říj 2010 ve 20:38  • Odpověz
ten náš pes je případ. Jak začne být chladněji, tak chce pod deku a vždycky do nás jako drbne, abychom jí nadzvedli. Tak teď drbe hlavou do Adámkových nožiček, ať jí jako kouká taky pustit pod peřinku :grinning:
hanncca : tak snad to byl včera vyjímečne stav a Míša bude zas co nevidět ve svý kůži. Děkujem.
@kuchy : vykašli se na ty chytré řeči ostatních, každé dítě je prostě origoš. Přesně nestresovat s tím, že nepřibírá někdo prostě přibírá pomaleji. To se říká, já vím. Taky mě to nejde :confounded:
@suik : děkujem, taky doufáme. Už aby bylo 4.11.a řekli nám víc na neuro
@kuchy : a nemáš hodně nalitý prsa, že než se dostane k tomu zadnímu mlíčku, je už plnej?
@suik : na zítřejší ko držíme pěsti
@lendaw : beďar dobrý :grinning:
@ojo : aha díky za tip, to se bude hodit, taky nejsem ranní ptáče :wink:
@hanncca : teda ty mi děláš perníkem chutě, smaženky jsem měla naposled před x lety a ještě kupovaný
@suik : já kojo podprdu na odepínání sice mám, ale prso vytahuju stejně vrchem
@ojo : že by to souviselo s jídlem to blindění mě nenapadlo, ale máme taky někdy lepší den jindy ne
@lotyna : tak paráda, že sis masáž užila :slight_smile:
@lotyna : tak to jsem nemyslela, ale dneska si taky jednou povzdechnul. No mají těžký život :grinning: Jo řvací hodiny, tak hlavně, že už víš jak na ní treperendu vaší malou :wink:

@hupcza : to jsi dobrá, že sis takhle dala do těla. Já na něm byla jednou,uf... Ještě jsem si na tom velocypédu málem nabila nos, když jsem se zahákla do tý šlapky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2010 ve 20:44  • Odpověz
@lotyna: masáž závidím, taky bych si dala :slight_smile:

Zatímco jsem koupala malou, tak manža složil lehátko od Fischera, tak vypadá úžasně, tak se těším na zítra, až ho poprvé vyzkouší :slight_smile:. Taky nám přišla kombinézka, koupiala jsem ji na MMB za 80 kč (nebo tak nějak) kvůli tomu, že má na kapucce maličko roztržené místo. Ale mám známou dámskou krejčovou, tak nám to opraví, že to ani poznat nebude :slight_smile: Taky jsme s Žandou byly dnes poprvé nakupovat, no byla přetažená, nějak nemohla zabrat, takže jsem ji nosila na ruce, no pronese se už holčička naše. Jsem teda zvědavá, kolik váží, ale 5 kg už určitě pokořila :grinning:

Mně čeká kopa žehlení, no se mi teda chce, ... :slight_smile:
21. říj 2010 ve 20:45  • Odpověz
@hupcza Jé, ty stíháš spinning? Jak to děláš? Máš kolo doma, nebo se ti daří nakojit tak abys mohla na lekci někam do fitka? Hrozně závidím. :wink: Já si o spinningový kolo řekla manžílkovi, tak mi ho prý koupí k vánocům. :slight_smile:
21. říj 2010 ve 20:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.